Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Annairu

Angiletta

Polecane posty

Gość gość
cześć dziewczyny a jak z wagą u was bo mi wzrosła już 3kg masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy tez macie problem z krwawieniem z odstawienia? na poczatku po wzieciu ostatniej tabletki po jakichs 2-3 dniach dostawalam okresu, pigułki te biore okolo 6-7 miesiecy i miesiac temu kiedy wzielam ostatnia tabletke nie mialam wcale okresu, ale stwierdzilam, ze zaczekam co bedzie dalej... teraz ostatnia wzielam we wtorek, jest piatek wieczor i dalej nic. mozliwe ze okres mi sie "zatrzymal" ? w ciazy na pewno nie jestem i zastanawiam sie czy "samo się zrobi" czy powinnam odwiedzic moja ginekolog, zrobilabym to pewnie od razu gdyby nie sytuacja w ktorej sie obecnie znajduje... moze ktoras z Was miala podobnie i moze mi jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mam, z miesiaca na miesiac okres pojawia sie coraz pozniej, w tym miesiacu nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieZawodolona
W moim przypadku się nie sprawdziły, bóle głowy ciągle, brak ochoty na sex. Mam do odsprzedania 6 opakowań w cenie takiej jak zakupiłam 15zł za opakowanie+koszty przesyłki, pisać na maila: malinowka85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w trakcie 4 opakowania. Pierwszy miesiąc miałam długi, przeciągający się okres - bałam się, że tak już zostanie, ale coś jest po prostu nie tak, ale zadzwoniłam do ginekolog i ona mnie uspokoiła, że organizm musi się przyzwyczaić, przestawić, tak więc pierwszy miesiąc, a nawet do 3 pierwszych miesięcy może się różnie dziać. Od rozpoczęcia 2 opakowania wszystkie drobne dolegliwości, które mi dokuczały w pierwszym miesiącu (mdłości, ból głowy, lekkie plamienia) ustąpiły! Nie przytyłam ani grama, nie dostałam trądziku, nic mnie nie boli, nie mam żadnych plamień, a po odstawieniu faktycznie okres pojawia się średnio po 3 dniach i trwa 4 dni. Czytałam wcześniej opinie i bardzo się obawiałam tych wszystkich skutków ubocznych, ale narazie póki co mnie to nie dotyczy. Generalnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam trzecie opakowanie. Mdłości i bóle głowy ustąpiły, natomiast odkąd biorę tabletki seks dla mnie mógłby nie istnieć. Libido mi wzrasta jedynie w przerwie między opakowaniami. Nie wiem czy czekać dalej na stabilizację hormonów, czy zmienić tabletki i znów się dopasowywać i kolejne trzy miesiące się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość X
Dziewczyny! To moze i ja wypowiem sie na temat tych tabletek. Osobiscie nie sa dla.mnie stwotrzone... Od pierwszwgo dnia pierwszego opakowania pkropne mdlosci wymioty bole glowy sennosc. Seks? Moglby dla mnie nie ostniec...:( ale postanowilam przeczekac. Wlasnie bylam w trakcie trzeciego opakowania i przerwalam po 4 tabletce... Z powdu dusznosci. Potworny bol za mostkiem. Nie moglam zrobic pelnego wdechu bo ten powodowal bol... Zrobilam badania z krwi i wyszly okej. Po odstawieniu tabletek dusznosc ustapila. Przytylam po tabsach 3 kg... Zatrzymanie wody a i cera znacznie mi sie pogorszyla. Mialam ladna cere bez pryszczy a wczasie brania tabsow cos okropnego mi sie porobilo. Kazda z nas jest inna. Ja niestety podziekowalam tabletkom anty...:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny pomóżcie lekarz dopiero bedzie w czwartek a ja nie wiem co robić jestem po 6 tabletkach z pierwszego blistra od 4 dni mdlisci bol glowy jak wezme jeszcze jedna tab to nie wien czy do żyje jutea niestety wczoraj byl stosunek i tak sie zastanawiam czy jak dzis odpuszczę ta tabletkę to czy ciaza się nie przypaleta :( pomóżcie! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przypaletna. zjedz ten blister. nie przerywaj po 5 dniach. mnie tez bolała głowa, przestała. chill..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pickyblinder
Mdłości o każdej porze dnia i nocy, częste bóle głowy, a nawet migreny, cera jak u piętnastolatki w okresie dojrzewania (pryszcz na pryszczu), cellulit na całych nogach, ból jajników (sto razy bardziej nasilony podczas okresu, ostatnio umierałam), skrajna drażliwość i płaczliwość. Chyba wymieniłam wszystkie moje efekty uboczne tych "cudownych" tabletek anty. Wiadomo, każdy organizm reaguje inaczej, ale z tego, co tutaj widzę minusów jest więcej, niż pozytywów. Serdecznie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapikachu
Hej ;) Też zaczęłam przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi, mam 18 lat, za 2 dni kończę pierwsze opakowanie, a są to moje pierwsze tabletki tego typu. W moim przypadku wystąpiły długie plamienia (ok. 8 dni) i bardzo obfity, ale jak zwykle 6-dniowy okres. Żadnych zmian jeżeli chodzi o libido, bez zmian z cerą (zwykle bezwypryskowa, bardzo rzadko się coś przypałęta), nie przytyłam, a nawet odrobinę schudłam, bez zmian w rozmiarze piersi, a szkoda, mogłyby się trochę powiększyć. Ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko się unormuje i plamienia się skończą! Przeraziły mnie komentarze o zajściu w ciążę mimo regularnego brania tabletek. Zwłaszcza, że przez podróż wzięłam jedną z nich kilka godzin później. Ale zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo mimo zabezpieczeń.. Kontynuuję branie Angilletty, okaże się co będzie dalej, a jak na razie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam biorę angilette już 3 miesiąc i od 9 dni krwawię w trakcie brania tabletek nie wiem co mam robić jutro biorę ostatnią tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Iza
Witam wszystkich, ja jestem w trakcie 4 opakowania. Różnie bywało, ogólnie nie narzekałam. Byłam u lekarza w trakcie brania trzeciego opakowania. Już wtedy pobolewały mnie nogi i miałam kilka ataków duszności. Poradził żeby w przerwie (7 dniowej) gdy pojawia się krwawienie z odstawienia sprawdzić czy dolegliwości ustąpią- rzeczywiście ustąpiły ale brałam dalej. Potworne mdłości mam od kilku dni, szczególnie nad ranem. To dałoby się przeżyć ale najgorsze są okropne bóle nóg, zwłaszcza kończyn dolnych. Nie do wytrzymania więc odpuszczam... wczoraj była ostatnia tabletka. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś tabsy do sprzedania? Jak tak niech zostawi meila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Sama zanim zaczęłam stosować te tabsy, to przeczytałam całe to forum... Mam 18 lat, stosuję je od kwietnia/maja br. I powiem Wam, że ja - a zresztą moja mama również, bo też stosuje Angilettę - jestem bardzo zadowolona. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, bo miałam bardzo bolesne miesiączki. Problem prawie ustał! Prawie, bo jednak trochę boli, ale cóż, uznaję to za sukces przy poprzednim umieraniu i niezdolności do normalnego funkcjonowania. Bóle głowy - brak, libido - w normie, nie jest mi niedobrze, a za jedyny problem uznaję to, że muszę o nich pamiętać. Aczkolwiek czasem zapominam i biorę je po 2-3 h i nadal wszystko jest okay. Poza tym znacznie zmniejszyło się krwawienie miesiączkowe, co też przyjęłam z ulgą. Ach, no i nie przytyłam, nie ma większych wahań apetytu niż zazwyczaj :) Poza tym mam teraz znacznie mniej niedoskonałości na buzi, co też niezmiernie mnie cieszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja rowniez krwawienie w czasie brania tabletek.. ide do lekarza i rosze o zmiane tabletek. Mozecie jakies polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka dni temu ktoś pytał o sprzedaż angillety mam do sprzedaży opakowanie wystarczająe na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelcia8915
Hej dziewczyny, biorę już drugi listek tych tabletek i nie mogę się doszukać tematu o ochronie, tzn jak z uprawianiem sexu bez zabezpieczenia? dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnn0987
Ja chętnie odkupie tabletki. Kontakt ka.rin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Mam takie pytanie czy któraś z was próbowała opóźnić sobie okres tymi tabletkami? tzn wzięłam cale opakowanie i zaraz zabrałam się za kolejne ale po tygodniu dostałam plamienie, które trwa już 4 dni czy to normalne? Przecież lekarz mówił mi że gdy nie zrobię przerwy krwawienie się nie pojawi....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie odkupię! madleinemaryrose@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nelcia8915 a jak długo przyjmujesz te tabletki? Oczywiscie nie ma mowy o ochronie i zabezpieczeniu, kiedy przyjmuje sie tabletkę 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda manipulacja hormonami nie jest dobra, opóźnianie okresu w ten sposób nie jest dobrym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o libido, to ja przy każdych dotychczasowych tabletkach miałam z tym problem, aż trafiłam na belare i juz nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm. ja przyjmuje Belare i zanych mdłosci ani tym bardziej tycia nie zaobserwowałam. W sumie to nawet nic złego sie nie działo w tym okresie poczatkowym kiedy to organizm przyzwyczaja sie do innego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczek_11
Ja też nie mam skutków ubocznych, a wrecz przeciwnie czuje sie doskonale. poza tym włosy znacznie poprawiły swoj wyglad, a mianowicie przestały mi tak strasznie wypadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem opóźniam w ten sposób okres, bo mi nie pasuje na jakiś wyjazd tudzież imprezę. Nie miewam z tego tytułu żadnych dolegliwości. To już moje 14 opakowanie angiletty i jest git. Mam w sobie tylko trochę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara77
no ja takich kombinacji z tabletkami nie stosuje. Lek to zwsze lek i nalezy go przyjmowac tak jak lekarz zalecił. Ja zawsze robie przerwe bo organizm musi sie oczyscic. Zreszta te moje krwawienia sa bardzo skape i wogole nie komplikuja mi zycia. Ja biore Belare i zastanawiam sie jak dlugo moge przyjmowac, czy robic jakies przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróweczka
Nie ma potrzeby robic zadnych przerw. Ja juz stosuje ladnych kilka miesiecy Belare i lekarz nic takiego mi nie mówił a mam do niego wielkie zaufanie.Także spokojnie i bez obaw-jestes bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, a ile dziewczyny tak naprawde powinno sie przyjmowac tabletki, czy jak biore regularnie juz 2gi rok to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×