Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Annairu

Angiletta

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny, czy któraś z Was miała taki przypadek, że nastąpił brak okresu przy tych tabletkach? skończyłam drugi miesiąc, po pierwszym brakiem za bardzo się nie przejęłam ale teraz znów wygląda na to, że miesiączki nie będzie. Trochę mnie martwi to jak odbije się to na organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zrobiłaś test ciążowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ciąża wykluczona dlatego tym bardziej zaczyna mnie to martwić. Pytałam lekarza powiedział, że przy tych tabletkach tak jest i powinnam się cieszyć. Nie wydaje mi się do końca, że tak powinno być a z tego co widzę powyżej nikt nie miał takiego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie na ulotce jest napisane w skutkach ubocznych że krwawienie może nie występować, aczkolwiek mi się nigdy takie coś nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie czuję się po nich bardzo dobrze, przy pierwszym blistrze okres wydłużył mi się o 1 dzień, wzrostu wagi brak, więcej, nie czuję niepohamowanego łaknienia, jem mniej i chudnę, libido w porządku, zmian nastrojów nie ma. cera mi się poprawiła i to znacznie. jedyny minus jest taki, że szybko drętwieją mi kończyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska wiewiórka
dziś zaczęłam drugie opakowanie. Podsumowanie pierwszego: - libido niskie (ale zawsze tak mam) - waga - bez zmian - apetyt - był zwiększony na początku blistra pózniej w normie - samopoczucie dobre - delikatne skoki nastroju - skóra nieco lepiej ( mam cerę problematyczna) - w ostatnich 4 tabletkach pojawiło sie krwawienie / plamienie co mnie niepokoiło - krwawienie z odstawienia skąpe To tyle ;) CW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz przerwę w braniu tabletek, w sensie tą po 21 dni ich brania i jakoś tak w tej chwili czuję się nieswojo, straszne wahania nastrojów i widzę niestety, że moja waga się zwiększa, niewiele, ale zwiększa, martwię się, bo nie chcę bardzo przytyć... no i do wszystkiego doszedł okres, mój cykl trwał 25 dni... ech, męczące są te tabletki w pierwszych miesiącach ich brania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariwle
Cześć. Jestem po dwóch ciążach. 3miesiace temu urodzilam córeczkę a w 2012 we wrześniu synka. Nigdy nie brałam tabletek anty. Dzisiaj byłam u gina na kontroli po porodzie i zadecyceowalam ze chce brać tabletki bo juz mam dość gumek (obie ciaze mialam planowane). I dostalam wlaśnie owe opakowanie tabletek. Fajnie było poczytać Wasze opinie. Z tego co widzę na każdą działają inaczej. Spodziewam się ze pewnie będę miała plemienia ale mogę się mylić. Zobaczymy :) @ ma pezyjsc nie dlugo wiec dam znac jak u mnie to wygląda :) będę Was podczytywać :) P.s z tym powiększeniem się piersi to nie straszcie :) ja nosze f :D nie chce większych :D no chyba ze będą bardziej napięte co sprawi że będą mnie wiotkie haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariwle
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki181
Hej dziewczyny! Jestem po 1 blistrze przez cały czas miałam nabrzmiałe i bolące piersi zauważyłam także ich wzrost (duży) w połowie brania tabletek(10 -11tab) byłam strasznie drażliwa nerwowa płaczliwa w sumie wszystko naraz i uczucie jak przed okresem -typowy PMS potem wszystko było ok no i to nieszczesne libido nie mam ochoty sama z siebie ...aż tak źle to chyba nigdy nie było. Mialam duze problemy z tradzikiem na twarzy w miare brania tabletek zauważyłam ze jest coraz lepiej :) Najbardziej martwi mnie libido kocham mojego ukochanego i chce zeby było jak kiedys ale organizm po prostu na to nie pozwala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam 20 lat i to sa juz moje drugie tabletki... Nie mialam zadnych skutkow ubocznych oprocz plamienia, przynajmniej tak mi sie wydawalo. Bralam je regularnie przez 4 miesiace i dzisiaj sie dowidzialam ze jestm w 3 tygodniu ciazy...Dziewczyny sa to nowe tabletki ktore sa na nas testowane,uwazajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja także biorę tabletki Angiletta:) Jednak moje zażywanie tabletek nie opiera się jedynie na antykoncepcji ale na leczeniu nieregularnych miesiączek. Brałam już dwa opakowania tabletek i moje odczucia: Po pierwszym czułam się niezbyt dobrze, zaraz po kilki pierwszych tabletkach bolały mnie piersi i były bardzo czułe, nawet w tej przerwie kiedy dostawałam krwawienie, czasami już z nimi nie mogłam wytrzymać....nie wiem czy to normalne i czy zgłosić to lekarzowi. Ogólnie czułam wahanie nastroju, płaczliwość i czułam się spuchnięta i ogólnie przybrałam na wadze, może bardziej spuchłam tuż przed krwawieniem. Krwawienie wystąpiło 4 dnia od odstawienia. W trakcie drugiego opakowania czułam się inaczej, waga poleciała w dół nie czułam się rozbita i nie byłam płaczliwa. Jedynie piersi bolą dalej tak jak bolały i trochę mnie to denerwuje. Najbardziej cieszę się z mojej wagi bo leci w dół i nie tylko ja to zauważam ale ludzie z mojego otoczenia także. Krwawienie po drugim opakowaniu wystąpiło 6 dnia. Zobaczymy jak będzie dalej :) POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angilettę biorę już 7 miesięcy. na początku bardzo bolały mi piersi [były nabrzmiałe, wrażliwe] i pogorszyło się libido. Z czasem ból biustu ustał i teraz moje piersi wyglądają super - są pełne ;) i ochota na seks wróciła. Nawet poprawiła mi się cera co bardzo mnie cieszy bo miałam z nią problemy. Czasami miałam dziwne plamienia w trakcie przyjmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim czasie zauważyłyście poprawę w wyglądzie cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattt90
Pigułki Angelitta przepisał mi lekarz na poprawe stanu mojej cery, przy wcześniejszych pigułkach (Novinette) po kilku latach brania dostałam strasznego trądziku. Byłam bardzo zdesperowana, dlatego poprosiłam ginekologa o jakieś pigułki które mogły by wplynąc jakoś na stan mojej cery i polecił mi Angiletta. Dwa tygodnie temu zaczęłam je stosować i po sobie nie widzę jeszcze kompletnie nic, żadnych syptomów lub skutków ubocznych jakie niektóre z dziewczyn opisywały. Wydaje mi się że jednak coraz mniej wyskakuje mi tych nieszczęsnych niespodzianek na twarzy. Wiec jeśli któraś z was rowniez dostala te pigułki na problemy z cera to bądźcie cierpliwe ponieważ lekarz uprzedził mnie ze jakie kolwiek efekty bedzie można zauważyć po trzech miesiącach zażywania pigułek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tych tabletek. Przez pierwszy miesiąc brania ich miałam okresopodobne krwawienie, które nie ustąpiło. Dopiero ginekolog przepisał mi jakieś tabletki, które mialy to zatrzymać ;/ Poza tym przytyłam około 7 kg (jestem przy 5 opakowaniu) a także pojawił się okropny cellulit ;( Jedyna pozytywna cecha to ładna cera. Libido na poziomie zerowym - seks mógłby nie istnieć, suchość w pochwie, poza tym tabletki te sprzyjają infekcjom. Biust niewiele urósł.Bóle głowy, rozdrażnienie, ciągłe uczucie senności. Ogólnie to moje ostatnie opakowanie i nie zamierzam ich więcej brac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja również jestem po zmianie tabletek na angilette. Po 2 opakowaniach czuje sie fatalnie. Rozdrażnienie nieustanne, senność, bóle głowy. Zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam lekarz przepisał mi Angilette po ciąży. Niektóre skutki uboczne mnie zaskakują ale mam nadzieję, że mnie to ominie:). Wcześniej brałam Cilest ale niestety został wycofany , a szkoda, bo po nim czułam się świetnie, nie przytyłam, cera mi się poprawiła. Jedynym skutkiem ubocznym był spadek libido ale tak chyba działa większość tabletek antykoncepcyjnych. Zobaczymy co będzie po nowych, mam nadzieję, że ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 999
Hej dziewczyny czy któraś z Was przy stosowaniu tych tabletek w trakcie ich brania dostała miesiączkę? Biorę je od 7 miesięcy regularnie, bez żadnego zapomnienia czy coś i teraz kiedy zostało mi ostatnie 7 tabletek do końca blistra dostałam okres, na początku myślałam że to tylko plamienie ale to trwa już 3 dzień i wygląda jak okres, niby skąpy ale jest. Miałyście coś podobnego? Do lekarza idę dopiero końcem stycznia i wspomnę mu o tym ale od Was chciałam się dowiedzieć czy spotkało Was coś podobnego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
gość 999! miałam tam samo. Skończyłam blister, zrobiłam 7 dni przerwy i przeszło i więcej się nie pojawiło. Dziś skończyłam 9 blister...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja właśnie dostałam tabletki Angileeta od ginekologa i się zastanawiam jak to będzie. Zmieniłam je z Vixpo, które w sumie wielu skutków ubocznych nie miały poza mega spadkiem libido, skurczami mięśni u nóg i strszanymi wachaniami nastroju. Mam nadzieję, że cera mi się nie zmieni od Angiletty, bo z tego co wyczytałam to czesto pojawia się trądzik, a ja niestety od niego uciekam. Kolejną sprawą są te ciąże... Boje się, że zajde, skoro nawet w ulotce bylo prawdopodobieństwo takie. Mam nadzieję, że libido się podniesie, cera nie zmieni no i.. nie bede miała dziecka, nie w moim wieku (18lat). Pozdrawiam wszystkich, dużo szukałam opini na ich temat także miło, że takowa powstała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-libido zerowe -celulit -bole plecow i miesni -czesto rozdrazniona Te skutki uboczne wystapily u mnie mam w planie zmienic tabletki bo czuje sie jak babcia a mam 23 lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariwle
Ja dzisiaj kończę pierwszy blister i jest ok :) P.s jak wyłączyć powiadomienia żeby mi nie przychodziły na maila ze ktoś dodał post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to możliwe że te tabletki są mniej skuteczne od innych? niepokoi mnie ta informacja w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie skutki uboczne po pierwszej tabletce była straszne. Nie sadziłam , że przy tak "łagodnych" jak na hormonalne leki może coś takiego się zdarzyć. około 2 h po zażycia dostałam ataku płaczu bez powodu i nie mogłam uspokoić się przez jakies 2 godziny... (nie sa to peirwsze leki hormonalne, ani tez najsilniejsze jakie brałam) W nocy natomiast czułam kołatanie w sercu, nie jakieś bardzo silne, ale jednak... Także juz po pierwszej tabletce podziękowałam Angilletcie za współprace, tylko nie wiem co mam zrobić z 3 niewykorzystanymi opakowaniami ;./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. także jeżeli ktoś chce odkupić 2 blistry (data waznosci 2017) to chetnie odsprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro angiletta
ile chcecie za te opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że 20 zł/opakowanie było by ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok odezwij się tu excelent@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×