Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość nfocat
safari wspolczuje- moze jedzcie jeszcze raz do lekarza?? xxx repetytorium nie wiem dokladnie jak wygladaja kupy u Was ale u nas tez czasami jest taka zielonkawa, troche sluzu albo czegos nieladnego . Choc krwi nigdy nie zauwazylam- moze taki urok po prostu ?? Jesli dziecko nie ma innych objawow to nie jest zle :) ale popytac nie zaszkodzi. Co do pro i prebiotykow to ja podaje dicoflor i szczerze to nie widze jakiejs znacznej roznicy :/ xxx zimowa w sumie to nie wiem, pewnie przez leki albo wlasnie przez to z ekilka dni nie ma mnie w domu. Ja myslalm zeby maly byl w tym czasie na mm a ja bym laktatorem sie ratowala zeby pobudzac produkcje ... moze mu o leki chodzi... z tego wszytskiego nie dopytalam :/ xxx my po szczepieniu mielismy ciezki dzien.. ogolem pielegniara stwierdzila ze Jeremek jest baaardzo wrazliwy....... no i byl dramat na calego, az sie nie spodziewalam, a potem lekka temp , nie przekraczajaca 38 st . Podalismy pedicetamol i jest ok (odpukac) xxx neska heheh kupa przy ksiedzu - zawsze spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat Jesli chodzi o dicoflor to u nas akurat pomogl. Bartek robil zielonkawe kupki oczywiscie ze sluzem i to w dosc sporej ilosci. Czasem zrobil kupke ja zagladam a tam sama zielonawa galareta. Wybralismu 2 buteleczki dicofloru przez 20 dni bo doktor mowila ze dluze nie mozna brac trzeba robic przerwy ale nam pomogl i juz dawno sluzu nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, my dzisiaj po szczepieniu i u nas była masakra, tak biedna płakała że jeszcze czegos takiego u niej nie słyszałam, a niby dzieci nie boli eh ale jak pediatra ja badała to oczywiście nie podniosła główki na brzuszku, przekręcała się i wierciła ale nie podniosła i dostaliśmy skierowanie do neurologa, bo że niby chyba się źle rozwija :( jak powiedziłam że w domu podnosi główkę ale tylko jak ma dobry humor, czyli rzadko wtedy kiedy jest na brzuszku(ostatnio nawet przekręciła się na plecy z tych brzuszkowych nerwów) to lekarka stwierdziła że i tak lepiej by neurolog ją zobaczył bo jakby poszła na rehabilitację to by jej tylko na dobre wyszło. Więc ok rozumiem że to na pewno nie zaszkodzi ale ona skończyła 2 miesiące to chyba ma czas jeszcze żeby zacząc zawsze ta główkę podnosić ? czy to rzeczywiście jakies zacofanie ? wasze maluchy wszystkie już tak mocno główkę trzymają ? pozatym od szczepienia z 1 przerwą na jedzenie ciągle śpi eh jak nie moje dziecko :) dziś 1 raz zaczełam się o nią bać, ale tak konkretnie eh masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no właśnie Repetytorium-moze dicoflor by pomogl albo jakis inny probiotyk? Na piersi z tego co wiem to kolor kupy moze byc rozny, sluzem jakos bardzo tez bym sie nie przejmowala tylko ta krew jest niepokojąca... Xxx Iza-u nas maly tez nie trzyma jakos wysoko głowy, nie wiem czasem lekarze sa nadgorliwi ale ona ma racje ze malej to nie zaszkodzi a ty bedziesz spokojniejsza;) Xxx My jeszcze na szczepieniu nie bylismy, moze w przyszłym tyg sie wybierzemy. Mam starszego i mlodszego do szczepienia i zal mi starszego bo juz bedzie wiecej rozumial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Iza współczuje przezyc ze szczepieniem nas to czeka 4 lutego. juz sie boje tym bardziej ze po ostatnim mały był cały dzien mega marudny. xxx Co do podnoszenia głowki to tez sie martwie czy nasz za mało nie podnosi. staram sie go jak najczesciej kłasc na brzuszku. głowke podnosi raz lepiej raz gorzej. tylko krótko ja jeszcze trzyma. ale rozlozylam mu dzisiaj taka mate na podlodze i porozkładałam zabawki i pierwszy raz dłuzej popatrzył. musimy wiecej cwiczyc;) xxx co do kropelek to ja zaczełam zmniejszac mu porcje z 3 dziennie do 2. i bałam sie czy mu sie nie pogorszy ale nie jest zle. kupki sa co 2 dni nieraz co 4 ale bez wiekszych problemów. nie raz zielonkw ale po naszym mm moga takie byc. xxx dziewczyny po cc czy wy juz wszystkie dostałyscie okres? u mnie juz 12tyg po porodie a ja nadal bez okresu;( xxx A i 31stycznia wybieramy sie na wieczorek ze znajomymi;) pierwsze nasze takie wyjscie po porodzie;) xxx I obowiazkowo codziennie spacerek;) tym bardziej ze u nas wiosenna pogoda;))) maly spi wiekszosc spaceru ale tez coraz wiecej zaczyna obserwowac;) ale na sczcescie nie płacze. xxx i przesypia nam praktycznie cała noc. jak koło 21 zasnie to około6.30-7.00 sie budzi. dostaje mleczko i spimy jeszcz do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Andzik u mnie ten okres to jakaś masakra. U lekarza nie byłam bo święta, później nowy rok, później nie mogłam, teraz znowu mam okres ! już 2 raz ! :( zaczynam myśleć że to nie okres tylko chyba coś w środku jeszcze się czyści, bo moje okresy trwały zawsze do 5 dnia max ale te ostatnie 2 to takie lekkie plamienia były, a teraz od niedzieli leci ze mnie jak z kranu, na noc ostatnie 2 dni założyłam sobie podkład ten poporodowy (zostało mi pół paczki więc zostawiłam bo nei miałam co z tym zrobić) więc założyłam bo noc wcześniej ok 2 szłam do wc jak małą nakarmiłam a podpaska była zalana, łóżko zalane no masakra jakaś, dobrze że pod prześcieradłem od kiedy śpimy z Zuzka mamy podkład bo wszystko było by zalane. dzisiaj w nocy już podpaska starczyła, ale i tak to dziwne jest bo karmię piersią... do lekarza w środę idę eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
mi jutro minie 9 tyg od cc i tez nie mialam miesiaczki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam juz 1 okres, 6 tyg po porodzie. Z tym że ja rodziłam sn. U ginka tez jeszcze nie bylam, ale juz jestem umowiona na wtorek. Dziewczyny powiedzcie mi jakie wy szczepienia wybralyscie? Te podstawowe czyli 3 wkłucia, czy te skojarzone 5 w 1? Ja wzielam te podstawowe i caly czas sie zastanawiam czy jeszcze nie zmienic na te skojarzone. Mialby wtedy tylko jedno uklucie, tylko cholera tyle sie nasluchalam o tych skojarzonych i po prostu nie jestem przekonana. Z drugiej strony jestem taka miekka i na samą mysl o tym ze bedzie placz 3 razy robi mi sie slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Moj bartek tez slabo trzyma glowke, bardzo malo lezy na brzuszku bo nie lubi zaraz placze. Staram sie go klasc chociaz na minutke i tez czasem uniesie a czasem wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus Michal tez jakos specjalnie tej glowki nie podnosi. Jak lezy na brzuszku to przekreca z jednej na druga strone ale nie utrzymuje jej nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska, my wybraliśmy 5w1 skojarzoną, mielismy na szczepieniu dwa uklucia w obie nogi. X Izus, mi p dr mowila ze te szczepienia bola, bo to sa zastrzyki domięśniowe, zreszta widziałam po twarzy Marysi ewidentny bol...:/ my ponownie szczepimy sie 28. X Moja Marysia tez nie podnosi tej głowy jakos extra tzn jak sie jej chce to podniesie i dosyć długo trzyma, ale jak nie ma ochoty to nic jej nie zmusi. Więcej główkę trenuje jak trzymam ja na rękach wtedy dosyć stabilnie ja trzyma i ogląda wszystko dookoła:) a i zaznaczę ze Marysia to jedna ze starszych na forum;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Maz sie smieje ze Leos ta swoja grzecznoscia wynagradza anm te wszystkie wylane łzy i stresy zwiazane ze staraniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska my szczepimy właśnie te normalne, ja tez się nasłuchałam o skojarzonych, nie będę zresztą mówić bo pewnie każda z nas swoje zdanie ma na ten temat. A Michaś już miał 1 wkucie ?? bo mówili też że zmienić już nie można jak sie zacznie szczepić :) xx Wydaje mi się że owszem Zuzia płakał strasznie ale był z nami chłopczyk - 7 miesięczny który dostał 3 dawkę tych skojarzonych i wyobraźcie sobie że matka zawsze przed szczepieniem dzwoniła i pytała jaką ma szczepionkę kupić i on był szczepiony 5w1 bo te 6w1 to są z żółtaczką a żółtaczkę dzieci mają w szpitalu w każdym razie nie mogła kupić tej 5w1 więc kazali jej kupić 6w1 i przez to teraz musiał dostać jeszcze jedną dawkę tej żółtaczki bo tam od tego szczepienia mineło 6 tyg i trzeba zrobić dawkę przypominającą. Więc zaburzyli dziecku rytm tych szczepień i laska sama już mówi że nie wie co i kiedy teraz będzie eh a piguła mówi zeby zadzwoniła przed tymi 6 tygodniami i zapytała :P No jaja jak berety, a młody był kuty 2 razy i tez płakusiał, więc może też babeczka nie była zbyt delikatna :) a lekarka im tez dała skierowanie do neurologa bo ciemiączko szybko zarasta :) bardzo wyrywna jest :) xx Malwi a czemu 2 wkłócia Maryś miała ? mi mówili że te skojarzone to 1 wkłócie hm a o główce nic na szczepieniu nie mówili wam, że np za mało ją trzyma czy coś ? xx I Zuzka też właśnie ma tak że podniesie tą główkę, jak ma dobry humor i jej się chce to trzyma ją i to nawet sporo, ale jej się nie chce bo ona wie że jak zacznie płakać to ją w końcu zabiorę z brzuszka. Ale fakt że wizyta u neurologa nie zaszkodzi, kwestia tego że się okropnie wystraszyłam bo naprawdę ona np na rękach już cały czas trzyma główkę i nie chwieje zbytnio i też jak złapie nas za palec to się chce podnieść i podrywa głowke i plecki a na brzuszku nie chce i juz... xx zimowamamo wspólczuję z dwójeczką eh co się stresu najesz to szok hehe xx a i jeszcze według ich wagi Zuza waży 4800 czyli że niby od kiedy ostatnio 18 grudnia położna ją ważyła przybrała tylko 540 gram, ale z powodu tej główki nic nie mówiła o tej wadze, chodź ja im nie wierzę bo jak ją zmierzyły na długośc to wyszło 54 cm :P mówie że chyba niemożliwe bo ona urodziła się 56 cm :D zmierzyła ją 2 razy jeszcze i raz wyszło 57 a 2 raz 59,5 i tyle wpisała w książeczkę. Więc według ich pomiarów mała nie rośnie i nie przybiera, szkoda tylko że z ciuchów wyrasta, dziwne nie ? :) ale teraz sami będziemy ją ważyć w domu regularnie eh tylko się nerwów najadłam a widzę po niej że normalnie sie rozwija, nawet smialiśmy sie tam bo ona więcej dukała niz ten chłopiec, ona umie teraz i ciagle wydaje z siebie taki dźwięk który brzmi jak "nie" i nawet lakarka się śmiała bo gada do Zuzki i mówi moge Cię zbadać a ta mówi nie :) heheh znaczy to jeszcze nie jest nie ale taki dźwięk co wpada w nie :) ciekawe ile w ogóle będziemy czekać do tego naurologa :) na razie na szczęście nie jest jakaś nie spokojna, ne ma temp więc chyba dobrze znosi to szczepienie, ja bardziej przeżywam niż ona :) xx musiałam się wygadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej, my tez szczepimy 5w1 i tez dwa wkłucia miała za pierwszym razem. Co do głowki to Hania zaczela ja podnosic i utzrymywac jak miała 2,5 miesiaca ale ja ja cwiczyłam:p tzn kladlam ja duzo u siebie na udach w poprzek i wtedy nie miała zbytnio wyjscia, musiała ja podnosic ale tez sie martwilam, nawet pisalam Wam o tym. xxx u nas tez zielone kupy po tym nutramigenie:/ xxx Andzik zazdroszcze nocy, juz pisalam to sto razy ale dopisze sto pierwszy :-) xxx Iza mysle ze lekarz troche przesadził juz z tym neurologiem, u nas wysylaja dopiero ok 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Zimowa mamo- podaje jej probiotyk od ok dwóch tyg pediatra zalecila,nie widzę efektu. Kupilam teraz lactipol,czyt bardzo dobre opinie o nim,ze na alergie pokarmowe jest super i pomaga trawić laktozę,zobaczymy!!!wiąże z nim duże nadzieje,oby nie okazaly sie plonne:( kupy da 2-4razy dziennie,nie meczy sie przy robieniu,nie steka kilka bąków i kupa. Jest dużo śluzu,są w zasadzie konsystencji kisielowatej,kolor chyba ok taki musztardowy,czasami bardziej brązowe. Co 2-3dni od 3tyg. Pojawiają sie minimalne niteczki sluzowate z krewka w środku,albo taka mikro kropeczka krewki raz dwa razy dziennie. miala wysypkę na buzi,pediatra orzekla rumien niemowląt. Polozna powiedziala,ze jej to na alergie wyglada,odstawiłam nabial-tylko maslo zostawilam,nie jem jajek,słodyczy,owoców,czasami jabluszko zecsloiczkow lub dżem jablkowy z cynamonem babciny,warzywa to marchew,buraki,brokul,fasolka. Podaje probiotyk i Wit.d tylko. Mozesz napisać to do tej gr kp???będę bardzo wdzięczna,moze ktoś mial podobna syt.??? aaa wyniki krwi,moczu,kalu ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus mielismy juz jedno szczepienie. W wigilie i wtedy polozna mowila ze jesli zaplacimy to jeszcze mozna zmienic na skojarzone nastepnym razem. Jakby tu o kase chodzilo. Byla wielce zszokowana ze nie chcemy skojarzonych. Nienormalna jakas. Bylam pewna ze przy tych 5 w 1 jest tylko jedno wklucie. Patrzcie jakie to wszystko jest niesprecyzowane w tych szczepieniach. No nic jakos musimy to przetrwac. Dobrze ze dzieci szybciutko zapominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Repetytorium jeśli moge dodać cos od siebie w Twojej sprawie to obiło mi sie o uszy ze marchew moze byc alergenna dla dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik ja zastępuję chleb wasą albo kółkami ryżowymi xxx moje dziecko jest the best z ledwością trzyma główkę i tak tego nie lubi że jak go położyłam na brzuszku to tak się spiął że przewrócił się na plecki :P xxx zimowa ja słyszałam że przy kp po 6 ms to już trzeba rozszerzać dietę a można po 4 przynajmniej tak nam mówiono 6 lat temu na szkole rodzenia .Pamiętam że pierwszą marcheweczkę dawałam Oliwciowi po 4 ms potem jeszcze jabłuszko wprowadzałam i wszystko było ok ale może teraz coś się zmieniło xxx u nas aktywności jest max 1,5 h w tym czasie zazwyczaj leżaczek,zmiana pieluchy i karmienie więc nawet nie wiem kiedy mija potem minimum godzina snu czasami dwie i znowu ok 1,5 h aktywności .Tak więc dołączam do nie narzekających :P za to noce nadal z pobudkami ale też nie jest źle między 20 a 21 zasypia potem karmienie o 2 i o 4 bądź 6 zalezy od nocy Na spacerkach różnie albo śpi albo się wpatruje w niebo albo budkę xxx jej tak wam współczuję tych kolek tym bardziej że wiem co to znaczy .Ja żadnych kropelek jeszcze nie stosowałam ,nawet nie kupiłam choć wiem że jeszcze wszystko może się zdarzyć xxx izulinka mój tez leniuszek ale jak dostałaś skierowanie to się nie martw i przejdż nic to nie zaszkodzi neurolog zazwyczaj przeprowadza wywiad i ogląda dziecko czasami coś doradzi np jak inaczej łapac dzieciątko jak się go podnosi i potrafi to zdziałać cuda .U nas dzięki takiej wizycie kontrolnej u starszego wyszło to napięcie mięśniowe i dzięki prostym ćwiczeniom dośc szybko to ogarneliśmy.Tylko sobie nic nie wkręcaj i pamiętaj że każdy maluszek ma swój rytm,na wszystko przyjdzie czas xxx my wczoraj zaliczyliśmy bioderka na szczęscie wszystko ok poszło gładko i z uśmiechem.Wogóle ten mój szkrab taki pogodny jest że czasami aż w szoku jestem xxx andzik ty 31 będziesz na wieczorku a my z miśkiem na balu więc pomyślę o tobie :) xxx ach miałam już kiedyś pytać czy jest na naszym forum jakaś mamusia która karmi tylko piersią a dzieciątko jej przesypia całą noc? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja niunka miala wczoraj na gruzlice szczepienie, bo tu robia dopiero po 3 tyg zycia, a ze zwlekalam ile sie dalo to tak wyszlo. Nocke mialysmy fajna z jedna pobudka o 2giej a pozniej o 8mej. Za to teraz poszlam sie kapac poprosilam meza zeby ja przypilnowal a on ja ululal w lezaczku nienakarmiona, no i obudzila sie po 15 min,wiec teraz pewnie do 23 bedzie wojowac. Zla jestem jak cholera. xxxxx Okresu jeszcze nie mialam i szybko sie go nie spodziewam, przy Bartku mialam po 8 miesiacach od porodu, jak ,piersia przest ala m karmic xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu jeszcze nie miałam ale ja na kp jestem xxx neska ja brałam 5 w 1 ale to są 2 ukłucia bo jeszcze jest to wzw czy jakos tak xxx u ginekologa tez jeszcze nie byłam xxx termin chrzcin mamy na 28.02 xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Andzik ja okres mialam juz dwa razy, pierwszy po 8 tyg od cc. Takie teraz mam obfite ze masakra, przed ciaza mialam bardzo skąpe a teraz na odwrot ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izus moj Miechulec jak mial problem z sutkiem to przestalam go klasc na brzusiu. Potem przestal akceptowac ta pozycje i plakal przy kazdej probie. Po 2 m-cu zauwazylam ze wogole nie podnosi juz glowki. Bylam przerazona. Wiec codziennie go kladlam doslownie na kilkanascie sekund zeby sie nie rozplakal. A teraz od kilku dni opiera sie na ramionach i nawet nie mysli o tym zeby glowe polozyc:-) 19-tego skonczy 3m-ce. Takze spokojnie Kochana. Nie stresuj sie. A do lekarza faktycznie nie zaszkodzi isc. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Emi jak lezy np na macie to tez wysoko glowy nie podnosi, za to na mnie czy w lozeczku ladnie sobie radzi. Pojdz i sprawdz ale raczej nie masz sie czym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie dziewczyny z tymi balami. Ja pewnie za 10 lat gdzies z mezem sama wyjde ;). xxxx Gosia, Zuzia Izy przezypia cale noce. Mam nadzieje, ze moja tez zacznie niedlugo. Ona zazwyczaj tak kolo 4-5 pierwszy raz sie budzi, ale ze wczoraj po karmieniu o 22 zwrocila to o 2 obudzila sie na jedzonko. xcxxx Ide spac laseczki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia może nie cała noc ale jak się tak kolo 6 czy 7 zwykle jest u nas. Kładzie się koło 23 i ok 5 je później zwykle jeszcze pośpi z 2 godziny. Czasem śpi po 5 godzin rzadko jest to mniej prawie nigdy.... a dwa razy spala po 8godzin bez przerwy na samej piersi. ALE w dzień sypia ok 1 godziny max 1.5 łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Mia ma się lepiej już chodź ma gesty katar teraz to twmp. Wczoraj 36.9 była więc lajcik. Ale ja się rozchorowqlam. Gardła nie czuje nie mogę śliny przełykac katar kicham..gardło najgorsze boje się żeby Mi się nie pogorszylo znów. Ja biorę paracetamol, pije line i czarny bez sok z malin. Wit c. Cebuli i Czosnku nie zjem teraz bo zaraz będą efekty brzuszkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Repetytorium, Ags, tak mam dość siedzenia w domu :D Dostałam pracę jako Doradca Finansowy :D nie normowany czas pracy, więc jak będę potrzebna w domu, to nie będzie się nic ze sobą kolidować. Z mężem będziemy się na zmiany wymieniać dziećmi :) ---> Gosia, rutynowo, ale wyryli nieprawidłowość z bioderkami. Tyle, że to nie ma nic wspólnego z niedotlenieniem, a nieprawidłowym ułożeniem w brzuchu. 20-stego jadę po skierowanie i odsyłają nas na leczenie. Stwierdzili, że ma też wzmożone napięcie mięśni, ale jak siedziałam i oglądałam ją z moją położną patronażową, to stwiedziłyśmy, że przeginają. Ale lepiej chuchać na zimne. ---> gość Anja, ja z synem jak byłam na diecie, jadłam bułki :) ---> claudina, u mnie to samo, wczoraj poszła spać o północy (oczywiście dopiero jak zasnęłam przy niej) i obudziła się o 5 i dalej kima.. śpi dalej. na dworze śpi jak zabita, nawet jedzenia nie potrzebuje., Ale kurde to nie lato, żeby nocami po osiedlu spacerować :P:P ---> Malwi, mój syn się tak zachowywał.. identyko. Jak czytam twoje spacery mam deja vu. I było tak dopóki nie przesadziłam go do spacerówki. ---> Andzik, ja też okresu nie mam. ---> Ags, pamiętasz jak mówiłam, że harmonia z dziećmi musi być? i że Emilka będzie na pewno grzeczna, jak Bartek dawał popalić? No i patrz, że coś w tym jest, bo u nas Olaf jak aniołek był, a ta teraz diabeł wcielony :P ---> Malutka od pół miesiąca uśmiecha się od ucha do ucha i gada jak najęta. Jak się człowiek nad nią nachyli to non stop gr**** i zaciesza. Ale jak się od niej odejdzie, to już taka milutka to nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
iza skoro masz skierowanie to idz dla swietego spokoju :) na pewno jest wszystko ok :) xxx neska 5 w 1 to 2 wklucia , una skoszt 110 pln i tylko teraz mozna bylo si ezdecydowac. Przy kolejnym szczepieniu juz nie ma takiej opcji. Ja wybralam zwykle szczepionki. xxx zawiecha gratuluje zdobycia pracy :) powodzenia:) xxx gosia hehehe fajnie musialo to wygladac jak sie dzidzia przewraca:) xxx safari- jak to mowia- jak nie urok to sraczka:) szybkiegopowrotu do zdrowia xxx Jeremek akurat glowke trzyma ladnie, ale to pewnie przez to ze on tylko na brzuchu ;/ nie wiem czy taka pozycja jest ok , biorac pod uwage ze on tylko tak spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, mi lekarka tez polecila rozszerzenie diety od 4 miesiaca przy Bartku. Tu mowia od 6 przy kp. xxxx Zawiecha, super. Zazdroszcze tego nienormowanego czasu pracy. Faktycznie cos jest w tej przemiennosci. Rownowaga musi byc. xxxxx Nfocat, na pewno Jeremiemu nie zaszkodzi spanie na brzuszku. Bartek tak spal i jak zawsze powtarzam, ze nie mogl by byc bardziej sprawny fizycznie ;). xxxxxx Moja niunka nie chce zasypiac nigdzie po za lozeczkiem ;). Dzis noc tez z jedna pobudka przed 4ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×