Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Hej dziewczynki tez juz po 5 się obudziłam na siku i do tej pory juz nie zasnelam. Nadrobilam za to wszystkie zaległości na forum :-) Jeśli chodzi o wagę przy urodzeniu to ja jestem najlepszym przykładem ze rodzac się z wagą 1.7kg można być całkiem zdrowym maluszkiem :-) mojej mamie pokarm nie dochodził jakoś do mnie ale byłam zdrowym i normalnym maluszkiem. Do dziś się śmieją ze ważyłam niewiele więcej jak torebka cukru a nóżki miałam jak ich kciuk ale wszystko ostatecznie było Oki :-) W czwartek miałam wizyte, wszystkie badania ok. Żelazo dalej sobie łykam. Lekarz usg nie robił. Stwierdził tylko na badaniu ze wszystko elegancko pozamykane i zaczynamy wizyty co 2 tygodnie juz ;-) co 2 tyg ktg. Juz miałam 2 super :-) waga +5.2 kg, nic nie narzekał. W 3 tygodnie przybrałam 70dkg :-) ahaaaaa na zgaga dostałam jakiś lek omeprazol czy jakoś tak mam brać wieczorem jeszcze nie wykupiłam bo zczailam ze jak nie jem czekolady to nie jest jeszcze źle z ta zgaga tak. A na te silne bóle pachwin itd powiedział tylko ze musze wytrzymać. Bez bólu nie będzie nagrody :-) ok spróbuję jeszcze drzemnac te 20 min i wstaje. Dziś znów buszu jemy po ikei. I tam obiadek zjemy :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem szaro, mokro i zimno... Ustaliłam wczoraj z dziećmi, ze dzisiaj śpimy do oporu, ile się da, zeby się porządnie wyspać, więc ja już nie spie od 6-tej, a córka od godz tv ogląda... Syn tylko jeszcze został w krainie snów:-) I jak tu się wyspać? A najgorsze jest to, że to jest nasza ostatnia sobota, kiedy możemy poleniuchować... Ja to nawet poleżec nie mogę, bo mnie zaraz jakieś bóle jak na @ łapią, brzuch mi twardnieje, a jak chodze to mniej boli:-) Chyba włącze centralne, bo coś zimno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:) Ja tez juz od jakiegoś czasu nie śpię, ale za to cała kolejna noc przestałam nawet na siku nie miałam pobudki. Szczerze powiedziawszy to Mary tak mi sie ułożyła, ze rano miałam problem kilka kropli wysilać siedziałam i siedziałam i tak tylko kapalo... Mój M juz w pracy ale tylko do 12 pozniej jedziemy ogarnąć mieszkanko, które wcześniej zamieszkiwalismy, także dzien poleci... X Asia, Julus na bank da sobie rade, ważne abyś Ty była spokojna a wszystko bedzie oki:):):) ostatnio poznałam bliźniaki z tamtego roku z listopada urodziły sie w 35 tyg, chłopczyk zaledwie ponad kg ważył, a dziewczynka 2kg ten mały skubaniec juz jest o raz od niej większy a jaki slodziak:) X stokrotka, tez juz dzisiaj ogrzewanie włączyliśmy, ja jestem typowy blokers także jak zobaczyłam ze mamy w domu 19 stopni to prawie poczułam jak zamarzam hehe:p Czekamy w takim razie na szybki powrót twojego M żeby przywitać jedno z pierwszych formuowych dzieci:):):) X Anja, no i kiedy rodzimy? X Safari, tez juz zaczynam wizyty co dwa tyg, ale nam bedzie szybko czas zapylal:) X Zawiecha, helol:) X Gosia, tez słyszałam ze mam sie udać do szpitala 2h po odejściu wód. X O te chusty i nosidła widzę ze zagorzała dyskusja sie zrobiła, ja dostałam ta chustę od siostry, która użyła ja 2 razy a Maz moze 3, jezeli mi bedzie sie chciało ja wiązać albo bedzie konieczność użycia, zrobię to i tyle, a jak nie to pójdzie do jakiejś następnej przyszłej Mamy:) X Miłego dnia mimo tej beznadziejnej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne. Zimowa mamo powiem Ci, że w szoku jestem, jeśli chodzi o te 6 h, bo jak mojej bratowej odeszły wody o 6 rano ( w domu), pojechali od razu do szpitala i o 10:30 mała już była na świecie. Inna znajoma urodziła 2 h po odejściu wód, także ja w razie w chyba nie będę czekać :P Ale pewnie one miały już skurcze, a Ty piszesz, że nie miałaś. Asia, Anja i Stokrota trzymam kciuki dziewczyny!!!! Czekamy na dobre wieści, to już naprawdę lada chwila. Jestem podjarana jakbym to ja sama miała zaraz rodzić :D Repetytorium też znam osoby, które nie były nacinane ani nie pękły, ale to faktycznie baaaardzo sporadycznie się zdarza. Czasem czuję się tak samo jak Ty. Czyli ból głowy, mdłości, brak energii - powrót do I trymestru. Mi zostało jeszcze 8 tyg do terminu - dłuuuuugo :P Co do torby to czekam na listę od położnej, bo nie wiem co w tym moim szpitalu trzeba mieć. Powiedzcie mi tylko, bo nie wiem, pakujecie siebie i maluszka do jednej większej torby, czy może siebie i maluszka osobno do mniejszej??? Ja chyba spakuje nas osobno do dwóch mniejszych, żeby nie przerzucać później wszystkiego. Anja czekamy na wieści. Miłej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hejka Mamusie :) nocka nie najgorsza...trochę byłam zdziwiona, że wczoraj na wieczór zgaga mnie zaczynała delikatnie łapać...zjadłam na kolację wędzone szprotki i niecały kilogram winogron zapijając colą ;) xx Stokrotka, Asiek - trzymajcie się dziewczyny! Mam nadzieję że ciśnienie choć trochę Wam spadnie! Asiek - lepiej być już w tym szpitalu i pod kontrolą niż siedzieć w domu i zastanawiać się czy oby na pewno wszystko jest dobrze... W każdym bądź razie jesteśmy z Wami :) xx Anja - no ciekawa jestem straszliwie na kiedy wyznaczą Ci termin :) wracaj szybko i opowiadaj :) xx ja dziś zaczynam 36tydzień :) normalnie nie mogę w to uwierzyć :D jak ten czas mi szybko zleciał...teraz się martwię, że rok macierzyńskiego to za mało :P xx Miłego dnia Kochaniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja tez od dawna nie spie, no bo sobota, to po co mam spac.. Corka w nocy sie budzila czesto i tez nie moglam potem zasnac i nad ranem juz rozrabiala a w tygodniu jak do przedszkola chodzi do by spala i spala.. Ja urodzilam w 37 tygodniu i corka miala 2870 byla mala, grupa krwi 0 Rh+. Byla naswietlana, ale tylko dlatego, ze byl wolny inkubator ( corka lekko zolta byla) i lekarka mowila, ze jak jest wolny, to czemu nie skorzystac skoro i tak zostajemy dluzej w szpitalu. Co do cisnienia to lepiej uwazac i wzielabym do serca slowa pani ginekolog. Wczoraj zaczela mnie bolec stopa, potem noga a potem dwie i myslalam, ze zwariuje... Bolalo tak, jakby brakowalo magnezu, albo jakby mi koscie rosły.. nie cierpie tego bolu. U nas piekne sloneczko, mamy wyjsc na jakis wyscig przedszkolakow a potem na targi do bobolandu. Zobacze sobie na zywca foteliki samochodowe i moze cos sie kupi :))) Wczoraj spakowalam torbe!!! AAA wiecie co mi sie snilo... Snilo mi sie, ze bylam z Chodakowska na pustyni i innymi dziewczynami na obozie treningowym hehe no po ciazy te 14 kilo trzeba zrzucic- dobrze ze jestem wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne... Rozm z gin i gdy nie będzie się nic działo, to w następną sobotę mam zgłosić sie do szpitala, jak tylko mojego m odbiorę:-) o matko, dziewczyny, to już... Ciekawe co Anji powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Promyczek - jak jesteś wysoka to pamiętaj, że to już większa połowa szczęścia zapeniona ;) ja też należę do wyższych i od niedawna jak mi źle albo chce mi się ponażekać to przypominają mi się "słowa" że szczupła i wysoka jest szczęśliwa i od razu mi się robi cudownie :P haha xx my dziś jedziemy do Prabut bo mój M będzie tam sobie biegał a ja będę kibicowała (z lodami w ręku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stokrotka - aż mnie ścisnęło w pipce ;) no to teraz wszystkie trzymamy za Ciebie kciukasy a Ty uważaj na siebie i trzymaj nogi złączone ;) kurcze ale to wzruszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrota czyli za tydzień witamy pierwsze dzieciątko????? :D Cudownie!!!! Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, ja tez należe do wysokich, takze teraz jestesmy "okrągłe i wysokie" hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Stokrotka super! Ja tez chceeeee!!!! :) xxxxx Anja czekamy na wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Stokrotka - no właśnie mnie złapała ;) problemu z tym nie mam - co pomyslę że to już to od razu lecę na kibelek :P xx Malwi przez to że "okrągłe i wysokie" to szczęśliwe na okrągło i na wysokim poziomie :D xx jestem dziś taka nieprzytomna, że zasypiam na siedząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Nadrobiłam wczorajszy dzień i włączam się w gorącą dyskusję :P wszystko w temacie naszego forum, ale rzeczywiście adrenalina z każdym dniem wzrasta, bo to już lada dzień u niektórych:P wow, ale czad :D xxx ja dzisiaj ósmy miesiąc zaczynam i mimo, że zostaje mi do 40 tyg. Jeszcze 8 tyg. , to jednak liczę te 4, bo później to już albo wóz albo przewóz, dosłownie :P xxx Ja dzisiaj na chwilę, bo czeka mnie intensywny dzień. Dzisiaj pierwsza parapetówka. Muszę jechać na zakupy dokupić czego jeszcze brakuje, odebrać firanki i je zawiesić , posprzątać dom, zrobić sałatki, przekąski itp. i w między czasie muszę jeszcze znaleźć chwilę dechu:P a mój kochany na meczu ze swoją drużyną:( najgorsze, że takich imprez czekają mnie jeszcze przynajmniej dwie, albo nawet 4 jak się wszyscy nie zbiorą... Potem po narodzinach będzie pewnie to samo i tak do końca roku... Przeraża mnie to . xxx Asia, Anja , stokrota cały czas trzymam kciuki:) wierzę, że wszystko będzie po Waszej myśli, a juz na pewno wszystko będzie dobrze :) powodzenia ! xxx mój synuś ostatnio bardzo fika w brzuszku i wypycha różne części ciała , cały czas daje o sobie znać, a przecież już nie jest taki mały :P wizyta w środę, ciekawe ile przybrał w tydzień... A! I mam doła z powodu rozstępów :( :(... xxx Ja czuje się ok, oprócz okropnej zgagi :\ czasem też ogarnia mnie nagłe zmęczenie i straszny leń, np. teraz, a tu muszę podnieść cztery litery i się ogarnąć . xxx Spadam, przyjemnej soboty mamuśki, odpoczywajcie :) ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
A wiec moje drogie....ja dopiero za 1,5 tyg. W srode za tydzien mam zadzwonic i sie przypomniec.Na czwartek pewnie beda mnie szykowac na cc :-) o ile nic wczesniej sie nie zadzieje. Nawet mnie juz dzis nie badal tylko przeplywy malutkiej zrobil i uszczuplil mnie o 200 zl :-/ jutro mam Ktg pierwsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja no to odliczamy:-) Musisz teraz sie nie stresowac, odpoczywac i wyspac na zapas :-) jak zlapie Cie stres to w nocy we snie zadzwonie do Ciebie na kota;-) No i witaj na swiecie coreczko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Hahahahahahahahahahhaha no zaraz chyba urodze ze smiechu z tego kota!!!!!!!! to chyba juz do konca zycia bedzie mnie rozbawiało :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja to nasze dzieciątka w tym samym tyg się urodzą:-) ja mam być w sobotę, ale jak znam życie, zanim mi tą oksytocynkę podłączą, to poniedziałek będzie, zanim zadziała to wtorek lub środa, to pewnie pod koniec tyg urodzę:-) szkoda, bo chciałam w sobotę:-) akurat wypada nasza rocznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też tylko na chwilę, zdążyłam jedynie ogarnąć wpisy, i poryczałam się :) jej już za tydzień 1 dzieciątko będzie na świecie :) stokrota trzymam kciuki mocno, mocno :) gośćAnja tak samo :) siły i cierpliwości ci teraz życzę :) super ! xx asia trzymaj się kochana mocno :) ja też znam dzieciątka z wagą poniżej 2 kg a teraz nikt by nawet nie uwierzył :) więc głowa do góry, jeśli Julek chce byc z mamą już, to pewnie tak będzie mu lepiej :) xx jej ale to emocje są, nawet nie przypuszczałam że tak będę przeżywać wasze porody :) xx mam wam mnóstwo do opowiedzenia ale to nie na dziś, pewnie w poniedziałek dam rade na spokojnie zasiąść do kompa, więc trzymajcie się dzielnie, bez bóli i strachu ! buziak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś kumpela napisała, że pojechała rodzić. Poryczałam się oczywiście :P Teraz nie mogę sobie znaleźć miejsca, praktycznie razem przechodziłyśmy nasze ciąże. Siedzę i czekam na smsa, że mały już jest na świecie :D Matko jakie to są emocje : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
stokrota no faktycznie w tym samym tygodniu bedą urodzeni, o ile wytrzymamy tyle czasu :p pewnie za tydzien bede juz panikowala o tej porze, narazie jeszcze jestem w miare spokojna bo to "aż" 11 dni przede mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Och dziewczynki ale macie fajnie:-) Juz za chwile wasze dzieciatka beda z wami:-) xxx Ja dzis bylam u doktorka bo straszny stan zapalny mnie zlapal:-( dostalam globulke dopochwowo i nakaz lezenia do konca dnia bo brzuch mi tez twardnieje. xxx Fotki wrzuce jak sie umeblujemy bo teraz jeszcze wszedzie balagan:-) xxx Ja tez sie dzis goszcze bo moj braciszek dzis wrocil z holandi;-) A jutro do mamusi jade na odpust i obiadek:-) xxx a teraz lezing do wieczora:') Milego weekendu dziewczynki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Jeju, jak to szybko zleciało! Już się mamusie powoli zaczną rozpakowywać :-) Szczerze mówiąc też wolałabym wcześniej niż później, bo ciężko mi z tym brzucholem. Jeszcze wytrwać ze dwa tygodnie i fruuu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
newt ja tez bym chciała juz a nie za 1,5 tyg bo ciezko mi okropnie ale moj lekarz stwierdzil ze nie moze mi od tak sobie zrobic cc w 38 tyg skoro wszystko jest ok.Musze przejsc na 40-sty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
stokroka, Anja, Asia trzymam za was kciuki oby wszystko było dobrze i maluszki zdrowiutkie już na świecie. Mi zostało jeszcze 6 tyg do terminu mam mieszane uczucia z jednej strony chciałabym wczesniej bo nie moge sie doczekac maluszka i coraz ciężej mi, a z drugiej strony czas tak szybko leci dopiero się dowiedziałam że bedzie nowy złonek rodziny a tu juz oczekiwanie na rozwiązanie ahh. Powodzenia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas dziś zaczęło sie szaro a zakończyło się słonecznie :)młody jak poszedł na ogród grać z kolegami w piłkę to wrócił calusienki przemoczony i ubłocony -dziecko brudne ,dziecko szczęśliwe.Natuś w brzuszku coś leniwy od wczoraj :( nawet po jedzonku jak zawsze szalał tak teraz tak skromnie :( tęsknię za tymi jego wybrykami xxx wszystkim mamusiom które mają problem z przespanymi nockami życzę spokojnego snu xxx repetytorium sto latek dla córuni 🌻 xxx asiu to już już :) mysl pozytywnie ,o tej małej istotce która za tydzień bedziesz tulic :)wszystko bedzie dobrze xxx anja u ciebie to tez juz końcóweczka :)cudownie :) xxx safari super ze po wizycie wszystko dobrze :) xxx neska u mnie też jeszcze 8 tygodni długooooooo :( zazdroszcze dziewczynom że to juz xxxx stokrota :) :):) super że wiesz kiedy- możesz się już nastawić psychicznie bedziemy trzymac kciuki xxxx natalia udanej parapetówki :) xxx izulinka czekamy na opowiesci xxx a ja jutro do siostry na urodzinki więc będą ciacha i pyszne jedzonka,potem jak pogoda pozwoli jakis spacerek na lotnisko tak więc dzionek zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------??? Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×