Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afroditi4

Mąż uznał i pokochał dziecko ze zdrady a ja nadal mam kontakt z kochankiem

Polecane posty

Gość gość
czyli jesteś kur'wą kutą na cztery nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? aaah jest to dwoch facetow nawet 888 www.youtube.com/watch?v=zgyg57mqRiM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 2014.08.30 jestes straszny wiesz. Czytalam to i mialam nadzieje ze w końcu jest na tym świecie ktoś normalny, dobry i uczciwy. A ty po tym wszystkim co cię spotkało stałeś sie potworem. I dla mnie jesteś jeszcze gorszy od tych kobiet. Bo wiesz co czuje ta oszukiwana osoba a mimo to tak ja ranisz. Jestes dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o autorkę to nie mam zamiaru cię oceniac. Wydaje mi sie ze powinnaś odejsc od męża by mial szanse na nowe życie. Kochanek natomiast powinien uznac dziecko nie wazne czy będzie z tobą czy nie. Jest ojcem i zarówno on jak i syn maja prawo sie znac. Jeśli będziesz ciągła tę sytuację kiedys prawda wyjdzie na jaw a wtedy mozesz stracic nawet syna. Pomyśl sobie jak zareaguje. A jak odejdziesz od męża puki jest maly to chyba lepiej. A kochanek moze gdy będziesz sama i będzie was odwiedzal zrozumie jak bardzo jestescie dla niego ważni. Ty i dziecko. I będzie chcial byc z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przez takie kobiety porządni mężczyźni wolą spotykać się z prostytutką niż się wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanek mąż i syn wszyscy mężczyźni ranieni przez kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z prostytutka. Jak mozna placic za to by dotykala was kobieta która pieprza brudni niemili goscie. Bleeeee. Chyba ze sami jestescie tacy obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwiłabyś się dziecinko jacy fajni schludni faceci spotykają się z prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ktoś kto to robi na pewno nie jest fajny. Moze zdradzić z inna kobieta ale z prostytutka. Nie ma nic gorszego. Byc wymieniona na prostytutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×