Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

o wiecie co ja chyba mam jednak objaw że poród się zbliża !!! marzę po prostu obsesyjnie marze tak jak Agagula o kebabie !! ale to nie jest taka zwykła ochota na jedzenie - nie, nie takie to mam co rusz, ale ten kebab to od jakiś 2 dni obsesja !! tak mi się przypomniało :D w sobote jedziemy sprzatac na cmentarzu po wszystkich świętych więc dostane upragniony kebab :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Wiecie co? Jak tak czytam te wszystkie posty, dochodzę do jednego wniosku. Jesteśmy coraz bardziej sfrustrowane, zmęczone i zniecierpliwione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Kochane Grubasnice;-) propo porodow i oznak - ja bylam po wizycie, szyjka dluga i zamknieta a brzuch wysoko:-) i urodzilam:-) no i jak szybko i niespodziewanie;-) hihi Seks i jeszcze raz seks:-P teraz jest tylko milosc francuzka wiec warto poki mozecie;-) Xx Byla polozna - co kobieta to inna teoria karmienia :-( Teraz daje jednego cyca max pol godziny, potem drugi i dokarmiam butla zeby sprawdzic ile niedojadl...teraz kwestia teorii - ja sciagam po karmieniu i chce jechac na moim a sztuczne tylko na noc...a dzis mi polozna powiedziala ze to bez sensu bo ona by dawala po cycu od razu sztuczne i nie bawila sie w sciaganie...co kobita to inna teoria! I badz tu madra:-( Xx I mam juz dosc gotowania!!! Xx Kurde ciezko jest czasem...no i te kolki...eh... Xx Buziaki i duzo seksu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Melduje sie i ja:)samopoczucie takie jak u Was,spac bym tylko mogla,nic mi sie nie chce!!!zmuszam sie do najprostszych rzeczy,typy obranie ziemniaków! Fiz.czuje sie dobrze,w nocy śpię dobrze nawet bardzo,mala spi ze mna bo nigdy w nocy jej nie czuje:)nawet ciezko mi nie jest,tylko te megggggaaaaa zmęczenie! wczoraj bardzo bolal mnie brzuch,plecy,ale przeszlo jakoś. Teraz tylko tak jakby jajniki rwa mocno. Ja chce dotrzymać do terminu!wiecie,moze to glupie,ale jakoś nie mam teraz weny do pologu i opiekowania sie maluchem!im bliżej,tym bardziej sie boje,ze z dwojka sobie nie poradze!:(boje sie tez czy finansowo da radę bo caly czas jakieś wydatki wyskakują nieprzewidziane,a oszczednosci topnieją,zeby nie piw.stopnialy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izulina:-D nie odwlekaj kebaba:-) porod jest blisko;-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula,moim zd.rob z tym karmieniem jak Ci wygodnie i jak Ty uwazasz!!!byś sie spytala kolejnej poloznej,to by cos innego doradzala,pediatra tez,trzeba sie kierować swoim rozsądkiem:)chcesz sciagac to ściągaj po karmieniu i tyle;)ja nie doradzę bo karmilam jak trzeba bylo nawet co chwile!i nic nie sciagalam. xxxx Iza haha mówisz,ja wczoraj wciagalam kebaba w naleśniku:D mialam taka chec na mieso te kebabowe,ze wytrzymać nie moglam! W ogóle teraz mam jakieś zachciewajki jak na początku ciąży,pikantne,musztarda,zimne napoje i kwaśne!!a pozniej mi niedobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nie straszcie tym kebabem,nie chce rodzic,jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Dziewczyny cos w tych fast foodach jest!! Ja w dzien porodu a właściwie moze jakieś dwie godz przed tym jak zaczęły mi odchodzić wody jadłam PIZZĘ!!!;) bo miałam straszna ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiecha- pojechalam od razu na IP, bo mnie zaniepokoila krew- to bylo w pon- jakies polskurcze, rozwarcie na opuszek (jak to okreslila pani dr) kazala mi sie stawic w srode, W srode rozwarcie mialam na 4 cm i kazali mi przyjsc w piatek a w pt to samo.. xx Z corka to w ogole koncowka ciazy byla bajka. Odszedl czop, potem skurcze, ktore sie wyciszyly, biegunka a w nocy wody odeszly i po sprawie xx Karolina- kazdy polog przechodzi inaczej. Ja moglam siedziec, ale pieklo przez tydzien przy siusianiu ale to strasznie a i zycze sobie tez takie grzecznego dziecka jak Twoje:) xx Gosiaczek- to zrob ginekologowi psikusa i urodz wczesniej- to sie zdziwi ;))) xx Izulinka- niech dziewczyny ubiegaja, tylko zebym ja tez nie musiala czekac 2. tygodni.. bo moj maz chyba osiwieje :) a z tymi pytaniami "kiedy urodzisz"? albo " ale masz wielki brzuch", " ale masz maly brzuch" itp. to mozna sie pociachac xx Magdalenka- ja mialam podana oksytocyne i szczerze to wcale nie mialam mocniejszych skurczow, tylko mi sie rozwarcie zrobilo szybciej No i wiadomo, ze sama koncowka najbardziej boli, bo dla mnie to byl jeden wielki skurcz bez przerw- a partych to nie czulam..kazali przec to parlam xx Izulinka- kebab hehe, to musi byc to!!! xx zawiecha- ja jestem/bylam sfrustrowana i jak dzis sie nic nie wydarzy-to klade tzn. lache na to wszystko! o! foch! xx Agagula- mi sie chce sexu kurde, ale bez czopa to sie boje tak "normalnie" xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi- my zamowilismy pizze przedwczoraj, bo mialam ochote. Nie wiedzialam, czy mi sie bardziej chce kebaba, czy pizze, ale po tym jak mi bylo niedobrze po kebabie to sie zdecydowalismy na pizze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Iza moja Cora,tez miala barki szersze od glowki,gliwka34,barki36cm no i nie bylo chyba jakiejs roznicy większej,ale fakt,ze sporo mnie naciela polozna. Choć nie wiem,czy to wynikami z tej roznicy,w sumie obojętne to juz bylo dla mnie:P xxxx Claudina jak dlugo masujesz krocze?!w sensie kilka min.czy chwilke,raz dziennie czy kilka?!ja masuje kilka tyg i nie wiem czy nie za krotko i czy to jakiś efekt przyniesie. Tak jakby wcieram ten olejek,raz dwa maks razy dziennie. xxxxx Newt o jak u Ciebie?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Repetyrorium - mniej wiecej od 6 miesiąca ale codziennie, raz dziennie po prysznicu, zajmuje mi to ze 3-5 min. I nie chodzi tylko o samo wcieranie go ale też musisz jakby rozciągać to krocze tak az będzie trochę piekło. Ja wierzę że pomoże! Dam Ci znać w ciągu najbliższych dni ;) Kurde co ja mam zrobić żeby mi się też zachciało kebaba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i pamiętajcie że wg położnych z mojej szkoły rodzenia masaż krocza wywołuje poród... ha ha.. to se wywołałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
A ja robie pizze na obiad. Nie to zebym miala ochote ale nic innego mi do glowy nie przychodzilo :/. xxxxx Karola, ja przeszlam gehenne z gojeniem krocza mimo, ze polewalam tantum rosa co chwile ale jakas infekcja mi sie wdala, bo szwy nie chcialy sie rozpuscic i musialam miec sciagane. Na sama mysl o ponownym cieciu mam wrazenie, ze blizna mnie ciagnie ;) Jestem swiadoma, ze moze mnie to znow spotkac ale jakos mnie to nie przeraza. Zycze Ci, zeby zagoilo sie szybciutko i bez komplikacji. Super, ze Aleksiu taki grzeczny!!!! xxxxx Strasznie jestem ospala. Mala probuje wyjsc przez brzuch tak sie pcha. Moj maz sie jej boi ;) xxxxx Gosia, Natus ma malo miejsca to i fikac nie ma jak. Siedzi sobie spokojnie i czeka :) xxxx Newt urodzilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Witam! Nie miałam w szpitalu dostępu do internetu, więc mam dużo do nadrabiania i zrobię to przy czasie. Teraz skrótowo: Pojechaliśmy jednak w poniedziałek do szpitala, dotarłam o 21.30 już z porządnymi bólami, ale rozwarcie na 3,5 tylko. Potom korowody z dokumentacją, koło 22.15 Podłączyli mnie do KTG i tak leżałam ponad godzinę, a działo się niewiele. W końcu się wściekłam i powiedziałam, że jak nie pochodzę to szlag mnie trafi. Kilkadziesiąt minut snułam się po korytarzu i rozwarcie poszło raz dwa. Na łóżko porodowe już ledwo wlazłam, a o 0.30 we wtorek urodził się Adaś :-) 57 cm, 3770g, 10 punktów. Niestety musieli mnie naciąć, ale chyba dobrze zrobili, bo po nacięciu mały wyskoczył od razu ;-) Tylko teraz nie mogę siedzieć :-( Co tam jeszcze? Mały doi pierś, ale dopiero dzisiaj zaczęło cokolwiek troszkę lecieć. Walczymy dalej, dokarmiamy tylko po troszeczkę strzykawką, więc trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy odpowiedz co u Newt... :D Pewnie że trzymamy kciuki....... :D I GRATULUJEMY!!! :D I takie wieści są super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt gratulacje!!! :):) byłam pewna że nie piszesz jesteś w szpitalu! Jadę na wizytę, dam znać po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Newt Super!!!gratulacje:)no i Adas jak na razie największy nasz dzieciaczek:)super,ze poród przebiegl szybko!!!ekstra!!!ucaluj Malego no i trzymam kciuki za laktacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Claudina powodzenia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
No i dzięki za odp.w spr.masazu,cos tam staram sie rozciągać,ale po twoich wskazowkach bardziej sie do tego przyloze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt gratulacje;) duzo zdrówka, wytrwałości i buziaki dla was;) xx Ja też mam dużo śluzu ale jakos sie do tego przyzwyczaiłam. xx Jeśli chodzi o zachcianki to ja od 2 dni mam napad na pomidory! W 2dni zjadłam ponad kilo i dziś kupiłam następny kilogram;) Z kebabem pożegnałam się oficjalnie w niedzielę wieczorem, ale jak was czytam to mi ślinka leci;) Ja zaraz bedę wciągac pierogi ze szpinakiem;) xx Posprzatałam cała chate, byłam z laczka w przychodni po wyniki, byłam w markecie i na targu, oblazłam w sumie całe osiedle i nic;/ trochę bolał mnie brzuch przy chodzeniu jak na okres,ale twardo szłam dalej;) po schodach do domu wchodziłam już na wpół zgięta;d xx Wyniki ciut mi się poprawiły, ale anemia wciąż jest. Na jutro mam plan. Będę myła podłogi na kolanach, a potem będe szorowac fugi szczoteczką;) xx Jak byłam w markecie spotkałam znajomą starsza kobitka i pyta jak dzidzius bo mzslala ze juz urodzilam, chyba slepa ze nie widziala mojego brzucha xx ide wciagac pierozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Newt moje gratulacje:) xxx my juz po wizycie poloznej i potwierdzily sie moje zmartwienia. mam pokarm malo tresciwy bo maly nic nie przybral od powrotu ze szpitala a nawet 15g spadl z wagi. mysimy sie dokarmiac mm. no i brzuszek caly czas meczy. ale jutro bede dzwoniz zeby lekarz przyjechal na wizyte patronazowa to moze zapisze jakies kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt Gratulacje :):) Zdrówka przede wszystkim. Claudina powodzenia na wizycie :) Dziewczyny jestem po wizycie i ledwo co doszłam do domu.Czop mi odchodzi i mam lekkie skurcze.Mała nie obróciła się i lekarz powiedział,że do cięcia jestem.Jak mam mieć coraz bardziej bóle to mam szybko jechać do szpitala.Wstępnie umówiłam się na niedzielę na ktg i usg do szpitala bo ma mieć dyżur i kazał torby spakować i wozić ze sobą.O matko jaka jestem przerażona :( Z jednej strony cieszę się,że już blisko a z drugiej obawiam się .... nie zdążyłam kuchni wysprzątać i porać nowych rzeczy dla Niuni. Właśnie zjadłam pizze i jeszcze chcę coś z Mc donald's a mąż dopiero będzie po 24-tej. Dziewczyny jedzcie póki można i ile się da he he wiem wiem nie da się tak na zapas. Idę prać i sprzątać kuchnię bo mój M nie ogarnie tak jak trzeba :( Miłego popołudnia życzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Newt-gratulacje!!! I fajnie ze ze strzykawki a nie z butli!;) trzymam kciuki!:) Xxx Andzik-nie ma malo tresciwego pokarmu!! Moj syn tez nie przybieral a przy cycku potrafil siedziec ciagle. Ale byl zdrowy, po kilku tyg wystrzelil z waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Newt gratulacje dla.was. super ze Adas zdrowiutki. Zycze szybkiego gojenia, zdrowka i dobrego mleczka z maminej piersi dla Adasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U E. Drzyzgi w Rozmowach własnie jest o porodach;d będą zaraz facetów podłaczać pod kabelki zeby zobaczyli jak to jest podczas porodu;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt gratulacje! Zdrowka dla Ciebie i Adasia!!!! xxxx Mila ale Ci zazdroszcze. A kuchnia i praniem sie nie martw! Zrobisz sobie po powrocie ze szpitala. Przy malutkiej i tak prac trzeba bedzie czesto, wiec wrzucisz i to co nie zdazylas. xxxx Andzik, nie wiem co mam o tym myslec :(. Przeciez mowia, ze nie ma czegos takiego jak malo tresciwy pokarm, ale niby polozna to powinna sie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
newt gratulacje !!! super ze szybko poszlo - duzo zdrowia i sil zycze:D xxx mila to nie fair!!! :D ostatnia z tabelki a bedziesz duzo szybciej od nas ?:D hehhe powodzenia i trzymaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×