Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość repetytorium
Usg oczywiscie!!!wczorajsza noc okropna,śnilo mi sie,ze mala umarla w brzuchu bo serce jej przestalo bic:(od 4 nie spalam,dzis lepiej bylo,ale chyba ze stresu choroba wyszla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jak scisne sutek to taka przezroczysto-zoltawa wydzielina jest,i to wlasnie siara. W poprzedniej ciazy lecialo mi tak ze wkladki laktacyjne od 16 tyg.nosilam!!!:) widzę,ze wszystkie lapiemy od starszakow choróbska,moja juz do przedszkola nie będzie chodzic,mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dzieki za info odnosnie siary , chyba to to :) xxx repetytorium kurcze biedna jestes :/ jeszcze takei straszne sny - ale ponoc sprawdzaja sie na opak wiec bedzie dobrze:) o ktorej idziesz na usg?? trzymam kciuki !!!! xxx chorobska wszystkich lapia wkolo- moj niemaz wracajac z kraju gdzie po 30 st tez chory przyjechal :) zdrowka wszystkim :) xxx zimowa ja dzisiaj tez 32 tydzien :) xxx Gosia a materace mam w komplecie z lozkiem i takie dwa do wyboru i nie wiem ktory lepszy ?? pianka- gryka czy kokos-pianka-kokos :/ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Tez mam suczkę,kundelka,ale tak mi dziala na.nerwy,ze bym ja oddala!:/jakos mi smierdzi strasznie i w ogóle drażni mnie,ze za mna chodzi caly czas:|chyba hormony... Karolinka wszystkiego naj naj najlepszego z okazji slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No i nie mogę nic napisac:|tel.szaleje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nfocat,usg mam na 15.15.oby bylo jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
karolinaa wlasnei wszystkiego najlepszego ode mnie tez !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Kokos-pianka-kokos lepszy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
repetytorium to o tej godzinie bede mocniej sciskac kciukasy :) glowa do gory i daj nam jutro znac co i jak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Mogę pisać po linijce z Tel.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari i inne chore Mamy-zdrowia dużo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dam znac na pewno!czy będzie ok,czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Uciekam,te pisanie po linijce mnie wk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Repetytorium bedziemy czekaly na info i mocno zaciskaly ksciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łącze sie z chorymi mamusiami. Domowe sposoby plus paracetamol poszly w ruch. Nic mi sie nie chce. Repetytorium trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze i czekamy jutro na wieści po wizycie. spokojnej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium, ja towniez trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiesci jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
POLSKA MISTRZEM SWIATA!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas bez zmian. Tzn obecnie nie mam gorączki, ale czuje sie beznadziejnie. Gardło zaraz wydrapie, juz nie wiem co mam z nim zrobic. Zrobiłam sok cebulowo-czosnkowy z miodem i cytryna, jem cebulę, pije lipe z malinami lub miodem. A co na gardło? I uszy mnie swedza strasznie i zeby bolą od zatkanego nosa. Kurcze zeby to sie nie przerodziło w jeszcze cos gorszego. :-/ ponarzekalam... Ciekawe jak pozostałe Mamusie. Boje sie o Malenstwo, jak często mozna cos łapać ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
hej dziewuszki, jak noc mineła? u mnie oczywiscie 6 razy pobudka na siku ale ogolnie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
dzień dobry wszystkim, repetytorium, trzymam kciuki, będzie dobrze! safari, mnie pomogły takie tabletki na gardlo Prenalen plus płukanie dentoseptem, wszytkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Safari kup szalwie do płukania jamy ustnej, tym ratowalam gardło, rob wode z cytryna (pól wycisnietej) i miodem, jedz dużo czosnku, zrób syrop z cebuli, nacieraj gardło wickiem albo czymś rozgrzewajacym i zaloz szalik, nogi wymocz w soli i natrzyj a potem grube skarpety i koc. Mozesz dodatkowo kupic syrop prenalen tez go pilam no i tantum verde na gardło tez mozesz stosowac ale mi wystarczyla szalwia. Nie denerwuj sie bo to juz wysoka ciaza takze nie zrobisz krzywdy maluszkowi. Zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari i z tego co wiem to mozna tamtum verde na gardlo. Xxx Ja nie spie od godziny a mlody o 7 wstal. Zjadl sniadanie i teraz biega po domu a ja z powrotem do lozka. Tak pada ze nie chce sie z domu wychodzic a trzeba jakies zakupy zrobic i pozniej o 13 do dentysty jedziemy:/a jeszcze to bedzis pora spania mlodego wiec nie wiem jak go ogarnac zeby dobrze pospal i sie nie zloscil. Xxx Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry:-) xxx Repetytorium powodzenia dzis na wizycie. Trzymamy kciuki ze wszystko bedzie dobrze. xxx Safari jedyne co ci moge doradzic na bol gardla to plukanie go zaparzonym rumiankiem. xxx I jesli ktoras by miala kaszel to polecam herbate z majeranku. xxx Ktoras ma jeszcze dzis wizyte? xxx Ciekawe co u Zawiechy? xxx Ja materac mam kokos pianka kokos i ciekawa jestem jak sie sprawdzi. I stwieedzilam wczoraj z mezem ze zaraz na poczatku pazdziernika spakuje torbe do szpitala. a tym badziej ze dzis mi sie to snilo;-) i snilo mi sie ze moja sis tez byla w ciaxy tylko ze z blizniakami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ten gosc to ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Witam z rana! Safari - ja uratowałam gardło tabletkami do ssana Isla. Są ziołowe i można je stosować. No i tatnum werde. xxx Dzisiejsza noc trochę lepsza, ale za to za oknem zimno i deszczowo, nie chce mi się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) Mnie też bierze jakieś przeziębienie. w nocy strasznie się pociłam, zaraziłam się od mojego nie męża on też biedny chory. Pojechał już do pracy, wróci w piątek dopiero:( wiec może się troszkę podkuruje do tego czasu. xx Moja mała to prawdziwa kibicka;) wczoraj na meczu tak fikała,ze mysłałam że mi brzuch odpadnie;d radochę miałam niesamowitą. xx U mnie też pogoda sie popsuła jest pochmurno, zimno i deszczowo;/ xxWczoraj miałam humor do d**y chodziłam zła smutna i przyrąbana jak gwózdz do deski;/ i nie wiedziałam czemu. Apetyty mam różne od golonki z rana po frytki w nocy;d Zauważyłam że jem za duzo słodkich rzeczy i pije duzo coli jak nigdy, muszę trochę ograniczyc. Na wagę nie wchodzę, okaże się na wizycie ile przybrałam. xx Ja dziś zaczęłam 33tc- jestem w szoku ,ze tak szybko leca te tygodnie,ale juz bym chciała 38;d xx Mój nie mąż zaczyna mieć watpliwości czy powinien byc przy porodzie;/ bo oczywiscie koledzy i inni fachowi doradcy mu odradzają,zeby sie niby nie zraził;/ i ze to dla kobiety jest krępujące. Trochę sie zezłościłam, ale jesli jednak wymięknie to go nie zmuszę. xx Powodzenia na wizytach. xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palka ja mojego meza prosilan zeby byl przy porodzie a np przy ostatniej fazie wyszedl jak nie da rady. Tym bardziej ze nie wiesz jak dlugo bedziesz rodzila. Na początku to maz czytal sobie gazete a ja spalam;) koncem koncow byl caly porod i byl bardzo zadowolony! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×