Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

facet ma być ogolony czy nie....? piszemy dziewczyny!

Polecane posty

Gość gość

Wolicie facetów z ogolonych czy nie....?? Nie pytam o twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie toleruje ogolonych, brzydzą mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch.uj ma byc ch.uj a nie. Nie lubie u facetow braku tego owlosienia. Facet wtedy mesko wyglada gdy je ma. Przynajmniej dla mnie. A juz wgl gdy jeszcze sciezke do leszka tez ma i troche na klatce piersiowej :3 prosba do facetow: nie golcie sie na dole bo nie robicie tego dokladnie a po kilku dniach wasz zarost jest tak teardy ze boli podczas seksu bo strasznie klujecie. Ani na klatce piersiowej bo to brzydko odrasta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj swojej dziewczyny jak woli. ja lubię ogolone pachy, włochatą klatę...klata bez włosów u faceta jest nieinteresująca wcale, ale w miejscu intymnym wolę ogolone lub lekki odrost. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkeena
Mężczyzna to ma być mężczyzna a nie zniewieśxiały laluś. Facet musi mieć owłosienie. Inaczej jest aseksualy. Uwielbiam czuć jego owłosione ciało ocierające się o mnie gdu bierze mnie w obroty. I klapsy w tyłek ... mmmm....... rozmarzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie rozmarzylam przez te klapsy. Jejku... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryllantyna
uważam, że to jest sprawa indywidualna. jeśli masz stałą partnerkę zapytaj jej jak woli. ale jeśli masz ich wiele to raczej pozostań z zarostem, bo jak tu widac wiekszość pań chyba preferuję zarost. ja osobiscie wolę jak mąż sobie ogoli, nie lubię tam szczeciny. a jesli chodzi o klatę, to trochę włosów nie zaszkodzi, ale tb chyba nie o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet powinien się golić ale nie na dole tylko twarz ,bo na twarzy te trzdniówki wyglądają niechlujnie,,, a tam gdzie natura dała owłosienie zarówno kobiecie jak mężczyźnie powinno być,, bo to przecież nie niemowlę tylko dorosły mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój musi byc ogolony na dole i pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię zarośniętych facetów. ;) Mężczyzna z wydepilowaną klatą/rękami/nogami działa na mnie odpychająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Na głowie tak, na dole - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahhamka
no to sie zdecyduj w koncu. ma byc zarosniety tam gdzie Bozia dała czy nie. skoro ma sobie nie golic pod pachami i na dole bo tak go stworzono, to dlaczego ma sobie golic twarz? tam tez stworzono mu zarost. no i dlaczego kobety sobie gola nogi (...) skoro im tez stworzono tam owłosienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak lubiecie zarośnietych to ok. ale co myslicie o wlosach na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie powinien mieć rumcajsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam gole się na dole bo dzięki temu mniej się pocę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallanitta
Mój ma pałkę i jajeczka głaciutko ogolone, bo ja nie lubię włosów między zębami gdy mu robię dobrze ustami. Natomiast klata musi być owłosiona. Pod pachami jest ogolony bo to ładnie wygląda, ale klata i nogi faceta muszą być zarośnięte. Uwielbiam też drapoący męski zarost ma twarzy. Po prostu jestem kobietą i potrzebuję mężczyzny a nie chłopca. Któraś z was wcześniej napisała że woli czuć przyjemny ból niż delikatne mizianie. Ja się pod tym podpisuję w 100procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahhamka
1) tak się jeszcze zastanawiam czy wszystkie które tak zachwalają zarosnietych nie jest powodowane tym że po prostu takich macie, wiec takich chwalicie. a jakbyście mialy łysych to czy wtedy nie zachwalałybyscie własnie takich? zreszta to samo można powiedziec o tych ktore wolą łysych. no chyba ze mowa wcale nie jest o stałych partnerach, tylko ogółem o facetach to pardon. 2) ostatnio znajomy własnie najeżdżał na tych zarośniętych na klacie, że to fe i w ogóle. sam jest łysy i tak sobe myslę czy tak faktycznie mysli czy w podswiadomosci mu siedzi że musi chwalic ten typ którym on sam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie goli mąż a ja męża bo nie przeszkadzają podczas lodzika i minetki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa tu kobiety
ktore lubia owlosienie u facetow i na dodatek same sa owlosione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gromowładna
a pod pachami ma byc na gladko, czy wolisz wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ogolony, ale wszedzie, albo zarosniety , tez wszedzie. smiesznym widokiem jest facet z "takimi lysymi plackami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotka poes
a skoro sama sie nie golisz, to moglabys byc z facetem o calkiem gladkim ciele? nie byloby ci glupio, ze jestes mniej wygolona od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie jak facet jest włochaty wszędzie- broda, klata, ściezka miłości :D jaja. Oczywiście bez przesady, np dywan na plecach jest paskudny i kojarzy mi się z jakimś arabem :o ale nie lubie jak facet się goli, nawet pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi jajami to bym nie przesadzał, u niektórych włosy są bardziej "mobilne", śmiesznie potrafi wyglądać laska obrabiająca takiego gościa, z ustami pełnymi męskiego owłosienia, to skutecznie może zabić nawet najbardziej gorące momenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma mieć ogolone tylko jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzęt, okolice, to raczej trzeba bankowo golić, jakoś nie uśmiecha mi się aby usta kobiety z którą przeżywam fajne chwile były pełne kłaków, i nagle musiała wyjmować moje włosy z ust. Włosy i ślina to słaba akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  kotka poes
a pod pachami nadal sie nie golisz na zero? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×