Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość dobrypomysl
dziewczyny może wrzucimy zdjecia naszych przemian, gdzies na jakas trone ze zdjeciami? Ja ktoras sie wtydzi nie musi byc widzialna twarz, chodzi o promorcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarowaola
Porownywujac Lipocare z wczesniejszym srodkiem na odchudzanie, ktore stosowałam Linea +, to szybko mozna stwierdzic, ze Lipocare daje szybsze efekty, co za tym idzie jest skuteczniejszy. Przez linea + nie czulam sie zbyt dobrze, mialam po prostu mdlosci i musialam przerwac stosowanie, bo lekarz mi zabronil. Zaczelam stosowac Lipocare i nic mi nie bylo, nawet czulam sie lepiej jakbym miala wiecej energii na do dzialania. dzieki niemu schudlam 9 kg przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajoskie u cudowne efekty. Jakbym urodziła sie na nowo moje drogie :)) Balam sie jedynie, ze bedzie mnie bolal brzuch, ale przeczytalam sklad i wiem ze to sa naturalne srodki na przyspieszenie metabolizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.sprawdzila.sa.ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on jest na pewno bezpieczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w jego skladzie są tylko i wyłącznei naturalne składniki!! Jak moj dietetyk znajomy go polecał, to nie ma zapewne w nim chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaga!!! na seriooo!!! warto wierzyc w marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam je swojej córce, która miałą powazny problem z nadwagą. Stosowałyśmy wiele środków, ale znajoma poleciła nam Lipocare, ktore sa bezpieczne i nie ma przy nich znużenia i mdłości. Efekty córka zauważyła już po tygodniu. Po miesiącu zrzuciła 9kg i byłą najszczęśliwszą kobietą na świecie smiech.gif POlecam każdy, ktorzy borykają sie z tym schorzeniem bo warto spobowac i zmienić siebie z Lipocare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo dla producenta, bo zrobil złoty produkt na naszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioa121212
podpisuje sie pod powstem wyzej o faktycznie złoty protukt.! Nie wiedziałam, że coś mode dawac takie skuteczne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z efektow. faktycznie produkt pomaga i może nie jest bardzo znany na rynku, bo wiele firm juz od dawna sie pozycjonuje w czołóce, ale czytajac opinie na ich temat to max ludzie chudnac 3kg w miesiac. warto "lapac" sie produktow firm, ktore sie reklamują na całą polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkakwiatka
no tak firma malo znan i duzo osob ciezko przekonac, ale wystarczy preczytac na roznych forach opinie ludzi, ktorzy stosowali te tabletki i sa bardzo i to BARDZO zadowleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drochowicz
30 tabletek to kuracja na 1 czy 2 miesiace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsomsaba
1 opakowanie zawiera 30 tabletek czyli kuracja 1 miesięczna. Jak moge doradzic to polecam zakup 2 opakowan, bo zrobisz błąd taki jak ja, ze kupilam 1 opakowanie "na tz. poczatek", ale po miesiacu juz chcialam drugi, a moglam zamowic 2 opakowania bo sa w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest promocja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
dzis zamowilam tabletkiLipocare Ciekawa jestem czy naprawde dzialaja Cale zycie jestem gruba Masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie kolejny bajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZibina
waze 125 kg cale zycie mordegi diet i wszystko do d**y Moze teraz te tabletki zadzialaja mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekonajcie mnie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się objawia branie tych tabletek? Co się dzieje? Nie ma się apetytu? no i co wtedy jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
chyba sie je normalnie No moze troche mniej he he Ja dopiero zamowilam To zobaczymy czy to prawda Ja zamowilam je z gazety za dwa opak 153 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro dostane tabletki jak jestem ciekawa czy na mnie zadzialaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze powiedzcie mi przez jaki czas musze to brac miesiac dwa czy tyle ile mi sie bedzie chcialo no i czy nie ma efektu jojo ciekawe ze bede stosowac zalozmy przez 2mies i potem juz mi nie bedzie potrzebny albo sie roztyjr jak swinia przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkt jest bardzo skuteczny na odchudzanie portfeli. Firma "krzak" rozprowadzająca towar bez adresu siedziby firmy, działa jak Amber Gold obiecująca wysokie zyski. Wielka ściema i oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona i zarazem wzruszona, bo od lat cierpie na otyłość. Nie wierze wlasnym oczom, jak patrze w lustro. JEstem znowu piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o alkohol to nie polecała bym w ogóle pić w czasie stosowania, bo to sa tylko puste i zbedne kalorie, a one tylko powoduja otyłość. wiec po co sie odchudzac i jednosczesnie pic piwko przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkadokompa
ludziskaa to działa....boże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaania
bardzo dobry produkt. Myślałam, ze reklamy sa przesadzone, ale rzeczywiscie schudlam 18kg w ciagu 2 miesiecy. Jesli ktos nie wierzy to po prostu traci czas na głupie diety i tylko zyskuje na kg. Ludzi w Polsce chudna dzieki Lipocare!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakarolcia
Kupiłam, je swojemu mężowi, bo nie dbało siebie i zaczelo mi to przeszkadzac, ze zamiast byc witalnym mezczyzna, stawal sie powoli starym dziadem. Na poczatku nie bylo opcji go namowic, a opakowania staly juz w pokoju. Po jakims czasie zauwazylam ze sam bez mojej wiedzy zaczal brac i dopiero po miesiacu sie do tego przyznal i powiedzial ze schudl 7kg :)) Bylam w szoku i teraz ja tez je biore ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... aż dziwne ale działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×