Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Po spadku formy znów mam przypływ energii i czuję sie super! To pewnie też dlatego że jest piękna pogoda. I dalej wije gniazdo jak szalona! I wybieram się dziś na basen. Gdańszczanki - ja do Was nie dołączę na to szkolenie o bezpiecznym maluchu bo mam egzamin w tym czasie. Wysoka i szczupła - my tu piszemy o ciąży a nie o życiu prywatnym Magdy, to jest jej sprawa i nas to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izuś - przemyślę sprawę z fb :) bo ja to jakoś jestem anty do takich portali... ale może brzucho w końcu pokażę ;) ale jak jesteś trochę wysoka to może trochę szczęścia jednak będzie Ci dane ;) xx Ags - napisz jak się czujesz? Synu ochoczo chodzi do szkoły? ja mam chatę na kredyt - więc jakaś niezaradna jestem ;) nie tego faceta wzięłam ;) xx Pałka będziemy się w piekle smażyć ;) ale z nas grzesznice ;) xx Promyczek - witaj :) dopisz się do listy - jest na poprzedniej stronie :) xx nfocat mi zazwyczaj nie chce się gotować ;) a teraz od paru dni mam kłopot z doprawieniem - masakra... xx wszystko mi leci z rąk... dziś już upuściłam mikser, stłukłam jajko...a schylić się...o losie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja wczoraj plakalam, bo moi znajomi maja problem ;) xxxx Agagula padam z Twoich tekstow ;) xxxxx Promyczek ja tez urodzilsm w 37 tygodniu. Czujesz, ze mozesz urodzic wczesniej? Ja tam bym chchciala ;) xxxx Ja mam jutro polozna :) Guzik sie pewnie dowiem ale chce zapytac jak mala ulozona jest. xxxx Repetytoriun Twoja corcia ruszala sie 150 razy na godzine???? Jak Ty to wytrzymalas ;). xxxx Marita, sorry cos nie docztalam odnosnie Twoich wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, jak ka sie czuje ;)? Nie kaz mi zaczynac ;) Zartuje, w sumie to ok jest tylko lenia mam jak nic. Synus szkole uwielbia a dzis ma trening pilki z nowa druzyna. Jest bardzo podekscytowany tym faktem ;) Ja tez bo ta druzyna jest duzo lepsza od starej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dołączam się do tych żyjącach na "kocią łape", jestesmy ze sobą juz 13 lat i jakos nie spieszy nam sie do ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
mi "ataki" płaczu już przeszły. Chyba jakoś po 33 tygodniu... teraz to jestem jakaś przejęta tym, że to już tak blisko...i tym, że nie potrafię nic odpowiednio doprawić do smaku!!!! Claudina - to będziemy trzymać kciukasy za zdanie egzaminu :) xx Ags - moje teksty są spowodowane na pewno tym, że jestem wysoka i szczupła ;) właśnie powinnam wyjmować mój biszkopt z piekarnika...chyba nawet z tym mi coś nie wyszło bo jest blady i jeszcze surowy... chyba mój duży brzuch sprawił że szczęście przestało się do mnie uśmiechać ;P xx Ags koniecznie napisz jak po wizycie :) zawsze coś Ci położna powie :) xx ale jestem już głodna - muszę coś wciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grilluje dynie, zawsze robie ja z feta ale, ze fety brak to bedzie bez ;) Musze isc do sklepu ale nie chce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, za mile przywitanie:) Ags, na poczatku myslalam, ze moze wczesniej urodze, bo ponoc mialam krotka szyjke. Bylam na polowkowym badaniu, to inny gin. mi powiedział, ze mam dluga i zamknieta. Teraz bedzie synek i czuje, ze jest duzo silniejszy od corki. Wczoraj zaczelo mnie pobolewac podbrusze- moze pachwiny?, ale jestem przeziebiona, kaszle mocno i moze dlatego- dzis jest lepiej. Mam nadzieje, ze urodze jednak w listopadzie a nie pod koniec pazdziernika. Jutro ide zaniesc mocz i pobrac krew :) Corka sie zawsze smieje, ze ja komus siuski oddaje. Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Matosza------------38l---------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi repetytorium----------29l-------2dz-----------23 listopada--------Asia zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, napisalam posta z tel i mi go nie dodalo:/ xxx szczupla i wysoka- jestes w ciazy i rodzisz w listopadzie? Jezeli nie to nie pisz na tym watku. NIe dotyczy cie on. A nas nie dotycza prywatne sprawy Magdy. xxx Agagula-my myslelismy o mieszku,ale zmienilismy koncepcje bo stwierdzilismy ze nie ma jak zdrabniac tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ZimowaMamo - ja to będę chyba tak mówiła : Miesio, Miesiu albo Misiu :) dla zdrobnienia Miłek - myślałam o Miłoszu ;) ale podoba mi się bardziej znaczenie imienia Mieszko :) Chociaż od czasu jak się dowiedziałam że będę miała chłopca uwielbiam mówić do brzucha " Synuś" :D taka jestem dumna ;) a na jakim imieniu u Was stanęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Mieszko - Miszka też mi się podoba to zdrobnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My siw balismy ze moze czuc sie pokrzywdzony ze na tymka tyle zdrobnien mamy a tu niewiele. U nad chyba bedzie kajetan, chyba ze cos innego zrodzi sie jeszcze w naszych glowach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. O matko ale się naczytałam :D Dziewczyny dajcie spokój, nie reagujcie, nie wiadomo nawet czy ktoś nie wyssał sobie z palca takich szczegółów dotyczących Magdy męża/nie męża. Może to jego jakaś "była" i znalazła sposób na zemstę. Nie warto nawet odpisywać moim zdaniem. Agagula ale z Twoich komentów się uśmiałam, cholera mi też do szczupłej (zwłaszcza teraz) daleko, do wysokiej tym bardziej (164), ale mimo tego wierzcie lub nie - jestem baaardzo szczęśliwa :D haha, jak to możliwe? :P Dobra koniec już tego tematu, bo "szczupła i wysoka" się znowu podjara :D Wczoraj na szkole rodzenia kąpaliśmy i przewijaliśmy, przy okazji śmiechu co nie miara, świetne są te zajęcia :D Dziś od rana pobiegałam z mamą po sklepach, no a teraz odpoczynek. Obiad został z wczoraj więc mam luzy. Przydałoby się jeszcze tylko przejść z pieskiem, może zaraz odnajdę chęci. Zawiecha co z Tobą, wracaj do nas kobietko. We wtorek wizyta - zobaczę mojego kurczaczka :D Miłego dzionka wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Zimowa Mamo to my przez całą ciążę nazywaliśmy syna Świętopełkiem :) nie ukrywam, że przez te wszystkie miesiące bardzo polubiłam to imię ;) no i jak ktoś się pytał o ewentualne zdrobnienie to mówiłam że "Święty" ;) hihihi wyobrażasz sobie ;) ja taka grzesznica i świętego chcę wychowywać :P no ale myślę iż Mieszko będzie bardziej "odpowiedzialne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Neska fajnie, że podoba Ci się na tych zajęciach :) u nas podczas tej lekcji też było wesoło bo położna kazała robić to tatusiom...no i okazało się iż oni nie odróżniali przodu papmersa od tyłu i źle je zakładali ;) nie wspominając całej reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wszystko leci z rąk! Dobrze że nie jestem sama;) Wytlukłam już połowę talerzy i szklanek wyjmujac je ze zmywarki i regularnie zalewam podłogę tym olejkiem migdałowym (złośliwa mała buteleczka). A najgorsze to schylanie się. A 37 tc to już chyba można zaraz rodzić. Ja tam bym chciała przed terminem, po cichu liczę że będę jednak październikowa mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekująca
Ojojoj tyle stron zapisanych od rana, a tu sama prowokacja :o xxxx Kurcze dziewczyny to serio musi być ktoś z otoczenia Magdy, bo ja w ogóle nie wiem o co biega z tą pedofilią :o Gościu skąd masz takie informacje? Czy wiesz, że takie oskarżenia są karalne? To czy mi się podoba czy nie w jaki sposób ktoś żyje to nie zmienia faktu, że mogę z tą osobą normalnie rozmawiać. Kiedy Magdy facet miał problem z tym prawkiem powiedziałam pod swoim nickiem że moim zdaniem ma to na swoje życzenie i że tego nie popieram, no ale do jasnej cholery to co? miałabym teraz z nią nie gadać i ją piętnować za to że nie żyje wg moich myśli i przekonań? A kim Ty jesteś by oceniać?? :o My tu jesteśmy i piszemy ze sobą w innym celu o czym każda już chyba napisała. Ja w każdym razie nie czuję potrzeby włazić z butami do życia Magdy i jej łóżka, ani w sumie do niczyjego :o xxxxx Ja mam męża, braliśmy ślub jak byłam w poprzedniej ciąży, ale tylko cywilny, bo nie czuję potrzeby duchowej na kościelny. No i jestem wysoka, nieszczupła i mam mieszkanie, ale też na kredyt. Czy Twoim zdaniem jeśli schudnę i spłacę krechę w banku to osiągnę pełnie szczęścia? :P Serio mnie to bawi :D :D :D xxxx Martyna, ja się nie boję drugiego porodu, boję się, że trafi mnie nagle i nie będę miała co zrobić z synem a mąż będzie w pracy, w sumie to taka moja obsesja już jest :o xxxx Iza, ja też czekam na relacje z tych klusek, bo nigdy nie robiłam ( ja ŻONA! rozumiesz? i klusek nie robiła ;) :D ) xxxx Agagula, ja chciałam drugiemu synkowi dać na imię Miłosz, mi się bardzo podoba :) a o tego kota w objęciach to nie jesteś zazdrosna? ;) xxxx Repetytorium czyli podzielasz moje obawy odnośnie Octaniseptu o których słyszałam... Ja go chyba kupię ( bo naturalnie jeszcze nie mam :P ) ale pępek chyba będę traktować spirytusem jak poprzednio xxxx Ja dzisiaj pobudkę zaliczyłam o 6, miałam farta, bo mąż pracuje dzisiaj na noc i zawiózł młodego do przedszkola a ja skorzystałam z okazji, zjadłam śniadanie i o 9 położyłam się spać i w sumie o 12 się obudziłam i do teraz latam piżamie :D Niech żyje laba!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wszystko leci z rak, a jak spadnie to prosze meza, albo corke .. no wez mi podnies... :) ostatnio corke tez prosze, zeby mi pomogla buty sciagac- to ma ucieche (4 latka) Chyba przepieprzylam rybe... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina a jak już Ci coś spadnie to też jesteś na takim etapie że już trzeba klęknąć? ;) a ile przy tym się "nastękam" :) xx OnaOczekująca ja bym musiała Wam wysłać zdjęcie jak oni śpią...kot przywiera kręgosłupem do boku NIEmęża, on odsuwa rękę żeby jej było wygodniej, łeb kota jest na ramieniu NIEmęża a druga ręka tuli to biedne zwierze....oczywiście przykryte kołderką do połowy!!!! no i gdyby nie fakt iż wcześniej ja jestem "dopieszczona" zazdrość by mnie zżarła ;D tylko ten nasz kotek jak my sobie leżymy przytuleni do siebie jest bardzo upierdliwy i zawsze chce do środka :) i dopiero wtedy jest pełnia rodzinnego szczęścia :) (w konkubinacie oczywiście ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Promyczek - "Chyba przepieprzylam rybe... :-/" ależ mnie rozbawiłaś :D nie mogę opanować śmiechu :D jupijajej!!! nie tylko ja to mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Agagula czyli jak widać papierek nie daje pełni szczęścia :P ale uważaj, bo Twój niemąż jak taki bez obrączki to łakomy kąsek jest, zwłaszcza dla tej jednej kotki ;) :D xxxx Mi też spada wszystko :o Nie dość że stękam, bo spadnie, to stękam bo trza klęknąć po to, a najbardziej stękam jak mam się podnieść i jeszcze po tym ta zadyszka... :o ale sama jestem sobie winna, to pewnie przez moją nadwagę :D Ale szczęśliwa jestem jak mój syncio jest w domu, bo on z prędkością światła i bez proszenia zbiera po mnie wszystko jak leci :D xxxx A u nas na szkole rodzenia ostatnio położna urwała głowę lalce :D wszystkie ciężarne przerażone tylko ja miałam ubaw :D ehh te głupie poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Ta "zyczliwa" osoba to na pewno nikt z mojej rodziny ani znajomych ani tez byla mojego meza/konkubenta bo ona ma nowego meza i nie mieszka nawet teraz juz w polsce i znamy sie i nic do siebie nie mamy. My zyjemy ze soba ona z tez z nowym partnerem i tyle. Co do jakis oskarzen pedofilskich to ten "gosc" ma ladnie narabane w pustej glowie. Pedofilem mozna nazwac kogos kto wbrew niepelnoletniej osoby ja dotyka lub g***** a nie kogos kto robi to za zgoda obu stron i sa ze soba w zwiazku a przede wszystkim zycia lozkowego nie zaczelam od 15 roku zycia. Poznalam mojego jak mialam 15 lat ale kochac.zaczelismy sie duzo pozniej. Moi rodzice bardzo lubia mojego Meza a nawet kochaja jak syna wiec drogi gosciu moze ty mialas jakis epizod w swoim mlodym zyciu z jakims pedofilem bo ja na pewno nie a teraz sie mscisz na innych ludziach z rozpaczy ze nikt ci wtedy nie pomogl. Co do alimentow byl okres ze nie placilismy bo maz nie mial jakis czas pracy.....teraz juz od jakiegos czasu placimy te bierzace i te zalegle wiec chyba Gosciu jestes troche do tylu w moim zyciu osobistym. Co do wyprawki wcale moje dziecko gorsze nie bedzie bo kupujemy wszystko nowe, wozek jednak tez caly nowiutki wiec skoncz sie osmieszac****isac takie bzdury. Jestem szczesliwa za okolo 2 miesiace przyjdzie owoc naszej milosci na swiat i zaden gosc mi wcale tego czasu szczescia nie zepsuje. A ty zyczliwy gosciu, szczupla i niby wysoka kobieto skoncz sie sama oszukiwac i koloryzowac swoje marne zycie na rozowo. Kazdy psycholog ci powie ze jak sie jest na prawde w zyciu szczesliwym to sie losem innych ludzi nie interesuje a wiec czas sie wybrac na jakas sesje z psychologiem. Aha i ja podejrzewam kto mi tu tak umila zycie... zapewne osoba ktora wcale nie jest szczupla i wysoka az tak bardzo a w dodatku wcale nie ma dzieci bo nie moze ich w ogole miec i dlatego sie tu tak milo udziela bo ja zaszlam w ciaze a ona nie moze. Dziewczyny niech ta szczupla i wysoka dalej sobie pisze te bzdety ja sie przejmowac nie bede moje zycie i mojego meza/konkubenta juz sie zmienilo a nasza szanowna kolezanka a nawet bym powiedziala Pani po 40stce ma stare i juz nie aktualne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona oczekująca - to ja sie teraz z tej lalki usmialam - az sie zakaszlalam jak sobie wyobrazilam sytuacje- wszystkie przerazone a jedna rozbawiona:)) Pfff ale mi goraco... znowu cala mokra.. ide sie zmoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej to schylanie to i u mnie jest problem hehe ale nie zawsze :) u mnie ma to związek z tym gdzie mała jest, bo jak ona jest wyżej tj przy pępku to jeszcze jako tako się zegnę, ale jak siedzi sobie tam nisko to klapa :( padam na kolana a jak chce się zgiąć to czuję blokadę na wysokośc***achwin, no jakby kij :) xx ona oczekująca haha no cos ty, ty ŻONA nie robiłas klusek :P hehe padłam :D xx Agagula chętnie bym sobię Twój brzucho obejrzała :P wiesz a to nie musi byc konto prawdziwe - możesz się nazwać szczupła i wysoka, z dobra przemianą materii :D xx Matosza, Meg z tym strachem to róznie bywa, ja jak ogarnie mnie strach przed porodem to mam czasem myśłi że wolałabym wiedzieć co mnie tam tak naprawde czeka, żeby przygotować się psychicznie :) i tak to jest my pierworódki boimy się nieznanego a wy wieloródki znanego :) i które straszniejsze ?? :) hehe xx ja od akcji z piramidą poduchową mam na razie spokój z płaczem :) hehe xx Ags ja juz sklep zaliczyłam :P ale też mi się okropnie nie chciało :) hehe xx promyczek a ja chyba kojarzę że pisałaś juz do nas :) zostań z nami na dłużej a właściwie do końca :D xx neska czyli nie żałujesz że jednak poszłas do szkoły rodzenia?? fajnie :) mam nadzieję że tez będę taka zadowolona :D xx claudina a jaki egzamin cię czeka ?? xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Zreszta jakie ma informacje takie ma niech sobie pisze moze jej ulzy i moze to jedyna rozrywka dla niej w tym jej niby szczesliwym zyciu. XXXXX ale sliczna pogoda, ja sie biore za obiadek, niunia ladnie fika w brzuszku dzisiaj. aaa i witamy nowa kolezanke. XXXX Co do tej szczuplej i wysokiej to dziewczyny nie zwracajcie uwagi, ja tez juz napisalam co mialam do powiedzenia i wiecej z ta wredna i nieszczesliwa osoba zdania nie zamierzam zamienic, nie ma co wchodzic z nia w dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! No i się zagadka rozwiązała :P Ten ktoś bardzo dużo o Tobie wie i bardzo bardzo Ci chyba tej ciąży zazdrości, na to wychodzi. Racja, żeby ignorować. Izulinka nie żałuję, babeczka fajnie prowadzi, dużo rzeczy można się dowiedzieć no i samo oswojenie się z tematem dużo daje. Na pewno będziesz zadowolona. Co do schylania mam identycznie :P Z reguły muszę kucnąć i wstaję z zadyszką :P Moja kondycja to dramat, mówię Wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka brawo!!!! jesteśmy z toba!! a szczupła trzeba ignorowac i temat zakopac;) xx Co do gotowania to ja mam problem z sola i pieprzem. Myślę ze zawsze jest za malo a tu jednak okazuje sie ze za duzo. Ja się nawet nie probuje schylac tylko od razu bach na kolana;d przy tym stękam i marudze jak stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona oczekująca biedna lala :D mi też było by smutno, że pani taka gapa i jej krzywdę zrobiła :D xx Magda my Ciebie ani Twojego życia nie oceniamy, każdy żyje tak jak chce, mi sie jednak wydaje że to pisze ktoś kto Cię zna... xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sklepie i dalej nie wiem co na obiad zrobic a czas ucieka ;). Kupilam laktator, reczny z Tommee Tipee, bo byl na promocji ;) xxxx Agagula mi sie osobiscie obydwa imiona podobaja. Milosz chyba bardziej popularne teraz, znam dwoch rocznych Miloszkow :) xxxxxx Oj, mi tez ciezko schylac i z rak mi moze az tak nie leci ale ciagle sie potykam i obijam o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×