Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość repetytorium
To do wieczorka Dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium super wiadomość :) cieszę się bardzo ;) xx Agagula mam takie same uczucia :) mam nadzieje że kiedys poczuję się na tyle "pewnie" że sama Zuźce taka kąpiel zafunduje :) w pełnym pakiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytałam (bo to nie jest oryginalny filmik) że tą położną która kąpała maleństwo tez dużo ludzi potępiło, że drastycznie i takie tam, ale po maluszku widać że podoba mu się bardzo, widać że jest w swoim świecie i jest mu po prostu dobrze :) może to ta sama położna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
dzieki dziewczyny za przyjęcie Malwi to super twoja córonia już duża mój Karol też był wiekszy w tym czasie a ten łobuziak ma jeszcze czas urosnąć. Mam 25 lat i jestem z Tarnowa. Widze że u was same remonty jak i u mnie obecnie generalny remont kuchni ale na szczęście już końcówka pracy dużo sprzatania narazie daje rade chociaż bywa cięzko, a po zakończeniu korytarz do malowania i na ten rok bedzie tyle . Ja na starszego synka miałam wanienke z gąbką, teraz mam wanienke po synku ale gąbki chybanie będe kupować bo rzeczywiscie było z nia zamieszanie z praniem suszeniem i wogóle może zostane przy tradycyjnej pieluszce . Was na ogóreczki a mnie cały dzień nabiera na słodkości. Anie moge przesadzac bo nie chce duzo przytyc w ubrania sie juz nie mieszcze a teraz chłodno sie robi i musze pomyslec ojakims grubszym sweterku albo bluzie ocieplanej zeby dotrwac do porodu, bo nie chce upowac kurtki bo tez mam zamiar schudnąć po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Super filmik,tez sie poplakalam:)piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja raczej nie dam rady byc na tych warsztatach bo mój Maz jeździ samochodem do pracy, także jestem teraz uziemiona w tych Czechowicach... X Zimowamamo, nie wiem od kiedy jest kangurowanie na Wyspiańskiego, na pewno teraz jest, takie uzyskałam info na szkole rodzenia od położnej:) X Ja ten leżaczek pewnie kupie, to sa groszowe sprawy, także jak sie nie sprawdzi wywale i juz:) X Repetytorium super, ze z Maluszkiem wszystko dobrze:):):) X Gosiaczek, Synuś na prawdę śliczny, ile juz wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izulinka - tylko u nas każdy chwalił tą naszą położną :) przecież woda to naturalne środowisko naszych pociech ;) teraz też sobie pływają ;) z resztą było widać po tym brzdącu że jest w 7 niebie :) tylko pamiętam że tam kluczowy jest dotyk :) xx Misiula a dużo przytyłaś już? ja ostatnio unikam wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto by sie waga przejmował, jak teraz wszystko smakuje lepiej...:) ja teraz wcinan biala czekoladę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi święte słowa ;) ja muszę poczekać aż kurczak "rozłoży mi się" ciut bardziej i winogrona są moje :) sasasasasasasa a młody tak fika, że chyba mu smakuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------??? Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Repetytorium extra, super, zarąbiscie ;-) caly dzien o Tobie myslalam.... wiedzialam ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Cześć Laski, ale się rozpisałyście! xx Repetytorium - super że wszystko dobrze! a moja nienawiść do straszących lekarzy się pogłębia. xx Iza - popłakałam się! piękny filmik xx Katka Ty jeszcze pracujesz? niezle! czym się zajmujesz? ja już bym nie dała rady, mam pracę biurową ale właśnie siedzenie jest aktualnie najgorsze. xx Safari Mia to fajne imię! U nas jeszcze decyzja nie zapadła. Pamiętajcie, że w razie czego w ciągu 6 miesięcy po urodzeniu można jeszcze zmienić imię :P xx Też tęsknie za Zawiechą! xx wczoraj czytałam fajny artykuł o tym jaka ciąża jest super mimo wszystkich podłych dolegliwości, wklejam Wam link http://foch.pl/foch/1,137275,16663870,Ciaza_jest_czadowa_.html xx dzis prawie poszłam na basen, ale okazało się, że nie mieszczę się już w mój kostium a w dwuczęściowym nie pójdę bo chyba obciach. xx uciekam bo jestem super zajęta ale nie mogłam sobie odmówić żeby Was nie poczytać i chociaż kilka zdań dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium superasnie ,cały dzień o tobie myslałam nawet jak na usg byłam to trzymałam kciuki zeby i u ciebie było ok baaaardzo sie ciesze xxxx mój Natuś waży 1630 g, w realu jak sobie ziewał to wyglądał jeszcze śliczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa super koniecznie musimy sie tam odnalezc xxxx katka w pracy ? nie szalej skocz juz na L4,no to obie wypróbujemy umywalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka cudny ,własnie go rodzinnie obejrzelismy po czy spojrzałam na naszego 6 latka i nie moge uwierzyc ze on tez kiedys taki był :) xxx malwi szkoda a ktos nie moze cie podrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
witam sie i ja dawno nie pisałam ale codziennie was czytam byłam dzisiaj na wizycie malutka śliczna wazy 2240g to jest 31t5d a według usg 35 tydzień ;-) wszystko ok tylko ja dostałam antybiotyk bo mocz miałam brzydki leukocyty 15 i dosc liczne bakterie ... dostałam monural saszetke do jednorazowego wypicia. mala sliczna ginek pokazywał jak wody połyka cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ponarzekałam sobie i lżej na sercu się zrobiło . Oczywiście mam ostatnio takie dni, że dużo jeszcze by pisać. Kontynuując moją drugą część posta chciałam napisać , że jest mi już lepiej , bo dużo dzisiaj zrobiłam w domku. I od razu zaspokoiłam swoje potrzeby porządku i ogniska domowego :D Rano wstałam po ósmej, po niezbyt przespanej nocy, później zjadłam śniadanie, włączyłam pranie, posprzątałam dom, odkurzyłam i umyłam podłogi, zrobiłam obiad i poprasowałam wielką stertę ciuchów plus firanki do sypialni i już w końcu je mamy,bo cały tydzień w negliżu i kino przed całym światem :P Teraz mój mąż sobie skręca komodę i będę mogła sobie pochować ciuszki dla Nikiego nareszcie. Do wyprania zostało mi kilka sztuk ciuszków i pościel z tymi poduchami i ta która przyjdzie z łóżeczkiem:) xxx gosia - super zdjęcia , szczególnie ta stópka mnie urzekła -taka słodka wyraźna :) i fajnie, że synek zdrowo się rozwija :) xxx repetytorium- wiem co przeżywałaś, bo przeszłam to na początku ciąży i nikomu nie życzę. Z resztą u mnie niepewność zostaje do końca, ale zawsze trzeba wierzyć i nie tracić nadziei ! Czułam, że będzie wszystko ok:) xxx moje samopoczucie fizyczne jest nawet niezłe. Oprócz zgagi, z którą już nie walczę, bo nic nie pomaga i która jest nie do zniesienia ! Na szczęście są też dni kiedy odpuszcza. Czasem czuję też kłucie w kroczu i taki jakby nacisk, szczególnie jak kucam itp. Jest też już mi ciężej ze wszystkim, ale jest nieźle. xxx zamówiłam wczoraj łóżeczko z materacem gryka/pianka/kokos z Danpol i z zestawem pościeli i prześcieradłem plus jakieś dwa gratisy w mega dobrej cenie. Miałam zamawiać w październiku, ale wczoraj znalazłam aukcję no i podjarka na maxa i myślę- jeden wydatek mniej w październiku, a już zdecydowałam się na 100 % jak zobaczyłam , że to łóżeczko drewniane jest w kolorze popielatym i takiego właśnie szukałam, no i cena fajna za to wszystko:) wrzucam linka jak coś ----> http://allegro.pl/show_item.php?item=4617027359 xxx wcinam tosta i łapię wenę :P zaraz idę do wanny się wygrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium-super ze wszystko ok;) kamień z serca Kita fajnie ze u ciebie po wizycie wszystko w porzadku;) Malutka juz duza;) Ja juz nie moge sie doczekac mojej wizyty a to dopiero w przyszly czwartek xx Na kolacje postanowiłam zjesc spagetii;d zaraz bede wcinac;) xx Moja malutka chyba chce mi zrobic dziure w brzuchu taka dzis mega aktywna;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziewczyny super wiesci ze na wizytach wszystko wporzadk, bardzo sie ciesze:) Xxxx Ale sie rozpisalyscie wszystkie. Ja leze w cieplej wodzie w wannie z telefonem. Przeczytalam was a teraz nie pamietam co komu napisac. Xxxx Z tym kapaniem to jeszcze jednak pomysle. Chyba jednak kupimy wanienke na kilka pierwszych miesiecy, niech lezy sobie w wannie a co .... Xxxxx My tez ciagle dokanczamy mieszkanko. Malutkie jest wlasnie ale teraz za to ladne. Zostaly takie p*****lki do podokanczani ktorych sie najbardziej nie chce robic. Moj przyszly jednak po pracy sie zmusil i porobil troche, potem pomogl mi ogarnac i teraz ja odpoczywam w wannie a dzidzia tez sie chyba zrelaksowala bo mnie podkopuje. Mam piane na brzuchu i po pianie widac jak sie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy niewielką wanienkę w ikei ma elementy antypoślizgowe wewnątrz i pod spodem, a jak już mały będzie stabilniejszy, to wtedy będziemy próbować kąpać w wannie :) Póki co też zastanawiamy się na czym wanienkę będziemy kłaść, bo stół i stolik mamy w salonie i w jadalni a to wszystko otwarte z kuchnią, więc na pewno się nie nagrzeję tak jak łazienka. A mamy ogrzewanie podłogowe, więc myślę, że łazienka byłaby najlepsza :) jeszcze musimy pomyśleć. xxx mój termin planowany jest na 21go listopada, a ten z USG jest na 28go , ale nastawiam się psychicznie i tak też bym chciała, żeby był to ten pierwszy termin :P z resztą lekarz liczy tygodnie zgodnie z pierwszym i tj dziś wypada 31 tc i 3 dc , a mówił na początku, że będzie brać pod uwagę termin z USG, a pewnie wszystko i tak wyjdzie w praniu. xxx Jutro mam III badania prenatalne, mam nadzieję, że wszystko po staremu... xxx poród jeszcze jest dla mnie trochę odległy, chociaż czasem mam takie różne rozkminy typu, że mąż będzie w pracy, jak się wtedy zachowam, z kim pojadę itd. i też często myślę jak to będzie już po, jak sobie poradzimy jak tak wszystko się zmieni. Boję się trochę tego , że oddalimy się od siebie, że będzie ciężko, bo lekko wiem, że nie będzie, że nie będziemy mieć czasu na rozmowę, bliskość itp. . To wynika też z tego, że mam znajomych , którzy mają już dzieci i dziewczyny opowiadają jak to u nich jest ,a jest dużo tych trudnych chwil, więc bywa różnie. Dobrze, że jednak każdy ma inne podejście, inne swoje metody i inny charakter czy męża. Wszystko pewnie wyjdzie z czasem, ale mam nadzieję, że będzie dobrze i damy radę mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Natalia nie zamartwiaj sie narazie tym jak to bedzie po porodzie. Dziecko owszem zajmie nam wszystkim duzo czasu ale zawsze trzeba pamietac tez o swojej polowce i chocby nie wiem co znalezc chwile na rozmowe i bliskosc. XXXX my wlasnie najedlismy sie razem "we trojke" winogronu i po pol gruszki i nam staarczy na kolacje. Oczywiscie tylko zjadlam to sie zaczelo fikanie jeszcze mocniejsze niz w wannie. Niunka wypychala mi sie tak mocno pod piersiami ze az pokazywalam mojemu Z jak nasza dzidzia sie rozpycha az mi sie ciezko oddychalo . Ja z moja wierc***etka lezymy juz w lozku i czekamy az tatus wyjdzie z wanny, polozy reke na brzuszku i bedziemy mogli spokojnie zasnac :) Milej nocki i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka z rana. Oddelegowalam juz swojego przyszlego M do pracy i ide jeszcze na godzine dospac tylko napisze jaki sen mialam. Otoz snilo mi sie ze bylam na wizycie i ze dziecko ma juz ponad 7kg a pani doktor powiedziala zebym jeszcze miesiac wytrzymala bo nie mam szyjki sliskiej i mi sie moze dziecko zablokowac przy porodzie.... masakra. Ten sen to pewnie z radosci jak wczoraj was czytalam to ktoras pisala ze jej maluszek ladnie kolo 2kg wazy nie pamietam dokladnie ale moze si enaczytalam i w nocy wyszlo wszystko we snie . Dobra spadam spac jeszcze przez godzinke chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Repetytorium-ciesze sie ze jest wszystko w porządku!!! Ale co sie stresow najadlas to twoje! Xxx Gosiaczek-no to raczej ze musimy sie odnalezc! Xxx Magdalenkamz-my tez nie mamy wiele miejsca ale kupilismy ta mniejsza wanienke, chyba od 5/6mca kapalismy mlodego juz w duzej wannie bo za bardzo chlapal i zalewal nam pokoj a tak to w wannie mogl spokojnie to robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hoł :) Claudina ja na plaże chodzę w 2 częściowym ;) chociaż gatki to już ldwo naciągnęłam na dupcie ;) xx Kita ale masz dużą córunię :D super :D a antybiotyk dostałaś na podstawie zwykłego badania moczu czy po posiewie? bo na zwykłym to zazwyczaj wychodzą bakterie... xx Natalia - super zakup! Mój M to się bał że jak zajdę w moją upragnioną ciąże to do razu o nim zapomnę...nie ukrywam, że też się tego bałam...całe szczęście prawie wszystko robimy dalej razem, dużo rozmawiamy i przeżywamy ciąże wspólnie ;) myślę że po porodzie będzie podobnie. Może sam początek będzie dla nas nowy, trudny i do opanowania ale i oni nie będą mieli łatwo ;) grunt to o nich nie zapomnieć ;) no a dziecko przecież potrzebuje i tatusia :) xx kurczę jak Wam szybko robią III badania prenatralne... moja ginka powiedziała że koło 38tygodnia mi zrobi dopiero bo to już będzie takie przed porodowe żebym miała...termin mam jeden z pierwszych a wizytę jedną z ostatnich ;P nie ma to jak lekcja cierpliwości i pokory...przyda się ;) xx ja na nogach od 6 bo nieślubny pojechał w dalszą trasę i śniadanko na wynos robiłam ;) a tak wiało że musiałam kwiaty z balkonu poznosić bo wszystko poprzewracało...a teraz patrzę a tu piękne słoneczko wyszło zza chmurki i daje czadu :) Cuuudownie :) przez to poranne wstawanie jem zdecydowanie za dużo śniadań ;) no ale cóż - dla syna wszystko - idę zjeść kolejne ;P Miłego dnia Kobitki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Witam się i ja :-) Na nogach jak zwykle od 6, wyprawiłam (nie) męza do pracy i lezymy, ale zaczyna mnie nosic powowoli.Jakis wewnetrzyny niepokoj czuje :/ jeszcze dwa dni i 38 tydzien rozpoczynamy.....w sobote ostatnia wizyta i pewnie skierowanie do szpitala, ale mam stracha, mówie Wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1987
po zwykłym badaniu bo leukocyty mi tez wyszły mocz robie raz na miesiac i zawsze były nieliczne bakterie a teraz dosc liczne i leukocyty 15 w polu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja ja jestem ok 2 tygodnie za Tobą ale wiem co czujesz ;) zwłaszcza, że mi z usg wychodzi ponad tydzień do przodu... ja teraz to bardziej się martwię czy zdąże ze wszystkimi badaniami niż że urodzę szybciej - bo to akurat dosyć mi pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w jesienny poranek;) My dopiero wstałyśmy, pogoda brzydka,zimno, wieje muszę wyjąć kocyk;) Tylko jeden raz wstałam na siusiu a tak to spałam jak zabita. Gryzie mnie w gardle psikam i mam nadzieje ze nic wiecej mnie nie dopadnie. Nie mam jakos weny do pisania. Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
kita a to faktycznie pewnie trzeba już z antybiotykiem... nie mam jak tego u siebie sprawdzić bo wszystkie wyniki jakie robie od razu trafiają do mojej lekarki...i może to jest lepsze bo jak patrzę zawsze na wizycie na te strzałki góra, dół to się martwię że coś jest nie tak...a ginka mówi od razu że jest oki bo w ciąży przecież wszystko jest inaczej ;) pamiętam tylko że położna jak mi karte uzupełniała była przerażona licznymi bakteriami a moja dr kazała na spokojnie zrobić posiew (bo mnie nic nie bolało i nie szczypało) i wyszło wsio oki... mam nadzieję że u Ciebie szybciutko wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×