Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

U nas okresu jeszcze nie było :-) A Karolinaaa ty tu o latach a mi w lutym 30 wskoczy. Jakoś tak bez sensu przejść na 3 z przodu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
a ja dziewczyny mama dola bo przyszla moja sukienka na slub i pomimo tego ze waze 4 kg mniej niz przed ciaza to mocno widac brzuch :( mam miesiac zeby cos z tym zrobic :( xxx sorry ze tak tylko o sobie ale zdolowalo mnie moje odbicie w lustrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat a może spróbuj założyc pas wyszczuplający na brzuch? oczywiscie zycze Ci zebys przez miesiac zgubila brzuszek ale to tak w razie czego gdyby jednak sie nie udalo, i nie martw sie wasnie pas jest alternatywą dla Ciebie :-) ja też noszę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja wlasnie- pasy - zapomnialam o ich istnieniu !:)( dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat miesiąc to jeszcze sporo czasu i masz teraz mega motywację! Safari ja też nie płakalam na szczepieniu, jakoś mnie to nie ruszyło w ogóle a więź myślę że mam ogromną więc nie przejmuj się. Iza super robota że znalazłaś tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo albo może niech każda doda info o dziecku w stopce tak jak u Safari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też noszę pas, ale mój jest uniwersalny od m do xl i szczerze mówiac to na rozm najmniejszym w ogole mnie nie sciska, musze zwezyc :) u nas zaczyna sie placznik, a nie dawno wrocilysmy ze spaceru eh nie wiedzialam ze ona potrafi tak sie drzec :) xx claudina super pomysł z ta stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Przezylismy. Michał płakał tez mocniej niż ostatnio, tata go trzymał a ja mocno sie starałam żeby sie nie rozryczeć. udało sie :) ogolnie pozniej 3 h spal a teraz lezy grzecznie, nic po nom nie widac. Ale zobaczymy jaka bedzie noc. Pediatra dala mi skierowanie na rehabilitacje, chodzi o ta glowke na brzuszku. Mowila ze mam sie nie martwic ale nie zaszkodzi go przecwiczyc. Wiec sie nie martwie :) co do szczepien to tez sie niestety nasluchalam i naczytalam, dlatego tak sie schizuje za kazdym razem. Nie zdecydowalam sie na skojarzone, wzielismy podstawowe i caly czas sie zastanawiam nad pneumo, ale chyba zaszczepie jak maly bedzie szedl do przedszkola. Stopke poprawie jak siade do kompa bo w tel nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy w miejscu szczepienia moze powstać taki mały miesniaczek? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska super że już po szczepieniu :) a rehabilitacją się nie przejmuj na pewno nie zaszkodzi ja chodziłam z córcią i byłam zadowolona dużo ją tam nauczyli :) Malwi nie mam pojęcia ale wydaje mi się że chyba nie ale nie wiem nie chce Cię straszyć :/ może ktoś inny pomoże:) a ja siedzę i lulam tą moją bekse na rękach masakra kręgosłup mi wysiądzie zaraz :/ ale damy radę :) Magdalenka mamy dzieciaczki z tego samego dnia :) coś chciałam was spytać i zapomniałam trudno następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi nie wiem czy miesniaczek ale nam lekarka mowila, ze moze byc zaczerwienione i w razie czego kazala przykladac gazik z altacetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po lekarzu u nszczęście jest ok. Kaszel od katarku. Xxx Ja tez nie przezywam szczepien a na kazde ze starszym chodzilam sama i teraz tez tak bedzie. Nigdy mi sie nawet lza nie zakrecila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica jak sobie przypomnisz to pytaj smialo. Xx Gosia skoro jestes zwolenniczka kopenhaskiej to chyba ja robilas... ile ci się udalo schudnac w te 13 dni ? Bo mi jakoś 11kg a potem dodalam śniadanie i troszkę zwiekszylam obiad i kolacje i jeszcze troszkę schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska super ze michalek dal rade i jest spokojniutki. Jak do 4 godzin po szczepieniu nie placze to w nocy tez raczej powinien być spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa91
Magdalenkamz- ogolnie jak sie czulas w trakcie tej diety? Bo podobno bywa roznie :D czytalam o niej i chyba tez sprobuje :)) Ale od poniedzialku ! ;D Potrzebuje schudnac 7 kg ;D Trzymalas sie calkowicie jadlospisu czy cos wymienialas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymalam się calkowicie. Ja tez planuje od poniedzialku. Trzy cztery dni są najgorsze bo z glodu nie masz SIL boli glowa i szczegolnie wieczorem nerwy wychodzą na wierzch a to wszystko wlasnie z glodu. Ja tak mialam 3 dni bolala glowa a wieczorem darlam się na męża z byle powodu ale potem minelo. Kryzys mialam tez ósmego dnia po tym siódmym gdzie jesttylko kawalek mięsa przez Caly dzien . Wtedy się źle czulam. Chce wlasnie teraz spróbować ale boje się trochę przy dziecku tych boli galowy i braku SIL wtedy dziecka nie mialam i pierwsze kilka dni przespalam w lóżku a i tak chudlam. No ale to nie każdy ma takie objawy a dieta jak dla mnie bardzo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
No wiadomo, ze kazda z nas jest inna. Jedna placze, druga nie. juz na pewno lzy nie sa wyznacznikiem wiezi emocjonalnej. Wszystkie jestesmy wspanialymi matkami i dalybysmy sie pokroic za nasze dzieciaki w sekunde :) zapomnialam dodac ze Michu wazy juz 650. :D kawal chlopa juz z niego. Malwi czytalam o odczynach poszczepiennych i miejsce wklucia moze byc zaczerwienione lub opuchniete. Smarowac altacetem w zelu lub przemyc gazikiem jak juz wczesniej pisano. Odczyny jednak najczesciej wystepuja do 12 h po szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ze wazy juz 6500. Ta diete stosowala moja przyjaciolka. Duzo schudla bo chyba z 15 kg ale jak dla mnie to jest strasznie rygorystyczna i faktycznie organizm dostaje popalic, bo to istna glodowka. Podziwiam Cie Magda ze wytrwalas na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 13 dniówki to tam kategorycznie nie wolno nic dodawać i nic podmieniać bo inaczej efekt jo jo murowany ja tą dietę robiłam już 3 razy najwięcej bo 13 kg schudłam po pierwszej ciąży potem raz cos koło 7 kg a ostatni raz tylko 4 to zależy od jakiej wagi się startuje bo ostatnim razem miałam niską wagę i wiele nie spadło i ja rzeczywiście mam przez pierwsze dni nerwa :P ale nie boli mnie głowa i nie czuję spadku sił wręcz odwrotnie myślę że każdy organizm inaczej reaguje xxx moi chłopcy już śpią :)jutro na narty yupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja się wlasnie boje tych nerwowych wieczorów przy tej diecie majac teraz bartusia. Bo na wieczór największą zlosc i glod lampie a jesz cze dużo obowiązków i w moim przypadku dlugie lulanie do snu bartusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo. Moj Mikolaj rosnie super niestety nie udalo mi sie przywrocic kp i wcina teraz nutramigen. Jest przegrzecznym dziudzisiem zeby mu sie tylko nie zmienilo, prawie wogole nie placze spi, je gaworzy i usmiecha sie slodko. Dziewczyny a wiezycie w cos takiego jak danie dziecku uroku, bo ja za bardzo nigdy w to nie wierzylam ale mualam ostatnio taka sytuacje ze jak byl u nas kyzym miska z zona i jak wyszli to zaczela sie masakra maly plakal cala noc i caly nasteony dzien tak go wyginalo ze az go bylo trudno utrzyma i nastepnego dnia wieczorem poprosu wszystko minelo. A dziewczyny na czym polega ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
A juz wiem to kopenhadzka ale u mnie nie przejdzie bo nie lubie wolowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiula ja nie wierze w takie rzeczy, dlatego nie mam nigdzie zadnych czerwonych kokardek itp. Gosia to Ty widze ze weteranka jesli chodzi o odchudzanie. I co sie dziwic ze na zdjeciu brzuch jak supermodelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to zaczniemy od poniedzialku ! :D musze sie wylaszczyc na ten moj slub, zeby pozniej po paru latach nie bylo siary jak bede ogladala zdjecia ;D xx moj Olson dzisiaj spal caly wieczor. Dopiero po 21 Go wykapalam i teraz lezymy.. ciekawe kiedy zasnie. Bo mnie juz oczy leca, a ten oczy jak 5 zlotowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Claudina usmialam się z tych szczepień co tydzień hehe :P X Też właśnie slyszalam o tym autyzmie przez szczepienia, ale nawet nie chce brać tego do głowy. U nas pneumo są za darmo a rota za 2 dawki chyba 40 euro wyjdzie, a w Polsce takie ceny ! Paranoja... X Natalia to juz nie wiem co Ci poradzić.. Ja bym w takim wypadku chyba mm zostawiła, a chwila relaksu mamusi też się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tylko nie wiem czy się na to zgodzisz najwyżej ty zaczniesz od poniedzialku a ja od wtorku bo kopenhaska oczywiście chce zrobić ale chce ja zaczac od ftorku a w poniedzialek przed dieta zrobić taki dzień pitny żeby trochę organizm oczyścić Carly dzień sok pomidorowy herbaty i sok owocowy i woda. Co ty na to ? Xx My wlasnie po karmieniu. Bartek usnal wczoraj o 21ej i spal do 2.30 :) Chyba wiem czemu on tak zawsze usypial o 23iej ale żeby to potwierdzić muszę przetestować to jeszcze kilka dni i zobaczyc czy dalej będzie tak późno usypia czy juz o 9 będzie lezal w lozeczku :) Xx IDE spowrotem do wyra Do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda to pisz co z bartusiem?? czemu sadzisz ze zasypia tak pozno ? xxx kopenhaska tez robilam ale nie wytrzymalam na niej, tylko 4 dni chyba :/ xxx moj Jeremek dalej tak charczy i chrapie a lek powiedzial ze to od nadmiaru sliny... tylko ze dzisiaj nad ranem to az nie mogl przez chwile oddychac , a frida malo glutkow sciagam :( xxx claudina mam motywacje tylko jak troche pocwiczylam to zaraz mnie boli ten nieszczesny woreczek zolciowy :/ no i po cc typowych brzuchow tez jeszcze nei wolno , pozostaja chyba spacery i mniej zrec :) xxx dziewczyny powodzenia na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×