Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Ja mialam za wysokie. Wedlug cisniomierza. 140/80. Ale ja za bardzo sie na tym nie znam, nie wiem jakie powinno byc prawidlowe. Bylam u dietetyka, dieta do odebrania dopiero w czw. Dzis zgrzeszylam, zjadlam 3 kawalki pizzy :( ale nie mialam wyjscia sobie cos normalmego zrobic bo urzadzamy sypialnie i lazienke w nowym domu i nie bylo kiedy. Jak dobrze pojdzie to sie przeprowadzamy w przeciagu 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, jezli bedziesz miec takie cisnienie czesciej to musisz umowic sie na wizyte z kardilogiem. jest stanowczo za wysokie jak na taka mloda osobe. Powinnas miec ok 120/70. Jeszcze troche to juz skonczy Ci sie podjadanie pizzy ;) Ja jak mialam cukrzyce to moja dietetyczka nie dala m i diety. wszystkie posilki byly punktowe, wiedzialam ile co ma punktow i na ile moge sobie pozwolic. Ale Ci fajnie, ze sie przeprowadzasz do swojego domu. My mamy swoj dom tutaj ale ze wzgledu na prace meza musilimy sie z niego wyprowadzic. Nie wiemy jak to sie wszystko ulozy wiec na razie go nie sprzedajemy a mieszkamy w bloku. CZesc rzeczy mam tu a czesc tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
albo kafe sie zaciela, albo moj wpis zniknol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ogolnie na co dzien mam normalne cisnienie, nawet specjalnie dla Ciebie zmierzylam teraz i jest 115/79. 66 Puls. Wiec wydaje mi sie poprawne. Wczoraj tylko takie mialam okolo 1w nocy jak mialam ten silny atak bolu. Czesto mam napady bolu glowy ale zawsze mialam leki a wczoraj nic nie mialam dlatego tak to przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze ja mieszkam na wynajetym :-/ x troszki sie nie odzywalam bo bylam na miescie,chcialam kupic jakies butki ale jak mi sie jakies spodobaly to nie bylo numeru albo za drogie i szkoda mi by bylo tej kasy wlasnie pieke schabik i pomalu musze sie szykowac do szpitala tak sie boje im blizej ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, to 79 to wraz jest po mojemu przy wysokie jak na moj gust. Na razie poczekaj I sprawdzaj przy bolach glowy, jezeli sytuacja sie powtorzy jeszcze kilka razy to nie bagatelizuj tego, z nadcisnieniem tetniczym nie ma co zartowac :( Ja zamierzam poszalec na zkaupach w weekend, juz sie umowilam na sobote do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To to najwyzej bede robic 3x dziennie i sprawdzac. Wiesz co bole glowy zaczely mi sie po ciazy. Czasem mnie boli tez kregoslup w miejscu gdzie dostalam zastrzyk ze znieczuleniem (mialam cc planowane). Chociaz kregoslup nie zawsze boli mnie przy bolu glowy, czasami jak sie nieodpowiednio przekrece to kluje. Nie wiem czy mozna bole glowy powiazac z bolem kregoslupa po znieczuleniu? Iza czemu do szpitala idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 120/71. Puls 63. Wiesz moze zalezy od aktywnosci, bo byc moze powinno sie mierzyc po np polgodzinnym spoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, mi chodzi o cisnienie w trakcie dania a nie po cwiczeniach, bo wtedy jest zawsze wyzsze ;) Nasz organism jest jak lancuszek, jak jedno ogniwko cos szfankuje to I nastpne za soba pociaga. Nigdy nic nie wiadomo, ale fakt, ze jak masz problem z kregoslupem to I bole glowy ponoc moga wystepowac. Fakt tez jest, ze po ciazy wylaza jakies dziwne rzeczy z ktorymi nigdy nie mialysmy doczynienia. Jedne kobiety znosza ciaze dokonale a niektore musza odcierpiec. ja mialam anemie, cukrzyce, plyn dookola serca, ze malo mnie nie udusilo, badania krwi wykazaly, ze dziecko jest w bardzo duzym stopniu zagrozone zespolem Downa. Przed ciaza bylam okazem zdrowia, nigdy nie palilam, nie bralam zadnych narkotykow, alkochol bardzo rzadko. dziewczyny, wybaczcie za odejscie od tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelka_84
Przyjazne odchudzanie - dla mnie to mój fit diet, codziennie zdrowe jedzenie, fajnie zapakowane, jem lekko i zdrowo i pilnuję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Co tam kobitki jak wieczorek ?:) Moj ukochany poszedł właśnie biegać a ja zostałam sama i umieram z bólu brzucha niech to się już skończy masakra jakaś...Efcyk lepiej zrób badania bo na prawde nie ma żartów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik 56
czarnula nie możemy tylko czytać i rozmawiać o dietach:) ja wróciłam właśnie z roweru (z dzieciakami, starszy ma tyle siły, że pod górkę to ja wymiękam przy nim:) a ma dopiero 6lat, jeszcze chwilę i nie będzie chciał ze mną jeździć. Dobrze, że trenuję na siłowni to trochę podskoczę kondycyjnie:) idę przed telewizor odpocząć, bo padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk ide na badanie hsg ktore boki jak cholera i jest bardzo nieprzyjemne ze stresu zezarlam cale opak.jezykow momentami tak sie boje ze lzy cisna mi sie do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, nie martw sie. Kurcze, nawet nie wiem co mam Ci napisac. Ale z nowu jak nic nie napisze, to bedzie wygladalo, ze jest to mi obojetne. Glowa do gory, bedzie dobrze, MUSI BYC :) Po kazdej burzy swieci slonce, a na dodatek jest jeszcze tecza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś głowa do góry będzie dobrze zawsze trzeba być dobrej myśli a nie od razu widzieć jakiś czarny scenariusz :) Trzymam kciuki daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo tęczy u mnie była taka śliczna, aż normalnie żałuje , że nie miałam wtedy telefonu i nie mogłam zrobić zdjęcia...:) Ale śpieszyliśmy się do sklepu...:) Kupiłam 3 kg jabłek...ostatnio czytałam, że powinno się jeść tak z 3 dziennie :) No i od jakiegoś czasu jem sobie i faktycznie chyba to wspomaga odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny boje sie sama nie wiem czego czy tego bolu czy wyniku jestem tak zestresowana ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
a u mnie kiepsko ostatnio. podjadam wcinam ciastka mam wstret di dietowego zarcia a ciagnie mnie do niezdrowego. niewiem co robic. waga troche poleciala w gore co mnie jeszcze bardziej zniecheca do tego jestem chora i syn tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć dziewczyny Napiszę tak z doskoku i przepraszam,ale pewnie połowę z Was ominę. Nie zapamiętałam takwszystkiego Iza i jak Ci poszło na badaniu? ani nie zawracaj sobie głowy tymi ciastkami... tak to jest, że w nerwach sięgamy po słodycze bo one powodują,że lepiej się czujemy i humor nam się poprawia Efcyk szczerze to Ci wpółczuję, ale bravo, że jesteś taka czujna. Co do bólu głowy podejrzewam jak się męczysz :( ja mam migrene i przy ataku biorę silne tabletki ale od życia jestem odłączona przez 24 godz Ewa miałam pisać do Ciebie czy wszystko w porządku, ale z drugiej strony nie chce Ci się wtrącać ;) nie wiem co mam Ci napisać... sama wiesz, że jak nic się nie zmieni waga dalej pójdzie w górę... musisz znaleźć w sobie tą siłe do walki i do zycia bo chyba jesteś ''lekko'' przemęczona... Słońce współczuję samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
Czesc Kleo masz racje jestem troche przemeczona - choroba i choroba małego. troche przeraza mnie wizja zdrowego jedzenia do konca zycia - bo jesli chce utrzymac wage a juz nie mowie ze schudnac to musze pozegnac sie z jedzeniem smieciowym do konca zycia. juz samo to ze przyznaje sie tu na forum do grzeszku przed wami mobilizuje mnie bardzo. czytam co piszecie i podziwiam. przede wszystkim słonce - za to twoje bieganie, ja przebiegne 500 m i juz sapie jak głupia. rano dzis - owsianka. o 8;00 i juz jestem głodna widocznie organizm juz przyzwyczaił sie do dostarczania jedzenia co chwile. ale musze wytrwac do 11;00 zaczynam ponownie nie poddam sie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Evka dasz rade, wiem jak to jest bo sama to przerabialam nie raz. Jak juz siegniesz po jedno ciastko to chce sie wiecej... Iza jak wrocisz ze szpitala daj znac jak badanie poszlo.... wspolczuje, ale pamietaj ze to dla dzidzi . Ja dopiero kawke wypilam. U mnie waga stoi, oprocz tej pizzy nie grzeszylam... ech przytyc to jest latwo a schudnac masakra. :) nie ma sie co lamac, jak siegniecie po cos zakazanego to zadajcie sobie pytanie " czy warto" . Wczoraj nie cwiczylam rowniez ale dzis mam w planach 50 min pocwiczyc bo @ juz sie uspokoila. :) takze jestem dobrej mysli. Diete odbiore jutro, slodyczy jesc nie moge, owocow tez ze wzgledu na cukier. Podejrzewam ze bole glowy moga rowniez wystepowac u mnie jak mam wysoki cukier wiec mam potrojna motywacje zeby nie podjadac slodkosci. :) trzeba sie ogarnac w koncu bo szkoda czasu i utraconych kg zeby znow powrocic do starej wagi. Kazdy ma momenty zalamania, ale zycze wszystkim zeby byly jak najrzadziej :) ech glupio gadam wiem, ale to mi daje jakas motywacje ze moge sie wygadac i dalej gubic te kg. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula dzieki za wsparcie. Bede kontrolowac cisnienie w razie czego. Co do kregoslupa to nie odczuwam tak bardzo tego, raz na jakis czas zaboli ale naszczescie przez chwile no i przy cwiczeniach, ale jak juz zrobie rozgrzewke to jest ok :) przerazanie troche to rygorystyczne trzymanie sie diety ale wyjdzie mi to zapewne na dobre wiec nie ma czym sie przejmowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dzień dobry chociaż dla kogo dobry dla tego dobry...ja w tym tygodniu chyba nie pobiegać :( jak nie ten cholerny brzuch to dziś obudziłam się z okropnym bólem gardla i głowy...tak zaczynają się u mnie początki przeziębienia także jestem mega zła ze nie mogę biegać...ale chociaż mel b dzisiaj zrobię bo nie potrafię tak siedzieć na miejscu...poza tym nie mam apetytu w ogóle...nie ciągnie mnie do jedzenia w ogóle nie zdrowego mam do niego obrzydzenie poli co może ze przez to ze kiedyś sobie pozwalałam na takie jedzenie i wyglądam jak wyglądam...poza tym jest mi smutno, chce mi się płakać...mam ochotę biec gdzieś daleko i głośno krzyczeć....nie mam sił....; (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk kontroluj codziennie to ciśnienie ja też miałam wysokie parę miesięcy temu ale ja to miałam od tarczycy ale poszłam do endokrynologa i ustabilizowalo mi się to po jakimś czasie mam nadzieje ze tez u ciebie się wszystko ułoży kochana trzymaj się...kleo fajnie ze się odezwałaś pisz tutaj częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce odpocznij - doskonale wiem co znaczy osłabienie organizmu. Izulek mam nadzieje ze to badanie az tak bardzo nie bedzie boleć. efcyk to dobrze ze nie mozesz słodyczy, Ja podjełam decyzje - przeanalizowałam diete od dietetyczki - i wychodzi mi ze zbyt wiele rzeczy pozwoliłam sobie zmienic, co sie odbiło na wartosći kalorycznej i składnikowej pokarmów. juz zrobiłam sobie liste i bede jadła tylko tyle ile jest podane i tylko to co jest podane w rozpisce. jak mała wstanie ide na zakupy dietetyczne, hmm czuje sie po dwóch dniach podjadania jakbym zaczynała od początku, brzuch mi wywaliło od paluszkow, i czuje sie ocieżale, mam nadzieje ze chociaz na zero wyjde do piatku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic pogoda u mnie masakra więc biorę się za nauke tym bardziej, że w weekend mam mieć jakiś test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce a gdzie chodzisz do szkoły? nie wiem czy pisałas ale ja bynajmniej nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka juz po badaniu bol byl niesamowity az krzyczalam nie zycze takich doswiadczen nikomu na samo wspomnienie tego same lzy mi kapia musze teraz lezec przez 2h i moze pojde do domku narazie krwawie i boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×