Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość gość
kupilam i bzdury co tu wypisuja nie schudlam ani grama !!!!! jakies tablety ziołowe i tyle !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam i totalna lipa!!!! bzdura że się tak chudnie!!!! nie schudłam ani grama nie kupujcie tego dałam się nabrać!!! naiwna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam i totalna lipa!!!! bzdura że się tak chudnie!!!! nie schudłam ani grama nie kupujcie tego dałam się nabrać!!! naiwna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam dziś lipocare. Pytanie mam do Was: JAKIE JEST DAWKOWANIE? i czy na czczo sie połyka czy tez po 1 posilku i czy o tej samej porze? Pomóżcie bo nie moge nigdzie znalezc informacji na ten temat:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mi mowila koleżanka bierze się 2x dziennie jak antybiotyk. czyli co 12h, obojętnie czy przed czy po posiłku. Ja osobiście nie brałam tego, ale sie zastanawiam, bo trochę przydało by się zrzucić zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam, je swojemu mężowi, bo nie dbało siebie i zaczelo mi to przeszkadzac, ze zamiast byc witalnym mezczyzna, stawal sie powoli starym dziadem. Na poczatku nie bylo opcji go namowic, a opakowania staly juz w pokoju. Po jakims czasie zauwazylam ze sam bez mojej wiedzy zaczal brac i dopiero po miesiacu sie do tego przyznal i powiedzial ze schudl 7kg usmiech.gif Bylam w szoku i teraz ja tez je biore ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są boskie - na prawde!!! Rewolucja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnei w pracy zrobił sie szał na te tabletki :)) jedna osoba kupiłą i pochwaliła się efektami i teraz każdy chce mieć taki sam efekt. Nawet mój prezes hahahahah.... śmieszna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie moge doczekać sie efektów :D:D:D mam nadzieje ze szybko schudne bo za 2 miesiące jestem świadkową na weselu siostry więc wypadało by zrzucić parę kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko uważaj, bo bez sensu chudnąć do dnia wesela, bo jak tu sukienke kupić, jak bedziesz cały czas chudłą. Rdze brac jeden miesiac i poczekać do wesela, pozniej ponownie kuracje zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest wersja tych tabletek dla mężczyzn? Czy to obojętnie działa bez względu na płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boże to na prawde działaaaaaaa!!!! 18 kg mniej!! jejejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihih.... nie ma podziału na tabletki dla mężczyzn i dla kobiet :D one mają jedno działanie na organizm i tak samo działają na facetów jak i kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihih.... nie ma podziału na tabletki dla mężczyzn i dla kobiet :D one mają jedno działanie na organizm i tak samo działają na facetów jak i kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki bardzo, bo właśnie szukałem w internecie jakiejś innej odmiany dla facetów tego lipocare, ale nic nie znalazłem wiec sie domyśliłem, że to jest dla obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne!! jestem po 3 miesiącach po kuracji i najbardziej bałam sie efektu jojo i faktycznie!! nie ma!! Przytyłam tylko 2 kg, ale to nic do stracenia moich 15kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stosowałyście jakąś diete przy tym? moja przyjaciółka brała ten lipocare i dodatkowa (dla zwiekszenia efektów) ograniczała sie do diety Massenderowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sueeeeeerrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest to na co tak długo czekałam :)) 8kg mnie w miesiąc. SZOOOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż 12 kg w ciagu 2 miesięcy a ja 15 kg. CHyba na kobiety działąją one lepiej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 68
Gdyby to "cudo" było skuteczne to by waga spadała....a tu NIC po miesiącu :( Nie jem słodyczy, ani kolacji.......załamka, szkoda kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie jakiś szczery post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj_tek
Oszustwo i to tak prymitywne a to dowód: w linku zamiast "_" wpisz "." pl_lipocare-cytotheraphy_com pl_delipox_com Dwa różne produkty a strony z opisem działania identyczne, nawet opinie z facebooka zostały prymitywnie spreparowane, w komentarzach zmieniono tylko nazwę preparatu. Może i preparat działa, ale jeśli tak jest to poco uciekać się do takich metod promowania czegoś co jest tak cudowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj_tek
Następne Oszustwo!!! zamiast "_" wstaw"." www_acaipower_net Acai Power z brazylijskich jagód Acai skuteczność potwierdzona przez Instytut dietetyki w Krakowie - sprawdziłem, nie istnieje taki instytut. www_cga-booster_pl CGA BOOSTER, tabletki z zielonej kawy, wyniki skuteczności potwierdzone przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dietetyków - nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałam się nabrać oszustom ,biorę już 15 tabletkę i nic nie chudnę ,nigdy więcej nie dam się nabrać na tego typu reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ostalam delipox jako zamiennik lipokare to oszustwo ...sciema a na infolini p.x rzucila mi sluchawka mowiac ze gowno ja to obchodzi ze jestem niezadowolona z produktu..szok jak nabijaja w butelke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naciągacze jak to w internecie pełno, państwo bezprawia i tacy pozniej żarują na takich jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipokare to syffff ...proszek gowno zielone nic nie daje to oszustwo...zlodzieje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikwgw
Nie kupujcie tego s**tu...kupilam .biore 10 tabletke i nic Zero efektow.apetyt jaki mialam tak i mam. A ponoc mialy go zmniejszac. zwykle oszusci i nsciagacze.nie wierzcie osobom ktore pisza na forach ze schudly po tych tabletkach bo to zwykle osoby z marketingu ktore maja za to placone.wykonuja swoja prace. NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA !!! RUCH RUCH I JESZCZE RAZ RUCH PLUS DIETA I MAMY EFEKTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×