Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VERONIQED

Szanujcie swoich POLSKICH mężczyzn.Ku przestrodze

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego tylko POLSKICH ? Ja myslalam ze ogolnie powinno sie szanowac swojego partnera, meza , zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaantaaa
do goscia z 19:23 i 10:22 Te twoje wypociny, ktore nazywasz tak "hucznie" prawda (tez sie usmialam niezle, choc szokujace jest troche to, ze az takie prostactwo istnieje), sa wynikiem za duzej ilosci testosteronu, ktory zaburza twoje postrzeganie swiata, no i przede wszystkim kompleksow, ktore leczysz wlasnie nienawiscia do innych - uprzedzam, ze nie jestem zydowka, aby ci sie styki nie przepalily przypadkiem... I te twoje "argumenty" sa schematami walkowanymi przez prostych i naiwnych ludzi, ktorym powkladano to do glow, a ty tak powtarzasz jak papuga - za duzo TV ! no ale coz nie zrozumiesz tego zapewne, bo to przekracza twoj zakres postrzegania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tutaj sie wychowalam po angielsku lepiej mi sie dogadac niz po polsku. " Haha no no i pewnie jeszcze lepiej piszesz po Polskou niz mowisz ...jedna z tych osob ktora tu przyjechala z rodzicami Polakami ktorzy rozmawiaja tylko po Polsku w domu a jadac do kraju zapomina jezyka ;)a.e fiu fiu moj facet jest angolem hehe ...co to jest jezeli nie kompleksy inna kwestia do Pani ktora wspominala o rasizmie u Polakow ja tez jestem tolerancyjna osoba ale jak sie widzi te leniwe czarne lapy w pracy ludzi ktorzy zamiast cos wnosic udaja ze pracuja i to jeszcze niezdarnie to faktycznie mozna sie troche zrazic widac ze masz bardzo kiepskie relacje z anglikami(przynajmniejbialymi) ja pracuje z samymi angolami kilku z nich to dobrzy koledzy i dobrze wiem co mysla o ciapatych pakistanczykach i czarnych (i o nas na pewno tez) jak mnie nei ma w poblizu ...chociaz trzymam sie tego ze jednostke mozna lubiec jezeli pokaze ze warto np ja nienawidze neimcow tak po prostu ale mam jednego dobrego znajomego niemca odnosnie ich opini i na temat innych ras mozesz tylkuo snuc domysly bo anprawde trzeba sie z nimi spotkac po pracy przy piwie najlepiej w parku bo nie boja sie ze ktos podslucha i wychdozi szydlo z worka ale co im sie dziwic mieszkam w leicester jest tu wiecej ciapatych niz bialych druga sprawa ze spotykam sie teraz z Polka ktora ma siostre i jej synek jest mulatem :D yhy...mulatem :) a tatus dal noge hehe :) taki byl sprytny ja nie mowie ze polacy nie daja bo daja ale myslcie kobiety jak macie sie dupczyc z angolami to niech chociaz beda bialego koloru bo jak was najdzie ochota na powrrot do pl to wiecie ze na wsi beda z was boki zrywac nie mowiac juz o tym ze ta glupia kwoka nie ma juz szans na zwiazek z polakiem bo kto normalny by ja teraz ruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzej-prostak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż sie dziwić prostaki zacofane, zakute łby żal mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 15:08 Tak to sobie tlumacz zakuty lbie, w doopie bylas i goowno widzialas. Na twojej pipidowie nie bylo zadnych obockrajowcow stad te twoje smieszne zachwyty.Kazdemu kto nie jest Polakiem wlazlabys od razu w rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie czaje, przed czym nas ostrzegasz? :D To wina faceta, ze rozdkladalas nogi przed kazdym, byle miec lepsze zycie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez niezbyt wiem,dlaczego to nasze szanowanie ma wymikac z glupoty autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej jej chodzi o to ze macie szanowac swoich Polskich mezow a nie dupczyc sie z obcokrajowcami bo mozecie tego zalowac , dziwne tylko dlaczego autorka tak naciska na tych Polskich mezow , ja mam meza Szweda od 19 lat ico ? nie powinnam go szanowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:34 mylisz sie, owszem przyjechalam tu z rodzicami ale w szkole a potem pracy mowilam po angielsku. W domu, owszem mowimy po polsku ale np filmy, zadania domowe czy ksiazki sa po angielsku. W sklepie czy na imprezach mowie po angielsku. Przyjaciele, pierwsze milosci tez. Tak trudno tobie uwierzyc ze latwiej mi wlasnie ulozyc sobie zycie z kims kto bedzie anglojezyczny. Nie nie jestem jedna z tych co "zapominaja", a ciebie chyba jakas zawisc zlapala, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERONIQED
Wy mnie dalej nie rozumiecie:( Piszę o swoim życiu, pomimo, że miałam fantastycznego męża Polaka to odeszłam od niego rozbijając rodzinę dla Duńczyka tylko dlatego, że ma pieniądze i urodę.Eks był taki zwyczajnie przeciętny a w nim(Dunczyku)sie zauroczylam i mnie oczarowal swoim wdziekiem i ogolnie tym jakim jest ustawionym facetem. Gdy oczarowanie minęło i weszła rutyna-w naszym przypadku to nie sama rutyna bo życie mam ciekawe ale ta jego wieczna nieobecność w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam meza Araba od 25 lat i jestesmy razem bardzo szczęśliwi. Nie interesują mnie wasze rasistowskie komentarze. Jest moim pierwszym i ostatnim mężczyzną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,zarzucasz nieobecnosc w domu temu idealowi,bo zapewniasz,ze on wszystko ma, i zyjesz nostalgia dawnego zwiazku.Ku przestrodze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ona pisze w liczbie mnogiej"rozbijamy rodziny dla obcokrajowca"?Zeby sie podciagnac pod jakas odpowiedzialnosc zbiorowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERONIQED
Przyznajcie się same przed sobą bo na forum to wszystkie święte i z wielkiej miłości związały sie z obcokrajowcami!Mowa jedynie o sytuacji takiej jak moja czyli odejście od męża do drugiego dla kasy. Mam dużo znajomych i przyjaciół tutaj i niemal wszystkie oglądają bądz oglądały się za facetami innej narodowości -zwłaszcza tych majętnych. Druga sprawa to taka, ze KAŻDA powtarzam KAŻDA moja znajoma czy same przyjaciółki uważają, ze dobrze zrobiłam rozstając się z mężem dla takiego ciacha :/ który nie tylko przystojny co bogaty.Nie przeszkadzał im nawet fakt, że ma dwie córki z poprzedniego związku. Mówcie co chcecie ale ciężko mi teraz patrzeć jak mój były mąż przyjeżdza do nas do domu by pobyć z dziećmi, zabrać je na spacer i że ma tyle wolnego czasu...Gdy bylismy jeszcze razem to miał czas i dla mnie ...Teraz wiem że pieniadze to nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto,jezeli nia jestes,bo mozna miec watpliwosci,mezczyzna,ktory robi kariere zawodowa to nie ma tak duzo wolnego czasu.Nawet dla SWOICH dzieci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki maja dziwna mentalnosc w pl nie chce im sie pracowac najchetniej lezalyby plackiem na kanapie i ladnie pachnialy twierdzac ze kazdy facet chce je wykorzystac . a tutaj bea latac na miotle cay dzien w przerwach miedzy praniem a gotowaniem dla anglika zeby mu sie przypodobac to sa wasze opinie " angole mowiaz ze jestesmy cieple, pracowite dobrze gotujemy i dbamy o dom" dlatego takie super... wynajmuje pokoj u jednej kobitki ktora zeby bylo ciekawiej pracuje w pl sklepie i ma takie zdanie o polkach ze pozal sie boze... bo widzi jak zmieniaja facetow jak rekawiczki an wlasne oczy ma corke ktora pewnie skonczy podobnie 16 lat a taki len smierdzacy ze rece opadaja ...nie zrobi kompletnie nic tylko sie walesa po dworze caly dzien a pozniej zostawia syf kuchni lazience i wszedzie gdzie wejdzie w pokoju taki burdel ze glowa mala...nie jestem jej ojcem matka w ogole nie ma do niej reki ojciec meiszka w pl a powinien tu byc i tak jej wp...ic zeby ino wiory lecialy moze cos by z niej jeszcze wyroslo bo tak ktory normalny polak ja zechce no ktory?... i bedzie chodzic za 4 lata pozna jakiegos angola z braku innych opcji i bedzie pisac an forum ze polacy to tacy sracy i owacy a ciapaci najlepsi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wyzej "dziwna mentalnosc" zle piszaca,to z jakiej choinki sie urwales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznajcie się same przed sobą bo na forum to wszystkie święte i z wielkiej miłości związały sie z obcokrajowcami x tak przyznaje sie ! 19 lat temu polecialam na luksusy jakie posiadal moj maz - student wtedy, a do zaoferowania mi mial zdezelowana kawalerke w komunalnym bloku , stara kanape , rozwalone lozko, oraz wypasiona lazienke z kiblem umywalka i kotara prysznicowa - lazienka ta spelniala jeszcze funkcje kabiny krioterapeutycznej ( tam zawsze bylo na minusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy to ma być niby historia ku przestrodze z morałem "szanujcie polskich mężów"???Żartujesz sobie dziewczyno (czy możne raczej chłopaku, co bardziej prawdopodobne;). Jak dla mnie to brzmi jak historia o niedojrzałej emocjonalnie kobiecie, która sama nie wie czego chce od życia, goni za idealistycznymi mrzonkami a rzeczywistość przysłaniają jej jakieś czarowne interpretacje tejże. Rozbiła całkiem udane małżeństwo dla faceta, który uosabiał jej marzenie o "wielkiej romantycznej szczęśliwości" gdy do cukierkowej bajki wkradła się (bynajmniej nie koszmarna ale przeciwnie, całkiem przyjemna !) proza życia, która ma to do siebie, ze nigdy nie jest kryształem bez najmniejszej skazy to nasza mala księżniczka znowu zaczyna roić sobie wyidealizowane wyobrażenia, tym razem jednak na temat byłego męża i generalnie przeszłości. Znowu lepiej tam gdzie jej nie ma, trawa bardziej zielona z drugiej strony płotu i straszliwie cierpi z tego powodu...ehh bidulka. Historia , mimo wszystko, nie konczy się zle dla bohaterki, ktora najwyrażniej ma wiecej szczescia niz rozumu Tylko pozostaje pytanie: Co ma piernik do wiatraka (przytoczona opowiastka do konieczności docenienia mężow P O L A K O W)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERONIQED
godzina 20:07 Mój pierwszy mąż również nie był bogaty i nie miał nic do zaoferowania a jednak pokochałam go i zostałam jego żoną! Chodzi mi bardziej, ze gdy pojawia się ktoś inny na horyzoncie zainteresowany nami i jest ułożonym facetem to porzucamy tych swoich biednych ale kochanych mężczyzn:( Taka prawda! Tego nie wiesz jak sie zachowasz gdy takiego spotkasz!! Więc nie piszcie mi, że wy takie nie jesteście bo ja tak samo myslałam zwłaszcza gdy mieszkaliśmy jeszcze w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok...tylko nie każdy jest taki głupi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie probowalas nigdy wrocic do ex malzonka? ;)Ile macie wspolnych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o,to jest puenta-nie kazdy jest taki glupi jak autorka !A moze i autor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mial tylko kawalerke i byl studentem haha ...tylko czy moze az ? Chcialbym zeby mi taka kawalerka spadla z nieba mam taka kolezanke kiedys poznala tylko studenta studiujacego prawo na prestizowej uczelni chodzila chwalila sie jskiego ma madrego faceta juz mu liczyla w marzeniach przyszle wyplaty po tym jak zostanie prawnikiem a on co?... fakt studia skonczyl bo go rodzice cisneli a pozniej zaczelo sie eldorado i picie non stop przez pare lat gosc jest teraz wrakiem czlowieka pracuje jako fizol nacmagazynie a ona juz chyba nie wierzy ze zlapala pana boga za nogi... zostala zwykla kura domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mial kawalerke spoldzielcza a nie wlasnosciowa , lat temu w Szwecji dostac jakas norke nie bylo zadnym wyczynem , teraz od paru lat jest problem mieszkaniowy bo nawalilo sie arabusow i czarnuchow ale kiedys takie lokum to nie byl zaden problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no to faktycznie tragagicznie biedny byl rzucilas sie w przepasc lapiac sie faceta po studiach z wlasnym mieszkaniem w szweccji ;) bo mi to wyglada na nieswiadoma bardzo logiczna decyzje ;) zawsze lepiej sprzedac kawalerke i kupic 3 pokojowe mieszkanie niz nie miec nic i je kupic od zera :) no i 20 lat teu moze kazdy mial kawalerke w szwecji ale kazdy tez chcial sp....lic z pl zagranice ;) hasla typu zamienie wille w warszawie na spiwor w chicago byly na porzadku dziennym malenka mozesz krecic ile chcesz ale troche ie znam na kobietach ;) mnie nie oszukasz a ze sama siebie oszukujesz to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobra ta z kawalerką ... 20 lat temu kiedy cudem było się zahaczyć w Szwecji -wtedy nb dużo lepszym kraju niż dziś z jeszcze bardziej rozbuchanym socjalem , niskim bezrobociem , sporo niższą przestępczością przez mniejszą liczbę przybłędów z 3 świata . No i z lepszą relacja do zarobków w PL . złapała faceta młodego studenta ,nie lumpa z obywatelstwem i własnym mieszkaniem ( co z tego że z gminy). I pisze że nic to .... he he he . Czyli na starcie życia tak emigrantki jak i dorosłego ( 19 lat ) już się ustawiła !!!! Coś jak młode picze zza Buga szukające dziś jeleni w PL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapała faceta młodego studenta ,nie lumpa z obywatelstwem i własnym mieszkaniem ( co z tego że z gminy). I pisze że nic to .... he he he . Czyli na starcie życia tak emigrantki jak i dorosłego ( 19 lat ) już się ustawiła !!!! Coś jak młode picze zza Buga szukające dziś jeleni w PL . x :) no calkiem w sumie dobra ta twoja wersja wydarzen i zgadam sie! z boku to moglo tak wygladac ale pomysl ze jak bym miala charakter autorki to moglam 2 lata odczekac zalatwic papiery i poznac "przypadkowo" pana bardziej ustawionego zamiast jak to bylo przez pierwsze lata szorowac kible za dnia i gary w knajpach wieczorami aby dolozyc sie do czynszu jedzenia i miec na swoje wydatki i a jednak przezylam z tym czlowiekiem 19 lat i mam nadzieje ze kolejna 19 przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×