Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VERONIQED

Szanujcie swoich POLSKICH mężczyzn.Ku przestrodze

Polecane posty

Gość gość
Autorka czy przebrany autor-glupi(a). Natomiast nie wiem,co to za atak na kobiete za kawalerke w Szwecji Nieposzanowala tym POLSKICH mezczyzn ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka mozesz krecic ile chcesz ale troche ie znam na kobietach oczko.gif mnie nie oszukasz a ze sama siebie oszukujesz to juz inna sprawa x dziekuje za uswiadomienie mnie ze sie oszukuje:) przez 19 lat zylam z mysla ze kocham meza i gdyby nie to forum to myslalabym tak dalej:o ale na szczescie znalazlam kafeterie i juz wiem na czym stoje ufff ulzylo mi - jutro skladam papiery rozwodowe :) zauwazylam ze Polacy nie potrafia czytac ze zrozumieniem - wy tez? pisze o mieszkaniu spoldzielczym a oni ze mozna je sprzedac? no nie nie mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mi tam! jeszcze was troche powk*****am z rana zanim do pracy pojade:) :) no wiec dzisiaj juz tej kawalerki nie mamy tylko mieszkamy w duzym domu pod Sztokholmem i praktycznie raz na 2-3 miesiace latamy gdzies za granice , z dziecmi albo sami bo dzieci juz dosyc duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego tak się szczycisz, ze poslubiłaś biedaka? :D Autorce wątku chodzi o to, ze kobiety właśnie porzucają swoich biednych polaczków dla bogatych nie polaczków :D Widocznie jesteś brzydka i tylko POlak cię chciał a wiadomo ze jakbyś ładna była to już dawno swojego nędzkima zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaahhaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest niedojrzala i zwyczajnie glupia. Skoro facet zarabia kase to chyba jasne, ze go nie ma w domu. Jakby zostala z Polakiem to by narzekala na brak kasy. Ten typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty nas nie w*******z. Zabawne jest to, że jak polak chce komuś dopiec to wystawia wielkie działa typu częstotliwość wakacji czy wielkość domu. To tylko pokazuje jak pustym człowiekiem jesteś. Jeszcze nigdy nie słyszałam żeby np jakiś Anglik chwalił się że jeździ na wakacje czy że ma dom. Nikogo to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty nas nie w*******z. Zabawne jest to, że jak polak chce komuś dopiec to wystawia wielkie działa typu częstotliwość wakacji czy wielkość domu. vv No to jest faktycznie zabawne dlatego to zrobilam, chociaz z drugiej strony nie jest to takie smieszne ze Polacy zazdroszcza sobie takich rzeczy i najwieksze zdenerwowanie budzi jak sasiad ma 'trawe zielensza' i wiekszy samochod Szkoda ze nie zalapalas o co mi chodzilo, to mial byc rodzaj prowokacji a nie proba dopieczenia komukolwiek a dzialo wysunelam takie jakie skutkuje , gdybym wiedziala ze zlosc wywola np posiadanie zwierzat to napisalabym ze mam dwie swinki morskie w domu. Co do Anglika sie nie wypowiem bo nie znam Anglikow ale moge uwierzyc ci na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERONIQED
a nie probowalas nigdy wrocic do ex malzonka? oczko.gif Ile macie wspolnych dzieci? z ex mężem mam dwójkę dzieci plus dzieciaki obecnego męża czyli czwóreczka. Nieraz myślałam o powrocie do byłego ale teraz to już niemożliwe bo w ciąży jestem więc...ku przestrodze-nie popełniajcie mojego błędu i jeśli kochacie i jesteście kochane to nie doszukujcie się lepszego życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,kochaniutka,a ty zachodz w nastepne ciaze z tym niewlasciwym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam sprawy autorko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne polki zostaly w polsce tutaj najwiecej dziewczyn jest z wiosek pudernice straszne w glowie pustka po solarce wiekszisc ma kiepskiej jakosci zeby...na to narzekaja koledzy angole ogolnie mowia ze ladne tylko te zeby i puder ich przeraza a one z wiosek ewentualnie miast ale z nizszych warst spolecznych to wiadomo latwo sie zachlysnac tutejszym swiatem tak jak kiedys kolezanka polka ale akurat normalna porzadna dziewczyna powiedziala ze tutaj 90% polek leczy swoje kompleksy bo na kazdym rogu stoi jakis desperado ktory bedzie jej mowil jaka jest sliczna i sexi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh to prawda, jednak musisz przyznać że normalne dziewczyny też są w UK. Ja z dzikimi Polkami nie chcę mieć doczynienia. Wkurza mnie to jak sikają z powodu podrywających ich ciapkow i biora to ma serio (że niby takie piekne). Nie, do cholery, oni słodzą każdej. Imprezy, alko, narkotyki, przesadzony makijaż i przeklinanie. To są nasze młode Polki za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak generalizowanie :( Ja jestem młoda, mam 28 lat a przyjechałam do UK na studia mając zaledwie 20 lat i nie podniecały mnie podrywy facetów ani nie byłam solara i tapeciara ale naturalna i ładna dziewczyna . Teraz jestem żoną Anglika i mamą dwójki dzieci ale również pracuję Autorko jak byś kochała szczerą i prawdziwą miłością to byś nie miała dzisiaj takich dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest przykladem blednej drogi.I tytul powinien byc tu inny ,ale nie bede zlosliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada na to ze polki nie sa osamotnione w swojej naiwnosc nad zachwytem do tubylcow bylem teraz na dichu smieszne no podszedl do mnie Anglo jak pilem drina bardzo przystojny zaczelismy cos nawijac o imprezie po chwili sie pyta skad jestem mowie ze z pl a on mowi ze polki ladne ale on teraz ma dziewczyne z litwy he he I sie cieszy ze przyjechali z dwoma kumplami wyrywac a dziewczyny na sex :) a tamta pewnie zakochana w gym czasie na fb pisala jaka jest wielka milosc miedzynimi ;) I to nie jest odosobniony przypadek mam 2 znajomych angoli ktorzy czesto bawia sie w ten sposob polkami jeden ma nawet zone ale pozuje na single drugi tylko dziewczyne angielke chodza po pubach dyskotekach zaczepiaja he nawet w polskich sklepach he he trzeba Im przyznac ze pomyslowi :) czasami jak ich slysze to jeden drugiemu nie moze she nadziwic ze tak latwo Im to idzie I ten tekst ...cris wpadnij do pubu poznasz mobile tylko nie now jej o mojej zonie :D to ze polki sa zabawkami DLA angoli to DLA mnie zadna nowosc ale ze litwinki take naiwnetez to nie wiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monike sorry ang t9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wyzej-jezeli taki jestes w lozku jak w pisaniu,tos biedak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba nzalesc tego odpowiedniego w uk a to idzie barzo ciezkooo :D albo same sterydy albo cpuny albo pijaki albo za grzeczne albo za spokojne ...........a gdzie srednia miedz y tym wszystkim?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a muj maz miał romans z bogata atrakcyjna angielka. ale ona sie nim tylko pobawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×