Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Safari - będzie dobrze! oby nic szkrabowi nie dolegało. xx u nas po szczepieniu był dłuuugiii sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Hej:) Faktycznie cichutko tutaj, co mnie wcale nie dziwi, bo ja tez cały czas zajęta przez dziecko...;) X U nas po szczepieniu było spanie, spanie i jeszcze raz spanie. W środę idziemy na kolejne szczepienie. X A w dupę z tymi spacerami młoda sie budzi po 30 minutach w porywach do godziny jest spokojna. Chodzę po dwa razy na godz. Szału nie ma dupy nie urywa:/ X Z dobrych wieści to przestało ropiec oko!!!!!!!! Moze obejdzie sie bez zabiegu;) X Jak mi Marys raz wstawała na jedzenie w nocy tak sie jej poprzestawialo i wstaje teraz dwa, tak Ze tez nie po mojej myśli hehe;) X Marys polubiła wkoncu kolorowe zabawki toleruje matę takze dużo sie bawimy:) X Jutro robimy test jak Marys bedzie w wannie pełnej wody sie zachowywać, a za tydzien idziemy na basen:) X Chce mi sie jakiejś imprezy i butli wina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari dużo zdrówka dla maleńkiej :) u nas po szczepieniu też był dłuuugi sen tj jak zasneła ok 12 w południe tak z paroma przerwami na amciu spała do rana następnego dnia :) xx zimowamamo fajnie że nie tylko ja będę latać ze spacerówką :) boję się tylko tego że nie będę jej widzieć bo nie ma tych "parasolek" takich żeby widzieć dziecko eh xx Andzik ale ty krawcowa jestes super, pamiętam jak wrzucałaś fotki spódniczki i bluzki ciążowych :) a jaka będzie ze mnie fryzjerka :P kto wie hehehe aj no zazdroszczę tej zumby !! :P xx nfocat my tez na wsi mieszkami i też wyprawa do miasta to nie lada wyczyn jak jedziemy same ale mnie to nawet chyba już nie ciągnie :) teraz jestem wieśniakiem z racji wyboru :P :P :P :P nie tylko z urodzenia :) P.S w sandałach chodzę bez skarpet mimo wszystko żem wieśniara :D :D xx apropo chudnięcia to moja waga też stoi w miejscu ale przyznam się jak na spowiedzi że żrę tyyyyyyyyyle słodkiego, że chyba nigdy w życiu całym tyle nie zjadłam co w ciągu ostatniego miesiąca.... nie wiem dlaczego bo ja nigdy za słodkim nie przepadałam :/ xx gosia a na jaki bal się wybierasz ?? xx Agagula moja mama (ostatnio expert ) mówi że niemowlaką śni się ich przyszłe życie tj że jak dzieci dużo śmieją się przez sen to będą szczęśliwe a jak dużo płaczą to niezbyt hm ale Mieszko na pewno będzie super szczęśliwy - sportowiec, mors i w dodatku ma tyle super ciotek ! ha xx a Zuzanka (przylepa) polubiła strasznie chustę :) teraz dosłownie wszystko w domu robię zawiązując ją sobie i ona cały czas praktycznie śpi :) dziś co prawda obrzygała nas obie - uf na szczęście chusty nie bo prać i suszyć to masakra :) ja wkręcam sie powoli w temat chustonoszenia dzieci i super mi się to podoba :) xx jej ja tez się pochwalę - co prawda do strongmenów i strongmenek z fb to Zuzce jeszcze daleko ale wczoraj podniosła główkę leżąc na brzuszku :D :D :D ba ona ją dźwiga już za każdym razem jak ją kłade :) nawet nie wiecie jaki ciężar spadł mi z piersi hehehehe aż się prawie poryczałam :) najwidoczniej moja laska potrzebuje więcej czasu :D ale mówie wam kamień z serca normalnie :) xx jej u nas wszystko zasypane :D ślicznie to wyglada :)miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Malwi fajnie ze oczko nie ropieje. Oby obeszlo sie bez zabiegu. Xx Bartek po szczepionce 3godziny spal a potem zaczal sie placz, bardzo dlugie lulanie i w nocy wstawanie co pol godziny zeby mamusia znowu ululala. Goraczki nie bylo a na drugi dzien juz normalnie. Xx Bylam jednak na spacerze bo mrozu nie ma tylko snieg sypal zalozylam folie na nosidelko i 1h 20min pospacerowalismy. Xx Aha i jednak to okres bo juz sie rozkrecil i niestety brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat tak właściwie to nie wiem dlaczego mamy jeździć. Widocznie nerka może powodować gorączkę gdyby coś było nie tak z nią. Tak mi się wydaje. Nie dopytywalam aż tak. Lekarka mówiła ze narazie nie jest źle. Xxx Malwi super ze z oczkiem lepiej. Xxx Kurde ja chcę lato. Te kurtki kombinezony kocyki to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Hej laski. Safari wspolczuje tej wady, ale wierze że nie da Wam sie we znaki. Malwi super że z oczkiem lepiej. Iza fajosko że Zuza juz silniejsza i dzwiga głoweczke. Powiem Wam szczerze że Michał pieknie trzyma główke jak go pociągam delikatnie za rączki, ale jak lezy na brzuszku to wlasciwie tylko ja przekreca z jednej strony na druga. Nie trzyma jej tak wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o szczepienie to nie mial żadnych odczynow poszczepiennych. Nie byl senny czy marudny. No nic kompletnie. Mam nadzieje ze po nastepnym szczepieniu tez tak bedzie. Idziemy 5 lutego :( Gosiu ja jutro ide na bal. I w sumie bardzo sie ciesze. :D Chrzciny tez mamy 15 marca jak ktoras z Was. Niestety nie pamietam która dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacery u nas to tez podstawa. 1,5 h do 2 h . A dzisiaj bylismy dwa razy i zrobilismy chyba z 10 km. Padam na twarz, dobrze że synu śpi, a ja tez już w łóżeczku. W nocy budzi sie z reguly 2 razy. Nie jest źle. A co do wagi to u mnie chyba tez stoi mimo ze nadal nie jem slodyczy, chipsow, fast foodow. Ale pewnie musi minac wiecej czasu. przyjdzie wiosna bedziemy chudnac. Iza ja w grudniu tak mialam ze pochlanialam tone slodyczy. Dlatego musialam przystopowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - mam nadzieje ze z oczkiem bedzie juz tylko lepiej:) Xxx Iza-my spacerowke mamy espiro metro i jest w niej "okienko" dzieki ktoremu widze malego. Xxx My jeszcze sie nie szczepilismy, zmieniamy przychodnie wiec znowu sie to odwlecze w czasie Xxx Ja w poniedziałek i w czwartek wybywam do spa-chlopaki zostaja sami w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po tych szczepieniach nie jest dobrze. Mia spala po szczepieniu, ale później w domu już bardzo płakała non stop :-/ a raczej krzyczala w nieboglosy. teraz śpi płacze jeść nie chce zbytnio tak w kolo. Temperatura 38.2 :-/ podałam paracetamol w czopku bo 1 dostaliśmy od lekarki. Gdyby nie wystarczył przez weekend i znów temperatura by rosla to do kliniki dziecięcej mamy jechac... obecnie się karmimy i zobaczymy co będzie z nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
Safari, a Mia Wam goraczkowala ostatnio i mimo to ja zaszczepili? Ja pamietam jeszcze w Pl przy Bartku nie szczepili dzieci przez dwa tygodnie po chorobie. Nawet tu w UK dwa lata temu jak mial miec szczepienie odeslali nas do domu po tym jak powiedzialam, ze ok tygodnia wczesniej mial goraczke i kazali odczekac kolejny tydzien. Mam nadzieje, ze szybko sie malutkiej polepszy. xxxxxx Czytam Was dziewczyny i jakos nie mam ostatnio weny do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags no właśnie też się zdziwiłam bo przypominałam im o chorobie Mii i mówiłam ze ma nawet jeszcze lekki katar. Zbadała gardło uszy osluchala ja i nie znalazła przeciwwskazań do szczepienia. Temp. Miała 37.6 podczas choroby najwięcej wiec nie było tak źle jedyne co to właśnie kichanie i ten straszny katar byl. Dała nam spać do 4.30 wiec prawie 5 Godzin nie wierzyłam w to. Właśnie skończyła jeść. Paracetamol chyba jeszcze działa bo ma 37. Dosyć płakała ale teraz już drzemka ja znów łapie ;-) oby juz nic się nie działo. Będziemy czujni dzisiaj. Mnie tylko zdziwiło ze tyle szczepień w 1 dzień. A jak widziałam jak się meczu to zaczęłam się zastanawiać nad ich słusznościa czy dobrze ze zaznaczyłam ze chcemy wszystkie podstawowe. Ale szczerze to nie interesowała się szerzej tematem szczepień wiec po prostu wybrałam co lekarze zalecają. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari-u takich dzieci zbija sie tenp powyzej 38. U nas nawet z katarem dzieci nie zaszczepia, jak dzwobilam mowic ze maly ma katar to babeczka powiedziala zebym dzwonila za 2tyg sie umowic na szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zimowa mamo wiem czopka dostała wczoraj przy 38.2 a dziś juz jest max 37.8 :-) Mia dziś lepsza o wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza. Ci u was dziolszki? Ja próbuje właśnie uśpić Mię. A tak to wyrwalam się dziś na 5 godzin z domu :-D z koleżanką na shopping i kawkę. Ale jak to ostatnimi czasy bywa poza kawa i ciachem dla siebie nic nie kupilam. Jedynie dla małej grzechotke i prezencik na roczek bratanicy :-) ale wyrwalam się na dłużej ;-) jak miło musze częściej mieć czas dla siebie samej :-) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten zimowy poranek! Safari-a odciagnelas mleko? Jezeli tak to ile zostawilas? Bo jutro tez wychodze na dluzej i nie wiem ile mleka zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny;) ja wczoraj caly dzien sprzatalam bo gosci dzisiaj mamy. wszystko wypucowane;) i nawet placuszek upieklam;) xxx Safari dobrze sie tak czasem z domu wyrwac;) xxx Zimowamamo udanego wypadu;) xxx ja juz nie moge sie jutra doczekac bo maz obiecal ze mi kupi nowy odkurzacz;) xxx uciekam sie ogarnac i obiad robic. Milej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa mamo. Tak mleko zostawiłam 1 butelkę ok 160 ml i ok 90ml w laktatorze jeszcze. A gdyby mi dłużej zeszło miał mąż zamrożone. Nakarmilam przed samym wyjściem i powiem Ci ze jak wróciłam to mleka jeszcze zostało ;-) Xxx Wczoraj na noc znów rosło do 38 ale nie przekraczało i dziś rano mamy 36.6 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bedzie ok 3godz a on wtedy powinien spac wiec mysle ze jak zostawie 160ml to starczy, wlasnie najwyzej w zamrazalce jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć laseczki a ja mam znowu nerwa wrrr od rana kombinowałam jak się tu na stok wybrac z mężem i starszym synem .Załatwiłam juz nawet opiekę dla Natusia obdzwoniłam instruktorki dla syna (bo ta wybredna bestyjka nie chce z mężczyzną jeździć) sprawdziłam ceny w wiśle ,sprawdziłam stan zamrożonego mleka itd a mój mąz tylko problemy widział a bo obiadu nie ma ,a bo czasu duzo zejdzie , a bo daleko... masakra i tak sie wkurzyłam że mi się odechciało :( chciałam z nimi spędzic troche czasu ,wyrwac sie z tej domowej monotonii ....no nic za to teraz siedze z maluszkiem sama w domu jak co dzień oni pojechali na biały krzyż żeby choć młody trochę pośmigał bo na deski tam za mała górka jest xxx zimowa ja jak gdzieś wychodze to zostawiam 150 ml karmie przed wyjściem i starcza tak na minimum 3 godziny w porywach do 6 to zależy w jakich godzinach bo np wiem ze popołudniu Natus potrafi 3 godziny pospać a je co 2 max 120 ml .Ja mam wogóle taki patent że umawiam się z osobą z którą go zostawiam że po skończeniu sie mleka daje mi znać i wtedy wiem że mam jakieś 1,5 godz na powrót. Zreszta w szafce zawsze jest w razie w modyfikowane.Fajnie z tym basenem ja tez sie musze wybrać ,moze się kiedys razem umowimy xxx andzik to nie cud tylko przyszedł na Leosia czas :) ale cieszymy sie razem z toba xxx izulinka a ta koleżanka dotarła do ciebie ?ta co miała na Zuzię zerknąć.Fajnie jest mieć cos co sie lubi robić i się w tym szkolić-powodzonka xxx u nas ze spacerami na odwrót w gondoli super a nosidełka nie nawidzi xxx ja tez nie zaóważyłam aby kp pomagało w chudnieciu jeśli o mnie chodzi to wrecz mnie ogranicza bo musze cos jesc zeby ten pokarm był wiec drastyczna dieta nie wchodzi w gre xxx agaggula jak to po babskim wieczorze? xxx safari skoro lekarz mówi ze nie jest źle to tego sie trzymaj ,szkoda że się to potwierdziło ale najwazniejsze ze mała nie cierpi z tego powodu poprostu musicie się nauczyc z tym zyc. U nas po szczepieniu było bez zmian xxx malwi najważniejsze że z oczkiem lepiej a te spacery jakos ogarniecie prędzej czy poźniej ...oby predzej :) i u nas też sie poprzestawiało z tym nocnym karmieniem dokładnie tak jak u was xxx iza to taki bal karnawałowy w takiej wielkiej drewnianej chacie na 220 osób ...juz się nie moge doczekac ...tipsy ,henna i sukienka którą mi siostra szyje i moje wytęsknione szpilki w końcu odżyję :P xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka super ze mała zaczeła główke dzwigac xxx neska a u nas na odwrót ja go ciagne za raczki to ma głóke jak z ołowiu a na brzuchu juz dosc wysoko ja podniesie . Udanej zabawy i wytańcz sie do białego rana xxx zimowa gdzie sie bedziesz spa owała :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che che własnie karmie małego z jednej strony mu wpada a z drugiej wypada :P:P:P taki mi klimat zrobił ze nie mam czym oddychac : Dache te uroki macierzyństwa hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzieki za porady odnoscie ilosci mleka;) no wlasnie umowilam sie na 13.30 a mniej więcej on o tej porze spi ze 3godz wiec mam nadzieje ze bedzie ok;) Ide do spa na os.beskidzkim-babski raj-dostalam prezent od dziewczyn z forum(maj2013) :) maz ma wolne wiec zostanie z chlopakami:) przeraza mnie troche ten śnieg bo rzadko jezdze autem zima no ale dam rade;) Xxx gosiu szkoda ze na te narty nie pojechaliscie (glownie ty), mam nadzieje ze jeszcze sie uda bo przeciez do wisly to nie jest daleko...a na basen? No pewnie ze mozemy sie umowic, zostawilabym z kims starszego bo ich dwoch nie ogarne i sie spotkamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
hej :) Izuś wierzę że fryzjerką będziesz najlepszą we wsi ;) xx Gosiu - szkoda że wypad tak się zakończył - też mi czasem jeszcze nerw strzela...miałam wyjść na babski wieczór o 19-tej i tak trąbiłam cały tydzień więc mój M wrócił o 19-tej zadowolony z siebie...no i zdziwiony że Młody nie śpi, nie wspomnę że jeszcze obiad trzeba było podać ;) ale miałam wszystko gotowe i wyrwałam z domu jak z procy :) spotkanie babskie - kiedyś razem piłyśmy tequile a teraz wszystkie dzieciate piłyśmy pepsi :D xx Malwi - oby oczko już nie ropiało! :) super! xx bal...marzy mi się wytańcować za wszystkie czasy :)...udanej zabawy! xx neska - jak bal? xx Andzik - ty to masz pałera! podziwiam :) xx miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybawiłam sie za wszystkie czasy! Bylo super, tego nam bylo trzeba. Az korki w szpilach pozdzieralam. Ale powiem Wam szczerze ze dzis jak tylko sie obudzilam i w miare ogarnelam to polecielismy od razu po młodego. Jedna noc a ja tak sie stesknilam ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny czytam czytam ale weny nie mam na pisanie. Fajnie Wam bale,baseny,spa hihi zazdroszcze u mnie dzien świstaka,dzien w dzien niemal to samo,z malymi niuansami;)ech,meczy mnie to trochę. Teraz starsza katar zalapala,mala od niej,a mi zatoki nawalaja przez nie;) U nas nadal walka z kupami!!!ciągle są sluzowate co kilka dni z nitkami krewki,masakra...:(posiewu moczu i kupy ok,nie ma wirusów,bakterii!usg brzuszka ok!!!jelita,watroba wszystko pięknie. Mala tyje super,jest pogodna dobrze sie rozwija,spi ok czesto od 23-4/5/6 bylam u 3 pediatrów!!!w sumie rozkladaja ręce mówiąc,ze moze to nadwrażliwość ukl.pokarmowego,ze zdarzaja się takie dzieci,ze to mija po kilku miesiącach i poki nie ma dużo tej krwi to sie nie martwic i obserwować:/ no ale co ja zrobie,ze mnie to martwi. Teraz podajemy delicol kilka dni niby kupy ciut lepsze ale tez byla krewka dzis,po 4dniach spokoju:(jeszcze ewentualnie gastrolog nam zostanie. Pyt.sie czy moze odstawić mala tak na próbę na dwa dni,lekarka nie pozwala mam karmić jak najdłużej bo mam cukrzyce w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jutro jeszcze do doradcy zadzwonię, powiem o wynikach malej,zobacze co jeszcze doradzi. Staram sie wyluzować,bo faktycznie nie dość,ze dzien świstaka to ciągle gadam o kupach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Poza tym moja tez odkryla swoje raczki i je cmoka jak szalona:D ogólnie jest kochana:)wesola i taki śmieszek uroczy. Mamy teraz skok rozwojowy. Ale porównując ja i starsza to jest dużo spokojniejsza,pogodniejsza no i lepiej spi:)ooo alarm uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Repetytorium widzę jak bidulka męczyć się z tymvtematem kubek. Może Ci pomogę... 4 lata temu urodziłam synka tez miałyśmy "nasze" forum etc. Stamtąd mam kumpel któraiala to samo co Wy ze swojavcorcia, te nitki krwi, sluzy.. Lekarze tez e sumie nie wiedzieli aż trafiła dovjakiegos który rozwiązał zagadek. Żebym teraz nie spaliła, ale chodziło o coś a la grzybica układu pokarmowego!!! Tak to ona powodowała ze malutka miała te inne kupy Poza tym rozwijała się b.dobrze. Zatem znajoma przeszła na dietę. Eliminacja mąki, cukrów, w sumie drastyczna (jak dla mnie) dieta, ale najważniejsze że pomogła. Poczytaj sobie o dietę przeciwgrzybiczej, jest kilka stron gdzie szczegółowo znajdziesz produkty dovwyeliminowania. Tak czytam was i czytam twoje posty od początku i zaraz nasuwają mi się myśl że to to bo Aga, znajoma, miała idento problem. Super byłoby gdybym Ci pomogła moja wskazówka. Życzę powodzenia!! Aha ciekawe czy dużo.macie takich podczytywaczek jak ja, ale.chyba się już.od Was uzaleznilam ha ha Sorry za błędy, pisze z telefonu, po cichutku bo obok śpi mój drugi synek 2 miesięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Repetytorium, musze w końcu napisać bo wodze jakvto borykasz z tym problemem kupEk... Znajoma miała idento problem z córcia 4 lata temu, miałyśmy nasze forum jak Wy tutaj i tam ja poznałam. Xjodilavpo lekarzach etc Rozkładali ręce, w końcu ktoś pomógł sugerując ze to pochodzi od grzybicy układ. Pokarmowego!!! Agnieszka Przęsła na dietę i po problemie było. Dieta eliminując min. Mąkę, cukry etc Jest dużo.stron o grzybicy poczytqj, spróbuj, nie zaszkodzi a może.pomoc. Aga tez nie wierzyła na początku a jednak pomogło. Sorry za błędy, ale.piszesz telefonu bo obok w łóżeczku śpi mój grudniowy synek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×