Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość newt
Palka - trzymam kciuki i czekam na dobre wieści. Do boju kobieto! :-) Miałam przerwę w czytaniu kafe, więc biorę się za nadrabianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka , będzie dobrze. Moim zdaniem i z własnego doświadczenia powinni Ci zrobić cc przy takim dużym dziecku . Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik a ten hipp to pierwsze mleko sztuczne jakie podawalas Leosiowi??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Pałaka wow!!!! duża dziewczyna sie szykuje. W moim szpitalu byłoby cc bez dyskusji! Myslalam ze wszedzie tak jest ze po wyzej 4 kg robią juz cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No to Pałka czekamy na wiesc;) A i duza Ta twoja królewna;) ale w sumie nie wiadomo bo z ta waga z usg róznie bywa;) ja i Malwi jestesmy tego przykładem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja najpierw podawalisy nan pro1 bo tym mlekiem był dokamiany w szpitalu. Ale jak zaczelismy zwiekszac ilosc mleka to zaczeły sie problemy ze wzdeciami i kupka. połozna dala mi potem puszke nan pro1 z l reuteri jakas dobra bakteria ale nie było poprawy. a teraz dajemy tego hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik a jak wprowadziłaś hippa? stopniowo czy od razu? bo problemy z kupka mogą byc jeszcze jak przestwiłas Małego od razu. Melko tez raczej nie "działa" od razu. Muis minąć kilka dni zeby zobaczyc efekt-tak mnie uczyli ale oczywiscie moge sie mylić :p Wiem co przeżywasz, tak jak juz wczesniej pisałma ze my juz 5 mlk przetestowalismy i po kazdym jest to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na ból brzuszka polecam kateter Windi poczytajcie o tym super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja od razu i to moze był mój bład. Zobaczymy jak jutro leos bedzie sie czuł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jednak cicha nadzieję na to cc, z wrażenia nie mogę zasnąć. Dziś nic mi nie robili żadnego balonika ani nic. Ciekawe co będzie jutro,jaką decyzję podejmie lekarz. Nudy straszne, ale to już chyba ostatni czas kiedy będę mogła się ponudzić więc korzystam;D zaraz może spróbuję zasnąć żeby nie wyglądać jutro jak zoombie. Miłej nocy. Pałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. jak tam nocka? Andzik jak Leoś w nocy?? zapomniałam Ci wczoraj napisac ze ja od kilku dni podaje rano (przed pierwszym porannym posiłkiem) Hani troche ciepłej przegotowanej wody i po 20 min mleczko-zawsze jest po tym kupka :-) moze "przetestuj" też na Leonku :-) Pałka wyspałaś sie kobitko? jakies postępy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
to wyżej pisałam ja :-) ANJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z usg 2 dni przed porodem wychodziło że Niunia ma mieć 4,5kg. Byłam przerażona bo wcześniejsze dziecko miało 3,800. Dlatego na porodówce mierzyli mi miednicę czy dziecko przejdzie. Powiedzieli że przejdzie i akcja porodowa trwała dalej. No dobrze że miała mniej czyli 4,200. :) Zrezygnowałam kapać z dodatkami tych płynów wszelakich. Mama doradziła żebym umyła dzidziusia w takim lekkim krochmaliku. Powiem wam że pomogło. Poznikały te czerwone plamiska, no nie wszędzie jeszcze ale jestem dobrej myśli. Kiedyś mamy miały mąkę ziemniaczaną jako puder do pupci czy pod paszki i doskonale się sprawdzał. Także ja wracam do tych starszych sprawdzonych metod,a te piękne pachnące płyny do kąpieli zachowam jak Nikolka podrośnie. Jeszcze może być uczulenie na proszek lowela bo w takim prałam ubranka. Muszę to wybadać pomału. Kiedyś był taki proszek Cocolino. Nigdy przy dwójce dzieci nie było z nim problemów jeżeli chodzi o uczulenia z udziałem tego proszku. Ciekawe. A może on jeszcze jest dostępny na rynku? Może go nie wycofali? Muszę popatrzeć. No tak ,.....tylko kiedy ja swobodnie pojadę do skelpu? UPS.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka trzymam kciuki! Dużo wytrwałości i siły dziewczyno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Meg ja własnie słyszałma o "cudownych" własciwosciac kąpania dzieci w krochmalu ale jakos sie jeszcze nie odwazyłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobitki;-) ja nadal na patologii się lenie no bo niedziela i dziś zatrzęsienie z porodami. U mnie coś się ruszy jutro lub we wtorek takiego dostałam dziś cynka od położnej i mówiła żebym zrezygnowala jutro ze śniadania. A tak to stara bida jak to się mówi. Nocka tragedia, co 2 h pobudka na pomiar tętna potem rano też jak w wojsku no ale trudno, przemęcze się. Zastanawiam się nad pokojem rodzinnym, ale nie wiem czy warto płacić 300zł. Któraś miała? Pałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. My sie dzis troche wyspalismy bo wczoraj wricilismy ze spaceru, wykapalismy malego i zdecydiwalismy ze pierwszy raz i na noc podamy mu mleko sztuczne. I wiecie co ? Maly wieczorem nie mial kolki do pierwszej w nocy tylko najadl sie butelka i usnal tacie na rekach o godzinie 22iej i spal do 4. O czwartej dalam mu butelke i spal prawie do dziewiatej :) Nie wiem o co chodzi. W dzien normalnie karmie go piersia bo nie zamierzam z tego zrezygnowac a w nocy chyba przejdziemy na butelke bo i maly wyspany i my wyspani i szczesliwsi. Przy cycku w dzien troche rzuca nogami, napina sie i poplakuje tak jakby jadl i zaraz mial jakies skurcze w brzuszku wiec je tak niespokojnie ale je. Xx Kupki mu sie zrobily dziwne ja mial takie normalne luzne tak teraz w kupce sa takie jakby malutkie ziarenka i jest ich tyle ze przez to ta kupka taka gestsza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowamama załatwiając teraz potrzeba zaśw za 2013 rok :) xx Zuzke też często męczy brzuszek, ale tylko wieczorem, drze się wtedy niesamowicie, dajemy jej Bobotic i jest w miare ok ostatnio:) w dzień śpi bardzo mało i ****ardzo często - co półtorej do dwóch godzin, ale za to noce to bajka, śpi po 3,4 h za jednym karmieniem :) w dzień zasypia niestety jedynie na rękach i często jest płacz jak ją odkładamy. Zaczeła też póxno zasypiać - nie od razu po kąpaniu ale tak ok 22, ale nie jest źle. xx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;-) melduje ze Leos ochrzczony:-) w kosciolku jak i w restauracju byl bardzo grzeczny i spokojny. pare razy aby delikatnie zaplakal. jestem bardzo zadowolona bo wszystko poszlo po mojej mysli. jak maz zgra zdjecia to wrzuce cos na fb:-) xxx Anja nasze mleczko z hippa zaczelo "dzialac" Leonek dzis spokojniutki i byly az dwie kupki zrobione samodzielnie bez an jednego skrzywienia czy placzu. w zyciu bym nie pomyslalaze kupa tak bedzie mnie cieszyc;-) xxx co do cocolino to jest to nadal ale u mnie jest dostepne w formie plynu do plukania i ja to stosuje i malemy nic jeszcze po tym nie wyskoczylo. i jest tanie bo ok 9 zł kosztuje za 1 l xxx Palka ale ty sie naczekasz;-) xxx Ide spac bo padam na twarz. Dobranoc laseczki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza u nas to samo. Tez na rekach usypia i to twardo a jak chcemy odlozyc to od razu czuje. Dzis troche dluzej usypialismy ale drugi dzien bez nocnego krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik no to świetnie, super ze mleczko w Waszym przypadku sie sprawdziło. No i fajnie że chrzest sie udal i macie za sobą :-) my planujemy dopiero na wiosne. Pałka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie do Was....moja Hania a na potylicy takie czerwone plamki, nie sa wypłukle ani przesuszone, czytałam w internecie ze moze to byc cos takigo jak uszczypniecie bociana, czy spotakłyscie sie kiedys z czyms takim albo Wasze dzieci maja takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, moja Marys tez to ma, syn mojej siostry tez to miał. Dr to widział mowila ze to moze schodzić kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja melduję się po raz ostatni w dwupaku:-P mam dziś cięcie między 13 a 14 także siedzę z dziewczynami i czekam:-P niedługo muszę się trochę podszykowac i jazda. Odezwe się później po wszystkim jak już mnie ogarna. Trzymajcie kciuki. Pałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Anja u nas tez to jest. :-) moja roczna cora tez to miala, dosc dlugo.. ale ani nie wiem kiedy jej to zeszlo.. ale z 3 msc juz na pewno tego nie ma. Nic z tym nie robilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, u nas oprócz tego jeszcze jest plamka na powiece podobno pocałunek anioła i plamka na czole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I męczymy sie z potowkami, kurna dziecko przegrzalam... Dziś będziemy kąpać w krochmalu bo mam próbkę i chyba mąka ziemniaczana pójdzie w użycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×