Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

waciki z reguły w rosmanie kupuję, ostatnio mąż w tesco wziął. ja tam sobie chwalę, szkody na tyłku nie ma a zawsze to mniej drażniące. muszę o tych tabletach pomyśleć, chociaż chciałam już sobie dać spokój. jednak wolę nie ryzykować wpadki. zmykam spać, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry:) faktycznie dobry bo u nas piękna pogoda:) Samasobie ja tez się boje wpadki, narazie nie planuje drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
hej mamuśki ;) Dziś piękna pogoda wiec pewnie wszystkie już na spacerku. My tez pójdziemy tylko jeszcze pranie i odkurzanie . Znowu ciężka noc za nami , już nie mam pomysłów jak mu pomóc. było coraz lepiej a teraz wszystko się wróciło kolki co godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
To ja jestem jedyna co nie boi się wpadki a wręcz bym się ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Hej Dziewczyny :) Przepraszam, ze nic nie pisalam, ale ciagle nie mam kiedy wejsc na laptop, a na tablecie ucina mi posty. Czytam was na bierzaco. My jeszcze nie na spacerku, dopiero bedziemy sie wybierac. Na szczescie dom juz ogarniety, ale nie mam kiedy wiekszych porzadkow porobic, bo ciagle sama z Malym siedze, a on potrzebuj***ardzo duzo uwagi w ciagu dnia :) Postaram sie odpisywac na bierzaco bo mnie wywalicie wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Agu ja panicznie boje sie wpadki i mam nadzieje, ze tabletki beda dzialac tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podobno taka pogoda ma być przez cały tydzień. Agu, strasznie mi Was szkoda, raz, że noce z głowy a dwa, że maluszek się męczy. Konsultowałaś te nawracające kolki z pediatrą? Bo moim zdaniem powinny one zanikać już - przecież nasze dzidziusie mają już 4 msce! Dzisiaj, wreszcie, przyjechał pan złota rączka - będzie wykonywał drobne naprawy w domu, bo m nie ma do tego talentu. No i zrobi mi upragnione półki w schowku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, ja jakbym teraz wpadła to nie wiem... hihihi :) odzywaj się częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Dzien dobry, juz trzeci raz probuje cos napisac, ale moja ksiezniczka mnie od tego odciaga. Wrocilam do zywych;-) Dzis idziemy do lekarza, bo katar nie mija, moze pediatra cos doradzi. Agu, ja tez bym sie cieszyla z kolejnej ciazy. Moje obawy sa tylko zwiazane z blizna po cc, boje sie rozejscia i komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przewietrzyłam dziecko, troche pospał na dworze, trochę sam sie pobawił. teraz sprzedałam babci i siedze z laktatorem. ja bym nie chciała zajść w ciążę bo jestem po cc, chociaż sa i takie kaskaderki;) no i nie za bardzo się widzę budować dom z kolejnym brzdącem w brzuchu, juz ten jeden wymaga mnóstwo uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mała drzemie, kolejne pranie rozwieszam, potem zmykamy na spacer i idę umówić się do fryzjera. Przy cerazette moja gin mówiła żebym z zegarkiem w ręku brała. Kiedyś kupiłam waciki Cleanic i nie byłam zadowolona. Tesco nie próbowałam, ale Rossmannowskie są ok. Agu a próbowałaś czopków Viburcol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu - podziwiam cie, ze mimo problematycznego dziecka myślisz o drugim. Mój miał tylko 2 razy epizod z bolącym brzuchem ale wykonczylo mnie to zupełnie. Najgorsze bylo to ze nie wiedziałam jak mu pomoc :( Ja jak juz pisałam więcej dzieci nie planuje a wpadki boje sie tak bardzo ze lykam tabletki co do minuty, a dodatkowo uzywamy prezerwatyw ;) xxx Zaraz biegnę na spacer bo piekna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamusie;)Mała też raz miała czerwony tyłek ,myśle że przez chusteczki,normalnie używam Dady niebieskich a ten jeden raz wzięłam na próbę różowe no i niestety.Ja również boję się wpadki,biorę tabletki Ovulan,przez pierwsze trzy tyg.brania miałam plamienia teraz już ok.niestety libido spadło bardzo;(U nas też piękna pogoda ,zaraz ruszamy na spacer.Agu szkoda maluszka trzyma kciuki żeby szybko przeszło przecież to już 4 miesiąc skończony więc powinno być lepiej.U nas kiepska noc ,budziła się co 3h głodna, a od 4 zaczęła nowy dzień masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Moj Maly spi juz ponad 2 godzinki, wiec wszystkie zaleglosci w domu sobie ogarnelam, obiad wstawiony i usiadlam na chwile do komputera. Od paru dni nie wiem w co rece wsadzic i na nic nie mam czasu. Co chwile cos nowego do zrobienia. Z kolkami u dzieci jest tragedia, ale niestety moga trwac do 6 miesiaca i nic sie z tym nie zrobi mozna tylko ulzyc. Moj Diabelek przesypia mi juz cale noce od 20-20.30 do 6 rano, wiec jestem wyspana jak nigdy od poczatku jak sie urodzil :) Mam nadzieje, ze juz mu tak zotanie. Zaczol tez lapac zabawki w dwie raczki i odrazu do buzi laduja :) Chodz sa takie dni jak by sie cofnol i nie umial ich zlapac, nie wiem czy poprostu mu sie nie chce ich lapac w niektore dni czy cos jest nie tak. Mam tyle mysli, ze pewnie tak namieszlalam ten post, ze szok :) A no i my na spacerek pojdziemy ok 16 jak Maly bedzie robil druga drzemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Ale tu cisza, pewnie pogoda wszystkich zachecila do spacerow;-) Moja mala nie przesypia nocy. Zasypia ok 22-23 i budzi sie min 2-3 razy. Miala juz czas, ze budzila sie tylko raz, ale podobno maluchy sa zmienne co do spania w nocy. Za to wstaje najwczesniej o 8, a czasami do 10 spi i to lubie najbardziej;-) bo wtedy moge pospac albo cos w domu ogarnac. Bylysmy u lekarza i osluchowo wszystko ok. Nic nowego tez nie powiedziala. Ogolnie mamy postepowac tak jak przed wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesć dziewczyny, u nas też nie kolorowo muj podobnie jak u ciebie gosza84 budzi się w nocy co 3 godziny,jesteśmy puki co to na debridacie,espumisanie 100 i jest jako tako mam nadzieje że te cholerne kolki nas wkońcu opuszczą! i też nie wiem za co mam sie w domu wziąć, już niepamiętam kiedy miałam czas dla siebie i męża i on dla mnie, cały czas pranie,sprzątanie,gotowanie i dziecko bo w dzień też niechce spać zasami mam ochote się wyłączyć ale z drugiej strony tyle na to maleństwo czekałam i już myslałam że nigdy nie będe miała dzieci a tu niespodzianka :-) kocham moich panów nad życie choć jest ciężko ale co zrobić być może kiedyś za tym zatęsknie hehe Musiałam sie wygadać wam choć krótko się znamy ale zawsze ulży na serduchu :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja zastosowałam prawie wszystkie chusteczki nawilżające jakie są na rynku i nic synkowi nie było i nie jest, moim faworytem są tami z rossmanna i przy nich już zostałam, mają dobry skład i mało chemii jak na chusteczki; stosuję również waciki, mam zawsze zapas na przewijaku i kubek z przegotowaną wodą, ale z chusteczkami się nie rozstaję karolina - mój synek też ładnie śpi w nocy, zostało nam jedno karmienie o 5.30 pszczółka - ja sobie czasem odpuszczam gotowanie, sprzątanie czy pranie, żeby mieć czas chociażby dla siebie, męża, czy więcej dla dziecka, powtarzam sobie czy będziemy pamiętali za 20 lat jak ładnie było posprzątane w mieszkaniu czy to, że spędziliśmy ten czas razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Koala,masz super podejscie zazdroszcze, dałaś mi do myślenia bo człowiek lata z językiem na wieszchu bo może wpadnie teściowa a nie cierpie jej, już raz mnie obraziła i do tej pory mnie to bol!i choć jej wygarnełam że wiem i se nie życze, boli mnie to że ona trzyma moje dziecko na rękach nwet! chyba mnie łapie jakaś deprecha :-( i eszcze te cholerne kolki! ja używam chusteczki z dady i dupke ma ładną bez podrażnień, po kąpieli zazwyczaj posypuje pudrem i puki co to nawet nie miał zdnych odparzeń :-) pieluszki też używamy z dady i jestem z nich zadowolona, używamy tylko do kapieli oilatum bo po johnsonie miał uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka chyba każdy ma takie myśli czasem, współczuje tych kolek, nas ominęły na szczęście, mam nadzieje ze to minie lada chwila. Koala masz całkowitą racje, straconych chwil nie odrobimy. Juin dobrze ze to nic większego, to Mala sie szybko wykuruje:) My z pampersów tez uzywamy głównie dady, teraz kupiłam z Tesco i tez mi spasowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z nockami to u nas tragedia, kiedyś nawet 9h przespal no i sie mu odmienilo i 2 a nawet 3 razy sie budzi, zalezy o której zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z nockami to u nas tragedia, kiedyś nawet 9h przespal no i sie mu odmienilo i 2 a nawet 3 razy sie budzi, zalezy o której zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja też zmieniła godziny budzenia się. Wstaje o 23 i 5 rano, potem śpi do 8. Kupowałam Dady 2 ale okazały się za małe, 3 za duże i S pojechał po oryginalne pampersy i tak już zostawiłam. Wg mnie w Dadzie czuć jest ubranka sikami, choć bardzo często zmieniam pieluszkę. Teraz kupiłam Pampersa w promocji i dużo drożej niż Dada nie kosztował. Biorę się za sprzątanie kuchni bo S to super kucharz ale bałagan robi masakryczny. Jutro jestem umówiona z panem na mierzenie okna pod roletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka - żebyś wiedziała ile ja mam dołów... to chyba jeszcze te hormony, teściową się absolutnie nie przejmuj - moja była na mnie obrażona nie wiadomo o co przez kilka tygodni, to ja też przestałam się odzywać i od razu jej przeszło, teraz jaka milutka, x ja z dady lubię te lawendowe, ale pieluchy dady nie wiem czemu przeciekały, synek miał ciągle mokre ubranko, zużyłam dwa opakowania i już ich nie kupuję, z pieluch to pampers premium, tescowe i babydream z rossmanna ostatnio nawet upolowałam w tesco 160 szt. pampersów premium za 77 zł x a ja mam już swoje wymarzone półeczki, tak jak chciałam jest miejsce na deske do prasowania, odkurzacz, chemie, wanienke, mała rzecz a cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Ja uzywam chusteczek z johnson baby czy jak to sie tam pisze, moim zdaniem najlepsze. Dady u nas tez przeciekaly, wiec jestesmy na zielonych pampersach, ale juz 4 bo 3 sa ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Ja uzywam roznych chusteczek. A z pieluchami zaczelam testowac rozne przy przejsciu z 2 na 3, bo w pampersie zielonym 2 byly ciasne, wszystko wychodzilo gora, a w 3 kolo udek. Podpasowaly mi pieluszki z rossmanna i happy, a z lidla nie - wg mnie robily sie twarde po zrobieniu siku. Teraz testuje dada i puki co nie sa zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala gratuluję półeczek, S stwierdził, ze jednak zaszalejemy i nie jedne a wszystkie drzwi balkonowe facet ma wycenić, od razu wszędzie rolety założymy. Właśnie zakończyłam robienie zakupów w Tesco, zamówiłam w promocji płyn do prania woolite za całe 22 zł - 4,5 l. Odkąd używam tego płynu to nie dolewam płynu do zmiękczania tkanin a i ubrania super pachną. Polecam. Za chwilę gwiazda na mleczko wstanie i potem pobudka o 5. Do jutra mamusie. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Redka - to rzeczywiście zaszalejecie, ale na zimę będzie idealnie; macie kilka balkonów?? my mamy jeden ale duży, nawet powiedziałabym, że za duży x dzisiaj jedziemy na bioderka, tym razem wejdę do gabinetu wyprostowana jak żołnierz ;) x znowu na mojej ulicy zakręcili wodę nikogo o tym nie informując, nie mam nic w czajniku, nie wspominając o tym, że może chciałabym umyć ręce, wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×