Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość Kiciaa_poznan
Nie wiem o co chodzi Tobie spamując co chwilę tą rozmowę!! Daj sie ludziom wypowiadać, a nie wprowadzasz jakieś glupie zamieszanie. Po co klamiesz ludzi i nie dajesz im mozliwosc pokonania kilogramów!!! Ja bym mu nie wierzyła dziewczyny. To jest zapewne osoba z konkurencji i dlatego tak wypisuje. Mi Lipocare pomógł jak napisałąm wcześniej w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertniczka_01921
ania juz napisałam do Ciebie, ale poczekaj z odpowiedzią. Bo pare moich koleżanek jeszcze sie zaoferowało do kupna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamma_doriss
Ania szkoda, że tak późno napisałaś ta wiadomość, bo już zdążyłam zamówić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys kupiłam tą kawe i brzuch mnie po niej bolał. Ziółka nic nie pomogą na zrzucenie kg. Lipocare to jest to co Ci skutecznie i efektywni pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotarbinskaaa1
niesamowite efekty w bardzo szybkim tempie.!!!! rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 25 lat miałam problemy z nadwaga. Moj dietetyk zalecił mi diete + zazywanie Lipocare i po miesuacu schudlam 9 kg! Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenaskwierzyna
Kobietki te tabletki na prawde dzialaja!!! Nie wierze, ze dzieki nim schudlam 12kg w ciagu miesiaca. wlasnie jutro zamierzam kupic kolejne opakowanie! a jak wasze rekordowe efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzijest ania
moj rekord to w pierwszym miesiacu 9kg pozniej, 7kg i kolejne 7 kg :)) ale moja kolezanka z pracy 13kg!!! Wiekszosc z dziewczyn kupiła je i teraz rzescigamy sie kto wiecej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris kolobrzeg
hahahahhahahah nie rozumiem jak mozna sie scigac w odchudzaniu :) Niech kazda dba o siebie , zeby poznjie nie wygladac jak anorektyczki. Ja dzieki lipocare zrzucialam 6kg w 3 tygodnie, zobaczymy jaki bedzie wynik w nastepnym tygodniu :)) dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
graulacje wszystkim!!! Ciesza mnie niezmiernie Wasze historie :D ja łącze się z wami i podziele sie swoja opinia. @0kg mnie przez 3 miesiace, jestem szczesliwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipocare Cytotherapy szybko i skutecznie eliminują przyczynę tycia – blokując działanie fruktozy, która jest odpowiedzialna za produkcję i gromadzenie tłuszczu przez organizm. Przywracają prawidłowe działanie organizmu, dzięki czemu organizm zaczyna błyskawicznie spalać nagromadzony tłuszcz oraz oczyszcza się z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doominik azg
jejejejjejejejejejejejejjejejejejeje !!! wszyscy teraz sie mnie pytaja czy bylam na zabiegach odsysania tluszczu itp. A ja im mowie ze to zasługa tylko i wylacznie Lipocare ^^ :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika wrozba
no miałyście racje!!! Dzieki nim uporałąm sie z moimi dlugoletnimi kompleksami :)) HURA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotawarsaw
fakt faktem, ze najlepsze na odchudzanie jest **********le co z osobami, które procują ciagle i mają rodzine, nie bama za dużo czasu wolnego. Ja własnie jestem taką osobą, która duzo sie poswieca swoim dzieciom i pracy. Kupilam Lipocare z zamiarem stosowania ich tylko przez miesiac, zeby sprawdzic ich efekt. W rezultacie jestem juz na 3 opakowaniu i w sumie o 18kg mniej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drpaniprofesor
:DD:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D juz 3 opakowanie zaczelam, jak narazie 12kg mniej. Myslicie ze mozna wiecej schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinawol73
oczywiscie ze mozna, ale czasmi nie jest to zalezne od nas samych. LIPOCARE ogranicza nasz apetyt na jedzenie, ale to w duzej mierze zalezy od genow ile tak naprawde schudniemy. Najwazniejsze jest to ze tabletki dzialaja i jak czytalam opiie w internecie najmniej schudla osoba o 6kg w miesiac, ale to i tak bardzo duzo w porównaniu do tego co sie osiaga dzieki ciezkim cwiczeniom na silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinujemymarta
Kochane! polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybowskajoanna
boże to na prawde działa, stosuje juz tydzien a schudlam 1,5kg WOW!!!!!!!! Ciekawe na jakim poziomie skoncze kuracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejkowy temat, dziś ruszyła "kampania reklamowa" tego specyfiku. Na różnych blogach i forach pojawiły się anonimowe komentarze zachwalające ten "cudowny" środek. Za kilka miesięcy pewnie produkt zniknie z rynku - jak ludzie zaczną orientować się że to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolowakarolina
bardzo gorąco polecam wam dziewczyny. produkt warty swojej ceny i bardzo szybkie efekty, a to jest najwazniejsza zaleta !! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooornela
Po prostu magiczny produkt. Koniec z nadmiarem kg! Koniec z moimi kompleksami. Jejku nareszcie cos na naszym rynku co daje zadowalające i rzeczywiste efekty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9kgmniej
9kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też 9kg!! ten produkt sie robi popularny w całej Polsce. Moje kolezanki z pracy teraz o nim glośno mówią :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takbardzo
Lipocare! Boze zachowuje sie jak dziecko, bo nigdy wczesniej nie schudlam 20kg w ciagu 3 miesiecy!! TAK JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkakarotka
ej dziewczyny, jeśli nie wierzycie w zadne produkty internetowe to zapewne dalej macie duzy nadmiar kilogrmow. Warto czasami spobowac produktów, które sie bardzo dobrze reklamują i warto o nich poczytać i wejść na strone. Bo w przypadku Lipocare jest on bardzo popularny w STANACH, a na rynek polski dopiero wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobiegamdocelu
No właśnie zastanawiałam, sie czemu mi ciotka Lipocare przywiozła ze Stanów. Faktycznie opowiadała mi ona o nim, że tam robi furorę i wszyscy go biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalczykjoanna
kosmos! 18kg mniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a drogie sa te tebletki na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEZU KUPIŁAM!!!! JUPIIIII!!! ale sie jaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×