Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Piękny dzień i piękna data, mogłabym urodzić dzisiaj, a tak to do mojego tp zostało równe 10 dni :P właśnie! Muszę zmienić w tej tabelce ten mój termin,bo tam jest z usg i jeszcze małemu zachce się tyle posiedzieć, to tak żeby nie zapeszać. No a trzymamy się terminu z @ :D ale kto wie, kto wie.... xxx Claudina- powodzenia, teraz już musi się udać! :) xxx Ags, a Ty jak tam dziś, jak samopoczucie ? Dzisiaj Wasza data :p xxx Agagula - zdrówka dla Mieszka! xxx Iza patron porodów to Św. Gerard- ostatnio znalazłam :D także módlmy się wszyscy do tego Gerarda, bo tylko to nam pozostało :D xxx Safari, ale już przynajmniej ruszyło. W tym tygodniu pewnie urodzisz :) xxx Kasia powodzenia i wytrwałości przy karmieniu. I szybkiego powrotu do domku, dużo zdrówka :) xxx Malwi- fajnie, że znalazłaś szybko przyczynę na ten brzuszek. Tą herbatkę to raz dziennie pijesz? Kurde, u mnie też by się przydało okna umyć, niestety jeśli sama tego nie zdążę zrobić, to już będą brudne na święta :D xxx U mnie bez zmian-mdłości, skurcze raz za czas, stopy jak u słonia, biegunka też się zdarzy, mam też po troszkę takiego przeźroczystego śluzu, ale to dosłownie troszkę. Mały się ciężko próbuje jeszcze rozpychać, pewnie testuje mnie na ile sobie może jeszcze pozwolić, więc ja zapewniam go, że mu już tam ciasno :P czekam i rozmyślam kiedy mnie weźmie, najbardziej chciałabym na noc, tak jak większość mam tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zalamana tym wszystkim juz... tym mlekiem, ale juz przeboleje w razie czego to mm... tym crp, ale to pewnie przez tego paciorkowca i zoltaczka... dzisiaj jak poszlam go zobaczyc na naswietlaniach to myslalam, ze sie zaplacze na smierc... taki malutki, poklejone te oczka...masakra. Boze mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Natalka, na każdej herbatce jest zalecenie ile razy dziennie mozna pic taka herbatke, jedna miałam pic dwa razy dziennie a druga trzy aby spełniła zamierzony efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie bez zmian. Nic nie zapowiada porodu dzisiaj :/. Odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, Safari po widzenia! !! Trzymam kciuki: ) XXI U mnie od wczoraj znowu leci jakiś taki rzadki śluz jak wody echa nocy zaglądałam podkład ten poporodowy, ale to ciągle się sączy, nie ze wyciekiem czy schludnie, w dodatku skurcze jakieś takie regularne sie robia, chodzi nie bolą. Małą też od wczoraj strasznie się kręci tam na dole, aż mnie takie dziwne bóle w kroczu łapią. Na razie staram się nie nakręcac ani nic, ale jak do wieczora dalej będzie się tak saczyc nie poleci nic tak fest ani nie przestanie to pojedziemy chyba na izbę sprawdzić to, bo czasem mam wrażenie że to nie jest śluz, a na podpasce która jest taka wilgotna, albo mokra sluz jest osobno, taki jak hm białko kurze. Więc to wygląda tak.jakby śluz wypłynął z wodami, ale staram się nie panikowac bo już raz Tak.miałam przecież,więc daje sobie jeszcze czas: ) sorki za błędy ale pisze z tel XXI Natalia znalazłam wczoraj tego Gerarda i nawet czytałam modlitwę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Claudina, safari powodzenia;) U mnie bez zmian nadal w dwupaku, od dwóch dni łapią mnie straszne bóle jak na okres, w dzień i w nocy, na dodatek jestem cała opuchnięta. Dziś jak wstałam z łóżka coś poleciało, jakaś rzadka wydzielina całkiem przezroczysta przestraszyłam się ze to wody, ale chyba nie bo było tego stanowczo za mało. Nie wiecie jak się już męczę na tej końcówce, już czekam na rozwiązanie z niecierpliwością. Dostaję po 20 tel dziennie czy już urodziłam, albo kiedy urodzę już mnie to tak irytuję ze mam ochoę powyłaczać tel i mieć spokój. xx Moja mama przysłała mi kolejna paczkę z ubrankami dla małej, musiałam to jeszcze poprać i teraz prasuję, częśc zostawię na jutro bo z tymi moimi spuchniętymi łapkami to masakra, a palce mam jak serdelki;/ xx Miłego dnia i powodzenia gdyby któraś zechciała się jeszcze dziś rozpakować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-karmienie zaczyna sie w glowie! U ciebie blokuje laktacje dodatkowo stres spowodowany tym crp, zoltaczka i paciorkowcem. Mysle ze to jest glowna przyczyna. Jak tylko masz możliwość to przystawiaj malego jak najczesciej i niech ssie jak najdłużej to powinno pobudzic laktacje. No i chcac nie chcac musisz wyluzowac w glowie. A tak to oczywiście duzo pij, moze laktatorem tez pobudzac? Cieply prysznic na odblokowanie kanalikow w piersi. Hmm...nie wiem co jeszcze ci moge doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Kasia, pamiętaj, ze na początku tego pokarmu jest naprawdę niewiele. Ja jak w szpitalu miałam ściskania brodawek przez panią od noworodków wylatywalo dosłownie po kropelce... Zimowa ma racje przystawiaj tak często jak to możliwe! Poproś Męża o herbatke pij dużo wody, i upewnij sie pytając tych kobiet od noworodków czy Mslenstwo dobrze sie przyssalo! Ja na początku czułam bol po tym wiedziałam ze mała załapała i ze ssie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Ciekawe co u Claudiny:) mam nadzieje, ze rozkręciła jej sie akcja:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczyny claudia, safari powodzenia xx ja miałam dziś fałszywy alarm, w nocy i w dzień skucze takie mocne że mnie az skręca co 1 lub 2 godz. Rano zaczął odpadać mi czop ale bardzo krwisty, troche mi się to nie podobało bo na pierwszego miałam przezroczysty. Zadzwoniłam do mojej pani doktor i kazała jechać mi do szpitala tym bardziej że mam kawałek drogi. Zajechaliśmi na ktg skurczy brak( mąż się śmiał bo na ktg nic a jak mnie tylko odpieła to to mnie tak złapało że nie mogłam z łóżka zejść). Lekarz mnie zbadał i stwierdził że główka wysoko, szyjka długa zamknięta. Na usg wszystko ok mały waży już 3200g, jest dojzały ale mu się widocznie nie śpieszy. Na jutro jestem umówiona z moją lek i skoro wszystko nie przygotowane to obawiam się że nadal nic nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny melduje sie po ciezkiej nocy:-) licho sie widze z moim karmieniem:-( juz chyba wszystkiego probowalam. herbatek roznych i masazy ciepla woda. i probowalam z lakratorem i ciagle nic. Leon ciagle glodny. Dzwonilam do poloznej i kazala dac wiecej mleka m i zobaczyc jak dzidzia reaguje. zobaczymy.Bede probowac jeszcze walczyc i dostawiac. xxx Jutro przyjerzdza polozna zobaczymy czy Leon juz cos przybral? xxx Dziewczyny ktore bede sie rozpakowywac powodzenia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam! :D dziś o 11:50 przyszla na świat Ulka 3855 g 53 cm 10 pkt i jest przepiękna i wszystko dobrze ale jestem bardzo zmeczona i mega szczęśliwa! Sn bez nacięcia (ale lekko pękłam i mam 3 szwy). Cały czas ssie! Ja jestem słaba bo dużo krwi się polalo ale ogólnie ok. Bolało mocno ale nie jakoś przekoszmarnie, nie brałam nic przeciwbólowego i miałam cały poród na oxy. Poszło szybko w sumie ze 4 h a same parte 15 min. Położna super. Tu wszystkim szczeny opadły jak wyszła bo przy moich rozmiarach powinnam urodzić o kg mniejsze dziecko. Ale dałam radę ;) pomoc męża jest nieoceniona bo ja zapomniałam nawet jak oddychać a poza tym cały czas mówił że jestem mamą lwicą i dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula wspolczuje sytuacji i nerwow z nia zwiazanych. xxx Malwi ja probowalam herbatki laktacyjnej i koperkowaj i w naszym przypadku aby pogarszaly sytuacje z brzuszkiem:-( Ale te kropelki Debridat pomagaja na szczescie. nieraz sie jeszcze prezy ale jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Claudina supet moje gratulacje. Dla ciebie duzo zdrowka i sil dla Ulki buziaczki i gratki dla taty. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Claudina BRAWO!!!super wielkie gratulacje!!!szybciutko poszlo no i jakie piękne imie:D:D Malutka grubiutka:)ekstra,odpoczywajcie i wracaj do sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari jak u Ciebie???cos sie ruszylo?! xxxx ja nie mogę wyobrazic sobie mojej malej :)ciekawe czy ma wlosy,jak wyglada,czy będzie do corki podobna czy zupelnie inna?"?,dzis juz psych.super wczoraj tylko plakalam tak sie balam porodu,chyba po tej historii z macica Martyny. A teraz sie czuje tak pelna sil,ze cos dziwnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik-wyluzuj, nie nakrecaj sie na kp tak bardzo kochana! Moze jak odpuscisz w glowie to samo pojdzie? Xxx Claudina-gratulacje!!!!!!! Duza dziewczynka! Super ze jest ok wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No claudina liczyłam dzis na ciebie...super ogromne gratki i duży buziak dla Uli....zuch dziewczyny... Xxxx Safari przynajmniej cos drgnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------3 500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ 2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka-----31 20/51-----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----3 640/55-----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia-------38 60/55-----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks------32 50/55-----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan----3060/ 53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11------Olek------- -3460/54----sn CZEKAJĄCE: Claudina----------27l--------1dz-----------04 listopada---------Córcia Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina-gratulacje ! W końcu i data super:) duża dziewczynka, wszystkiego dobrego dla Was :) To która jeszcze dzisiaj ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina gratulacje!!!! Duza dziewczynka z Uleńki! Super, ze masz to juz za soba! Ale, date moja podkradlyscie ;) . To mialam byc ja ;) xxxx Kasiu, kochana nie zadreczaj sie karmieniem. Duzo zdrowka dla Olka, dzielny chlopczyk z niego. xxxx Agagula, oby jak najmniej kontaktow z lekarzami, bo co jeden to inna teoria. Moj Bartek jak sie urodzil to mial taka jakby narosl na siusiaku. Lekarz w szpitalu juz mu wypisal skierowanie na zabieg ze znieczuleniem ogolnym, ale skonsultowalam prywatnie z innym i tamten stwierdzil zeby poczekac jak nic sie nie dzieje. Nigdy z siusiaczkiem problemow nie bylo i jak mial 5 lat pokazalam to lekarce tu w Anglii i ona powiedziala,ze to jest nadmiar skory i sie sam wchlonie. No i wchlonal sie, bez zadnej ingerencji. A oni mi chcieli niemowlaka usypiac i ciac :/ Gdzie jest fota Mieszka???? xxxxx Jola witaj :). Nie raz sie zastanawialam dlaczego zniknelas? xxxxx Safari jak tam???? xxxx Apropos tego co o czopie pisalam, ze sama do konca nie wiem czego sie spodziewac to cos mi wczoraj podczas siusiania wpadlo do toalety. Takie drube i dlugie, czesciowo jak sprezyna zawiniete, ale raczej mleczno biale z tego co udalo mi sie zauwazyc. Nie wiem jakiej konsystwncji bo nie wyciagalam ;). Meczy mnie co to bylo? Skurcze i bolesne twardnienie brzucha nadal sa ale nic specjalnego poza tym. Jutro wizyta u poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina no w końcu się doczekałaś :) strasznie się cieszę a i poród dosyć szybki :) dużo zdrówka dla was :* xx repetytorium ja też już tak nie mogę się doczekać że aż nie mogę jej sobie wyobrazić, chodx próbuje codziennie :D xx stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek-------3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian-------2350/48-----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3120/51-----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek-----3640/55-----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3860/55-----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3250/55-----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770/57-----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060/53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3170/54----sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek---------3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-----------3855/53----sn CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj Ags-----------------33l--------2dz------------11listopada - -------Córa kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka Safari29-----------29l--------1dz-----------14 listopada--------córka izulinka7----------24l--------1dz-----------15 listopada--------Zuzia magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- ------Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz-----------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia----------23l-------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania xx Matosza a jak u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik testowalas juz wozek? xxx Malwi, ja teraz przez to, ze mam znajomych to nie spiesze sie z kupnem biletu dla mamy ;). Moze juz nawet przyjedzie jak Emilka sie urodzi, to sie dluzej pocieszy wnusia :). A Marysie babcia stroi :). Fajnie , bo ciuszki drogie i zawsze mozesz kasiorke na cos innego spozytkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ags szczerze to Quinnym nie wyjerzdzalam jeszcze bo mam go w salonie na gorze. a na spacery jezdzilam tym czolgiem od rodzicow. xxx naszego maluszka chyba jakis katarek meczy i delikatny kaszelek. goraczki na szczescie nie ma? xxx rozakowane dziewczyny myslalyscie juz nad chrzcinami? my juz wyznaczylismy date na 7 grudnia. ksiadz juz zalatwiony. restauracja tez. xxx ide spac laseczki. spokojnen nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina wielkie gratulacje. Ulenka taka dorodna na pewno slodziutko wyglada i na pewno sliczna tak jak mowisz. Buziaki dla was i zdrowka. Xx Tak myslalam ze ktoras jednak dzisiaj urodzi :) fajnie, fajna data. Xx My lezymy sobie. Przed chwila tak mi sie maly fajnie ruszal ze az caly brzuch falowal, nie wiem skad on tam ma jeszcze tyle miejsca na takie wygibasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ales wyskoczyla z tymi chrzcinami!szczyt wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie zaczelo dziewczyny. Zbieram sie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ags trzymaj sie, dasz rade :) czekamy na wiesci o malej emilce. Xx Dziewczyny nie odpisujcie tym rooznym gosciom takim co to sie wszystkiego czepiaja bo ciagle wtedy beda sie wtryniac w nasze rozmowy. Xx A co do chrzcin to ja jeszcze nie urodzilam ale chrzciny mysle ze na luty gdzies bedziemy zalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×