Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy uwazają że metal jest infantylny?

Polecane posty

Gość gość
może za dużo naczytała się twoich infantylnych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciąganie jakiegoś wniosku na temat ogółu ze wzgledu na cechy jednostki jest idiotyczne, a poza tym nie wiem jak słuchanie metalu(muzyki nawiasem mówiąc ambitnej) miałoby niby implikować infantylnośc u kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko, ilu ludzi tyle opinii. to po 1. po 2. nuuuuuudzisz. wchodzę na forum rzadko, ale jak widzę Twoje żałosne tematy o metalu, to ziewam i zarazem wstyd mi, że ktoś taki jak Ty słucha moetalu, bo i ja go słucham. A mam 35 lat. i nadal noszę glany na metalowe koncerty. ale nie obnoszę się z tym metalem. lubię też jazz, muzykę klasyczną i od czasu do czasu latino. dobranoc, jutro idziesz do szkoły/na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczynko, ilu ludzi tyle opinii." Np. są opinie że Żydów należy posłac do gazu. Ile ludzi tyle opinii, ich tez tolerujmy. Zresztą dyskutowanie o opiniach jest normalne "dobranoc, jutro idziesz do szkoły/na zajęcia." Rok akademicki zaczyna sie w październiku. Chodziłaś do zawodówki, ze o tym nie wiesz? A może nie potrafisz obliczyć ile lat ma osoba urodzona w 1994? W zawodówce nie uczyli liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona tylko on to napisał,jak chcesz to nazwij mnie znowu discopolowcem (dla mnie pogardą by było gdybyś nazwała mnie metalowcem). Dlaczego tak napisałem? Sama swoimi tematami potwierdzasz moją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama swoimi tematami potwierdzasz moją wypowiedź." Wyciąganie jakiegoś wniosku na temat ogółu ze wzgledu na cechy jednostki jest idiotyczne, a poza tym nie wiem jak słuchanie metalu(muzyki nawiasem mówiąc ambitnej) miałoby niby implikować infantylnośc u kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość, że tepa jednostka to jeszcze wypowiedzi robi "kopiuj i wklej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko, skonczylam studia w Polsce ale dosć dawno temu bo 11 lat temu, a teraz od dawna mieszkam za granicą, wyobraź sobie że tu gdzie mieszkam zajęcia na uniwersytecie zaczynają się we wrześniu i jutro właśnie zaczynam drugi tydzień zajęć na 2. roku uniwerku .... dlatego napisalam o wrześniu. poza tym, Twoja pogarda dla ludzi z wykształceniem zawodowym świdczy o Tobie BARDZO ŹLE. tylko zakompleksieni ludzie gardzą innymi wiesz? bo to poprawia im humor. papa słodziutka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka powyżej podsumowała już ostatecznie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą widze, ze nie da sie z toba dyskutować, nie odpowiadasz na merytoryczne argumenty, jedyne na co cie stać to argumenty ad personam, a skoro obraziłoby cie nazwanie cie metalowcem a discopolowcem nie, i uważasz ze ta muzyka jest dla dzieci, to widać jak skrajnie nie znasz sie na muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że tak jak ja stwierdziła, że twoja osoba jest niedorozwinieta intelektualnie. Trudne słowa tutaj ci nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawiłes teze że wszystkie osoby słuchające metalu sa infantylne, a jako argument podałes, że ja jestem infantylna.Odpowiedziałam wówczas merytorycznie: "Wyciąganie jakiegoś wniosku na temat ogółu ze wzgledu na cechy jednostki jest idiotyczne, a poza tym nie wiem jak słuchanie metalu(muzyki nawiasem mówiąc ambitnej) miałoby niby implikować infantylnośc u kogokolwiek." A ty nie odniosłeś sie do tego argumentu, poprzestając na obraźliwych postach na poziomie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrabiam sobie zdanie na temat ogółu dzięki twoim dziecinnym wypowiedzią. Słucham i kocham RAP już od przeszło 14 lat, a pomimo to nie zakładam nachalnie tematów o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu pasuje tu mój wczesniejszy post jako odpowiedź: "Wyciąganie jakiegoś wniosku na temat ogółu ze wzgledu na cechy jednostki jest idiotyczne, a poza tym nie wiem jak słuchanie metalu(muzyki nawiasem mówiąc ambitnej) miałoby niby implikować infantylnośc u kogokolwiek." Może nie rozumiesz jego treści? "Słucham i kocham RAP już od przeszło 14 lat, a pomimo to nie zakładam nachalnie tematów o nim." Rap jest dla gimbusów, bo rapu słuchają najchętniej ułomne dzieci z patologicznych rodzin, tacy JP na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×