Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0czarna7

ostatni raz!

Polecane posty

Ja też się nie poddaję, ale kiepski humor miałam z rana w związku z mizernym wynikiem odchudzania. Właśnie dlatego nie powinnam stawać za często na wadze. Dziś impreza, mam nadzieję, że starczy mi silnej woli. No i dziś mam dzień bez aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sek w tym z emam dosc liczenia kcal. chcialabym jesc mniej i jakies zdrowe produkty , nauczyc sie jesc mniej wiecej zeby chudnac a nie tyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wiele osob w ogóle nie liczy kalorii i ich dieta polega na zdrowym odzywianiu mozesz tez tak zrobic zwazysz sie po tygodniu i sama bedziesz wiedziała czy ci to wychodzi czy jeszcze musisz cos poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o zablokowanie Eryka1 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar ostatni raz byc na diecie za duzo razy juz bylam i za duoz lat na to popswiecilam , wiec od dzis moja dieta mz, zdrowe jedzenie, 1 dzien w tygodniu zrobie sobie dzien dobrodziejstwa tzw uczta i zjem to na co bede miec ochote , bedzie to sobota zwaze sie jutro, , nie mam duzo kg tylko opone na brzuchu zrobie jutro sobie stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bledy sorki al;e pisze z znie polskiej klawiatury i nie moge sie polapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja po weselu na pewno cięższa ale wagę dziś omijam i dzień bez jedzenia taka oczyszczająca głodówka- wstawiłam się, było tam mnóstwo znajomych ale dziś powrót na ziemię i do rzeczywistości, odchudzania też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie, niby tylko kilka lampek wina ale i kilka czipsów, jakaś tortilla a nawet ptasie mleczko. Może nie w takich ilościach jak zjadłabym w trybie niedietowym ale coś jednak podjadłam. Oj, czasem się trzeba zabawić. Nie ma co rozpaczać tylko wracać na jedyną słuszną ścieżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja starałam się nie grzeszyć;) dla lubiących chipsy polecam chipsy sunbites paprykowe;) pyszne i zdrowsze:P po tygodniu na wadze -1,2kg:) mój mały wielki sukces;) oby tak dalej to będzie dobrze:P zostaję gościem bo nie mogę trafić w wolny nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 98
ostatnia próba nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przyda się Wam ktoś jeszcze do diety? Odchudzałam się miesiąc w wakacje, i do tej pory nic mi nie wróciło, więc dietę mam już "sprawdzoną": 1200-1400 kcal + aktywność fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesz w tym limicie wszystko? czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam od 1 pazdziernika- pazdziernik miesiacem odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 98
Jak sie dziś macie? U mnie juz po 2 śniadaniu jogurt i jablko:) Rano były 2 kanapki razowe:) Będzie jeszcze owsianka a na późny obiad pomodorowa z ryżem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pomidorówka na obiad :) Tylko do picia - bez ryżu. Na śniadanie była owsianka, przed wyjściem z pracy wypiję jeszcze karton soku warzywnego a na kolację zjem coś z nabiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna ktos jeszcze 1 pazdziernika?????? czyli od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 98
Co jest dziewczyny jak nie będziemy pisać to znów skończy się na niczym a tego nie chcemy prawda? Na razie zjadłam owsianke potem jakaś kanapka i jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż trzymam dietę. Właśnie jem serek wiejski lekki ( fuuuj). No i niestety wczoraj zajechałam stepper. Nie ma co się dziwić bo tygodniowy limit ćwiczeń wg zaleceń producenta wykonywałam w jeden dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie cały czas dietkowo tylko z chodzeniem lipa bo deszczowo a miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0czarna7
rudy kocur serek wiejski mniam, nawet ten lekki pycha oczywiście mam na mysli te kulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do serka lekkiego daje szczypiorek, rzodkiewke i wtedy go jakos jeszcze toleruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem zła nie wiem dlaczego po tygodniu jedzenia serków wiejskich pomidorów i owoców picia kawy i duzo wody a do tego cwiczenia PRZTYŁAM prawie kg ostatnio było 95.6 dzisiaj jest 96.5 tragedia nie wiem co zle robie :( dodam ze nie miałam słabosci, musze zmienic diete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ćwiczyłaś to może wzrosła Ci masa mięśniowa - a ona jest cięższa niż tkanka tłuszczowa dlatego lepiej oceniać wyniki odchudzania po obwodach w pasie, biodrach, udach itp czyli najprościej po ubraniach. Ja zapomniałam dziś się zważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo kobieca proza życia - zatrzymanie wody w organizmie związane z dniem cyklu a może ważyłaś się w ciut cięższym ubraniu niż tydzień temu? Albo jeszcze inna proza - może byłaś przed wypróżnieniem się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was gorąco kobietki przeczytałam post przypadkowo i wam trochę pomogę z dietką z tą wagą w górę może być też tak że za dużo pijesz wody, byłam wczoraj u dietetyka i mówił mi że te 2 l dziennie wody to jest razem z kawa herbatą i innymi sokami a jeżeli je się dużo owoców to też powinno się odliczyć szklankę wody czyli powinnyście około 0,5 do 1 l pić dziennie dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sioe mowi z eostatnin raz, ja tak mam za kazdym razem, no i znowu wracam na diete mowiac , juz ostatni raz . ehhhhh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale narobilam literowek , sorry no i teraz zastanawiam sie nad kolejna, tylko nie wiem jaka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×