Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Annairu

Angiletta

Polecane posty

Gość Antybólgłowy
Hej, niejednokrotnie się już tu wypowiadałam na temat tych tabsów. Wszystko było super... Skończyłam 11 opakowanie i w międzyczasie rozstałam się z partnerem więc doszłam do wniosku, że odpocznę chwilę od hormonów. Wczoraj powinnam wziąć 1 tabletkę kolejnego opakowania, nie wzięłam i właśnie umieram z bólu głowy. Tak mnie boli, że musiałam aż Wam o tym napisać. Jestem pewna, że to przez nie, bo nigdy nie boli mnie głowa bez powodu jakim np. jest kac. Będę Wam tu pisać wszytsko z dnia na dzień! Idę umierać dalej. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmika
hey ja wybralam 2 opakowania,,zle sie po nich czułam zero checi na sex poza tym przytylam 5kg teraz walcze z tymi kg i juz ich nie biore bo mialam bole glowy czeste nawet trwaly po 3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiletta2
Witam. Mam dziewczyny do Was pytanie. Biorę 1 blister. -12 tabletkę ale dopiero dziś zauwazylam ze nie biorę jej zgodnie z ruchem strzałek. Ale przyjmuje codziennie o tej samej porze. Ale każda tabletka zawiera tyle samo hormonów wiec chyba to nie ma różnicy czy stosuje się z ruchem tych srzalek;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to u was było bo ja zaraz oszaleje. Mam 22 lata i Angilette sa moimi trzecimi tabletkami w życiu wcześniej brałam yaz i diane35 . W przypadku angilette lekarka zapisała mi je jako zabezpieczenie oraz wyregulowanie cyklów. I co teraz mam? Odkąd dostałam okresu i przyjęłam tabletkę ciagle miałam plamieńia. Teraz pod koniec coraz mocniejsze. Wczoraj wieczorem przyjęłam ostatńia tabletkę i dziś rano dostałam normalnego okresu. Czy to możliwe ze tak szybko wystąpi krwawienie? Ktoras z was miała podobnie? Ńie wiem czy zaczynać kolejne opakowanie czy dać sobie spokój.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaruda20
Hej. Dzisiaj lekarz przepisał mi te tabletki, mam 20 lat i są one moimi pierwszymi. Będę je póki co "testować", wpływ na organizm i ogólną reakcję. Zastanawiam się jednak, bo mój cykl trwa około 37 dni, dość sporo, wiem. Opakowanie tabletek liczy 21 sztuk. Czy zgodnie z tym, na następny dzień po zażyciu 21 tabletki powinnam dostać okres? I jak myślicie, kiedy powinnam się zgłosić do lekarza w celu wizyty? Mówił mi, że pod koniec 1 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na drugi, tylko do 3 dni powinien sie pojawić okres. Ja tu kiedyś wspominałam o okropnych bólach głowy... już mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania tych tabletek. Ja niestety musialam zaprzestać stosowanie bo tabletki to jednak nie dla mnie po każdych antykoncepcyjnych źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania tych tabletek. Ja niestety musialam zaprzestać stosowanie bo tabletki to jednak nie dla mnie po każdych antykoncepcyjnych źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania tych tabletek. Ja niestety musialam zaprzestać stosowanie bo tabletki to jednak nie dla mnie po każdych antykoncepcyjnych źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania tych tabletek. Ja niestety musialam zaprzestać stosowanie bo tabletki to jednak nie dla mnie po każdych antykoncepcyjnych źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooomega
Witam mam pytanie czy tez macie strasznie wzdety brzuch po tych tabletkach???? nie wiem jaka jest tego przyczyna pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos chetny do kupna 2 opakowan kazda po 20zl? opakowania nowe nie napoczete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wiecznie niezadowolona
Do dziewczyn, które są zadowolone ze stosowania tych tabletek - GRATULUJĘ :) ja niestety po 4 opakowaniu chyba powiem dość, bo jak z okresem jest w porządku to z moimi humorami nie najlepiej. Czuję się jakbym PMS miała przez cały miesiąc. Niestety zostaje mi kilka opakować, dokładnie trzy i szkoda mi ich wyrzucać. Jeżeli któraś z Was jest zadowolona z tych tabletek i zainteresowana to zapraszam. Kontakt mail: kates211@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wiecznie niezadowolona
do ooomega: ja miałam wzdęty brzuch po jednych tabletkach nie pamiętam już któryś, ale to było spowodowane tym, ze w tabletkach była zawarta laktoza, a ja niestety mam nietolerancje laktozy. Brałam po prostu tabletki na noc i nie przeszkadzało mi to jakoś, za dnia nie miałam wzdętego brzuszka, a na pewno nie przez tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duniaa3586
Kochani podpowiedzcie jak mam brać te tabletki bo nie mam pojęcia , lekarka powiedziała mi że pierwszą tabletkę mam przyjąć w pierwszym dniu miesiączki i tak mam przez 21 dni je brać aż się skończy listek i czekać potem na okres??? a potem na nowa z pierwszym dniem je zażywać . Liczę na Waszą pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza tabletka w pierwszy dzien okresu. Wybierz sobie dogodną porę. Jak skończy sie blister... w niedziele... kolejne opakowanie zaczynasz też w niedziele za 7 dni. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! mam problem ;D ! Ratunku Czy trzeba brac tabletki zgodnie ze strzałkami? Czy mogę zacząć brac tabletki no we wtorek a potem wrócić do tabletek z " niedziela i poniedziałkiem" w następnej kolejce... ?proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandusia
Hejka przepisano mi wczoraj te tabletki ale ze swojego stresu czy niewiedzy zapomniałam jak się stosuje te tabletki. W pierwszy dniu miesiaca powinnam wziąść pierwsza tabletkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duniaa3586
Sandusia tak w pierwszym dniu miesiączki powinnaś zażyć pierwszą tabletkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duniaa3586
strzałki to jest taka podpowiedz żeby było dla nas lepiej i żeby nie zapomnieć ominąć tabletki , jeśli użyłaś tabletek nie w ten dzień co trzeba na blistrze tylko zaczęłaś od innego to nic się nie stanie , tutaj chodzi tylko o to abyś codziennie je brała i nie zapomniała ominąć :), ja teraz prawie kończę blister zostało mi tak z 4 tabletki i powiem Wam moje wrażenie , na początku pierwsze 2 tygodnie masakra, byłam taka wściekła i zła na wszystko że już myślałam że będę musiała zmienić tabletki bo cierpiał na tym mój narzeczony :/ co do jedzenia głód również był okropnie duży , ale mineły 2 tygodnie i wszystko tak jakby się unormowało jeszcze troszkę podjadam ale już mniej , no i moje humorki nie ma ich już , uspokoiłam się , widocznie wszystko się unormowało :) Jedyne jaki jest minus to tylko to że od czasu do czasu pobolewają mnie jajniki ale podejrzewam że w środku jeszcze wszystko się normuje a więc powolutku i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam ponad pół roku, właśnie odstawiłam, spadek libido to jedno, raz plamiłam w trakcie, a poza tym z każdym cyklem okres był krótszy się o jeden dzień co było dla mnie niepokojące, do tego częstsze bóle głowy i ogromny apetyt podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wlasnie koncze pierwsze opakowanie nie mam zadnych dolegliwosci a na plus jeat to ze piersi mi sie powiekszyly ciekawa jestem jak bedzie przy drugim opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy któraś nie chce odkupić ode mnie jednego listka -21 tabletek bo chce zakonczyc hormony a kupiłam wcześniej 3 pak. tabletki ważne do 06/2017. za 16zł z wysyłką. Moj email edyta4677@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko wiedząca
Dziewczyny które mają skutki uboczne po angilettcie zmiencie je na MADINETTE!!! ja brałam długo madinette ale lekarz zaproponował mi niby to samo a angiletta jednak sie różni w składzie i cenie ale skutki uboczne są a po Madinnete same plusy: piekna cera, piersi, super humor i super się czuję! Posłuchajcie starszej koleżanki a nie pożałujecie w składzie poza hormonem same pozytywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynahyhyhy
Biorę tabletki już czwarty miesiąc i jestem zadowolona. Jedynie przez pierwsze ok 20 dni byłam strasznie śpiąca noo i spadek lipido. Co do wagi całe szczęście nie widzę po nich różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1130
Witam ja brałam te tabletki przez 4 miesiące cera super, ale włosy to tragedia syrasznie zaczęły mi wypadać. Zaprzestałam brania tabletek ale włosy nadal wypadają. Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1130
Witam ja brałam te tabletki przez 4 miesiące cera super, ale włosy to tragedia syrasznie zaczęły mi wypadać. Zaprzestałam brania tabletek ale włosy nadal wypadają. Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka a jak mi się skończy listek tabletek to na drugi dzień powinnam dostać okres i wtedy mam tabletkę z kolejnego opakowania wziąść po tygodniu? Np skończy mi się opakowanie w niedziele we wtorek dostane okres i w najblizsza niedziele czyli po tygodniu biorę tabletkę z nowego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1130
Zawsze zaczynasz nowy blister w ten sam dzien jesli zaczynasz w niedziele to robisz 7 dni przerwy i znów zaczynasz w niedziele. W ulotce jest wszystko wylaszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duniaa3586
okres różnie się dostaje przy stosowaniu tabletek , nie koniecznie na drugi dzień przy przerwie tygodniowej , czasami dostaniesz w 4 dniu a czasami 2 dniu przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×