Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Annairu

Angiletta

Polecane posty

Gość gość
ja wzięłam już połowę pierwszego opakowania i co mi dokucza to whania nastroju...szybko mnie wyprowadzić z równowagi, jestem strasznie płaczliwa, czasem wracam z pracy i zaczynam płakać, innych minusów na razie nie widzę, zaczełam je brać z powodu strasznych pryszczy na brodzie i bolesnych miesiączek. Wezmę 3 opakowania do końca i zobaczę czy mi się cera poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto zmienić tabletki, porozmawiajcie o tym z lekarzem i same sie przekonacie ze jednak wyglada to inaczej. Ja z mojego doświadczenia polecam tabletki Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież mówimy ze organizm musi sie przystosować i zaakceptować zmiany. Takie rzeczy się zdarzaja, chociaz mi nic takiego nie dolega a już wzięłam 5 opakowan belary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
belara ma ten sam skład co angiletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię tabletki angiletta jak ktoś ma na zbyciu mój mail Misia_19919@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyAngiletta
Dziewczyny nie bierzcie tego badziewia ! Po tych pigułkach miesiączki rzeczywiście regularne, krótsze i bezbolesne, ale dodatkowe kilogramy nie wiadomo kiedy przybywają. Po 6 miesiącach przytyłam 10 kg, nie jedząc więcej niż zwykle. Przybywa szczególnie w brzuchu. KOSZMAR ! A PO ODSTAWIENIU PIGUŁEK ? TOTALNA KATASTROFA HORMONALNA ORGANIZMU ! Przez 2 tyg bóle jajników - jakby je ktoś skopał, nudności, zgaga, huśtawki nastrojów, niechęć do wszystkiego, zmiana smaku, brzuch nabrzmiały jak balon, że o notorycznych bólach głowy nie wspomnę... Niech ginekolodzy sami je wpier.. skoro dostają procent za sprzedane opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, ja je jadłam, ale ćwiczyłam i nie przytyłam nawet schudłam żadnych dolegliwości nie miałam, zależy od kobiety akurat dla mnie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to ja też się wypowiem :) Aktualnie kończę tygodniowa przerwę, w sobotę zaczynam trzecie opakowanie. I jestem bardzo zadowolona z nich. Przede wszystkim wyregulował mi się okres. Zawsze pojawia mi się w trzecim dniu przerwy. Cera też mi się poprawiła. Nawet piersi mi urosły :D Ja od samego początku brania byłam z nich zadowolona bo żadne bóle głowy się nie pojawiły ani nie byłam senna. Jedynie martwi mnie to że przy końcówce brania tabletek pojawiają się plamienia. Mam nadzieje że to ustąpi. Ale tak czy siak szczerze polecam!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które biorą angilette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kończe 3 opakowanie tych tabletek aczkolwiek myślę o ich zmianie, w zasadzie chciałabym już teraz przerwać je brać ale muszę wytrzymać do końca blistra :(. Ogólnie byłam z nich zadowolona - piersi mi urosły i to znacznie, regularne miesiączki jak w zegarku, aczkolwiek męczący mnie straszne nudności i bóle żołądka. W nocy nie mogę spać, ledwo wytrzymuje, z każdym blistrem jest coraz gorzej (na początku tylko delikatny dyskomfort) ;(. Nie jestem na 100% pewna czy one są całkowicie za to odpowiedzialne czy mój żołądek zaczął chorować (wrzody itp, zawsze miałam dość wrażliwy żołądek), chociaż objawy pojawiły się wraz z rozpoczęciem brania angiletty. Czytałam, że podobne objawy mijały po 3 blistrze. Dać im jeszcze szansę (mam do zrealizowania odpis na jedno opakowanie) czy jak najszybciej udać się do ginekologa i zmienić tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu dałabym jeszcze szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 miesiącach stosowania nie zauważyłam u mnie skutków uboczny. - nie przytyłam - schudłam 3kg w 3 miesiące, -nie wystąpił cellulit, -nie spadło libido, -nie mam suchości pochwy, -nie odczułam zwiększenia apetytu, -nie mam problemów z cerą - wreszcie jest wolna od trądziku! Polecam serdecznie, chociaż wiem, że dobór tabletek to bardzo indywidualna sprawa i najlepiej wykonać profil hormonalny. Ja miałam to szczęście, że dr trafiła za pierwszym razem. Są to tabletki z małą ilością hormonów (najmniejszą możliwą skuteczną), dedykowane młodym kobietom - stąd ich działanie jest tak delikatne. Jednak należy pamiętać, że każdy organizm reaguje w inny sposób. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja214
Mam do sprzedania dwa opakowania angiletty, trzecie dorzucę gratis. Wysyłka na terenie całej Polski gratis. kaja-214@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja biorę Angilette już prawie rok i w sumie oprócz wahania nastroju nie odczuwam żadnych skutków ubocznych brania tych tabletek. Lekkie krwawienia wystąpiły tylko pod koniec brania 1 blistra a tak ogólnie wszystko ok. Na początku troche moja waga staneła ale teraz jest ok i nawet schudłam. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z Was przestała brać te tabletki? Jak Wasz organizm zareagował na nagłą brak hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy potrzebna jest dodatkowa antykoncepcja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo rozważałam za i przeciw i powiem Wam ze pozostaje jednak przy wkładce hormonalnej. Akurat wybrałam Levosert, też miedzy innymi dlatego ze odpowiada mi pod względem ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem Wam ze ja od 2 lat przyjmuje akurat tabletki Belara i ja jestem z nich naprawde bardzo zadowolona. Nie mam absolutnie zadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie za Levosert? Tak sie zastanawiam po 3cim dziecku nad taka własnei antykoncepcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze własnie jak wiele z Was uważa przy problemach chociazby z żylakami to będzie naprawde najlepsze tego typu rozwiazanie jesli chodzi o własciwą antykoncpecje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja akurat ja biore półtora roku już tabletki Belara i przyznam Wam ze zadnych problemów tego typu nie mam, wiec akurat tutaj bym sie nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam jak Ty, zwłaszcza jesli zalezy Wam też na zdrowiu warto zrobić wszelkie kompleksowe badania. Ja tak zrobiłam i lekarz dobral mi odpowiednie tabletki - Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0001
Witam, zostały mi dwa opakowania Angiletty, których już nie zużyje. Może komuś potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnat
Ja bym przyjęła, ale skąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda z nas też tak uważa ze jesli wybierać to najlepsze dla nas sposoby antykoncepcji. Dlatego ja wybrałam tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0001
Podbijam temat niepotrzebnej mi już Angiletty, mail: katarzyna.monika@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytajcie dziewczyny Waszego lekarza o tabletki Belara. Wydaje mi sie patrząc też przez mój pryzmat ze jest to naprawde dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama przyjmuje teraz tabletki Belara. Mam bardzo dobre zdanie o takiej metodzie antykoncepcji, zwłaszcza ze czuje sie po niej dobrze, nie mam zadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie tyje a akurat tak sie składa ze mam wkładkę hormonalną Levosert. Z tej metody jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie zastanawiam własnie czy bardziej cenowo nie opłaca sie wkładka hormonalna... Czy któras z Was moze własnie zna to porównanie i moze cos napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenie jesli chodzi o tabletki Belara. Na pewno kiedy je przyjmowałam na poczatku i teraz kiedy kontynuuje tą antykoncepcję tez nie mam zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×