Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość gość
No własnie, ja slyszalam bardzo duzo pozytywnych opini n atemat tego lipocare. ON pomaga, wystarczy stosowac sie do zalecen, a w razie czego mozna caly czas dzwonic pod bezplatna infoliniie i tam eksperci, zawsze Wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KU**** DZIEWCZYNY fajpierw uzyjcie ten produkt, a pozniej narzekajcie ze nei ma tego i tego. Zastosownie bardzo proste. nIc nie rozpuszczac, nic nei lamiesz, po proastu beirzesz tabletke i tyle. Efekty na rpawde juz po kilku dnaich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćxxxxxxxxxxx
No nie mogę znów gość usiadł do netu i napstrykał co 5 minut peany, czy to nie jest ściema??? Człowieczku marny, Polki są mądrymi kobietami i tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CUDOWNE one sa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaneta
na poczatku nie wierzyłam tym tabletkom i śmiałam się ze szystkich osób tutaj piszących! Ale mój mąż bez mojej wiedzy zakupil mi je i efekty sa faktycznie powalajace! 9kg w miesiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ta ktoś napisze gdzie można kupić? bo widziałam reklama w fakcie, no ale wyrzuciłam przez przypadek, a bardzo mi zalezy na kontakcie do tego prodktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę podać ile tabletek dziennie trzeba zażywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na strone. www.lipocare.pl i tam zamawiasz sobie :))) Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiaczki :)) jestem z wami! biore juz 3 dzień :))) i czekam na efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocare Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście boczuś, pizza, chipsy cola, na to 2 tabletki lipaczary i 50 kg w tyg. mniej :-P Jak żyję to takich głupot jeszcze nie słyszałam. Nasi politycy przy marketingowcach Kaszubskiego to orły intelektu hi, hi, hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lipocare
Słodkie idiotki wzbogaciły kasę cwanego oszusta! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani ten preparat zawiera dużo kofeiny.Dietetycy o Nim nie wiedza to raz dwa Ja je kupilam po czym szybciej bilo mi serce i bolał mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak stosować tabletki. Może ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam to sciema oszusto przysylja zamiennik z chin nie m tez ulotki po polsku brk skldu po polsku ...jedno wielkie oszustwo ...jk zazwonilm z reklamcja to pni mi rzucila sluchawk...masakra zlodzije i tyle lpiej w aptekach pytc o prawdzone preparty bo tu to tylko zlodziejstwo za ktore nawet redakca nie bierze odpoiedzialnosci ...a gazety sprzedaja ...masowo..naiwnych niebrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE TO OSZUSTWO!!!! Na forum piszą pracownicy firmy wyludzajacej kasę. Biore te tabletki półtora tygodnia i...nic! Dwie rozmowy z konsultantem kosztowaly mnie 85zl. Musialam zadzwonic i dowiedziec się czegoś wiecej o tym specyfiku bo ulotki nie dołączają, rozmawiałam razem 10 i pół minuty, a koszt wyniósł 85zl (wlasnie dzis otrzymałam f-re. WYSTRZEGAJCIE SIĘ PRZED TĄ FIRMĄ i zakupem tych ,, witaminek,, wedlug mnie to porażka i hamstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej ich nie stosuj w srodk jst placebo albo trucizna nic niepisza na ulotkch ja wywalilam do kibla i stracilam kase bo zwrotu nie ma ...to oszuci i zlodzieje nabijaja ludzi butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore od dwóch tygodni i ....zero efektów. Oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam przesyłkę bez żadnych informacji po polsku, tabletki to zielony śmierdzący proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to oszustwo ten proszek to syf...sciema...tylko kase wyludzaja..dlaczego pokurator sie za to niewezmie..moze tv powinna naglosnic temat ..media maja sile przebicia ..bo glin to nieinterrsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAldona
czy w momencie kiedy osiągnie się efekt i przestanie brać tabletki wraca się do poprzedniej wagi???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdura pytasz czy wrocisz do poprzedniej wagi?oczywiscie i jeszcze bardziej utyjesz...bo to sciema...wydaj kase na basen a nie na zlodzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustwo!!!!!!!!!!w aktualnym numerze tele tygodnia jest reklama tych tabletek ze zdjęciami cudownie odmienionych klientek. tylko że te klientki nazywają się zupełnie inaczej i są klientami GAca System i tam schudły, nie wiem czy zdjęcia wykorzystano za ich zgodą ale na pewno reklama i ich opinie są stekiem kłamstw i bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAldona
dzięki, nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redakcja tych gazet bierze kase za szwindel...dobrze wiedza co tam jest ale kasa to kasa wiec umywaja rece...paniusia pewnie dostaje w lape od zlodieji ze takie reklamy wpycha do kolorowych pisemek i kasa sama sie robi...a debili niebrak ktorzy sie na to nabieraja..policja tez umywa rece wiec nic tylko krasc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoo amber gold nakradlo to dlaczego tu nie krasc...przyzwolenie jest ..gazety daja ..ludzie kupuja wiec niech maja pretensje o siebie ze dali nabic sie w. Butelke...zaraz dadza kolejne ogloszenie ze sprzedja srodek na raka...haha i wyludza kase od zdesperowanych chorych a kasa to kasa....i tak nieboszczyk sie o swoje nie upomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawiajcie to są oszuści wysyłają nie to co trzeba a jak chcesz złożyć reklamację to koszt rozmowy wynosi prawie 8zł. Złodzieje. nie dajcie się oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monika
ja obiecałam pisać i pisze :) biorę od niecałych 2 tygodni te niby cudowne tabletki efekt- zerowy, dalej jem tyle ile jadłam, waga ta sama. Także ściema i oszustwo. NIESTETY... nie ma takiego czegoś, żeby jeść wszystko i i chudnąc. Dlatego napisałam się do dietetyka i czekam na swoją indywidualną dietę. Kumpela schudła 17 kg przy dobrze dobranej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie na temat Lipocare jest takie jak na temat wszystkich innych.Nie schudlam ani grama przez miesiac uzywajac Te tabletki. !!!!! Tylko wyrzucone pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg123
Jak to możliwe że wszyscy chudną po 10-20kg - tabletki sprzedawane są od 2 tygodni. Gdzie można było je kupić wcześniej niż powstała strona internetowa do ich sprzedawania ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×