Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Katka wirusik ja zaatakował, juz jej sie odkrztusza wiec troszke w domku posiedzi i bedzie dobrze a jak cos to do lekarza. Corka tylko raz w zyciu brala antybiotyk. Zapamietam ten pneumolan! Dziekuje za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jestem już po wizycie i piszę jak obiecałam :) no więc mój lekarz powiedział, że muszę powtórzyć krzywą cukrową i wtedy będziemy wiedzieć co i jak z tym cukrem . Także czeka mnie raz jeszcze to okropne badanie, dodatkowo będą mnie kłuć 3x , przed, po godz i po dwóch :\ na pewno tym razem wezmę dużo cytryny. Lekarz powiedział, że jak się nie uda i znowu zwrócę, to już nie będziemy powtarzać. Ogólnie mam ograniczyć soki, słodycze, owoce. Jakoś na tym etapie ciąży już nie jest to tak bardzo istotne jakby na początku mi wyszło. Mały waży 2153 g a u mnie dzisiaj 32 tc i 5 dc. Do porodu może ważyć 3.700 także lepiej dla mnie jakbym nie przenosiła ciąży, tak też lekarz powiedział . Powiedział, że jak zacznie się listopad, to już mały będzie bezpieczny i przygotowany, więc zapytałam czy mam rozumieć, że podłogi na kolanach itp mogę zacząć myć, a lekarz na to, że zna lepsze sporty:D a ja, że tak, tak oczywiście, to już na czerwono w kalendarzu zaznaczone:P poza tym wszystko ok, szyjka zamknięta, brak rozwarcia, wody w normie. Dzisiaj pierwszy raz nasz synuś się nie zasłaniał rączkami, ale robił śmieszne minki jakby mu nie pasowało, że go podglądamy :D aa i oczywiście na początku wizyty jak rozbierałam się do badania, to usiadłam na fotelu i rozkroczyłam nogi w majtkach! a potem mówię głośno do siebie "acha", spaliłam buraka , wstałam i się rozebrałam, a lekarz "Pani Natalio, no ściągamy bieliznę jeszcze do badania, nie ma taryfy ulgowej, do porodu też będzie pani musiała ściągnąć " :D haha jaki obciach :o tłumaczyłam się, że jestem jakaś rozkojarzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczyny u mnie dzś w miarę bóle brzucha się uspokoily bo prawie nic nie robie cały dzień staram sie duzo wypoczywac bo jak troch pochodze to czuje kłucie w dole brzucha. a JAKBY TGO BYŁO MAŁO to mnie tak coś okropnie boli na samych dole pleców po lewej stronieże chodzę dzisiaj jak kaleka i ciężko mi z łóżka wstać. Jak bym już CHCIAŁA BYĆ po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia super ze wszystko ok z maluszkiem;) Może nie będzie tak zle z tą glukoza. Napewno dasz radę. Z tymi majtkami to poszalałaś,ale rozumiem ja ostatnio stwierdziłam ze moja mała juz mi na mózg uciska bo taka rozkojarzona jestem i o wszystkim zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Magda no to Kochana ciesz się ze masz tv w sali bo u mnie w szpitalu na patologii niestety nie ma w ogóle :P jutro mama podrzuci mi laptopa to filmy pooglądam z dysku bo Internet w kom mam z limitem i nie chce szaleć aby moc pokorzystac jeszcze :D Katka ja tez mam ten klin matex, troche smierdzial wszystkim co mozliwe ale wietrzy sie jeszcze w domu i jak wrócę, oczywiscie z malym na rękach to go ubiorę i mu położę :) A my mamy cisnienie w normie także byle do konca 37 tyg. a jeszcze jakieś 1,5 tyg. Mam nadzieje ze w miedzy czasie nic sie nie popsuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, napisalam post i go nie dodalo;/ Natalia-ja dzis ide na krzywa cukrowa a juz jestem taaaaka glodna a tu jeszcze sniadanie musze zrobic mlodemu wiec bedzis mnie kusilo. Xxx Ja mam termometr elektroniczny, mierzymy mlodemu temp w pupie-na razie jest maly wiec ok, pozniej bede myslec. Napewno chce sie zaopatrzyc w inhalator. Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
dzień dobry, U mnie z dnia na dzien juz coraz gorzej, oby szybko zlecial kolejny tydzien bo sie chyba wykończe! Ciekawe jak tam stokrota... Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana, kolejna noc przespana;D Anja wyobrazam sobie jak musi byc ci ciezko, mi jest ciezko a co dopiero tobie,ale juz niedługo. Dzis wizyta;D trzeba wypic jakas kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Płka o ktorej masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ginek nie umawia się na godziny, przyjmuje od 16 do 18 wiec ide przed 16 zeby potem nie siedziec do 20 bo ma zawsze duzo babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;) xxx Natalia super ze po wizycie wszystko w [porzadku;) xxx Pałka powodzenia na wizycie i czekamy na wiesci;) xxx Anja współczuje samopoczucia ale juz blizej jak dalej;) xxx Ja dzis wczesnie wstałam bo przd 8;) posciemniałam i czas wziac sie za obiad. A dzis golabki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------??? Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
hejka :) Natalia - zaszalałaś :) szacun :) xx powodzenia na dzisiejszych wizytach - ja idę również - na 21.15...na 3usg...jak byłam wczoraj na "normalnej" wizycie to stwierdziła moja dr że na usg umówimy się za miesiąc...myślałam, że spadnę z krzesła! i mówię jej że za miesiąc to ja przyjadę do niej z wózkiem syna pokazać ;) dopiero się skumała że to już trzeba teraz na gwałtu robić no i dzisiaj jadę sobie zważyć i zmierzyć mojego Mieszka :) xx Anja - trzymaj się dzielnie... łączę się z Tobą w bólu...wczoraj jak wracałam z moim M do domu to taki bół mnie chwycił w podbrzuszu i kręgosłupie, że chciał mnie wieść prosto do szpitala. W domu no-spa i wyrko ale o 4 po siusianiu miałam powtórkę. Dobrze, że dziś ta wizyta bo chyba poszłabym już rodzić. xx dziewczyny z jednej strony to ja bym chciała już urodzić i mieć to za sobą...ale z drugiej strony jeszcze mam tyle w październiku zaplanowane jako ciężarówka, że mi szkoda czasu ;) ciąża mimo wszystko jest taka piękna :D xx ona oczekująca - gdzie się koleżanko podziewasz? xx dostałam od mojej położnej zaproszenie do poradni karmienia piersią, zdrowa laktacja- jakoś tak :) Claudina - może masz blisko na Trakt Św. Wojciecha i też miałabyś ochotę się wybrać? to jest teraz chyba 7/10/2014 na 17 :) xx a co do szpitala to moja ginka pytała gdzie się na cesarkę wybieram i ogólnie jaki szpital sobie upodobałam - powiedziałam, że Kliniczna - no i ona na to że to świetny wybór pod kontem opieki i "szybkości działania"... byle nie nasz wojewódzki bo tam stwierdziła, że zanim mi zrobią cc to będą męczyć bo może jednak urodzę... więc teraz byle tylko oni tam mieli wolne miejsce i mnie ładnie pociachali i pozszywali i będzie gites :D plan porodu gotowy ;) xx miłego dnia Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
palka moj gin umawia na godziny ale wyobraz sobie ze co 15 minut - a wiadomo ze babki siedza dluzej i zawse jest spore opoznienie. Niby mam na 19,30 ale pewnie przed 21 bede w domu :) xxx wczoraj jak podliczylam ile kasy jeszcze musze wydac na wyprawke to sie przezegnalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry,ja już po śniadanku.Pogoda do d....y,szaro,buro i ponuro.Synuś w szkole.Ostatnio tylko czytałam bo jakoś nie miałam weny do pisania.Pranie się pierze,zapowiada się nudny dzień. xxx katka termometr mam elektroniczny,mierzymy pod pachą a tym 1 stopniem różnicy bym się jakoś bardzo nie przejmowała.Chcę kupić ten bezdotykowy jeszcze bo pamiętam że mały nie lubił jak się mu mierzyło temp i wtedy bardzo płakał i często ta temp. z tych jego złości wychodziła jeszcze wyższa xxx witamin nie biorę ,do 12 tygodnia brałam kwas foliowy,potem zelazo jak wyszła lekka anemia,dopóki mi wyniki wychodzą dobrze to nie widzę potrzeby,zresztą mój gin ma podobne podejście.Lini na brzuchu nie mam i w 1 ciąży też nie miałam xxx zawiecha pogoń tego naprawiaczaPC i wróc do nas na stałe,fajnie że po wizycie ok xxx Madzia fajnie że nie leżysz sama na sali to przynajmniej coś sobie z tą dziewczyną poplotkujecie,na nudę książka,film,gazeta albo jakaś gra na komórce.Zyczę dużo wytrwałości -nie nawidze tych szpitalnych łóżek...ale być pod stałą opieką zawsze jest bezpieczniej.A co płucią ? wiesz już ? xxx marita , szacun za te wykłady i baaaardzo się cieszę ze w końcu zus się opamiętał.100 lat ,100 lat 🌻 xxxx stokrotka hop hop daj nam chociaż znać czy jesteś jeszcze w dwupaku xxx dołączam do grona fanów coca-coli na początku walczyłam z tą pokusa ale teraz już nie daję rady i szklankę dziennie wypijam albo 2 ;) xxxx katka popłakałam się jak pisałaś o synku tez się strasznie tego boję żeby nie popełnić jakieś gafy.Zdrówka życzę xxx promyczek zdrówka dla całej rodzinki xxx natalia współczucia z tą krzywą cukrową :( bądż silna :) to pierwsze ukłucie jest tylko w paluszek potem z jednej i z drugiej ręki najgorsze jest tylko to pierwsze 30 minut,dobra rada po wypiciu zadzwoń do kogoś i poplotkuj to będzie ci łatwiej jak nie będziesz musiała skupiać uwagi na tym świństwie w twoim żełądku.A lekarza masz fajnego widac że dowcipniś :) xxx misiula więc jak odpoczynek pomaga to sobie go nie żałuj ;) xxx asiek czyli szpital ma na ciebie dobry wpływ skoro ciśnienie się unormowało,tak trzymać napewno dociągniecie do końca 37 tygodnia xxxx zimowa mamo powodzenia na badaniu xxx gośc Anja ty się przynajmniej możesz pocieszyć ze ci już naprawdę malusieńko zostało xxx agagula to ci pani doktor chciała psikusa zrobić :P,trzymamy kciukaski za ładne usg xxx pałka jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula jak Twoje nastawienie do cc? mnie to czeka rowno za tydzieni cholernie sie boję :/ chcialabym zeby bylo juz po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Andzik, nie jem mięsa i nieźle gotuję, ale jak czytam, co TY w tej kuchni wyrabiasz, to ślinę mam po pas...:) Natalia, boska opowieść z tymi majtami, dobra jesteś!!!!! Jadę dzisiaj po stanik do karmienia - nienawidzę wybierać biustonoszy, bo mam spory biust i to zawsze męka, żeby sobie cokolwiek dobrać. A teraz w ciąży to już w ogóle... ale coś trzeba mieć wygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Matosza kupujesz miekki biustonosz zy usztywniany ? bo ja tez mam duzy biust i w ogole tych miekkich nei nosze, i zastanawiam sie czy nie zainwestowac w bardziej elegancki, usztywniany biustonosz do karmienia? w ile sztuk sie zaopatrujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia- wspolczuje krzywej cukrowej, ja w tej ciazy mialam 2 razy i zawsze potem potworna migrena.. na ostatniej ledwo wypiłam Ty nie chcialas majtek sciagac a ja natomiast na pierwszej wizycie zaczelam oprocz majtek i bluzke sciagac... to bylo troche smiechu. Dzis mnie pierwszy raz Synus w brzuszku obudzil nad ranem tak sie mocno przekrecil. Co do wyprawki to mi nadal brakuje fotelika z baza, pieluch, chusteczek nawilzanych i zastanawiam sie, czy dokupic rozek z wkladka usztywniana, bo mam jeden z pianka usztywniany i taki bez usztywnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia- wspolczuje krzywej cukrowej, ja w tej ciazy mialam 2 razy i zawsze potem potworna migrena.. na ostatniej ledwo wypiłam Ty nie chcialas majtek sciagac a ja natomiast na pierwszej wizycie zaczelam oprocz majtek i bluzke sciagac... to bylo troche smiechu. Dzis mnie pierwszy raz Synus w brzuszku obudzil nad ranem tak sie mocno przekrecil. Co do wyprawki to mi nadal brakuje fotelika z baza, pieluch, chusteczek nawilzanych i zastanawiam sie, czy dokupic rozek z wkladka usztywniana, bo mam jeden z pianka usztywniany i taki bez usztywnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja powiem Ci szczerze jak na spowiedzi - wyłapuję i trzymam się TYLKO pozytywów! i na tą chwilę cc mi się podoba ponieważ : dziecko nie rodzi się takie zmęczone, mama nie jest taka wykończona porodem, wyczyszczą Cie i "powyciągają" od razu wszystkie skrzepy i co tam jeszcze z nas wypada po normalnym porodzie, cipulinka nie pęka i dalej jest "malutka", po porodzie masz czas na odpoczynek, nie masz problemu z siadaniem...siedzę tak sobie i wymyślam te cholerne plusy cc bo inaczej to bym zwariowała a nie zamierzam się stresować ani zamarwiać ponieważ teraz te nasze nastawienie do życia ma wpływ na nasze maleństwa (gdzieś to wyczytałam). Także Kochana głowa go góry - będzie zaje...ście i tego się trzymajmy :) omija nas na dzień dobry stękanie i bujanie przy skurczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula tez sobie to tak tłumacze, ale srednio to do mnie dociera. Ja sie boje poprostu samej operacji, cewnika itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia :D xx nfocat jej u nas też malowanie stoi w miejscu, a mnie szlak jasny trafia :( mój nie mąż nie się pochorował ( a też sami robimy wszystko) dostał antybiotyki i leży, l4 ma do soboty więc nawet nie wiem kiedy ruszy do dokończenia, a ma zapalenie oskrzeli więc musi wyleżeć eh mam tylko nadzieję że mnie nic nie weźmie, chodź trochę smaram i kicham eh xx ale za to wczoraj przy leżącym chorym dziecku ( nie mężu) dostałam takiego powera że poprasowałam ciuszki, pochowałam i spakowałam torbę do szpitala :) lekki stres ze mnie zszedł, teraz jestem gotowa na wszystko :) xx ja kwas brałam długo ponad rok przed zajściem, później do 3 może 4 misiąca nie pamiętam, ale mój gin mówił że jak wyniki są ok to nie ma sensu pakować wszystkiego podwójnie, wystarczy dobra diete, owoce warzywa więc tak się w lecie przebujałam :) xx ja wczoraj miałam mieć wizytę ale ze względu na chorobe nie męża nie poszłam, bo sama nie czuję się super, a tam tyle babek w ciąży eh więc przełożyłam na za tydzień :) szkoda mi tylko zajęć dziś w szkole rodzenia bo mamy kąpiel z masażem :( ale położna mówiła że jak ktoś opuści jakieś zajęcia to może je nadrobić z następną grupą, więc mam nadzieję że tyle wytrzymam :D xx nam do kupienia na szczęscie nie zostalo dużo już, ale za to teraz mamy ratę ubezpieczenia, coś w aucie z pompą wody się dzieje i wycieka płyn, więc jak jutro nie mąż weźmie wypłatę to rozejdzie się ona z prędkością światła, a ja już po tej jego wypłacie chcę zamknąć temat wyprawki, na szczęscie moja już 10 to damy radę :D xx fajnie że z maluszkami wszystko w fajnie po wizytach, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) oby maluszki zdrowo rosły :) xx marita wszystkiego naj naj najlepszego :) i gratulacje z powodu wypłaty :P hehe xx my rożki mamy 2, jeden usztywniany jeden nie :) a ja do karmienia mam taki miękki bawełniany stanik,, do szpitala biorę też taki zwykły sportowy, a jak coś zobaczę jakie cycusie będą po porodzie to kupię właśnie taki sztywniejszy, bo naprawde mam czym oddychać :D xx dziewczyny a jakie chusteczki kupujecie dla dzieci ?? ja mam te dady, ale mi się ona naprawde wydają "za mokre" znowu czytałam że babydream są za suche, a jak czytałam na tym sroczym blogu o składzie to np i nivea i pampers to ponoić wcale takie super nie są ;/ jakie wy kupujecie ?? xx acha i pytania do tych dziewczyn co już rodziły - położna nam mówiła że do mycia mamy mieć osobne klapki hm wy miałyście 2 pary butów ? jedne do chodzenia jedne do kąpania, czy kąpałyście się w tych co je miałyście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Nfocat - mój plan idealny to jeden bawełniak, wygodny i miekki, w razie czego żeby w nim spać przy nawale, a drugi właśnie na fiszbinach albo sztywniejszy, żeby jakoś to towarzystwo zdyscyplinować i do ludzi nie wyglądać jak za przeproszeniem dojna krówka... Ale zobaczę, jakie ceny i czy cokolwiek sensownego znajdę. Dam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja kochana - moja siorka musi się cewnikować codziennie... jeżeli jest maść znieczulająca (a jest) to nie jest bolesne. Cewnik jest stosunkowo cienki i miękki. A co do samej operacji - dostaniesz coś ogłupiającego i tyle...ważne, że nic się nie czuje. Mam koleżankę która miała już 2 cc i pomimo różnych komplikacji przy pierwszym porodzie szła na drugą spokojna i zadowolona że to cc...więc grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Izulinka - ja za każdym razem mialam klapki, żeby móc i pod prysznic, i po oddziale, ale teraz mam takie szmaciane płaskie kapciochy, nic nie ważą i nie zajmują miejsca, to wezmę je dodatkowo. Dobra, jadę. Miłego dnia, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Witooojcie!:) Dziękuję za życzenia. Dziewczyny październikowe - zazdroszczę Wam, że już niedługo będziecie miały maluchy "przy piersi":D x Iza ja co prawda nigdy nie rodziłam, ale mam klapki jedne do chodzenia a drugie (takie zwykłe piankowe japonki za 10zł) pod prysznic:) Chusteczki nawilżane na razie kupiłam biedronkowe fitti (trzy paczki za dyszkę). Pieluchy mam jedną paczkę baby dream 2-5kg i jedną dady. Więcej na razie nie kupuję, bo mam wielorazówki i jak zobaczę jak duży bąbel się urodzi to dopiero będę myśleć czy się "utopi" w wielorazówkach i muszę kupić jeszcze jednorazowe, czy od razu wielorazówki. x Jakiś czas temu ktoś tu pisał, że nie może znaleźć ziajki od 1go dnia życia. Ja znalazlam w tesco także jak któraś jeszcze nie ma to tam można się zaopatrzyć:) Zamówiłam już octenisept, majty wielorazowe, sól morską do noska i aspirator katarek. W aldi są chustki na szyję (3szt), takie niespecjalne i cieniutkie, ale wzięłam - na wiosnę się przydadzą. A grubej na zimę (milutkiej) nadal nie znalazłam. Zostało mi do kupienia tylko trochę rzeczy do pieluchowania i ewentualnie jakiś kremik do buzi na zimę (czy to jest rzeczywiście niezbędne?) :) Aaa i fotelik jeszcze, ale to rzekomo moi pseudoteściowie mają kupić. x Jutro jedziemy na warsztaty bezpieczny maluch do Zielonej Góry także czegoś tam na pewno się nauczymy:) x Nie mam też pojęcia jaki stanik kupić:/ Czy takie materiałowe z canpol czy jakieś zwykłe sportowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszych 9 godzinach w szkole i siedzeniu na tych wspaniałych, "wygodnych" krzesłach dzisiaj mój kręgosłup nie daje rady:) Nie poszłam na zajęcia, bo kolejnych 5 godzin bym nie wysiedziała:/ Także dalej byczę się w łóżku:) x Iza nie wiem czy słyszałaś, ale w naszym szpitalu podobno dotacja się skończyła i od wczoraj badanie gbs jest już płatne:/ A mój doktorek zapewniał na ostatniej wizycie, że na pewno się załapię... Także kolejne 40-50zł trzeba szykować... x Jutro muszę iśc wreszcie zrobić posiew moczu (żeby sprawdzić te bakterie, leukocyty i glukozę) plus morfologia i to badanie na zapalenie wątroby (nie pamiętam nazwy badania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×