Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Nfocat współczuje ataku :/ myślę, że jak nadal będziesz chciała kp to pewnie w szpitalu będziesz musiała odciagac, a później jeśli ciężko będzie Ci małego trzymać, to zawsze możesz na leżąco karmić lub z pod pachy :) Mi byłoby szkoda zostawić KP, ale jeśli się zdecydujesz to przecież nie Ty pierwsza przejdziesz na mm i też będzie dobrze ;) Co do żelu, to u mnie po porodzie bez tego ani rusz ;P X Kasia dzięki za kciukasy :) byliśmy dziś u lekarza i przebadała całą naszą trójkę, ja z mężem już wychodzimy na prostą, a Adusia też ma się dobrze, osłuchowo w porządku a na katar mam wpuszczać mleczko i kłaść na klinie na noc. Bardzo mądrze robisz, że się kladziesz z dzieckiem w dzień, wyspana mama to szczęśliwa mama, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ;) U mnie Ada też czasami udaje, że płacze hehe sprytne małe slodziaki :) X Claudina współczuję częstego wstawiania w nocy, ja miałam tak na początku i na pewno nie było łatwo :/ Może to przez skok.. X Andzik my spimy po ciemku, zapalam lampkę jedynie do karmienia. X Ags to się szarpnęła pani od tel hehe Współczuje kiepskiego libido :/ a przyczyny nie szukalas? X Malwi super, że zdrowiejecie :) tylko ten Twój tyłek biedny .. X Anja masakra z tym czekaniem na szczepienie :/ Dobrze, że mała przynajmniej samo szczepienie zniosła dzielnie i oby noc była spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agagula-po takim opisie pozycji przychodzi mi na mysl pytanie " i ty mialas byc zakonnica?" :) Xxx Co do poloznej srodowiskowej to nie bylo jej po pierwszym dziecku i teraz tez pewnie nie przyjdzie. Ale jakby miala przyjsc to wole rano bo średnio do 9.30 jest w miare czysto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Claudina-nie sugeruj sie tym ze jakis czas temu mala spala dluzej-jeszcze sie jej moze wiele razy pozmieniac. Do mnie dopiero kilka dni temu dotarlo ze to ja jestem dla moich dzieci a nie one dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej my dzisiaj bedziemy jesc marcheweczke. juz jest ugotowana i czeka na Leonka ktory jeszcze spi. xxx ja dzis do gina ide. xxx jesli chodzi o spanie to Leos tez wczesniej przesypial cala noc a teraz ma kiilka pobudek. to chyba jednak ten skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dziewczyny:-) to nie jest tak ze M wraca z pracy a ja stoje juz w drzwiach z kisielem w majtach, nogi za pietnascie trzecia i jechane...( no dobra-moze kilka razy tak bylo-ale na poczatku zwiazku;-) )... tu chodzi o ta cala gre wstepna, o te podniecenie, dreszczyk, o smyranie, delikatny dotyk, wsadzenie jezyka do ucha a potem dmuchniecie ;-) , zalozenie czegos seksi pod ciuchy zeby maz to odkryl, mozna zawiazac oczy...rece, bawic sie;-) obejzec odpowiedni film i nasladowac aktorow;-) kusic i uciekac-niech Was zlapie i ... sam sex - wsadzenie czlonka do pochwy to nic fajnego...zwlaszcza na sucho...zamiast zeli ktore sa wg mnie takie se proponuje ,,porozmawiac,, po francusku;-) mysle ze haslo 69 zadowoli dwie strony;-) ja uwielbiam to cale ciupcianie przed...potem to juz finisz ;-) bawcie sie tym Kochane! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
zimowaMamo - jak wybieralam sie do zakonu bylam jeszcze dziewica ;-) a co do siostrzyczek to byl kiedys dowc*****ak nie reka to swieca...jakos tak;-) Xx Magdalenka - jakby to nie zabrzmialo - to pamietaj ze przy okresie jestes bardziej ukrwiona, wrazliwa no i nawilzona :-P hehe Xx Malwi - no biednas Ty z ta swoja pupa:-( Xx Anja - jak noc po szczepieniu? Xx Andzik - daj znac ile Leo wrabal tej marchewki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Emi dobrze ze u Was juz lepiej:-) Ja to chyba zatoki bede przez ten katar miala:-( a M tez chwycilo - i jak typowy facet umiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula masz racje jeśli chodzi o sex:)u nas tez kiedyś tak bylo! Ale,zabrzmi to jakbym miala 100lat,haha to bylo przed pojawieniem sie dzieci. Niestety poki jeszcze starsza byla mala,bylo ok,niestety jak zaczela chodzic skonczylo sie;P nieraz bylo tak,ze trzeba bylo w podskokach sie ubierać,bo sluchac bylo dreptanie. Kiedyś miala drzemkę popoludniu,którą rodzice wykorzystwali:)teraz nie ma. Wiec po ur pierwszego zmienilo sie. Teraz jest jeszcze gorzej,bo zwyczajnie jestem zmeczona,mala w nocy kiepsko spi i wole sie polozyc niż ciupciac sie po cichu-dziecko spi w kolysce obok naszego lozka,po prostu nie kreci mnie to:(mamy dwa pokoje,a sex tylko w lazience tez nie jest fajny. No a te żele nawilżające zalamka,w ogóle mi sie odechciewa,jak o nich myślę. Moj maz kupil mi sexi koszulkę na walentynki i pończochy, a efekt taki,ze nawet nie mialam kiedy mu sie w nich pokazać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Claudina,Nfocat jeśli chodzi o kp,to róbcie jak uważacie. Pewnie,ze nie ma co sie zażynać. Ale niestety,albo stety,cyckowe dzieci bardzo szybko obczajaja,ze cycus to nie tylko mleczko,ale tez super cieply mięciutki smoczek:)i jest tak jak pisze Zimowa mama czy Malwi,lubia sobie wisieć. A ze w ciągu roku rozwoj dziecka jest najintensywniejszy,i tych skoków glupich jest pelno,a jak nie skoki,to zabki:/,to dziecko domaga sie... U mnie kp nie jest nawet ekonomiczne,na krople i probiotyki wydaje ok 160zl/mc.!!!ale sie zawzielam,i poki daje rade,a tez coraz częściej mam kryzysy!!!bo do tego dietę trzymam!a mala dobrze przybiera,to karmie,choc te pól roku chce wytrzymać...no ale zobaczymy jak wyjdzie:) u nas w nocy jest swiatlo zgaszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula ja przed ciążą miałam dokładnie tak jak napisałaś, gra wstępna to najlepsza zabawa, a teraz po prostu nie mam ochoty na nic :/ a żelu używamy bo mnie jeszcze pobolewa przy sexie, a sucha nie jestem :P co do 69 to ulubiona pozycja mojego męża :) Teraz jak Twój M chory, to dopiero musisz go dogrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
wow Agagula az sie rozmarzylam! ale Ty masz dobrze z tym niemezem! Repetytorium u nas to samo ze mala spi obok lozka i ja jakos nawet nie moge sie przez to zrelaksowac. No ale jak taki prezent od meza dostalas to dziewczynki w weekend do babci i swietujcie :D co do kp to na pewno nie przestane karmic przed koncem 6 miesiaca ale potem zobaczymy. wczoraj mialam kryzys wszystkiego a mała chyba przeczytała ten mój post na kafe i się zlitowała nade mną i spała pięknie dziś w nocy i teraz też jest aniołkiem! i teraz znowu myślę, że to jest zdecydowanie warte całego trudu i poświęcenia bo nie ma nic wspanialszego! Ags jak u Ciebie zero libido to Emi chyba bocian przyniosl?:P a apropos rozszerzania diety to mi też się kompletnie nie spieszy, ale już słyszę od mamy że powoli coś powinnam małej...ostatnio jej dała polizać surową marchewkę. Ale ja teraz czytam o blw i najpierw mi się to wydawało marnowaniem czasu i jedzenia a teraz myslę że chcę spróbować i rozszerzę dietę jak mała sama zdecyduje, tj. jak sama posadzona przy stole coś weźmie do buzi z mojego talerza i zje to znaczy że będzie gotowa. Ciekawe jak to w praktyce będzie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) jak mija wam dzień :) XX Madzia a u nas już lepiej wczoraj to mały cały dzień marudził tylko ręce ręce i ręce ale w nocy ładnie spał nawet poszedł spać o 21 zjadło 23 i porem o 2, 4, 6 i po 9 wstaliśmy :) xx my też śpimy ze zgaszonym światłem tera się uczymy spać po cichutku bo wcześniej to radio grało :) a jak daje małemu cyca to tylko świecę telefonem :) xx ale wygoda mówię wam ciągle spaliśmy w trójkę na jednym łóżku i było tak ciasno że masakra :/ ale wpadłam na genialny pomysł i już jest ok zrobiliśmy sobie w drugim pokoju sypialnię i zdjęliśmy bok łóżeczka i przystwiliśmy do naszego łóżka i w taki oto sposób mały śpi w łóżeczku a my na łóżku a jak trzeba w nocy cyca to się przysuwam i po problemie a za to jesteśmy mega wyspani :) szkoda że wczesniej na ten pomysł nie wpadłam ;) i wczoraj pierwszy raz o 22 mogłam wyjść z pokoju mały już spał a my nie wiedzieliśmy co mamy robić he he :) xx agagula pozycja na poduszki ?? hmm nie mogę sobie jakoś tego wyobrazić :D matko te twoje posty są mega :D siedzię i zacieszam do laptopa :D pisz tą Kamasutrę !!! :) xx neska fajnie że maluszek ci tak ładnie śpi :) też bym tak chciała :) xx Ags to się pani wysiliła :) xx Maliwi super że już zdrowiejecie bardzo się cieszymy :) dobrze że zrobiła kupcie ja też nie lubie jak mały nie robi kupki chodż ostatnio zaczął codziennie ją robić sieszę się ale kurde wiąże się to z brudzeniem ciuszków :/ bo jego kupki nadal nie mieszczą się w pampersie :) a była już u Ciebie środowiskowa ? u nas jeszcze nie :) xx Anja współczuję tego czekania idzie się wkurzyć dobrze ze chociaż szczepienie mała zniosła dobrze :) super waga :) ciekawe ile mój waży zobaczymy jutro na szczepieniu :) xx newt moze to skok ? mam nadzieje że szybko minie i wszystko wróci do normy :) xx Emilka to dobrze że moje kciukaski pomogły :P to fajnie ze nie tylko ja mam w domku oszuscika małego :) xx zimowa nie było środowiskowej ? hmm to moze do mnie też nie przyjdzie a ja głupia rano codziennie na błysk sprzątam :P xx Andzik powodzenia u ginekologa :) my też chyba mamy skok ale już sama nie wiem he :) raz marudzi raz jest dobrze że nie wiadomo o co chodzi :) xx repetytorium mój to wogole cycka nie chce jak nie jest głodny więc chyba nie mam cycocholika :) xx w ogóle piszę tu do was myślałam że mały obok zasnoł a on łapki wcina i słychać odruch wymiotny :D więc lece do niego papatki miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej podanie pierwszej marchwki uwazam zakonczone sukcesem;) ja dostał pierwsza łyżeczke to oczy jak piec zł ze zdziwienia. potem juz poszło;) w sumie zjadł ok 5 takich malusienkich lyzeczek. teraz zobaczymy jak brzuszek zareaguje. oczywiscie wszystko w koło w marchewce bo to paluszka włozył do buzi a to gryzaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki właśnie nadrobilam zaległości . i unas wczoraj było szczepienie na szczęście bez gorączki bo tylko 37.7 ale cały czas płacz na przemian z spaniem..w ogóle to Mia nie znosi dobrze tych szczepień w gabinecie okrutny wrzask ledwie dało się ją opanować jak juz wyszliśmy a później taka umordowana ciągle płakała spala na rękach i tak w kółko. jakie wy miałyścoe juz szczepienia? u nas druga dawka 6w1 do tego pneumokoki i rotawirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Safari u nas wczoraj była 3-cia dawka 5w1 i 2-ga pneumo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo safari to szkoda malutkiej dobrze ze ma już to za sobą my szczepimy podstawowymi i jutro mamy tak jakby drugie dawki :) trzy wkucia ale mówię zobaczymy jak bedzie bo szczepimy się przy cycu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica, u nas było pobieranie krwi z rączki przy cycusiu, mała nawet nie zauważyła:) nie wiem jak to wyglada przy szczepieniu bo to jest jednak bardziej bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica u nas to właśnie jest jako podstawowe. tu jak zaznacza łam które szczepienia chce to nawet nie było do wyboru tych szczepionek osobno tak jak to w pl jest. w te 6w1 i pneumatyczne plus rota ja wszystko Tu mam darmowe. tzn za rota place ale.kasa chorych zwraca 100%. xxx dziś jakoś kolo 20:00 kończę 30 lat!!! stało się xxx Neska wróciliśmy zw względu na to ze męża rodzina to brat i siostra z swoimi połówka mi osiedlili się w Niemczech podczas jak my byliśmy w Kalifornii. Po 1 problem z wiza juz był. po 2 daleko od rodziny. po 3 miala być lepsza kasa co jednak sie nie sprawdziło. niestety tu jest więcej zimy niż lata. zarobki tez takie zwyczajne. tyle że rodzinę mamy bliżej. Ale jakoś nie narzekamy ja myślę że tu zostaniemy. no chyba ze w późnej starości nam się odmieni. póki co tu żyje nam się na wiele wyższym poziomie niż w pl miko wszystko :-) xxx zdrówka dla wszystkich..jutro się odezwę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle napisałam zarobki w USA były lepsze nic w Niemczech a zapowiadało się ze to właśnie w De ma być lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Repetytorium sex w lazience powiadasz...kiedys jak bylam odpowiedzialna za sprzedaz agd no i w tym pralek to mialam dobry uklad z przedstawicielem...no i wymyslalismy reklamy...hehe mialam wizje sexu na pralce ktora wiruje i na dodatek jest zle wypoziomowana - wiec trzesie i skacze na wszystkie strony...haslo reklamowe: to pralka dla mezczyzn - ona zrobi za Ciebie prawie wszystko - ty tylko wkladasz...pranie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Powodzenia na szczepieniach:-) ciekawe jak to z tym cycusiem bedzie...gdzies czytalam ze dziecko moze sie zaksztusic i odradzali - ale ile ludzi tyle opinii:-) Xx Emi - moze warto powrocic do tych czsow?:-) przez to grzanie sie zarazil ode mnie :-P Xx Kasica - kladz dzieciatko, bierz poduchy, wszystkie pod pupe, nogi w gore, mozesz je oprzec o plecy swego pana a przy takim widoku on tak oc***eje ze juz sam bedzie wiedzial co robic;-) Xx Andzik - co u gina? Xx Safari - no 100 lat! W szczesciu :-) Xx Iza Gosia co z Wami? Xx Ide pod prysznic...ach ta lazienka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja czemu 5w1? Nie szczepisz na wzw? Bo ja tez nie zaszczepilam ale nie wien czy nie powinnam.. tylko 5w1 bylo w postawowych a wzw nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula zazdroszczę hehehehehehhe gorąco tam u Was :-D całkiem odwrotnie niż u nas. Dla mnie 1 raz po ciąży jest 100 razy gorszy od 1 razu :-( i dalej Boliiii :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) dawno mnie nie było bo trochę się u mnie działo. Nie mam czasu za bardzo nawet nadrobić. A wiec niestety miesiąc temu trafiłam z Mają do szpitala po tym jak się zachłysnęla po ulaniu i się dusiła. Była już fioletowa jak zauważyłam. Po tym incydencie dostała zachłystowego zapalenia płuc, po tyg miałyśmy wrócic do domu gdy okazało się ze w szpitalu złapała wirusa rsv;/ po prostu nikomu nie zyczę takich widoków jakie ja przeszłam. Całe szczęście po 16 dniach nas wypuścili do domu. Okazało się tez ze mała ma refluks. Cały czas karmiłam piersią ale od 2 tyg moje mleczko zaczęło nie wystarczać i postanowiłam dokarmiać mm. Maja dostała niesamowite kolki az się prezy i wysypało ja na buzce brzyszku i pod kolankami wiec skaza i jesteśmy na B.pepti od wczoraj i powoli schodzę z piersi. Nie ubolewam już nad tym ze nie karmie chociaż na początku miałam dola ,ale teraz najważniejsze jest dla mnie to zewiem ze moja kruszynka się najada. Już niedługo konczy 3miesiace, czas bardzo szybko leci. Niedlugo musze tez jechać z nia do kardiologa na kontrol bo okazało się ze sa jakies szczeliny z zycia płodowego które powinny zrosnąć się do 3 miesiąca zycia, które mogly być już pozamykane a otworzyly się na skutek tego zapalenia pluc. poza tym było tez podejrzenie wiodkosci krtani bo Maja wydawala dziwne dzwieki czasem przy oddechu wręcz tak jakby się zapowietrzala. Na badanie krtani jest za mala bo to badanie jest pod narkoza i wkladaja rury do gardla. Napisałam tak trochę pokręciłam ale postaram się jeszcze dopisać jak cos zapomniałam. Po ciąży zostało mi jeszcze do zgubienia niecałe 5 kg ale mysle ze ogarne to w krótkim czasie. mam pytanie do mam karmiących mm w jakich ilościach dopajacie swoje maleństwa i czym?? siadam i zaraz nadrabiam dalej wasze wpisy bo mam z 30 stron. pozdrawiam was i ucałujcie wasze pociechy ode mnie i Majulki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej po wizycie tak jak podejrzewalam. mega infekcja i antybiotyk na tydzien. lotem kontrola. xxx nie wiem czy to przez marchewke ale Leos mial dwa ataki placzu pod wieczor. potem zrobil kupke i juz byl wesolutki xxx Palka dobrze ze juz jestes i juz u wad w porzadku:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Claudina fajnie, że noc przespana i oby tak dalej :) X Kasia fajne rozwiązanie z tym Waszym spaniem, niby razem a osobno ;) Powodzenia na szczepieniu. X Safari my jesteśmy po 1-ych szczepieniach 5 w 1 , pneumo i rota. Tu też nie ma do wyboru jakie szczepienia chcemy, jedynie rota są dodatkowe. Wszystkiego naj ! :) X Agagula fajna reklama by była hehe . Pewnie, że warto byłoby wrócić do tych szaleństw, tylko najpierw musi wrócić moje libido :/ i mam nadzieję, że się unormuje najpóźniej jak skoncze kp , a życie seksualne ma tez ogromny wpływ na relacje, przynajmniej u nas tak jest. Pod koniec połogu to już na siebie z mężem warczelismy a wystarczyło się bzyknąć i skończyło się czepianie o głupoty ;) X Pałka nawet nie chce sobie wyobrażać co czułaś widząc sine dziecko.. Dobrze, że już jest w porządku :) oby te szczeliny się pozamykaly , zdrowka życzę dla Malutkiej :) X Andzik wspolczuje infekcji, kuruj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu newt, znowu nie załogowana :-( Palka - aż mi skóra cierpła jak czytalam o waszych przejściach! Cieszę się że już lepiej i trzymam kciuki za wizytę u kardiologa. Co do dopajania, to my co prawda jesteśmy na karmieniu mieszanym ale codziennie daję Adasiowi trochę przygotowanej wody mineralnej, żeby się przyzwyczjał, że nie tylko maleko jest do picia. A w razie problemów ze zrobieniem kupy słabiutki rumianek bez cukru. xxx Mam pytanko. Czy jak mały jest na kp i mm to powinnam zacząć rozszerzanie jedzonka po skończeniu 4 miesiąca czy później? U lekarza będziemy dopiero w połowie marca, a chciałabym coś wiedzieć wcześniej. Przyznam, że chętnie już zaczęłabym wprowadzać do diety coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×