Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

no to co ...wszystkiego najlepszego dla naszych brzuszkowych chłopców porozpieszczajmy ich dzisiaj czekoladą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
My z Hanią tez przyłączamy sie do zyczen dla Waszych brzuszkowych chłopców :-) też zjemy z tej okazji czekoladke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja z Mają się dołaczam;) życzenia zagryziemy zaraz pączusiem nadziewanym czekolada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kusicie dziewczynki :) Ja zjadłam chleb z nutellą i już czuję malutką zgagę :( Mam jeszcze dwa kawałki jabłecznika do kawki więc zaraz na pewno skonsumuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
hej dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim bardzo serdecznie za słowa otuchy:) jesteście kochane:) życzę wszystkim miło spędzonego tego pięknego słonecznego dnia (u nas ponad 20 stopni:) dzisiaj wydarzyło mi się coś bardzo miłego- przyszła do mnie moja stara uczennica, którą uczyłam angielskiego przez 3 lata i wyprowadziłam że tak powiem na prostą kreskę, kiedyś nie znosiła angielskiego, a teraz nawet maturę rozszerzoną zdaje:) jest pierwszy sukces pedagogiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Gosiu u nas dobrze dziekujemy :) No i dziekujemy pannom i ich mamusiom za zyczonka :) Juliano tak sie cieszy az wszedł tyleczkiem pod mamusine zebro...Umieram!!!! A co do zimy to my przygotowani :D tylko ja musze sobie buty płaskie kupic na spacerki stulecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla brzuszkowych CHLOPCOW jak najbardziej wszystkiego najlepszego :-) bo mężczyźni to swoje święto maja gdzieś w marcu niedługo po dniu kobiet i my wtedy wlasnie świętujmy, wiec dzis nie obchodzimy dnia chłopaka :-) xxx U nas w miarę ok, choć Mala tak jakoś złe mi sie układa aż chodzić cieżko, wydaje sie jakby mi sie wbijala w nerki i pępek jednocześnie, chodzę przygieta. Xxx dziewczynki powodzenia na wizytach. xxx stokrotka czyżbys miala juz niunie ze sobą i dlatego cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
palka mnie tez ostatnio bola biodra od spania na nich. normalnie budze sie w nocy i czuje ze za dlugo spalam na jednej stronie i boli :/ xxx Katka no to rzeczywsicie niefajna masz sytuacje:/ mam nadzieje ze jest opcja ze sie poprawi ?:) xxx gosia, repetytorium - mamy prawie ten sam termin weic lacze sie w "bolu" ze to jeszcze az tyle czasu:) xxx ja sie gole od wizyty u gin do kolejnej :) z lusterkiem i mega mnie to meczy:) xxx o dniu chlopaka Wy mi przypomnialyscie, ale juz zadzwonilam do neimeza i obiecalam ze cos milego po poludniu sobie wymyslimy :) poza szkola rodzenia oczywiscie:D xxx Anja juz niedlugo :) xxx ja bylam na badaniach dzis i zaplacilam cale 13,50 :D poza tym czekam na lozeczko bo juz do nas jedzie!!!! xxx, co do zimy to oby NIE byla zima stulecia bo tu maluszki beda i trzeba bedzie im ciepla duzo zapewnic :D snieg niech bedzie i minus 5 stopni i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my z Zuzinką też wysyłamy naszym małym chłopcom buziaki z okazji ich święta :) xx od wczoraj męczy mnie taka zgaga że tylko siąść i beczeć :( żadne leki nie pomagają a dziś do szkoły idziemy, nie wiem jak dam radę :( na śniadanie zjadłam 2 kromki i je zwróciłam, jak pomyślę o jedzeniu to piecze i boli jeszcze bardziej :( miłego dnia, byście miały więcej energii niż ja, bo ja osiągam szczyty szczytów :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej. Ja juz po wizycie i nie mam dobrych wiesci. Polozna zbadala mi tetno dziecka i wyszlo 190 a ja mialam normalne cisnienie. Powiedziala ze to zle ja.sie wystraszylam poplakalam i ona mnie podpiela do mojego pierwszego ktg na pol godziny a juz konczyla prace (dobra kobieta) pod ktg tetno raz 150 a raz 170 i tak sobie skacze. Ginekolog zrobila mi usg powiedziala ze na usg wszystko wyglada dobrze ale musimy to skontrolowac w szpitalu. I musze isc nie wiem czy na dwa czy trzy dni nie wiem. O plec dziecka sie nawet nie zapytalam bo w za duzym bylam stresie. Chce tylko zeby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko wszystko bedzie dobrze. Idz do tego szpitala, bedziecie pod całodobową opieką, może wam wszystko unormują. Badz dobrej myśli. Jesteśmy z toba;*trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
My tez przylaczamy sie do zyczen :) xxxx Magda, maluszek na pewno bedzie zdrowy. Dobrze, ze skierowali Cie do szpitala, tam wszystko bedzie pod kontrola. xxxx Katka ja mam dni, ze wydaje mi sie, ze meza wogole nie moge liczyc, ale czasami wyolbrzymiam. Z reszta ja mojego tak nauczylam, ze wszystko sama zrobie lepiej, wiec niech sie nie tyka i on z tego skwapliwie korzysta, ale wystarczy, ze mam focha i powiem zeby cos zrobil to zrobi a na to czy chetnie czy nie nie zwracam uwagi ;). Moze Ty tez mow wprost, ze trzeba to czy tamto i nie przejmuj sie jego nastrojami. Niektorzy faceci juz tacy sa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda trzymam kciuki zeby było wszystko w porzadku. I lepiej zebys w tym szpitalu polezała bo beda cie mieli ciagle na oku. xxx Ja dzis miałam tragiczna noc. Usnełam dopiero przed druga i po godzinie sie obudziłam ze strasznym bólem nog. no masakra jakas . Ale chyba wiem przez co te nogi mnie bolały. Dwa razy myłam podłoge na kolanach;) xxx wczoraj po czesci umeblowalismy jeden pokoj i troche sypialnie. i mąż skrecił łóżeczko. dzisiaj bedziemy kontynuowac;) xxx A i byłam na kawce u dwuch ciatek i od synowej jednej z nich dostalam karuzele na łóżeczko, pałąg z zabawkami na łózeczko kombinezon czapule i jeszcze pare innych rzeczy;) jestem super zadowolona;) xxx teraz gotuje obiad bo o 15 maz wraca z pracy. Dzis zupka szpinakowa z pieczarkami;) moj autorski przepis;) xxx A i ciekawe jak u stokrotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia trzymaj sie i bądz dobrej myśli, lekarze na pewno opanuja sytuacje! A co do stokrotki tez jestem ciekawa czy ma juz bobaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik gratuluje zdobyczy :-) ja tez zawsze ciesze sie nowych ciuszków dla Niunki :-) wczoraj przyszły mi dwa komplety dresików ze smyka, no takie słodziuchne ze szok, ale nie mam ich w domu bo akurat była u mnie mam jak przyszła przesyłka i przechwyciła je ze to bedzie prezent od niej jak malutka sie urdzi. Juz mi kilka takich rzeczy własnie zabrała, no ale w sumie to dobrze bo troche zaoszczedze i tym kosztem moge kupic cos innego. Wrzuce potem zdjecia na fb tych dresików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja mi niestety pokazuje się błąd strony :( Magda trzymaj się, będzie dobrze, szpital mało przyjemny, ale tak jak dziewczyny piszą będziesz pod stałą opieką. Unormują wszystko i wrócisz do domu. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Hej hej Madzia trzymaj sie!!!będzie dobrze wszystko,a w szpitalu bezpieczniej!!!nie stresuj sie!! My po wizycie,wszystko zamkniete,macica ok. Plyn owodniowy ok,lozysko tez. Ogladala jeszcze te serduszko,tak dla spokoju swojego,i teraz wszystko widziala i jest ok:)niestety mnie mocno boli brzuch!na dole gniecie caly czas!asekuracyjnie dostalam luteine 2x1 i mam duuuzo leżeć,jeszcze miesiąc musze wytrzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
neska bo musisz skopiowac caly link i wkleijc go w przeglądarke, niestety z tej strony tak wlasnie linki sie kopiuja dziwnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja ,ja też nie moge otworzyc tych stronek. Kurde od rana znów mam dziś takie bóle jak na rozwolnienie a tu nic juz 3 razy od rana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Oczywiscie najlepsze życzenia dla chlopaczkow naszych:) Asiek---fajnie,ze sie ustabilizowało,ciesze sie,przez ten tydz czy dwa mlody na pewno troche przytyje,także spokojnie:) Katka---wspolczuje syt z mężem:(mam nadzieje,ze to tylko chwilowy kryzys i pokonacie go przed narodzinami maluszka. Zresztą czasami ma sie takie dni,ze ma sie swojego chlopa ochote udusić za wszystko,ot dla zasady:)hormony Ci tez na pewno troche szaleją,także moze stad taki obraz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dodalam fotki na fb, skopiowalam ze strony :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pałka,moze to jakieś skurcze Cię dopadly?!moze sprobuj wziąć nospe?!albo mietowa herbatkę zaparz sobie?! Izulinka---nie zazdroszcze zgagi,a migdaly probowalas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
A z ta zima stulecia,mam nadzieje,ze sie nie spr.zreszta tak straszyli tez w tamtym roku!a ja z kolei slyszalam,ze ma byc bardzo sniezna i lagodna wlasnie,kilka stopni na minusie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja jak tylko maz wroci to zaraz zobacze bo ne chce m sie laptopa wlaczyc;) xxx Repetytorium uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Idę zjeść murzynka i po mala do dziadków. Jezu jak li sie chodzic nie chce,ledwo czlapie dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
repetytorium a myslałam ze to ja tylko mam taki dzien dzisiaj, tez ledwo zyje, chcialabym zeby juz była kolejna sroda i szpital i w koncu moja niunia na swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Ciekawi mnie przyczyna tak wysokiego tetna. A tak poza tym w tym calym stresie to pamietam tylko ze dziecko wazy 1800 w 34 tygodniu. Tez sie troszke na to dziwie bo myslalam ze 2 kg bedzie juz spokojnie a tu wyszlo inaczej. Pakuje sie powoli ale nawet nie wiem co mam wziac. Nawet nie mam torby bo nie trzymam takich rzeczy w mieszkaniu a od rodzicow jeszcze nie wzielam torby bo zamierzalam sie spakowac do porodu gdzies za tydzien albo dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×