Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
Safariiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś o 10 przez cc na świat Przyszła Zuzia: ) waży 3500 i ma 56 cm, jest najpiękniejsza na świecie: d znieczulenie powoli puszcza, ale dajemy radę: ) jak poczuje się lepiej to się odezwę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Izka tez juz urodzila !:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Cześć Mamuśki i Ciężarówki:) Gratuluję Maluszków, wszystkie są przesłodkie! Już nie mogę się doczekać swojego Brzdąca. x Mamusie karmiace ja niestety nic nie doradzę, bo jestem "zielona" w tej kwestii:) Wiem tylko od znajomych, że ważne jest nastawienie:) x W weekend twardniał mi brzuch, więc mój M wpadł w panikę, że to już:) W poniedziałek pojechaliśmy do szpitala na IP żeby mnie tylko przebadali, ale ta sucz z rejestracji stwierdziła że to nie przychodnia i przyjęła mnie na patologię ciąży i dopiero wtedy łaskawie zrobili mi usg, ktg i ogólnie przebadali. Każdy lekarz stwierdził, że do porodu daleko, więc wczoraj wypisałam się na własne żądanie, bo oni wypisują po 3 dniach a nie chciałam się niepotrzebnie stresować. Przez jeden dzień nasłuchałam się tyle niemiłych historii, że już sama nie wiem czy chcę tam rodzić:( Wychodząc ze szpitala dowiedziałam się tylko, że moja szyjka ma już tylko 1cm, ale jest zamknięta. Ale jest jeden plus mojego krótkiego pobytu w szpitaku - jak tylko wróciłam do domu to zaczął mi wychodzić taki gęsty śluz - raz był lekko zabarwiony na brązowo a teraz już jest taki w miarę przeźroczysty, lekko mętny. To chyba czop, prawda? x Safari i Iza urodziły:) Gratuluję i czekamy na relację z porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Dziewczyny ktore skladaly juz wnioski o macierzynski-co dokladnie skladalyscie? Oprocz oczywiscie samego wniosku o urlop? Akt urodzenia? Wypis ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Izka gratulacje :-) daj znac jak juz dojdziesz do siebie! zimowa....akt urodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Izka, jestem w szoku:) gęba mi sie uśmiechnęła jak przeczytałam twoja wiadomość!!! Gratulacje dla Was!!! Dużo zdrowia:) X Safari, tobie rownież jeszcze raz serdecznie gratuluje. Mia jest śliczna!!! X Andzik, dobrze ze Loes rosnie, moja Mała w pon u lekarza ważyła 3760 takze tez ładnie przybiera:) u nas ogólnie wszystko dobrze tylko nadal ta żółtaczka mnie troche martwi... Oczka juz nie ropieja ale muszę jej robic masaż kanalikow lzowych, bo nie jest jeszcze wszystko tam poodtykane. Karmimy sie cały czas piersią, dieta matki karmiacej mnie dobija ale daj rade;) w nocy wstajemy co 2 Max 3 godz i Maryska nienawidzi sie przebierać daje wtedy popalić;) mowię jej ze dziewczyny lubią sie przebierać ale nic to nie daje;)hehe A jak z tym ma Leos? X Agagula, my jak na razie nie mamy większych problemów z brzuszkiem, ja jestem cały czas na herbatce dla mam... Sa momenty kiedy mała sie pręży albo podkurcza nóżki i płacze ale dosyć szybko to przechodzi. Kupki mamy dosyć często takze na serio na razie jest git;) słyszałam, ze chłopcy zdecydowanie więcej cierpią z powodu kolek:( X Dziewczyny, szczepicie juz dzieci na pneumokoki czy jak beda starsze? Słyszałam opinie żeby szczepić dziecko przed tym jak pójdzie do żłobka czy przedszkola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari i Iza wielkie gratulacje:)!!!!!super,ze maluszki juz z Wami:)Iza jaka szybka akcja,wczoraj pisala a dzis bach juz ur:) xxxx Malwi co do szczepionek to temat rzeka...ja córkę szczepilam na pneumo jak miala 6 tyg.przyjela 4 dawki szczepionki w wyznaczonych odstępach czasu. Szczepiłam bo moja mama pracuje w szpitalu i duże ryzyko,ze mala moglaby cos zalapac. Teraz tez będę szczepić,bo z przedszkola starsza jakiś syf moze przynieść. xxxxx ja bylam u ginki dzis. Szyjka zachowana,rozwarcie na palec tak jak bylo,nic sie nie ruszylo. Tętno malej ok. Wy wszystkie ktg macie?!mi ginka nic nie mowila,nie kierowala...na razie nie rodzę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Szkoda,ze maluszkow Waszych nie moge zobaczyć:( xxx Co do chrzcin ja na razie nie planuje,moze w kwietniu na rocznice slubu?!:)zobaczymy. xxx Kasia i jak wyniki Malego?!poprawily sie??? xxxx Agagula nie stresuj sie tym antybiotykiem,jak potrzeba to potrzeba!mojej corci gnil pępek i tez brala,także rozumiem ale dlatego tez uspokajam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aga jak tam?!?! xxx Misiulinka a u Ciebie??? xxxx kurcze Iza wczoraj jeszcze o 21 mi odp.ze tez zastanawia sie jak Zuzia wyglada hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę zajrzeć co słychać a tu TAAAAKKAAA Niespodzianka :D Super Iza, Bardzo się cieszę :D Jejciu ale cudna wiadomość. Czyżby modlitwa pomogła?.... Na to wygląda ..... :) Dużo zdrówka dla Was Ags, a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-wyslalam, dzieki;) ty piszesz o diecie a ja dzis frytki jadlam:) ciekawe jak maly zareaguje. Tymkowi nic nie bylo jezeli chodzi o jedzenie moje wiec teraz zobaczymy co to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Zimowa, musisz złożyć wniosek: 1) o dodatkowy urlop macierzyński i urlop rodzicielski, 2) oświadczenie drugiego rodzica do urlopu rodzicielskiego, 3)oświadczenie do ustalenia obowiązku ubezpieczeń społecznych 4) skan odpisu aktu urodzenia dziecka. ja składałam tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ,safari to poszalałyście,czekam na szczegóły i cieszę się razem z wami ,dzidzie przecudowne :):):) buziaki dla was i waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari i Izulinka jeszcze raz gratulacje!!!!! cudowne te Wasze księżniczki. Izuś jak będziesz miała siłę to napisz czemu jednak cc. buziaki dla Was dziewczyny. Ciekawe jak Ags??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś rano liczyłam jaki mamy stosunek rozpakowanych mam do tych jeszcze w dwupaku .To teraz przeważają już rozpakowane mamusie bo matosza tez zapewne już urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------- 3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia-----------3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia---------3500/56---cc CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- -----Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz------------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz------------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Ojej iza jak super ze juz jestescie razem i masz porod z glowy. Dobrze ze wszystko ok. Zdrowka i buziaki dla was. Xx Zawiecha Pewnie ze dam jutro znac. A to fajnie ci sie zaczelo tak z nienacka rano. No ja bede czekac na te bole brzucha chociaz bo na prawde nic nie czuje. Xx Dziewczyny a z tym urlopem macierzynskim to trzeba dac znac ksiegowej z pracy ze ostatnie zwolnieniee mam do piatku do 14stego wiec od 15stego juz by mi sie naliczal urlop chyba nie ? Tylko czy musze o tym informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
u nas to bylo tak, ze w nocy przyszly skurcze, w dodatku ciagle mialam mokro, ale nic niby nie cieklo, wiec ok 4 podjechalismy na ip. mimo. skurczy nie bylo rozwarcia, wiec do 9 spacerowalismy i skakalismy na piłce. po 9 rozwarcie bylo tylko 1.5 cm wiec ze względu na wody postanowili podkrecic tempo i podali oksy. ale po paru minutach zuzka zaczela sie zatrzymywać i wstrzymali. próbowali jeszcze raz ale znowu to samo i lekarz stwierdził ze nie ma sensu próbować bo wykoncza dziecko i sn to za duze dla niej ryzyko i od razu na cc nas wzięli. mala byla 3 razy owinieta pepowina około brzuszka i to ja podduszalo, wiec ciesze sie ze lekarz tak szybko zareagował. boje sie tylko jutra jak zaczna puszczac leki i trzeba bedzie wstac, ale wierze ze dam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Dziewczyny mleko ! Mam mlekoooo !! ;) tak sie ciesze... jeden problem z glowy. Moj maly jest jak pijawka, wiec pewnie kazdemu by pobudzil laktacje ;D Dzisiaj konczy 2 dzien konczy naswietlania i mam nadzieje, ze bilirubina spadnie i bedzie juz ze mna caly czas... a pozniej skonczymy antybiotyk i wracamy do domku :) xx Izka gratki wielkie..masz szczescie ze trafilas na madrego lekarza i zareagowal odpowiednio. Nie boj sie... zobaczysz ile sily dostaniesz. Jeszcze bedziesz biegac z Mala po korytarzu. xx Mamuski po sn - jak tam wasze krocze ? Czym je hmmm pielegnujecie? xD nie wiem jak to nazwac xD ja poki co to butla z woda i tantum rosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulacje ! Tak rano właśnie przeszło mi przez myśl czy czasem nie urodziłaś :p śliczna Zuzia ❤️ , wracajcie do sił i cieszcie się sobą :) xxx Kasia no widzisz, mały wywalczył to co najlepsze :) to teraz żeby Wasniedługo wypuścili i mogliście temat z kp na spokojnie w domku ogarnąć :) xxx Ja miałam dzisiaj wizytę. Szyjka zgładzona, rozwarcie na 2 cm, lekarz twierdzi, że to już blisko...zobaczymy ;) trochę plamiłam po badaniu, ale lekarz mnie uprzedził, żebym się nie wystraszyła. Nasz synuś waży już 3800 co mnie trochę przeraża , aczkolwiek to waga orientacyjna, więc może być różnie :P jednak małym dzieckiem na pewno nie będzie i lekarz mówi, że jak nie urodzę przed terminem, to szykuje nam się dzieciątko ponad 4.kg. Jesteśmy umówieni na 21go w mój termin z @ już do szpitala na wywołanie jeśli nie urodzę do wtedy, mój lekarz ma w ten dzień dyżur:) ale mam nadzieję, że synuś uraczy nas wyjściem wcześniej :P xxx Ags pewnie już z Emilką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Ojaaaa Dziewczyny ile niusów! Iza i Safari gratulacje!!! Iza nie bój się na pewno szybko dojdziesz do siebie! U mnie na oddziale dziewczyny ktore mialy cc w dzień mojego porodu już śmigają! Ags też już pewnie po! Jola dzięki za info o żelu, ostatecznie się nie przyda ;) Kasia moja Ulka to też pijawka! Ciągle chce ssać. A tu na oddziale kolejki do laltatora - może im wypożycze Ulke na rozkrecenie laktacji to moje sutki odpoczną! Nie miałam pojecia że kp strasznie boli - ale położne mówią że to tylko tak na początku i że pięknie się przystawia. Ogólnie mam nadal euforię poporodową - czuję sie super i nic mnie nie boli poza gardłem bo przy partych darlam sie na caly szpital :P no i te biedne sutki! ja krocze przemywam tylko laktacydem. Nie boli mnie, jest ciut spuchniete ale chodzę i siedzę normalnie. Mała jest wspaniała. Nie mogę się napatrzeć! Będę pisać więcej i każdej odpiszę jak wrócę do domu. Tu czas leci strasznie szybko i nie wiem nawet kiedy dzień a kiedy noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Czesc słońca dzis o 5:10 odeszly mi wody jakos tak dziwnie na raty sie ze mnie wylewają.A ze wczoraj zmobilizowalam meza na seksik to myslalam ze to jego dzielo sie ze mnie wylewa.Wlasnie misiek ubiera mlodego i wyruszamy do Bielska.Najpierw Malego odstawić do babci a potem na porodowke.Mam juz momentami dość mocne skurcze .Jeju ale mam stresa żeby wszystko było ok. TRZYMAJCIE KCIUKI będę was informować na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Xx Iza dojdziesz do siebie szybko przeciez dzielna jestes. Xx Dziewczyny karmiace super ze wam tak dobrze idzie z karmieniem i gojeniem sie. Zazdroszcze tych malenstw przeslicznych juz kolo was. Xx Gosia super zaczelo sie. Powodzenia i trzymamy kciuki zeby gladko i szybko poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek powodzenia :D Coraz mniej nas tutaj zostaje....na dole tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina-polozne maja racje ze sutki przestana bolec. Ja przerwy w karmieniu mialam ok 5mcy i myslalam ze nie beda bolec bo zahartowane a tu niespodzianka i bol byl. Ale juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia trzymamy mocno kciuki żeby poszło szybko! I czekamy na niusy! Zimowa - a jak długo mogą boleć? Myślisz ze to dlatego ze na razie jeszcze słabo leci i mała musi mocniej ciągnąć? Bo ja już zaczynam sie zastanawiać czy nie odciągnąć trochę i dawać strzykawką bo boję się że zaraz narobie sobie szkody bo zaczną krwawić czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×