Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Safari Mia jak dla mnie wygrywa :) ślicznie po prostu :) xx Gosiaczek super że z synuskiem wszystko ok :) na takie wieści czekamy :) xx nfocat my też w trakcie malowania ;) i ja tez ostatnio zabrałam się za ogarnięcie nie noszonych ciuchów, na "po ciąży" mam tylko troche a nie wiem jaki będę rozmiar nosić, bo mam w planach poodchudzać się troszkę, wiesz model sexy mama :P hehe xx ja małej też bym nie dała rady w wannie kąpać, zwłaszcza że mam prysznic :P hehe a tak na poważnie my mamy taką tradycyjna gąbkę do leżenia, ja znowu nasłuchałam się że te leżaczki to wcale takie super super nie są, a najgorsze są takie plastikowe, bo bardzo wystają nad woda i szybko robią się zimne, pieluszki z nich spadaja w wgl są do doopci ;) my za gąbkę na all dalismy 12 zł, bo mamy taką tyć większą, bo mamy wanienkę 102 cm, więc dopasowana rozmiarem do wanienki :D xx Agagula to to wiesz jak narobić smaka :) chyba zaraz sobie otworze słoiczek ogóreczków, powinny byc juz ukiszone ;) mniaam xx newt my tez wanienkę na stoliku stawiać będziemy, zastanawialiśmy sie nad stojakiem, ale damy rade bez,a jak mała zacznie siedzieć sama to pewnie będzie szaleć i wanenka juz na podłodze na pewno :) xx a ja jutro zaczynam szkołę rodzenia, właśnie sobie przypomniałam ;) już nie mogę się doczekać :D xx mi się wydaje że po 15 repetytorium miała mieć wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia wygrywa, chociaz Naomi tez pieknie. Ja jestem jakas zdenerwowana... troche mnie z boku bolalo w plecach, mam nadzieje, ze nie bede miala kolki nerkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
malwi, Przepraszam, że Cię pominęłam-skleroza nie boli:) chodzisz do ginka w bielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi to juz nie musisz sie z tej pidzamy przebierac, masz całodobowy strój :-) Mi dzis przyszedł rożek, od razu wrzucilam do prania, jak wyschnie to pokaze na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
My mamy wanienke na stelazu wiec chyba nie powinno byc problemu z kapaniem. a jak juz sunus bedzie wiekszy to pojdzie do duzej wanny. xxx Dzis majster konczy malowac korytarz;-) a maz szykuje kolejny pokoj do malowania:-)coraz blizej konca;-) Repetytorium czekamy na wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
mia i carmen super imiona :D xxx iza to bedziemy po ciazy razem zrzucac kg , byc sexy mamami i sie wspierac bo tez mam taki plan :D kurcze remonty i remonty , z jednej strony fajne sa ale kurcze ja to bym juz chciala miec wsio zrobione :) xxx gosia sliczne fotki i super ze dzidzia zdrowo rosnie:) xxx repetytorium miala na 15,15 , cos sie nie odzywa i trzyma nas w niepewnosci , ale na pewneo wszytsko jest ok :) xxx co do wanienek to tez kupie gabke taka profilowana:) i wanienke na stelazu , choc wydaj mi sie one niezbyt solidne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Ja mialam ta gabke do wanienki 5 lat temu i nigdy wiecej!!! Po pierwsze wsiakalo w nia strasznie duzo wody.. lalo sie do wanienki lalo a wody nie bylo widac.. wiecej przygotowywania kapieli niz samej kapieli.. Po drugie trzeba ja dobrze plukac za kazdym razem i suszyc bo syf sie w niej zbiera Uzylismy moze 2 razy i poszlo do kosza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka, tak mam P Dr z Bb, pracuje na Wyspiańskiego. A Ty gdzie chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi bratowa doradzała gabke, mówi ze użyła raz i nigdy wiecej. Mysle nad pieluszka na spod i tyle. A wanienka na strażu wyadaje mi sie bardzo niestabilna i nie chciałam jej kupować bo byłabym sie w niej kąpać jakoś heh, stad tez kupno tej komody przewijaka bo na nim tez mamy zamiar kłaść wanienke. A w wannie tez nie wyobrażam sobie kąpać noworodka, na kleczkach i schylona, cieżko jakoś i niewygodnie, chyba bardziej skupialabym sie nad tym jak ja mam właściwie do kąpieli podejść niż na samej kąpieli. Magda a jak miejsca nie ma to wanienke zawsze mozna w wannie przeciez trzymać... A jak będziecie sie szli kąpać to wyciągniecie na czas kąpieli.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie po synu wanienkę i ja mam na stelażu i jej nie nawidzę !!! ! pomysł kąpania na początek w zlewie chmmmm rozważę tym bardziej że mam dużą miskę zamiast tradycjnej umywalki to może być rozwiązanie ,ja nie wiem czy tylko ja mam takie negatywne wspomnienia z tą wanienką.Ja miałam w bloku malusieńką łazienkę i z ta wanienką nie szło się tam obrucić,kąpaliśmy w pokoju ale tak jakmówię małemu było ewidentnie zimno do tego sama nie byłam w stanie napełnionej wanienki z wodą przeniesć bo :nie poręczna,woda się wychlapywała i ciężka.Potem to trzeba było jeszcze wylać.Masakra.Co do kąpania w wannie to równiez się z wami zgadzam że kręgosłup wysiada. xxx wrzuciłam na fb fotki Natusia jego stupki i w końcu pomalowanego wełnioka czyli naściennego baranka xxx izulinka ja tez mam plan w stylu "seksi mama" :)Powodzenia na szkole rodzenia xxx katka będę rodzić w wojewódzkim i z tego co kojarzę to zimowa mama też razem z Malwi jesteśmy 4 z Bielska to może się spotkamy na tych warsztatach bezpieczny maluch co bedą w sferze w cubusie? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Wszystkie te gabki i lezaczki do kapieli zupelnie do mnie nie przemawiaja-kojarza mi sie tylko z syfem i bakteriamii. Pieluchy tez nie uzywalam, nie wiedzialam po co;) waniennke dawalismy na stol w duzym pokoju i tez w pokoju robilismy cala higiene. Xxx Katka ty pytalas gdzie rodze? Ja w wojewodzkim. Xxx U nas podczas kangurowania nawet jak mame szyja czy cos to i tak dziecko u niej jest. Xxx Malwi to cos sie zmienilo na wyspianskiego bo jeszcze 2lata temu kangurowania tam nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Newt ja też nie zamierzam tego bigosu jeść ;) bynajmniej nie teraz bo mi podchodzi... ja to robię i zamrażam dla niemężusia, bo jak już nie będę na chodzie, albo w szpitalu to będzie sobie tylko wyciągał gotowce i podgrzewał ;) taka ze mnie kochająca nieżona ;) Fasolkę jak zrobiłam to mu dałam żeby posmakował czy czegoś nie potrzeba doprawić i schowałam :) jedyne co to skusiłam się na gołąbka - ale było mi ciężko po kapuście :( xx Malwi też tak czasem mam :) mi się takie dni "na lenia" podobają :) czasem trzeba zwolnić i mieć czas tylko dla siebie - bo kiedy jeśli nie teraz... xx Ona oczekująca - gdzie się podziewasz? widzimy się w środę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izulina i jak ogórasy? :) ja wrąbałam 3... i ziemniaka ugotowanego z sałatki na zimno zjadłam z solą bo majonezu już mi zabrakło ;) teraz mam jeszcze mięsko w piekarniku w przyjaranej cebulce - tak pachnie, że jak zaraz nie zjem to zwariuję ;) no i chodzi za mną twaróg ze śmietaną...już go dziś dwa razy wyjmowałam z lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
dziewczyny z bb, bardzo bym chciała być na warsztatach i się z Wami spotkac ale niestety muszę byc wtedy w pracy:( ( maja one byc 9 pazdziernika,prawda?) Malwi, ja aktualnie mieszkam w Cieszynie ale jestem ze tak powiem rodowitą bielszczanką :) chodzę a wlasciwie jezdze do lekarza do bb, ktory wlasnie pracuje w wojewodzkim, rodzilam przy nim pierwszego synka i sie sprawdzil, takze teraz mu tez zaufam co do przeróżnych gąbeczek kapielowych to też wyrzuciłam wszystkie -tez nasze- bo tylko syf zbierały...im mniej zachodu tym lepiej:)tym razem zamierzam pojsc na calość i kąpać dziecko w umywalce- mamy taką dużą i głęboką- to chyba mu to różnicy nie zrobi:)przed kapielą oczywiście umyję ją mydełkiem, żeby nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się godzine temu obudziłam i nie wiem co bede robić w nocy;) Musiałam sie położyc bo mała tak fikała ze nie mogłam usiedziec i do tego bolał mnie kregosłup. Co do bolu to w sobote jak schodziłam ze schodów to tak mi wlazlo w posladek ze nie mogłam ujsc i coraz czesciej sie to zdarza. xx Gosiaczek super ze z synusiem wszystko ok;) xx Ciekawe co z repetytorium xx Nie mam dziś na nic weny, przyszed,ł dziś klin ktory zamówiłam w zeszłym tyg i narazie daje sobie spokoj z zakupami bo juz mam wszystko tylko chyba czapeczki nie mam,ale to sie pozniej kupi. xx Mam problem z garderoba;d dziś nie miałam co na siebie ubrac jak sie ochłodziło i na dodatek padało. Muszę rozejrzec sie za jakas gruba bluza. xx ide dalej sie byczyc i pomysle co zjesc na kolacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w takim razie dziewczyny będziemy się wspierać nawzajem po porodzie :) Kasiqa Cichopek dała radę to i my damy :P xx agagula u mnie ogórek zmienił się w budyń ;) ale i tak było mniam mimo że juz głodna się robię :) hehe xx o widzicie a mi właśnie gąbkę polecali ;) ale jak nie będzie sie sprawdzać to trudno - 12 zł to nie majątek na szczęście :) a co do kąpanie bezpośrednio pod prysznicem ja bym sie na pewno bała, ale to jest super sprawa, widziałam na YT taki super filmik jak położna kąpie noworodka właśnie go tak polewając, na początku miałam mokro w majtach ze strachu i przejęcia, ale temu maluszkowi było tak dobrze, no jak to oglądam to zawsze płaczę ;) nie wiem czy mam gdzieś w zakładkach ten filmik ale poszukam linka, no cudo !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ło matko! jestem okropna! właśnie wrąbałam talerz makaronu z pieczonym mięskiem i przyjaraną cebulką :) a jak mi to szybko poszło - weszło... ło matko! i cholerka jeszcze dostałam winogrona...takie słodziutkie...zaraz zwariuję albo pęknę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Iza.....budyń CZEKOLADOWY czeka na mnie w szafce!!!!! myślałam że na jutro będzie...może uda mi się powstrzymać przed zrobieniem go dzisiaj... ale mi smaka zrobiłaś! co się ze mną dzieje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Wszystko ok!!!!ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
repetytorium - superancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dzięki za Wasze kciuki i myśli!!!kochane jestescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Wieczorem postaram sie napisać z kompa.wiecej. Teraz chcialam tylko dać znać,ze jest ok!!!dzięki Bogu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Moja lezy teraz skośnie,stad to zamieszanie.ale to z kompa napisze,a nie tak z tel.po linijce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jest drobna 1620 i mam wiecej jesc!bo teraz z kolei mówią,ze 7kg to za Malo przytylam!bo od lipca tylko 300g przybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izulinka - ale się poryczałam!!! Piękny ten filmik... nie mogę uwierzyć że takiego Szkrabulka małego mam teraz przy sobie pod serduszkiem...że to moje małe Ciacho niedługo będzie razem ze mną w objęciach :) nie mogę przestać płakać...ależ mi się tego uzbierało ;) a tak na marginesie to ogladałam kiedyś film o polskiej pielęgniarce która właśnie zrobiła furrorę oczywiście za granicą kraju takimi kąpielami z dotykiem. Bo tu bardzo dużą rolę odgrywa dotyk i później masaż ciałka... ależ to było piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×