Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Annairu

Angiletta

Polecane posty

Gość gość
Jesli tabletki sa dobrze dobrane to nie ma potrzeby robic żanych przerw! Ja łykam dwa late belare i mi lekarz nie karze robic przrwy. Przestane łykac jak bede chciała zostac mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidkaR
Fajnie ze masz dobrze dobrane tabletki i dobrze po nich sie czujesz. Moj ginekolog nie moze jakos trafic. Juz mam ochote zrezygnowac w diably z tej antykoncepcji ale boje sie. Msze nakłonic go do przepisania tej Belary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tych tabletek z tytułu nie znam, ale przyjmuje tez Belara i zreszta moj lekarz mi je polecał jako te najlepsze i bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubuniek
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Angiletta jakby był ktoś zainteresowany. Mój email asik85@amorki.pl. Każde opakowanie za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opłaca się. w aptece już za za 11,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11,99??????? a gdzie? ja place ok 20zl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, to ja też powiem jak to u mnie wyglądało. Biorę tabletki Angiletta od 1,5 roku. Na początku miałam nudności, ale szybko przeszły. Natomiast przez właściwie cały ten okres miałam duże wahania nastrojów. Z plusów to poprawiła mi się cera, zwiększyły piersi i libido nie spadło. Natomiast przez zatrzymanie wody w organizmie przytyłam ok. 4 kg, co jest dla mnie dużym problemem, bo pomimo aktywności waga w ogóle nie schodzi. Teraz skończyłam brać ostatnie opakowanie i zobaczę czy nastąpi jakaś poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli skończyłam 1 opakowanie tabletek w poniedziałek to 2 opakowanie zaczynam po 7 dniach przerwy także w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apteka Rodzinna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynaxd
Hej dziewczyny! Jestem już po 11 opakowaniach Angiletty. Pierwszy miesiac był ciężki, przez jakies 3-4 dni głowa mnie bolala i przez ok 20 dni cały czas byłam senna. Godzina 18 a ja juz szlam spac i tak do 7 rano. Przez 5 msc przytyłam ok 3 kg, gdzie teraz wszystko sie unormowało i wróciłam do normalnej wagi bez cwiczen i diet. Jedyny minus to tak jak u kazdej to, ze trzeba sie pilnować aby nie zapomniec o tabletce. Zastanawiam sie nad jakims innym sposobem. Ostatnio słyszałam o zastrzykach i ma sie 3 msc spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i ja sie wypowiem na temat tych tabletek.. ;) No więc tak, moim problemem były hormony.. a więc co za tym idzie mialam okropny tradzik.. poszlam do dermatologa i zlecil mi badania hormonalne, byly lekko ponad normą niektore z nich, wiec zalecil mi branie tabletek hormonalnych. Na poczatku brałam przez 6 miesiacy ATYWIE, poczatki masakryczne.. zero checi do zycia, depresja, i oczywiscie zero poprawy na mojej twarzy, do tego troche przybralam na masie i jedynym plusem chyba bylo ze z miseczki C malam DD :D.. bylam zalamana chcialam odstawic, ale wtedy dermatolog powiedziala mi bardzo wazne slowa : "Jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec tez B" a z hormonami nie ma tak szybciej zmiany, trzeba czasu.. Tak wiec posluchalam jej i nie zaluje. :) po 6 miesiacach brania ww leku zaczely sie wkoncu dzialac powoli cuda. Nie wyskakiwaly mi juz tak wielkie, bolące, ropne "gule" jak kiedys, tylko pojedyncze przed okresem,ktore znikaly w przeciagu 2 dni, a to juz byla zmiana diametralna. Po 6 miesiacach ginekolog polecila mi zmiane tabletek na Angilette, gdyz pacjentki jej chwalily bardzo te tabletki i widzialy znaczaca poprawe cery niz podczas brania Atywii. Jestem po 3 miesiach brania Angiletty i musze powiedziec ze byl to strzal w 10 :) Mam cere praktycznie juz nie problematyczna, kiedys straszny tradzik takze i na plecach uciekl w nieznane(przy Atywii sie utrzymywal). Ponadto nie widze u siebie zadnych skutkow ubocznych, po prostu moze mi sie juz organizm przyzwyczail, i tylko widze profity brania tabletek antykoncepcyjnych.. bo wkocnu chyba po to ktos to wynalazl .. :) Takze dziewczyny glowa do gory, i systematecznosci wam zycze a zobaczycie na pewno efekty zadowalajace.. Dodam jeszcze ze przed braniem tabletek antykoncepcyjnych nie mialam problemu z miesiaczakami, nie byly bolesne a nawet regularne takze nie potrafie sie wypowiedziec w tym temacie, ale jezeli chodzi o tradzik to jak najbardziej POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też się wypowiem. Brałam Angilette przez dwa miesiące, plusy: piersi urosły, libido nie spadło, waga taka sama, ale jestem szczupła i nigdy z nią kłopotów nie miałam. Cera taka sama. Jest jeden Wielki minus u mnie, plamienia cały czas, i wahania nastrojów od kilku dni, wszystko mnie denerwuje. dzisiaj byłam u ginekologa i przepisała mi Balere, zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belare*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maa ktoś do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo? Poszukuje do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Od niedawna zaczęłam stosować tabletki Angiletta, niestety drugiego dnia ich stosowania pojawiły się u mnie czerwone,alergiczne plamy na klatce piersiowej. Cały czas odczuwam swędzenie, plus zaczęłam odczuwać także huśtawki nastrojów. Mam ochotę przerwać ich branie po tych ostatnich 5dniach. Czy któraś z Was miała podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na poczatku tez przezywalam horror. Lapalo mnie spanie kolo 18 i w zaden sposob nie moglam tego opanowac kawa nie pomagala , nic , musialam isc spac i koniec . do tego zle sie czulam ... I tak dzien w dzien to bylo okropne .. Po prawie 3 miesiacach wszystko sie uspokoilo :) cera mi sie poprawila i troche przytylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celluli
Plusy: Urosły piersi, brak wahań nastroju Minusy: Libido tragiczne, ale to jest akurat do zaakceptowania, mozna sporo przytyć, okropny cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, właśnie jestem w trakcie trzeciego opakowania. Przy pierwszym opakowaniu było okropnie-plamienia prawie cały czas, nudności ,bóle piersi, bóle nóg. Przy drugim opakowaniu plamienia i nudności ustały . Bóle piersi i nóg niestety dalej się utrzymywały. Pod koniec drugiego opakowania pojawiły się u mnie swędzące plamy na klatce piersiowej. Kilka dni temu rozpoczęłam trzecie opakowanie zobaczę co będzie dalej ale rozważam przerwanie zażywania. Czy któraś z Was też miała podobne swędzące plamy? Czy powinnam to przeczekać ? Żal mi będzie przerywać branie tabletek, bo lekarz przepisał mi je z powodu bolesnych i obfitych miesiączek i muszę przyznać że ostatni okres wreszcie był do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też stosuje te tabletki ale u mnie masakra plamienia podczas stosunku i po zaczelam drugie opakowanie i rezygnuje strasznie swedzi mnie skóra .Jedyny plus powiększyły mi się piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek0106
Witam, jestem zainteresowana kupnem tabletek angiletta. Dla mnie sa odpowiednie i nie chce przerywac ich przyjmowania ale moj ginekolog ma urlop a koncze ostatnie op. jakie mam:-( lekarz rodzinny nie chce pomoc:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek0106
Podaje maila judytka.1992@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszek22
czesc, dziewczyny, wczoraj moj lekarz przepisal mi te tabletki, dzis wziełam dopiero 2 a już czuję jakby ucisk w klatce piersiowej, troche się boję czy to nie jest poważny powód aby zaprzestać ich brania. wcześniej miałam ten sam problem z cyclo progynovą i syndi dlatego zaraz po 1 lub 2 tabletkach przerywałam ich branie. pomocy miał ktoś takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszek22
poprawka to nie ucisk w klatce piersiowej tylko bardziej jakby mi ktoś ściskał serce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu pierś Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszek22
włąśnie piersi mnie wogóle nie bolą, nie czuje żadnych innych skutków uboczbych tylko ten ucisk na serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszek22
sory za błędy (*właśnie, *w ogóle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna2605
hej, mam do sprzedania 1 opakowanie w nienaruszonym stanie. mój email: justyna2605@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiulka
A mnie nic nie boli i nic mi nie dolega. lykam belare od 4 miesiecy i z tego co widze to na pewno nie zamienie ich na inne. Cały czas uważam, że tabletki muszą dobrze być dobrane bo inaczej tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×