Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0czarna7

ostatni raz!

Polecane posty

Nie wiem, zapewne dla każdego inną. Nie ma jednej diety idealnej dla wszystkich. Samo wyeliminowanie a przynajmniej ograniczenie pewnych produktów i odrobina ruchu zacznie przynosić efekty, ale to oczywiście wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze to ze nie moge jesc o tych samych porach , a to pewnie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle o tych samych porach co zachowanie w miare jednakowych odstępów między posiłkami i nie podjadanie w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I regularne orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc (13.51) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spuściłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0czarna7
jesli chodzi o wazenie to zawsze w piatek po przebudzeniu ide do łazienki myje zeby wyprózniam sie i tak dalej i jeszcze w pidżamie ide sie zwazyc wydaje mi sie ze to moze byc zwiazane z ta woda faktycznie duzo piłam wody moze az za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 98
Trochę pogrzeszylam w weekend bo ciasto upieklam ale dziś na wadze 96:) kilka miesiecy i bedzie dobrze tym bardziej jak przykrece jeszcze żarcie za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka masz diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowiłam, że będę się ważyć raz na miesiąc. Bo chcę widzieć konkretną różnicę na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, nie było mnie długo, miałam ciężką sesje, jeszcze jakieś ostatki przede mną, ale powoli zbliżam się do końca. Bardzo chciałabym już iść na siłownie, ale nie miałam czasu, mało sypiałam, byłam padnięta, diety próbowałam pilnować, ale od ost 2 tygodni podjadałam różnie dziwne rzeczy, obiady były takie, jakie mi ktoś podsunął pod nos byle coś zjeść. Mam pytanie do Was, czy macie jakieś faje przepisy na ciepłe śniadania i kolacje ? Mój organizm domaga się mega często ciepłych posiłków, ale kompletnie nie wiem co przygotować, myślałam o owsiance rano, tylko hm ... ile czego dać, żeby nie przesadzić ? Czy lepiej na 0,5% mleku, czy lepiej na wodzie, jak w ogóle smakuje taka wodna owsiana ?:D Bardzo lubię mleko, właściwie np kawę mogę pić z ciepłym mlekiem zamiast z wodą i nie wyobrażam sobie diety bez mleczka ;) Czekam na jakieś fajne propozycje ;0 A co u Was ? Jak dieta ? Coś spadło ?? Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 98
Jeśli pytanie o dietę bylo do mnie to żadną szczególną... Trochę mniej jem i ograniczam pieczywo tak do 2 kromek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojejku
Cześć dziewczyny. Mam 25 lat, 165cm wzrostu i ważę około 80 kg. Mój cel to 60 kg. Mogę się do was przyłączyć? Mam dość głodzenia się, efektów jojo itp. Patrze, że wątek dopiero się zaczął i jesteście na początku odchudzania to podobnie jak ja.Postaram się jeść około 1500 kcal dziennie. Zależy mi na tym, żeby schudnąć na stałe, nie musi być nie wiadomo jak szybko, ale żeby kg nie wracały. Dzisiaj pierwszy dzień odchudzania. A jak wam idzie? Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od 2 tygodni na diecie połączonej z intensywnym treningiem. Myślę, że coś spadło ( po ubraniach ) ale na razie nie chcę się ważyć. Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane witam po dłuższej przerwie, melduję że u mnie ok czyli dietkowo i w tym tygodniu ruszyłam dupsko i znowu chodzę pieszo do pracy. Fajnie ze jesteście pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra rozpoczynam diete tylko nie wiem jeszcze jaka:) mam z 5 kg do zrzucenia i wielka opone na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mojej opinie to nawet nie wspominam, bo to opona od kombajnu ale postanowiłam ze jak waga spadnie poniżej 90 to się za nią zabiorę. Choć wszyscy wiedzą że jestem mega leniem jeśli chodzi o ćwiczenia. Z oponą muszę walczyć bo psuje efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było 98
U mnie znów weekend grzeszny... Szarlotka i piwo byly grane... I w sumie efektu na wadze brak... Ale mam problmem z toaletą bo fajek nie palilam i i już nie jest różowo... A do tego zbliza sie okres... Zobaczymy po okresie jak waga:) liczę że chociaz 3 kg na minusie będą po miesiącu... U was jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj temat chyba umarł ... :( Zaglądm czasami, ale nie mam się czym pochwalić ... strasznie mnie ta jesień przybija ... teraz deszcz, nic mi się nie chce, najchętniej cały dzień bym spała, mam nadzieję, że to minie :) dwa tygodnie temu oświadczył mi się mój faceeeet po 5 latach zwiazku <3 za dwa lata ( 2016 wrzesień ) bierzemy ślub, a waga pokazuje 88 kg ... hm ... ciężko to widzę, chciałabym wyglądać w tym dniu wyjątkowo !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję :-) Spokojnie dasz rade. Byle powoli i rozsądnie żeby jojo nie zabiło. Poza tym szczęśliwi ludzie wyglądają pięknie niezależnie od rozmiaru. Ja przed ślubem schudłam nie pamiętam dokładnie ile 17-18 kg w 2miesiace i ważyłam coś koło 60kg :-) I jojo było okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rudy_kocur Dziękuję ślicznie !:) No tak, to naprawdę dużo schudłaś, w ciągu 2 miesięcy mówią, że maksymalnie od 4-8 kg w zależności jaka tusza . Jak szybko wróciło Ci jojo ? Masz rację, na ślubie ludzie zawsze wyglądają super, ale jednak zawsze szczególnie kobiety chcą pokazać wszystkim, że są jeszcze lepsze :D Pozdrawiam ! Zapraszam do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chce ostatni raz zaczac diete i schudnac 4-5 kg jaka doradzicie? najwiecej mam sadelka na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn gdzie? na inny topik? jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idris
ksdjfsdfsdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×