Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość gość
Dzięki mojemu nadciśnieniu, musialam brac przerozne leki, przez ktore tyłam. Nie chcialam sie poddac, ze wzgledu na moj wyglad i chodzilam na silownie. Niestety nie moglam sie przemeczac wiec musialam odpuscic ;( Bratowa polecila mi Lipocare. Wzielam i po miesiacu schudlam 12kg. Bylam w ogrmonym szoku!!! warto dziewczyny, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działają tak jak powinny działać. a Ci któzy wypisuja negatywne komentarze, po prostu nawet ich n kupili, a nei wierze ze cos co dopiero wchodzi na rynek moze miec takie rewelacyje efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet dobre w smaku! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka mała rzecz, a robi tak dużooooo ! helll yeahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chce je mieć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto czasmi uwierzyc namową przyjaciółki. Obiecywala ze mi Lipocare pomoze i działa!. Zapewne wiekszość tutaj nie wierzy w efekty, ale po prostu mi sie teraz chce smiac z Was, ktorzy nie wierza.. Bo czekacie, lezycie i tyjecia, a patrzcie ile polek stało się pięknych dzięki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZibila
hej kochani ja biore je drugi dzien he no nic narazie nadzwyczajnego ale naprawde nie mam apetytu jak przed kuracja Slodycze moga lezec a mnie to nie rusza Kurcze w szoku jestem ja taki lasuch!:-)Coś w tym jednak jest Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monika
mnie dziwią wpisy co minutę zachwalające ten produkt !!!!!!!!! ja jestem po 2 tabletce, na razie nie widzę zadnej różnicy, ale też nie czuję się jakoś żle. bede brała dalej i zobaczymy... gośćZibina jesteśmy na tym samym etapie, tez po 2 tabsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOMPLETNE BZDURY danych firmy nie ma płacisz nie wiadomo komu reklamować też nie ma gdzie uważajcie Urząd Skarbowy juz ponformowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ogarnijcie sie bo życie Was ogarnie samo, naprawde wierzycie w te bzdury? Zeby one chociaz minimalne wskazywaly na cien szansy dzialania, a caly czas jakas firma zarejestrowana na Malediwach czy innej Alasce tworzy kolejne falszywe strony reklamowe aby pod plaszczykiem pseudo strony medycznej reklamowac kolejne nie istniejce cuda. Ten oszust już naciągnął całą masę ludzi na Lipoxine, Lagrend Hialuron, Liposuction, Błonnik Beta ... zajrzyjcie to tamtych tematów, najpierw były takie same "zachwyty" czyli po kilkadziesiąt reklamowych wpisów a po 2-3 tygodniach zaczęły się lamenty bo ludzie zamawiali a niczego nie dostawali, pieniądze są i były nie do odzyskania, a jak już coś ktoś dostał coś to okazywało się, że słynny "lagrend" za 300 zł to jest krem, który w każdej drogerii jest do kupienia za zł 25, tak samo wszystkie błonniki, lipo-cuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZibila
Ja mam gdzies te krytyczne opinie Jestem nastawiona pozytywnie Wczoraj sie zwazylam i tak za 2 tyg znowu sie zwaze i zobaczymy Ja sciemy napewno nie napisze Jestem powazna osoba Te wszystkie diety Dukana itp w tylek mozna wsadzic Mam znajoma ktora ja stosowala Owszem schudla ale wyglada okropnie blada i jakby szklista masakra!ZADNYCH DIET po prostu jesc o połowe mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań piotrusiu kaszubski reklamować to kvrewstwo, bo już szlag trafia... lipocare, lipoxine, liposuction, błonnik pro, błonnik beta, g****ofupa... ile jeszcze oszustw wymyślisz i nap**********z reklam do nich? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikajcie ich jak ognia!!! nie dajcie się oszukać!!! te preparaty nie pomogą wam!!! w opakowaniach nie ma ulotek, nie ma podanego składu, środki te nie są nigdzie zarejestrowane, nikt nie wie "co to jest"!!! mogą wam tylko zaszkodzić!!! stracicie pieniądze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monika
Jak obiecałam to pisze to mój 3 dzień brania tabletek nie dzieje się na razie nic ale pisać będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa2777
witam ja tez kupilam te taletki i szczerze mowie ze nie dzialaja na mnie wcale. nawet przeciwnie wracam po 17 z pracy i najesc sie nie moge. ja zamawialam telefonicznie facet powiedzial ze 2 tabletki na dzien a w necie pisze 1 tabletka. a poza tym zadnej ulotki do nich nie dostalam i samo to juz jest dziwne. nie bede sie starala o zwrot kasy bo pewnie jej nie odzyskam i szkoda mioch nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa2777
i tez pisalam na fb to tych osb co niby schdly nic nie odpisaly a na zdjeciach sprzed roku wygladaja tak samo szczuplo. nie wiem moze i na kogos zadzialaly te tabletki dobrze ale nie na mnie wydalam stowke na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa2777
ktos wczesniej napisal ze to nie prawda ze nie ma ulotek. ja nie mam powodu klamac ulotki ie bylo nawet te tabletki w kartoniku nie byly. a kapsulki wygladaja w srodku jak zmielona marihuana. nie ma skladu nie ma nic. a co jest napisane to nie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do agaaa2777 Potwierdzam -nie było do tabletek żadnej ulotki. Ja dostałam je w kopercie bąbelkowej. Są zielone jak zmielony koper :-) tez myślę że to jedna wielka ściema z tym odchudzaniem, kasa poszła w błoto ale cóż mogę się wypowiedzieć obiektywnie co myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a Ja przytelem 2 kg polecam.Dziala w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje tabletki i jestem zawiedziona bo w 2 tygodnie schudłam tylko 5kg... nie wiem czego to wina ale domawiam kolejne i moze schudne upragnione 15 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_87
Witam, ja jestem cukrzykiem i podczas całej 2miesięcznej kuracji byłem pod obserwacjom mojego lekarza. Dzięki tej kuracji nie tylko pozbyłem się zbędnego ciężaru ale dodatkowo obniżyłem poziom cukru dzięki czemu czuje się lepiej i nie musiałem też zmieniać jakoś mojej diety. Polecam serdecznie wszystkim chcącym schudnąć szybko i bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_25
Cześć :) Dostałam wczoraj paczkę. Ładnie zapakowana, zabezpieczona. Dziś zaczęłam moją kurację:) Będę informować was na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_wawa
Witam :) Jestem zadowolona z decyzji jaką podjęłam 2 miesiące temu zamawiając kurację odchudzającą lipocare :) Pozbyłam się 20kg w 2 miesiące. Nie udało mi się tego zrobić od roku aż znalazłam reklamę w internecie i zamówiłam:) Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:), odebrałam paczkę dziś. Bardzo ładnie zapakowana i zabezpieczona. Przesyłka szła 2 dni i byłam zaskoczona, że tak szybko. Dziś zaczynam kurację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona20_20
Juz 3 opakowanie zaczelam, jak narazie 12kg mniej. Myslicie ze mozna wiecej schudnac? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula19_88
Porownywujac Lipocare z wczesniejszym srodkiem na odchudzanie, ktore stosowałam Linea +, to szybko mozna stwierdzic, ze Lipocare daje szybsze efekty, co za tym idzie jest skuteczniejszy. Przez linea + nie czulam sie zbyt dobrze, mialam po prostu mdlosci i musialam przerwac stosowanie, bo lekarz mi zabronil. Zaczelam stosowac Lipocare i nic mi nie bylo, nawet czulam sie lepiej jakbym miala wiecej energii na do dzialania. dzieki niemu schudlam 11 kg przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiiiia_28
Witam :) Chciałam się podzielić swoimi wrażeniami z zakończonej kuracji odchudzającej :) Zakupiłam 2 opakowania Lipocare na miesiąc i powiem szczerze, że przy nie wielkim wysiłku jaki wykonuję czyli typowe prace domowe jak sprzątanie i bieganie każdego ranka po ok 30min. Rezultaty są bardzo widoczne bo straciłam 20kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZibila
hej ja juz 3 dzien je biore i naprawde nie mam apetytu takiego jak zawsze Czuje ze kilogramy poleca Badzcie cierpliwi!Kazdy organizm inaczej funkcjonuje jedni schudna wiecej inni mniej Wazne ze waga idzie w dół!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie coś powinno być więzienie. Drugie jak nie wiem co tabletki bez ulotki, firma krzak zajmująca się leczeniem, koszmarny poziom reklamy (pisanie komentarzy co 10min, na pewno nikt nie zauważy xD) KOBIETY, OGARNIJCIE SIĘ. Zamiast 100zł dawać zarobić jakiemuś złodziejowi, idźcie do dietetyka. Więcej zyskacie, a pacan się nie nachapie. A jak która kupi, to zapłaci podatek od głupoty, ot co. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monal
ludzie, jak macie takie wyniki spadku wagi, to pokazcie fotki bez twarzy sama sylwetka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×