Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Annairu

Angiletta

Polecane posty

Witam! Chciałbym dołączyć się do dyskusji .mam problem a wizyty u mojego ginekologa dopiero styczeń luty. ;c nie mogę tyle czekać. Mój problem polega na tym , są to moje pierwsze tabletki anty zanim je zaczełam brać poszłam do ginekologa poniewaz miesiączka spóźniała mi się prawie dwa miesiące wykluczył ciąże przypisał mi tabletki wywołujące miesiączke trwało to jakiś miesiąc ale wkońcu dostałam jest! i zaczełam brać tabletki anty jednak wzięłam już prawie całe opakowanie a ja nadal mam krwawienia nieraz słabsze nie raz mocniejsze juz 2 tyg, do tego strasznie bolą mnie piersi.Nie wiem czy to aż tak źle że ciągle ma plamienia bez przerwy i zastanawiam sie czy ich nie przestać brać czy może po jakimś czasie miną. Pomożecie? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proangiletta
Często zdarzają się plamienia w pierwszym opakowaniu. Jeśli nie ustąpiła w drugim to wtedy szukaj pomocy u specjalisty. Widzialas jak wygląda ulotka od angiletty? Jest mojego wzrostu :D. Myślę ze nie masz się czym martwić, wkładki, usmiech i do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź i tak ulotka tez jest mojego wzrostu ; ) pojawił się też trądzik , mam nadzieje że minie po kilku opakowaniach jak plamienia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witch_
Jestem przy drugim opakowaniu i właśnie niepokoi mnie fakt, że krwawienie po odstawieniu trwa już dziewiąty dzień... Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, a nie są to moje pierwsze tabsy. Biorę je jako forma leczenia przy zespole policystycznych jajników, więc ciąża dla mnie jak najbardziej pożądana, mogę się wręcz z kimś zamienić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska wiewiorka
jestem po 3 opakowaniu, drugi eopakowanie bylo cale ok i bez problemow poza bolem piersi. W 3 opakowaniu okolo 4 dni przed jego koncem nastapilo krwawienie, niewielkie aczkolwiek irytujace skoro w 2 opakowaniu juz nie wystepowlo. Zastanawiam sie czy moze to miec zwiazek z dluga podruza i zmianam stref czasowych odwroceniem doby itd.. ??? Nadal odczuwalny dyskomfort piersi, jednak o wiele mniejszy. W srode zaczynam 4 opakowanie.. zobaczymy co bedzie dalej. Co do stanu skory ciezko powiedziec, nie ma wielkich zmian, moze odrobine na plus ale niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jak właśnie zmienilam na ANgiletta z Naraya.Wydaje mi się ,ze to tabletki nie dla mnie ponieważ od 1 tabletki mam bol głowy codziennie i prawie casly dzień, niewiem co teraz mam zrobić jestem w połowie opakowania.Jak dla mnie Naraya to jedne Z lepszych pigulek zero bólów głowy zero nadwagi libido w miarę lecz pojawiały mi się plemienia dlatego zmienilam, ale chyba błąd popelnilam .teraz boje się ze będę królikiem dosw bo będę testować przeróżne znajac mojego lekarza zęby trafić na pasujące do mnie .Niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie się podzielę. Ulotki tych tabletek leżały masowo u mojego ginekologa. Po ciązy przepisał mi je jako lek "bogini dobrego nastroju". Mialy być super. Mam 30 lat. Wytrzymałam 10 dni. To był jakiś koszmar. Migreny jakich nigdy nie miałam, bóle pleców,klatki piersiowej, lewej ręki, stawów. Wahania nastrojów, mdłości, nudności, i płacz bez powodu. W nocy nie mogłam spać, od migreny dostawałam nawet gorączki. Nie mogłam zajmować się dzieckiem. Nie domyśliłam się , że to od tabletek. Aż w końcu . Miałam chyba połowę z działań niepożadanych. Odstawiłam natychmiast po przeczytaniu ulotki. A moj ginekolog?? Stwierdzil, ze to od pogody na pewno i kazał brać dalej. No coż ...jedna pacjentka mniej na liście...mniej kasy. Nie wiem, jak mógl mnie tak zlekceważyć.Nikomu nie polecam. Mnie nie słuzyły, w Niemczech to ponoć jedne z najlepiej sprzedających się pigułek, ale sporo dziewczyn po nich tyje, fakt ponoć cera się poprawia. Poczytałam opinie na niemeickich forach..Dużo dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś wolny nick
Biorę już któreś opakowanie tych tabletek, nie wiem, może z 9., w każdym razie nie są to moje pierwsze pigułki, a na antykoncepcji jestem od około 2,5 roku. Wcześniej brałam Diane i Atywię, potem Madinette, ale to to samo co Angiletta. W sumie spośród pigułek, które brałam, po tych mam najmniej odchyleń- piersi nie bolą, nie są powiększone, brak bólów głowy, libido w normie (ale u mnie to się zaczyna głównie w głowie, najczęściej to ja mam chcicę częściej niż mój partner :P), brak plamień (jakoś na początku chyba tylko były). Okres jak w zegarku, krótszy i łagodniejszy niż kiedyś, nie muszę już brać tabletek przeciwbólowych (ale przy poprzednich preparatach było podobnie), cera niestety bez zmian, nadal tłusta i z niespodziankami (w sumie to przez to zaczęłam brać hormony, po nieskutecznej terapii Izotekiem). Waga regularnie się zwiększa, od początku brania anty przytyłam 7 kg i za nic w świecie nie mogę jej zbić nawet odrobinę, chociaż wcześniej wystarczyło mi wprowadzić chociaż minimalną, regularną aktywność fizyczną. Brzuch mam nadęty, uda tłuste, pośladki całe w dołkach. Od poprzednich preparatów Angiletta różni się w zasadzie tylko tym, że po niej nie zmienia mi się rozmiar piersi, co mnie cieszy, bo chociaż nie są przesadnie duże, to bardzo mi się nie podobało, jak po okresie i odpuszczeniu wody z organizmu stawały się brzydkie i jakby workowate :/ Aaaaa, zapomniałabym- czasami mocno pada mi na psychę, chyba najmocniej właśnie na tych tabletkach, ale może już po prostu nie pamiętam jak było kiedyś. W każdym razie miewam straszne napady nieuzasadnionej zazdrości z wyobrażaniem sobie najgorszych scenariuszy, bywam naburmuszona i tak dalej, niestety nie tylko w czasie PMSu. Teraz zastanawiam się nad antykoncepcją długoterminową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ;) ja jestem w trakcie drugiego opakowania Angiletty. W pierwszym i po było okej dobrze sie czulam libido w normie calkiem calkiem, waga troszeczke sie zwiekszyla, nie raz humorki ale bylo ogolnie okej ;) ale teraz jak zaczelam te drugie ... No masakra rozdrażnienie i nudności.. Nie raz czulam się osłabiona, ale coz zobaczymy jak to dalej będzie.. Martwi mnie jedynie ociupinę jedna informacja, że one wlasnie nie chronią tak zbyt dobrze, nie tak dobrze jak inne co o tym myślicie ? I podczas 7dniowej przerwy niby chronią - tak było na ulotce bynajmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy w 7-dniowej przerwie te tabletki równie dobrze chronią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atteligna
Gosc, wg ulotki tak. Nie powinni w niej klamac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Są to moje pierwsze tabletki. Odczuwam bardzo uciążliwy ból piersi, zaczął się od pierwszej tabletki. Czuje się też napuchnieta. Wiecie możec czy przy tabletkachyba anty można stosować jakieś tabletki na pozbycie się wody z organizmu? Czekam na okres i wtedy podzielę się reszta opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja kończę 3 opakowanie i jedyne co mnie martwi,to plamienia w ostatnim tyg tabletek i brak okresu po odstawieniu. Ma któraś z was tak samo? Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy uważacie za naprawde skuteczne te tabletki jeśli stosuje sie je regularnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atteligna
W koncu to antykoncepcja hormonalna, jak kazda inna powinna zapobiegac ciazy w wiekszym stopniu niz inne srodki antykoncepcyjne tj prezerwatywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosnie do asecurelli- obniza dzialanie srodkow antykoncepcyjnych, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze cos mozna było na ten temat znaleźć, widze ze roznie sie czujecie po tych tabletkach. Aczkolwiek ja wzięłam 4 tabletki od początku cyklu i raz spuchly mi powieki, dwa biegunka, trzy brak apetytu i drgawki z zimna, gdy byłam w naprawde ciepłym pomieszczeniu. Odstawiam je, czy ostawienie po 4 dniach to dobry pomysł ? Nie widze innego wyjscia a meczyc sie nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jairopase1988osomy
cześć kobietki biorę Angilette już prawie 7 miesięcy. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i szczerze jestem z nich zadowolona. Przez pierwsze 3 miesiące dręczyły mnie nudności, plamienia dość niespodziewane nagłe uderzenia ciepła/zimna. Ale po tych 3 miechach wszystko się unormowało tylko od wczoraj mam jakieś dziwne plamienie, przypuszczam że ma to związek z tym że ostatnio zabrałam się za lekkie odchudzanie i miewałam biegunki niestety chwile po tym jak brałam tabletki więc nie zdążyły się wchłonąć i organizm dostawał ich za mało. Za 3 dni skończy mi się blister i po tym jak się skończy to ok 2-3 dni i powinnam dostać krwawienie odstawienne. Zobaczymy jak to będzie mam nadzieje że krwawienie ustąpi a póki co z chłopakiem wstrzymujemy się ze współżyciem, no a ja troche przystopuje z dieta A wy miałyście podobnie ? Jasne http://min.do/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icylovtmeth1981ujmfz
czesc super ze temat sie rozwija .chciałabym zapytac tych co biora juz dłuzej ANGILETTE (koncze pierwsze opakowanie)CZY WRÓCI OCHOTA NA SEX?moje piersi juz sie troche uspokoiły i co najwazniejsze nie mam bólów głowy -zobaczymy przed okresem czy beda .pozdrawiam wszystkich Jasne http://tiny6.com/19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam do odsprzedania 2 opakowania angillety, niestety ale juz po pierwszej tabletce mnie pokonały, a może komuś innemu się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi, ogłoszenie aktualne? jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i...jaka data ważności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena po 20 zł + przesyłka. A data waznosci 2017, dopiero co zakupione w aptece. Nawet paragon chyba posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogerconto1984pnodl
Mnie waga jakoś starsznie nie skoczyła, ogólnie troche spuchłam, urosły mi piersi ale to nie problem. Problemem była suchośc pochwy, nie pomagała żadne żele, lubrykanty ani nic. Zgłosiłam to lekarzowi, bo chciałam żeby mi zmienił tabletki ale on kazał stosowac Hydrovag. Po tygodniu stosowania odczuwałam sporą różnicę, teraz stosuje wspomagająco i jest zupełnie OK. Jasne http://www.aqd.nl/e49v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny :) W sobotę powinien zacząć mi się okres i wtedy też rozpocznę pierwsze opakowanie Angiletty(pierwsze w życiu tabletki). Muszę powiedzieć że trochę się zmartwiłam waszymi opiniami, ginekolog powiedział, że są to tabletki idealne dla młodych kobiet, dodatkowo nie zmniejszają libido, nie powodują tycia, wszystko cacy. A jednak widzę, że nie jest u niektórych aż tak kolorowo:/ No nic, jak zacznę brać to dodam coś od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynajustynaer
Czesc dziewczyny. Tak jak Wy, odkilku miesiecy biore angilette. Moje pytanie jest jednak posrednio znia zwiazne. Wiem, ze to dziwne pytanie ale generalnie rzecz ujmujac, gdy bierzecie tabletki anty i kochacie sie ze swoimi facetami, to pozwalacie im skonczyc w srodku? Ja mam z tym problem, nie zgadzam sie bo jakos mimo wszystko nie wierze w stuprocentowa ochrone przed ciaza. Jakie macie zdanie na ten temat i doswiadczenia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham sie z chlopakiem ze tak to ujme "do konca" :) od 2-3 tabletki w zyciu, minelo juz 5msc i w ciazy nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w trakcie 1 opakowania i póki co wszystko jest ok, tylko piersi mnie bolą jakbym była przed okresem ale troszkę urosły, mam nadzieję, że jeszcze się troszkę powiększą :D ale nie mam żadnych wahań nastrojów (no może w pierwszych kilku dniach byłam bardzo poddenerwowana i wybuchowa), tylko czasem mam plamienia ale tak ogólnie to jestem zadowolona no i o dziwo libido mi nie spadło a wręcz przeciwnie, mam większą ochotę na seks :D lekarka kazała mi przyjść po 1 opakowaniu powiedzieć jak się czuję, wezmę receptę na pół roku i zobaczymy jak będzie dalej no a jeśli chodzi o dochodzenie w środku, to ja mojemu mężczyźnie na to pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sprzedam opakowanie i recepte na 3 kolejne Angiletty (bo u mnie zmiana i mi szkoda.) kpak6@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska wiewiorka
ja rowniez mam opory by pozwolic partnerowi skonczyc w srodku. Biore tabletki od Wrzesnia. Po poczatkowo negatywnych wrazeniach (bole piersi, brzuch aokropne humory i plamienia) aktualnie mam pozytywne wrazenia. 1.skora lepiej (nie ma cudow ale widac ze lepiej, przed okresem zawsze mialam z nia problemy) dodatkowo si enie przetluszcza, podobnie wlosy. 2.nieco lagodniejszy kolor wloskow ktore niestety pojawialy sie wokol sutkow(mac9ie z tym jakies doswiadczenia ??) 3.brak bolu piersi - wrocily do normy i nie sa napuchniete 4. minus to brak ochoty na sex, wlasciwie zawsze milam male potrzeby ale teraz jest pod tym wzgledem wyjatkowo.. czasem dotyk mnie wrecz drazni ;/ Zobaczymy jak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×