Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

jakby mnie przy okazji tez ktos mogl dopisac, to samo co u Katki tylko 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Dziewczyny ja Wam wspolczuje tej zgagi, nigdy tego nie mialam ale jak o tym piszecie to brzmi strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny rzeczywiscie poczytałam i czesto pisze się o wygazowanej coli zaraz mu naszykuję bo to akurat mam w domu i do mojego miśka się w końcu dodzwoniłam i kupi mu te sucharki i banany a jutro mu tą marchewkę sprawię xxx stokrotka zdarza się :P xxx co do straszenia ja też w tej ciąży usłyszałam ze dzidzia ma powiększony żełądeki ze jest to do obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Heja. Ja dzis zaczelam 33 tydzien, dni do porodu zostalo 56 :) Jak zwykle jestesmy juz od 14stej u moich rodzicow. Moj "maz" przyszly dzisiaj skonczyl robienie hustawki rodzicom na ogrod i przy okazji dla naszej niuni zeby sie u dziadkow bujala. A hustawka porzadna z takich grubych belek cheblowanych, wysoka i szeroka. Sama laweczke tej hustawki zrobilismy na 180cm dluga zeby mozna bylo sie na niej spokojnie polozyc i nawet kimnac. Teraz siedzimy i jemy kolacje tzn. Ja juz zjadlam i teraz malenstwo mi tak fajnie fika w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, my juz od 6.15 nie spimy:/ jak ja kocham te pobudki w weekendy:/ Xxx Juz wszystkie ciuchy dla dziecko do mnie dotarly wiec moze w tym tyg jakos sie zmobilizuje i popiore je. Xxx Co do straszenia to znowu u nas jest tak ze brzuszek jest za maly w stosunku do reszty, i to jest tez powodem l4. Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Hej! Znowu koszmarna noc za mną. Michał mi się rozchorował, smarka, chrapie, kaszle, oszaleć można. Poza tym sprzedał mi zarazki i sama ledwie żyję. No i sen miałam cudny. Śniło mi się, że trafiłam na porodówkę razem z moim bratem, który też był w ciąży. Denerwowałam się strasznie, bo zaraz miało być losowanie jak będę rodzić: naturalnie, ze nieczuleniem, czy cc. Mój wyluzowany brat stwierdził, że bardzo się ciesz, że wylosowali dla niego cc, bo nie wyobraża sobie jakby miał urodzić naturalnie... Słów mi brak. xxx magdalenka - super pomysł z taką huśtawką! Nasz Misiek uwielbiał na takiej zasypiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dobry dzien:-) Ja w nocy umieralam na bol ledzwi...jak zawsze uratowala mnie butla goracej wody:-) Ja po frytkach musialam isc na porzadny spacer...myslalam ze pekne:-P keczupu tez mialam za malo;-) Synu zmienil mi pozycje:-) tylko nie jestem pewna czy na dobra:-P czuje COS pod piersia a brzuch dalej koslawy. Mlody fika od rana ale nie mam parcia na pecherz...dziwne;-) Milego dnia Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Newt sen bombowy:-) haha:-) I proponuje czosnek...naturalny antybiotyk - poki choroba sie na maksa nie rozbuja...zdrowka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety też coś dopadło :-/ gardło boli mnie masakrycznie, a tyle co 3 tyg temu byłam przeziebiona. I słaba jestem bardzo. Pije lipe z malinami narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dzien dobry dziewczynki, choc nie taki dobry bo pogody brak. Od rana zimno i deszczowo. Az nie chciało sie z wyrka wyjsc. xxx Asiek u mnie jeszcze nie wiadomo jak sie rozpakujemy bo mały zapowiada sie duzym chłopcem. Moze tez uda sie rozwiazac w pazdzierniku. xxx Repetytorium trzymaj sie na pewno wszystko bedzie w porzadku;) xxx Dzieczyny mnie kiedys lekarz zalecił jagody na problemy jelitowe. xxx Newt Safari kurujcie sie;)W taka pogode łatwo o przeziebienie. Ja tez powinnam sie ciepłej ubierac;) Przed ciaza byłam strasznym zmarzluchem a teraz cały czas chodziła bym na krótki rekaw. Sie w krotkiej pizamie odkryta i z otwartym oknem a i tak mi goraco;) xxx Ja wczoraj sie zmobilizowałam i wstalam z kanapy i pojechalismy do moich rodziców na meczyk. Ciekawa jestem jak dzis chlopaki zagraja;) xxx Dzis juz lepiej sie czuje na szczescie. Mały sie ładnie wierci;) Na obiadek robie rosołek i potrawke bo masz majster dzisiaj przyjechał;) w tygodniu go nie było to dzis chce nadrobic;) Wczoraj zagruntował wszystkie sciany na korytarzu a dzisiaj bedzie malował. Ale sie ciesze;) potem skonczy sypialnie i zaczne ja wkoncu meblowac xxx Uciekam bo brakło towaru i musze jechac dokupic. Miłej niedieli dziewczyny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka. My juz z rodzicami po sniadanku i kawce. Kurde uwielbiam te momenty jak po kazdym posilku dziecko mi tam buszuje i sie rozpycha :) XXXXX Co do hustawi to ona jest na prawde duza, ja mam 182cm wzrostu a moge sie na tej laweczce spokojnie polozyc i odpoczywac. Nie zebym sie chwalila ale na prawde jestem dumna z "M" zreszta moi rodzice tez bo pracowal nad tym kilka weekendow a teraz oni maja jedyna taka hustawe w ogrodzie. XXXXX Ogladalam przed chwila cud narodzin na polsat cafe i cos sobie siebie nie wyobrazam na porodowce. XXXXX Dziewczyny ja dopiero co przechorowalam 2 tygodnie ponad na dwoch antybiotykach wiec zdroweczka zycze. Kurujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Newt co do twojego snu wlasnie to ja mialam podobny 2 dni temu tyle ze w.ciazy bylam ja i moja mama. Ona zaczela wczesniej rodzic i zrobili jej cc i ja przy tym bylam. Rozcieli jej caly brzuch w zdluz i widzialam tam plecki i pupcie i sen sie skonczyl. Teraz takie sny bedziemy mialy i nic na to nie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda tez ogladalam ten odcinek :) i jestem szczesliwa ze szpitalk w ktorym bede rodzic jest nowy i ma 3 sale porodowe z walsnymi lazienkami i prysznicami :) jakos przerazaja mnie te lozka poprzedzielane parawanami :/ xxx widze dziewczyny ze coraz wiecej jakichs dolegliwosci :/ jeszcze 2 miesiace i pewnei wiekszosc z nas bedzie narzekac na inne dolegliwosci :p xxx stokrotka ahha niezly numer- rozumiem ze wizyta sie odbyla ??:P xxx gosia jak dzisiaj synu?? xxx neska ja tez mam ochote plakac i byle co urasta do rangi mega problemu i co najlepsze swiecie w to wierze a na nastepny dzien wydaje mi sie ze jestem kretynka bo robie jazdy o byle co :/ xxx i ponawiam pytanie czy siara jest bezbarwna czy raczej zólta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
i napiszcie mi czy lepsze sa materace kokos-pianka-kokos czy gryka-pianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat na szczęście dla mnie wizyta się nie odbyła:-) A co do siary to dobre pytanie, już nie pamiętam jak to było, ale wydaje mi sie ze raczej bezbarwna z domieszką bardziej kremowego płynu niż żółtego:-) Jak ostatnio myłam schody to miałam mokry stanik i własnie takie plamki, więc to chyba siara była, bo raczej nie mleko, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie. Bolało gardło a teraz już mam 5 kresek podniesiona temperaturę. Tyle co 3 tyg temu też byłam chora i brałam paracetamol. A na początku ciąży chorowałam w 1 w 2 i w 3 miesiącu. Raz skończyło się też na antybiotyku amoksiklawie i to było chyba jakoś w 9 tygodniu. Jak ja się strasznie bałam. Ale dwóch lekarzy po wyleczeniu mnie stwierdziło ze z maluszkiem wszystko dobrze więc tego się trzymam. Przed ciążą tez często chorowałam, a teraz jeszcze ten okres przeziębień. Normalnie ciągle coś mnie łapie. A też pewnie powodem jest to ze jak wszystkim dookola jest zimni to mi jest ciągle gorąco i chodzę wyrozbierana. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Ags dziękuję :* gosiaczek zjecia są w aparacie siostry mojego męza więc najpierw muszę je zgrać Ślub nie zmienil nic w moim życiu Nie robilam żadnego przyjęcia , tylko rodzinne spotkanie Traktuję to barddziej jako formalność i mam nadzieję w niedalekiej przyszlości na kościelny Nazwiska swojego nie zostawilam Ogólnie nie czuję żadnej róznicy xxx MAly mi uciska jakoś uparcie na żolądek Jadlabym co chiwlę ale zaraz mam pelny, a jak przedobrze to wymioty :/ ale ja oczywiście rzucam, się na jedzenie jakbym byla na glodówce xxx dziewczyny nie mam nic poprane, poprasowane no nic! Dla siebie dokupilam papcie przez ostatni miesiąc(?) :D będę mi chyba dowozić do szpitala rzeczy bo się zbieram i konczy sie bez efektów xxx przezywam druga milość z moim męzem Może jednak ten ślub ? haha xxx Brzuch 93 cm Ile kg na plusie nie wiem Zobacze za 3 tygodnie Moja waga wyczerpalam się Nic dziwnego 4 kobiety w domu :D xxx Roztsępów na szczęście na razie nie mam NA ostatniej wizycie mój gin stwierdzil że jestem stworzona do bycia w ciaży bo bardzo ladnie wyglądam Nawet mąż mi tak nie polechtal ego :D xxx zaczęlam 35 tydzień i co raz bardziej jestem podekscytowana że to już niebawem xxx uciekam już jade do kuzynki a wieczorem mecz a jestem kibic zapalony po tacie więc żeby się palilo i walilo to będę stac i oglądać Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja juz po obiadku. pozmywalam posprzatalam i teraz odpoczywam. pogoda na szczescie sie poprawila i swieci sloneczko. wykorzystalam to i wypralam i wywiesilam bialy koc ktory przez ten remont na bialy nie wygladal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siara jest bazbarwna, mleko bedzie pozniej i będzie sie ono zmienilo wraz z potrzebami dziecka. Xxx Ja materaz bede kupowac gryka-pianka-kokos z firmy danpol. Xxx Ja dzis zaczelam 32tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny ja sie dzis zwazylam i jestem przerazona +16/17 kg :/ Twarz juz mi tak spuchal ze jak patrze na siebie w lustrze to sie nie poznaje!!!!! a jak u Was z waga ? przybieracie troche czy dalej takie chudzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie kolejny leniwy dzień...ale z synciem i miśkiem.Mały już troszkę lepiej nie ma temperatury i szaleją z tatą od rana ,do wc biega ale też co chwilę coś zjada i pije więc się nie martwię.Udało mi sie w końcu dokończyć tego baranka na ścianie i z miśkiem ochrzciliśmy go KUDEŁ :P xxx magda ja tez bym chciała zeby mi ktos hustawke na ogrodzie zrobił xxx newt sen bombowy...brata w poród wciągnęłaś, no ładnie xxx agagula może rzeczywiście młody sie obrócił :) yupi xxx safari zdrówka życzę xxx andzik o tych jagodach tez doczytałam xxx nfocat dziekuje za zainteresowanie synciem dzis juz lepiej,co do siary to wg mnie moze być i taka i taka,ja aktualnie jak ścisnę sutka to mam taką żółtawą widzielinę a dziewczyny piszą o bezbarwnej, co do materaców to tez wydaje mi sie ze oba sa dobre ale chyba troche lepsze te gryka,pianka kokos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
U mnie tez pojawil sie juz wyciek z piersi. tzn jsk nacisne dutek to tski przezroczysty plyn wyplywa. ale tak juz mam od ok 20tc raz wiecej raz mniej. xxx Maly wlasnie ma czkawke. Super uczucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Anja - ja mam 10 na plusie i póki co od prawie dwóch tygodni waga stoi w miejscu. Trochę mi puchną stopy, ale na razie umiarkowanie, no i ręce też trochę, musiałam się pozbyć obrączki :-( xxx Ze mnie nic nie wycieka. W poprzedniej ciąży też nic nie leciało, no i okazało się, że nie byłam w stanie karmić małego :-( Mam nadzieję, że tym razem będzie jednak inaczej. xxx rozpoczynam kurację. Mąż zrobił taki sos czosnkowy do pizzy, że mógłby dziurę wypalić w dywanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
hej dziewczyny, newt, mój starszy syn Michał też chory i też na mnie przeskoczyło,ale może lepiej teraz niż potem w listopadzie Andzik, zrobiłaś mi smaka na rosołek:) jutro z rana lecę po mięso i zabieram się do gotowania:) magdalenka, fajnie z tą huśtawką, zazdroszczę Wam i huśtawki i ogródka nfocat, ja przy starzym synku miałam gryka kokos pianka i strasznie mnie wkurzało jak się obracał i wiercił na tej gryce bo to są takie ziarenka i szeleściło niemiłosiernie, budziłam się za każdym razem. Ale inne koleżanki sobie chwaliły. także może Wam się sprawdzi. My teraz kupiliśmy kokos pianka kokos, Żeby tylko nie szeleścił:) gosia, dobrze, że Twój mały tak łagodnie to przeszedł i Ciebie nie ,,poczęstował:) życzę mu szybkiego powrotu do przedszkola:) co do wycieków ja też mam i żółte i bezbarwne, Ags, też mnie straszna zgaga męczy, i to prawie non stop, doszło nawet do tego ,że jak na jakiś czas mi przeszło czułąm się jakoś tak dziwnie...czegoś brakowało tylko nie wiedziałam czego:) ok, uciekam pranie nastawić bo znowu się masa nazbierała i odpocząć trochę bo dziś na uczelni dali nam popalić..jeszcze 2 zjazdy mnie czekają przed porodem i chcę na bieżąco wszytko pozaliczyć żeby sobie tyłów nie robić, no i przysiąść do tej pracy licenc w końcu... kurcze, u mnie w pracy wszytkie dzieci zasmarkane,zakaszlane itd chyba w poniedziałek wystąpię w maseczce na twarzy, codziennie jem miód i mam nadzieję, że jakoś może to przeziębienie moje nie rozwinie się też w coś gorszego.. pozdrawiam wszystkie ,,smarkate'' mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne. u mnie dziś humor zdecydowanie lepszy niż wczoraj, ale za to samopoczucie gorsze. mdli mnie cały dzień :/ Gosia dobrze, że synek ma się lepiej, ta jelitówka jest okropna :/ Newt Tobie również życzę szybkiego powrotu do formy. Co do koloru siary to szczerze nie mam pojęcia. Agagula może faktycznie maluch ułożył się już główką w dół? :D Oby! Co do tego mojego psa to traktujemy go dosłownie jak członka rodziny, nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli go oddać, itp. W sumie kupiliśmy go 2 tyg przed tym jak się dowiedzieliśmy o ciąży. Od początku musieliśmy go wszystkiego nauczyć, jak to szczeniaka, czasami naprawdę mam go dość, ale tak się do niego przyzwyczaiłam, że trudno byłoby mi się pogodzić z jego stratą. W życiu bym nie pomyślała, że do zwierzaka można się tak przywiązać :) Właśnie czekam na męża, który wiezie mi Wieśmaca. Cały dzień coś za mną łazi i nie mogę wpaść co. Może to będzie to :P Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
a jeszcze jedno, polecam Wam dziewczyny pastę z cieciorki- doskonały zamiennik past mięsnych: cieciorkę ugotować wg przepisu na opakowaniu, cebule i startą marchewkę poddusić w garnuszku, wszystko razem wymieszać i doprawić słodką papryką solą i pieprzem, oliwą z oliwek i zmiksować na gładką masę- pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Katka Ten ogrodek i hustawka to u rodzicow robilismy wiec my ja tylko w weekendy bedziemy uzywac. U siebie ogrodu nie mam, mieszkam w bloku XXXXX Newt zazdroszcze tego sosu czosnkowego takiego ostrego bym zjadla XXXXX karolina zycze szczescia z okazji slubu i jak najdluzszej tej drugiej milosci. My tez sie bedziemy zenic gdzies za okolo miesiac w urzedzie i tez tylko przyjecie z rodzicami i babciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj dzień do bani... Praktycznie cały przeleżałam w łóżku, zmusiłam się tylko żeby obiad ugotować, podać i go zjeść. Tak mi się dziś nic nie chce... Jakieś wewnętrzne zniecierpliwienie mnie ogarnia, ze jeszcze muszę tyle z tym brzuchem chodzić, że chciałabym już urodzić i odzyskać po części kontrolę nad wlasnym życiem... A od ok godz brzuch mnie boli jak na @ i teraz się wkurzam, zeby za szybko nie urodzić, bo wtedy szybciej do pracy bede musiała wrócić... No normalnie nie panuje nad własnymi emocjami dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej lacze sie z chorymi mamuśkami,bylam na pogotowiu,zapalenie zatok-corka mnie zarazila,no i antybiotyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz 3 w tej ciazy:(ech...trzymam sie jakoś,choć ten antyb.dzisiejszy mnie dobil i mam bardzo zle przeczucia co do ust jutrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×