Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

Ja też chodziłem, mam nawet bierzmowanie, od samego początku chciałem intuicyjnie na potrzeby tego cyrku tylko jedno imię - Florian. I cieszę się że takie miałem bo moje prawdziwe jak i te na tej szopce okazuje się być pochodzenia Rzymskiego, a nie żydowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, którzy żyją w dzisiejszym świecie, nie są inni niż ci, którzy żyli tysiące lat temu 🌻 Or8ędzia Ostr/zeżenia x sobota, 11 stycznia 2014, godz. 10.48 🌻 Moja wielce umiłowana córko, pragnę, aby świat się dowiedział, jak bardzo kocham każdego człowieka; kocham bowiem nawet tych najzwyklejszych, najbardziej udręczonych i najmniej zasłużonych. Jeżeli ktoś z was myśli, że faworyzuję jakiegoś jednego człowieka bardziej niż innego, to Mnie nie zna. Być może pewne dus/ze — w szczególności dus/ze wybrane — obdarzam pewnymi przywilejami, ale nie kocham ich ani mniej, ani więcej niż dus/z nieszczęśliwych. 😍 Spoglądam na każdą dus/zę z Miłością w Moim Sercu. Lgnę do każdego z was, gdyż pochodzicie ode Mnie — od Mojego Ojca. Pomimo że wasze słabości mogłyby Mnie obrażać i mógłbym być na was zły za wasze złe intencje i pożądania, to Moja Miłość do was nigdy nie umiera. 😍 >> Wszyscy gr/zesznicy są kochani przez B/oga — bez względu na to, co uczynili. B/óg ma ostateczną Władzę nad losem każdej dus/zy i jest to Jego własna Władza. 😍 Wyłącznie Ja posiadam Autorytet, aby Sądzić. Żaden człowiek pomiędzy wami nie został do tego uprawniony. Kiedy ktoś orzeka, że ktoś inny jest winny grzec/hu, to może on taką osobę ukarać jedynie poprzez narzucenie p/okuty, ale nie przez śmierć. Żaden człowiek, sędzia, przywódca polityczny czy członek Mojego K/ościoła na ziemi nigdy nie może skazać człowieka na śmierć z powodu jego grzec/hów — bez względu na to, jak ciężkie by one były. 🌻 >> Żaden człowiek nie może p/otępić kogoś innego, skazując go na piekło, bo jeżeli ktoś głosi, że jakaś dus/za jest potępiona — to w zamian za to on sam zostanie potę/piony, niezależnie od tego, ile ś/więtych uczynków, dokonanych w Moim Imieniu, ma on na swoim koncie. << 🌻 x Ileż czasu marnujecie, pot/ępiając się nawzajem, zamiast przyjąć Dar, który wam dano — Dar wzajemnej miłości. Miłość jest Darem, który wszystkim został dany przez B/oga i który dlatego jest wam należny, aby go przekazywać zgodnie z waszym życzeniem — o ile jest on tylko zgodny z Wolą Mojego Ojca. A jednak tak wielu z tych, którzy Mnie, J/ezusa C/hrystusa, kochają, uważa, że Ja bym rozgr/zeszył każdy postępek, który zaognia wzajemną nienawiść. Ponadto musicie wiedzieć, że Ja po prostu chcę, abyście się wzajemnie kochali i pozostawali wierni zasadom Słowa B/ożego, które jest zawarte zarówno w Starym, jak i w Nowym Testamencie. 😍 Słowo jest odwieczne, Ono się nie zmienia — nigdy. Ludzie, którzy żyją w dzisiejszym świecie, nie są inni niż ci, którzy żyli tysiące lat temu.Możecie posiadać więcej wiedzy i mieć więcej informacji, ale nie macie przewagi nad jakimkolwiek z pokoleń, które nadeszło przed wami. Człowiek jest śmiertelny. I nic w tym względzie się nie zmieni, dopóki Ja nie przyniosę wam Życia Wiecznego. 😍 Zatrzymajcie się i zastanówcie. Moje zalecenia są ciągle takie same, jak te dane ludzkości podczas Mojego pobytu na ziemi. Jedyna różnica polega dzisiaj na tym, że z powodu postępów w nauce wielu ludzi w/ierzy, że są więksi od B/oga. Wielu tak bardzo w/ierzy w swoją nieśmiertelność, że zdecydowali się, aby nie akceptować tego, że przez B/oga zostali stworzeni. Wielu myśli, że jest na tyle władnych, że mogliby spisać na nowo B/oże Prawa. x Wielu też się zdecydowało, by wznieść nową wieżę Babel; lecz kiedy to zrobią, zawali się ona przy pierwszym zamachu, jak uczyni Ręka Mojego Ojca. Wówczas człowiek zda sobie sprawę, że życie może istnieć jedynie z B/ogiem i dla B/oga, w zgodzie z Wolą B/ożą. Bez B/oga — życie nie istnieje. 🌻 Wasz J/ezus 😍😍😍 PS.: tekst oryginalny pochodzi ze str.: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bóg taki mądry jest to mógł nie stwarzać ludzi, ja bym nie stworzył czegoś na co bym narzekał, widać mam więcej mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczenie i moc mo/dlitwy 🌻 czwartek, 24 marca 2011 roku, godz. 23.00 x Moja szczerze umiłowana córko, z wielką radością ponownie łączę się tego wieczoru z tobą. Jesteś teraz napełniona Łaską rozeznania i jest dla ciebie jasna ta właściwa droga, którą musisz podążyć. x Nareszcie, poddałaś się zjednoczeniu ze Mną, jesteś teraz wolna. Wolna od wątpliwości, z jasnym sumieniem, silniejsza niż wcześniej i gotowa do ujawnienia światu Mojej obietnicy. Moje Słowo przekaże pilną potrzebę bycia przygotowanym do otwarcia swoich serc w chwili, gdy wszystkim zostaną pokazane ich grzec/hy. x Gdy będą przygotowane i uprzedzone, wiele, wiele więcej dus/z może zostać uratowanych. Im mocniejsze n/awrócenie, tym słabsze będzie prześladowanie, które potem nastąpi. Moja córko, nigdy nie bądź zarozumiała, ani też nie powinnaś być zalękniona przyszłymi wydarzeniami. Wszystko przeminie, a zamiast tego wszędzie nastanie szczęśliwszy świat, z większą miłością. 🌻 Or/ędzia są po prostu po to, aby przypomnieć wszystkim o istnieniu B/oga x Powiedz wszędzie Moim ludziom, że te Or/ędzia są po prostu po to, aby przypomnieć wszystkim dzieciom B/oga, że On istnieje. Muszą też sobie zdać sprawę, że ich dus/ze są najważniejszą częścią ich ludzkiej istoty. Zajęcie się swoimi dus/zami jest konieczne, jeśli mają uczestniczyć w tej wspaniałej przyszłości, która czeka na wszystkich. Ludzie muszą po prostu przypomnieć sobie o dziesięciu pr/zykazaniach i zachowywać je. A wtedy wszystko, co powinni, to stosować się do Mojego Nauczania i przeżywać swoje życie tak, jak im powiedziałem. x Powodem, dla którego przekazuję pr/oroctwa, jest udowodnienie Moim umiłowanym wyz/nawcom, że ma miejsce B/oska Interwencja. Gdy to czynię, mam nadzieję, że otworzą swoje serca, żeby pozwolić, by prawda została zrozumiana. 🌻 B/oża Miłość przynosi pokój 🌻 Wiele osób składa puste deklaracje wierności Mojemu Nauczaniu. Inni uważają je za nudne i nużące. Obawiają się, że naśladując Mnie, stracą pociechę, którą, jak w/ierzą, mogą im w życiu przynieść rzeczy materialne. To, czego nie udaje się im zrozumieć, to jest to, że jedynym prawdziwym pocieszeniem, którego mogą doznać, jest B/oska Miłość. Ta Miłość może przyjść w wasze życie tylko wtedy, gdy poprzez prostą m/odlitwę zbliżycie się do Mnie i Mojego Ojca Pr/zedwiecznego. Gdy doświadczycie tego pokoju, staniecie się wolni od zmartwień i napięć. x Żadna ilość fałszywych środków pobudzających nie może się równać z euforią, która powstaje, kiedy zbliżacie się do Mojego Serca. Ta Miłość nie tylko przenika całe ciało, umysł i dus/zę, ale umożliwia wam także przeżywanie swojego życia w większej wolności. Będziecie doświadczać głębokiego zadowolenia, które wcześniej nie było wam znane. Będziecie wtedy zaskoczeni, jak mało obchodzić was będzie odtąd świat materialnego luksusu. Utracicie zainteresowanie tymi rzeczami, i to was zaskoczy. 🌻 O dzieci, gdybyście tylko spróbowali zbliżyć się do Mnie, stalibyście się w końcu wolni. W waszych duszach już dłużej nie będziecie odczuwać pustej rozpaczy. Zamiast tego będziecie spokojniejsi, mniej się spiesząc, mając więcej czasu, aby zainteresować się innymi i odczuć pokój. To będzie emanować od was. Inni będą naturalnie przyciągani do was. Będziecie się zastanawiać dlaczego. Nie lękajcie się, bo jest to działanie Ł/aski B/ożej. Kiedy jesteście napełnieni Ł/aską, przenosi się to dalej przez miłość i rozprzestrzenia na innych. A wtedy dzieje się tak dalej. 🌻 Proszę, pamiętajcie, dzieci, o znaczeniu m/odlitwy. O mocy, którą przynosi, i o prędkości, z jaką podążą, by ogarnąć wszystkie te szczęśliwe dus/ze, które są przyciągane w obszar Miłości. 🌻 Sieć oszustw szatana powoduje lęk x Tak jak m/odlitwa i miłość wzajemna nabierają rozpędu, tak też jest z nienawiścią, którą wyrzuca z siebie szatan. Zwodziciel, działając poprzez tych ludzi, którzy nie mają w/iary albo zabawiają się ciemnymi duc/howymi grami, szerzy swoje oszustwa. Jego sieć nienawiści więzi nawet tych, którzy są na najdalszym obrzeżu i mogą odczuwać, że wiodą rozsądne, dobre życie. Ta wyrafinowana sieć może pochwycić każdego, kto nie jest ostrożny. Jedynym wspólnym mianownikiem u tych, którzy zostali złapani w pułapkę, jest to, że odczuwają niepokój, obawy, rozpacz i lęk. Ten lęk zmienia się bardzo szybko w nienawiść. x Biegnijcie do Mnie, wy wszyscy. Nie czekajcie, aż wasze życie zostanie postawione na głowie przez niepotrzebny smutek. Bo Ja zawsze jestem tutaj, czuwając, czekając, mając nadzieję, że każdy z was pozwoli, by opuściła go pycha, tak bym mógł wkroczyć i objąć was. Idźcie do swojego k/ościoła i m/ódlcie się do Mnie. Mówcie do Mnie w domu, w drodze do pracy. Gdziekolwiek jesteście, po prostu zwróćcie się do Mnie. Dość szybko będziecie wiedzieć, jak odpowiadam. x Obudźcie się – otwórzcie swoje zamknięte serca 🌻 Obudźcie się, dzieci. Czy nie uświadomiliście sobie do dziś, że Mnie potrzebujecie? Kiedy otworzycie w końcu swoje zamknięte serca i wpuścić Mnie do środka? Nie marnujcie cennego czasu, ze względu na siebie i na swoje rodziny. Ja Jestem Miłością. Potrzebujecie Mojej Miłości, aby ugasić pragnienia swoich odwodnionych i niedożywionych dus/z. Moja Miłość, gdy jej doświadczycie, podniesie was na duc/hu i umożliwi wam ponowne odczucie prawdziwej Miłości. Ta Miłość otworzy wtedy wasze umysły na Prawdę – zgodnie z obietnicą, którą złożyłem dla każdego z was, gdy umarłem na Krzyżu za wasze grzec/hy. 🌻 Kocham was, dzieci. Proszę, okażcie Mi miłość, o którą was błagam. Nie pozostańcie dla Mnie utraceni. Jest mało czasu, dzieci, aby powrócić do Mnie. Nie zwlekajcie. x Wasz kochający Zb/awiciel J/ezus C/hrystus 😍 PS.: tekst oryginalny ze str. http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde to prostytutka z Krakowa? To by wyjasnialo jej moherowy charakter.Maria Magdalena tez sie prostytuowala a zostala swieta. Wystarczy oddac sie Jezusowi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Dobranocka x "J/ezus mówi do dus/zy": 😍 Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie m/odlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na m/odlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu dus/zy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij. x Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy. Oprzyjcie się na Mnie w/ierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg śmierdzi kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko w Twojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej głowie nie ma boga, to w waszych jest i śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Skoro coś jest w cudzych głowach to Tobie nie powinno śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Co Cie obchodzi zawartość cudzej głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.r.oroctwo z Garabandal stanie się teraz rzeczywistością x wtorek, 31 maja 2011 roku, godz. 15.30 x Moja szczerze umiłowana córko, przeszliśmy długą drogę w tak krótkim czasie. Był ku temu powód. Ponieważ cały czas potrzeba było przekazywać Moje najś.w.iętsze Słowo światu, spragnionemu Mojej Miłości. Oni wciąż nie słuchają, bo nie chcą wiedzieć. Podczas gdy wielu z Moich wiernych wyz.nawców jest teraz świadomych nadchodzących zmian, tak wielu nie ma w ogóle żadnego zainteresowania dla ostr.zeżeń dawanych do tej pory światu przez Moją umiłowaną Matkę. Pror.octwa dane w Garabandal staną się teraz rzeczywistością. Przygotujcie się teraz na to wydarzenie, bo pozostało wam niewiele miesięcy na przygotowanie waszych dus.z. x Proszę, nie lękaj się, Moja córko, bo wiem, że te wydarzenia cię zasmuciły, ponieważ myślisz o przyszłości swoich dzieci. Ost.r.zeżenie zmieni wszystko. Ale będzie też rozwidleniem dróg. Ludzkość, gdy zostanie obudzona na prawdę o istnieniu, to wybierze ze swojej własnej wolnej woli jedną z dwóch ścieżek; drogę zb.a.wienia albo drogę pot..ępienia. x Kara zetrze znaczną część świata x M.ó.dlcie się mocno, by człowiek wybrał tę pierwszą. Bo jeśli tego nie uczyni, świat będzie cierpiał najcięższą karę, a znaczna jego część zostanie starta. Dlaczego Moje dzieci miałyby tego pragnąć? Jednak z powodu gr.z.echu człowiek zdecyduje się niestety zignorować Moją obietnicę i podążyć ścieżką zwodziciela. Powiedziałem wam, że nie podam wam daty Ostr.z.eżenia, bo jest ona znana tylko kilku wybranym dus.z.om. Bo jeśli ta data byłaby podana publicznie, to ludzie skłanialiby się do zabiegania o odkupienie z poczucia fałszywej pokory. Zaufajcie mi. Wszystko będzie dobrze, dzieci. Jesteście b.ł.ogosławieni, że otrzymujecie ten cudowny Dar o.b.j.awienia. Świat będzie teraz wydawał się cichszy i nieco dziwny w nadchodzących miesiącach, poprzedzających O.s.t.rzeżenie. Gdy ono nastąpi, choć będzie na niebie wizualnie spektakularne, to tak spokojne będzie to Mistyczne Doświadczenie, że będziecie lepiej przygotowani do tego cichego spotkania ze swoim własnym sumieniem. x Pamiętajcie, im więcej ludzi będzie uprzedzonych o tym wydarzeniu, tym więcej du.s.z zostanie ocalonych. M.ó.dlcie się, 🌻 >> m.ó.dlcie się Moją K.o.ronką do B.o.żego M.i.łosierdzia za te dus.ze, które umrą podczas Os.t.r.zeżenia. One potrzebują waszych m.o.d.litw. << 🌻 x Wasz kochający Zb.a.wiciel J.e.zus C.h.rystus 😍😍😍 PS.: tekst objawień oryginalny pochodzi ze str.: http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Cyt.: C/hrystus Pan powiedział do św. Mechtyldy: „We Mszy świetej przychodzę w takim uniżeniu, że nie ma grzesznika, choćby najbardziej zdeprawowanego, którego bym nie przyjął, jeśli on tylko tego pragnie. Przychodzę z taką słodyczą i miłosierdziem, że przebaczyłbym mym największym wrogom, jeśli tylko będą o to prosić. Przychodzę z taką szczodrobliwością, że nie ma takiego nędznika, którego nie ubogaciłbym siłą swej miłości. Przychodzę z takim niebiańskim pokarmem, że pokrzepię najsłabszych, z takim światłem, że rozświetlę mroki najbardziej ślepych, z taką obfitością łask, że usunę wszelką nędzę, pokonam wszelki opór i uśmierzę wszelki lęk”. 🌻 Jakież wspaniałe słowa Bożego pocieszenia – słowa Boga samego! Gdybyśmy już nic więcej nie usłyszeli o Najświętszej Ofierze Mszy świętej, czyż same te słowa nie wystarczyłyby nam, by napełnić nas wiarą i ufnością wobec Boskich Tajemnic? x Fagment z książki pt.: "Cuda Mszy Świętej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje pisanie miła modelko ma wielki sens gdyż nadchodzi już dramat przemiany obecnego świata a oczyszczenie kościoła chrześcijańskiego z fałszywych dostojników będzie wielkim wstrząsem dla każdego . Wiele osób niepotrzebnie utraci wiarę jak to zacznie się dziać . Dlatego Maryja tak wiele przekazów poświęca przyjęciu miłości Bożej , bo tylko wówczas będziemy mogli przetrwać nadchodzący dramat . Pewne sygnały będzie można wg obecnych orędzi odczytać obserwując sytuację w grecji bo stamtąd wszystko się zacznie , a potem przejdzie do Francji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianin to po co wchodzisz na temat jesli ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrabia heniek ale jestes wulgarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś x Masz racje. Objawienia Maryjne i współczesne z ostrzezenia.net właśnie się wypełniają na naszych oczach. x Jesteśmy bliżej niż dalej do wiecznośc***ełnej Chwały Bożej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wieczności, nikt jej nie zdołał zdefiniować. Jeśli domniemany bóg jest wiecznością to może być teraz w roku 1400 albo 3012, a nam wydaje się że to już było lub tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×