Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość gość
moj rekord to w pierwszym miesiacu 9kg pozniej, 7kg i kolejne 7 kg usmiech.gif ale moja kolezanka z pracy 13kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabsy idealnie pomagają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghipolitahipo
No ja podobnie jak koleznaka wyzej 9kg, 7kg i 8kg :)) ciesze sie ze zaryzykowalam i kupilam Lipocare. teraz polacam go kazdej znajomej mi osobie, ktora miala taki sam problem jak ja ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary,że ktokolwiek kupuje to świństwo...:o Na stronie kafeterii jest sporo informacji na temat oszustwa Kaszubskiego, które bezkarnie(?)kwitnie na oczach wszystkich. W internecie zamieszczane są te same reklamy (onet,wp i inne), tylko co jakiś czas nazwa cudownego środka jest zmieniana.... Interes kwitnie,ludzie kupują i nabijają kasę w/w /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie. Poczytaj sobie np. temat Hialuro Ultra czy Lipoxine, to ten sam naciągacz i te same oszustwa, a tam są już setki oszukanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tyle osób się wypowiada... nie sądzę żeby tu wszyscy kłamali. .. jest tu osoba, która może się np. Pochwalić jakimiś zdjęciami? nie musi być z twarzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćZibina Możesz napisać jak pi zażyciu się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile osób? Masz dostęp do Ip? bo peany na temat tego tu pisze jedna, góra 2 osoby, widać po stylu wypowiedzi, a jak się porówna z innymi tematami tego oszusta to już w ogóle żadnych wątpliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszubski dalej dziala,wymyśla coraz to inne nazwy i preparaty "na coś tam". Lipoxine oczywiście już nie sprzedaje ale inne cudowne rzeczy.I co dziwne pomagają mu w tym reklamy na najczęściej odwiedzanych stronach internetowych. Nie dajcie się zwieść reklamom!!! Bo wszystkie "cudowne preparaty" są do d... Niech ktoś z Was napisze,czy odzyskał pieniądze za lipoxine, Lipocare, Vitalash, Błonnik Pro lub inny "cudowny preparat" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie jesli tak super pomagaja to wyslijcie zdj i tak niewiemy kto to pisze wiec nie tlunmaczcie sie ze nie chcecie sie ujawniac jak kolezanka napisala moze byc bez twarzy ja na stronie lipocare napisalam do laski z fb czy rzeczywiscie jej pomogly te tabletki i wiecie co nie odpisala .... druga tez nie a jak patrzylamn zdj z tamtego roku a z wczoraj laska wyglada tak samo byla chuda i jest chuda a strasznie sie tam wypowiadala ze stracila chyba 15kg;/ a byla strasznie gruba i miala problemy. to co czekamy na zdj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa2777
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa2777
zamowiłam te tabletki lipocare. troche jestem zaniepokojona bo byla tylko plastikowa buteleczka z tabletkami bez kartonika ulotki itp. nie wiem jak je brac i w ogole. na tej buteleczce jest cos tam napisane ale nie po polsku. powiem szczerze ze boje sie je brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaa2777
i czy te tabletki naprawde dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostałam te tabletki i sprobuje je brać... od poniedziałku zaczynam i napisze PRAWDĘ co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wiedzieć, że Lipocare = Liposuction = Lipoxine, które kilka miesięcy temu Hamiltons Group Limited próbowało wprowadzić na rynek. Po aferze z Lipoxine i WhiteTime, którego również nie udało się mu wprowadzić na polski rynek, Piotr Kaszubski uciekł do Anglii. Swoim znajomym oraz na profilu na facebooku powiedział, że pojechał tam promować swój koronny produkt, czyli WhiteTime, ale prawda jest taka że uciekł, bo w Polsce grozi mu więzienie za oszustwa i groźby karalne. Cwaniaczek kreuje się na "milionera", ale to zwykły śmieć. Nie rozumiem jak jego matka Wiesława Kaszubska, która jest wysoko postawianym pracownikiem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, nie wstydzi się, że wychowała takiego gnoja. Poczytajcie sobie też co nieco tutaj, może "odkryjecie" to co i mi się udało: www.natemat.pl/50377,20-letni-milioner-piotr-kaszubski-wielka-sciema-i-genialny-chwyt-marketingowy-czy-prawdziwy-american-dream www.rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/4 24136,milioner-piotr-kaszubski-jaka-jest-prawda-o-piotrze-kaszubskim.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie o autorze: www.wyborcza.biz/biznes/1 ,100896,15706393,Fikcyjni_lekarze__kradzione_zdjecia___u waga_na_biznesy.html www.eprzekret.blox.pl/2014/03/Fikcyjni-lekarze-kradzione-zdjecia-uwaga-na.html www.flesik.pl/uwaga-na-preparaty-piotr a-kaszubskiego/ www.wykop.pl/tag/kaszubski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość moniaaa
goscZibila ja tak samo dzis po pierwszej tabletce. bede codziennie pisac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze OSZUSTÓW
UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! Hamiltons Group Limited - oszuści wprowadzający na rynek NIEREJESTROWANE produkty wprowadzają na rynek kolejny "cudowny" środek na odchudzanie Phosphatix!!! www.phosphatix.pl/ Jakimś "dziwnym" sposobem strona Phospatix oraz kontakt prowadzi do ich innego produktu - BłonnikPro!!! www.blonnikpro.pl/ Ten produk to też OSZUSTWO!!! Ja dałam się nabrać na "Jęczmień Młody", który okazał się "sklonowanym", "ukradzionym" produktem "Młody Jęczmień Zielony" firmy Masterpharm z Łodzi. Nie dajcie się oszukać!!! Wszystkie produkty, które sprzedaje HAMILTONS GROUP LIMITED to wielka ŚCIEMA i OSZUSTWO!!! Za całą sprawą kryje się pseudo celebryta Piotr Kaszubski, przeciwko któremu toczą się już sprawy w warszawskiej prokuraturze na Żoliborzu i Mokotowie. Hamiltons Group Limited naciągają ludzi również na inne produkty: Lipoxine, Liposuction, Mitoxine, Hialuro Ultra, Lipocycle, BłonnikPro, Jęczmień Młody. UNIKAJCIE ICH JAK OGNIA!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!! TE PREPARATY NIE POMOGĄ WAM!!! W OPAKOWANIACH NIE MA ULOTEK, NIE MA PODANEGO SKŁADU, ŚRODKI TE NIE SĄ NIGDZIE ZAREJESTROWANE, NIKT NIE WIE "CO TO JEST"!!! MOGĄ WAM TYLKO ZASZKODZIĆ!!! STRACICIE PIENIĄDZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO jest produkt, który dopiero wchodzi na rynek Polski. Wystarczy poczytac o produkcie na angielskich stronach i zobaczycie, że w stanach ten podukt robi furorę!!! Tam ludzi chudną, a jak zwykle Polacy nie doceniaja i wolą sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁAŁ!!!! Zaje*** efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiaaak
JAk to nie ma skladu i ulotek!!! Wszystko jest. Te negatywne i kompromitujace komentarze pisze konkurencja w celu zepsucia wizerunku przedsiębiorstwa. Nie wierzcie tym bezpodstawnym komentarzom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralam je przez mieiac, sa drogie wiec nie kupilam kolejnego opakowania. Schudlam 9kg a liczylam na lepsze efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkapolska
normalnie rynek zwariował!!! Wszyscy piszą o tych tabletkach. SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Londynie i zamówiłąm te tabletki i jestam bardzo happy! One na prawde pomagaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiazgazownimusz
W koncu znalazłam to na to cekałąm tak dlugo. Moje proby odchudzania sie roznymi duplementami diety nic nie pomogły! Wystarczyly tylko 2 tygodnie, a juz widzialam efekty po braniu tabletek Lipocare. Do wszystkich niedowiarków! One sa cudowneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazetomaniaa
widzialm reklamy tych tabletek w Fakcie. Jak taki produkt sie reklamuje w takich nośnikach reklamowych to musi byc bardzo dobry. Pamietajcei, ze takie gazety nie wystawiaja byle czego u siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam 4 opakowania!!!!! Razem z przyjaciółką!!! CZEKAMY NA EFEKTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam. Moja opinia jest ważna, ponieważ stosowałam te tabletki przez 2 miesiące - 17kg mniej! Bardzo dobrze sie etraz czuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham LIPOCARE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×