Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Gość Nela9993
Cześć Dziewczyny i Witaj Redka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu - ale fajna dzidzia :) a pszczoła jaka wielka, czasami nie z bright starts?? Super filmik, ja też mam parę nagrań i jak jest mi smutno to sobie je oglądam i od razu mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela993
Widzicie caly mój post? Tak się rozpisałam a widac tylko początek.. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Was zapytać ile razy idziecie na kontrole bioderek, bo ja bylam już dwa razy i jeszcze mam iść jeden raz- ostatni, jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela ja byłam raz jak mała miała ok,8tyg. i jeszcze raz kazali nam przyjść jak będzie miała 8 miesięcy,ogólnie wszystko ok było z bioderkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Agu, ile juz ma Twoj synek? Ogladalam filmik, fajna pamiatka bedzie:-D Koala ja tez bym o balonie nie pomyslala. Bylismy na odpuscie u dziadkow i kupili. Teraz ma 2. Z jednego juz praktycznie hel uciekl, juz nie lata, ale mala lubi go chwytac, bo szelesci. Nela my na bioderkach bylismy ok 11 tyg i mamy przyjsc pod koniec 5 miesiaca. Ogolnie wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytam bo słyszałam ze powinno sie iść jeszcze jak dziecko zaczyna wstawać na nóżki, i sie zdziwilam ze juz ostatni raz, ostatnia wizyte mamy 22 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Hej Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Maly tak daje popalic ze nie mam jak odpisywac. Moze wieczorem mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do krzyczenia, mój się nauczył piszczeć tak że aż gardelko sobie ściera, wszystkich rano w domu budzi, także naturalny budzik i wszyscy o 8 rano na nogach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na bioderkach byłam raz, jak synek miał 8 tyg. i teraz idę 30 września, to skończy 4 msce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ala w szoku jestem z tymi papierosami.Agu Ale duży twój syncio!ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę do Was dołączyć, mimo iż urodziłam w maju?;) no prawie w czerwcu, mały i tak miał 6 dni poślizgu:) A Wy urodzilyscie w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Ja urodzilam 5 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu - ale ładny maluszek! :) Mój syn miał usg bioderek w szpitalu i na poczatku wrzesnia. Teraz mamy kontrole pod koniec października, bo jedno bioderko ma na granicy normy. Jezeli bedzie ok to potem będzie usg dopiero jak zacznie stawać. xxx A urodziłam równe 2 miesiące przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po ilu dniach miałaś sie zgłosić do szpitala? Ja miałam się zgłosić w 7 dobie, tak sie tego bałam że ze strachu mnie wzięło dzień wcześniej i dzieki Bogu;) do szpitala pojechalam jak juz nie mogłam z bolu wytrzymać, i przyjechałam jak miałam regularne skurcze i rozwarcie na 3 cm takze ksiazkowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Nela - witamy tutaj kilka nas jest z końca maja . Ja byłam na pierwszej kontroli bioderek powiedzieli że idealnie wszystko i żebym przyszła za 2 miesiące ale nie poszłam bo uważam że to naciąganie jest chyba gosza- nie wiem ile ma teraz koło 8kg jak miał 3miesiące z groszem to ważył 7,400 w niedzielę 28 będzie miał równe 4 miesiąc .. Jejku ale ten czas leci szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa czyli jednak idziesz jak zacznie wstawać, zapytam o to jak będę na kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu - ufff, czyli twój syn jest starszy od mojego o równy miesiąc. A juz się wystraszyłam, ze mój jakiś opóźniony bo zabawki w ręce nie chce brać (tzn. w jedna weźmie i zaraz rzuca) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa to wcześnie urodzilas!;) ale wszystko bylo w porządku? My tam za te kontrole nic nie placimy takze idę dla spokoju sumienia ale u nas tez wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ide. Mamy sporo wizyt lekarskich, wiec jedna więcej nie robi różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nela fajnie, ze się odezwałaś :) Agu śliczna dzidzia. Alicja urodziła się w dniu terminu 28 maja i jest dużo mniejsza od Twojego synka. To ja jestem rekordzistką z rozwarciem. Godz.11 - 1 cm, g. 15:00 - 3 cm, godz. 16:20 - 10 cm, 16:54 Alicja na świecie :) u mnie oxy zdziałało cuda Alicja sporadycznie piszczy i śmieje się w głos, za to uśmiecha się ciągle i dużo gada po swojemu. Najlepszą zabawką małej jest metkowiec do którego przesyłałam Wam linka, od kilku dni panna wybiera konkretna metkę i próbuje ją włożyć do buzi, jak się uda to ją ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Nela, ja pod koniec mialam ktg co 2 dni i lekarz tez mnie wtedy badal i zawsze wszystko zamkniete i nie gotowe. Termin mialam na 28.06, byla to sobota. A do szpitala mialam sie zglosic 6 dni (do oceny) lub 9 dni po terminie, ale wtedy juz do wywolywania. Na szczescie samo sie ruszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bioderek, byliśmy w 6 tygodniu a teraz mamy się pojawić w grudniu. Wszystko było super. Nie miał zastrzeżeń, koleżanka była u tego samego lekarza i też w 6 tygodniu i już nie kazał przyjeżdżać, więc ja nie wiem już o co im chodzi (może statystykę trzeba wyrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela - tak w porzadku. Tyle, ze maly pozostaje pod kontrola wielu poradni, wiec ciagle gdzies chodzimy. Bioderka tez udalo nam sie zalatwic na nfz :) chociaz tyle ;) xxx Franek najbardziej lubi zlapac moj palec****akowac go do buzi. Zadna zabawka nie jest tak ciekawa jak mama/tata. A ile radosci daje zlapanie za wlosy, albo nos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi bioderkami to moze chodzi oto ze prawidlowe sa wartosci 1a i 1b, przy czym 1a to takie bioderka idealne. Byc moze lekarz zaleca dodatkowa kontrole tym dzieciom ktore maja 1b? Moj Franek ma 1b, przy czym jedna nozka jest na granicy normy i stad tak czeste kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice2014
Cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście z rana :-) Agu śliczny bobas :) Redka to widzę, że Alicje to są szybkie dziewczyny bo ja trafiłam na IP po odejściu wód ok 14 z szyjką zamkniętą i długą na 2 cm, mówili, że urodzę może za dwa dni a o 19.20 już przytulałam moją księżniczkę :-) bez oxy tak mnie wzięło..położne mówiły, że nie spotkały się z takim szybkim porodem u pierworódki :-) Ale to co piszecie o papierosach w szpitalu to porażka... Nela, ja byłam z małą na bioderkach jak miała 8tyg i wyszły bioderka idealne 1a, na kontrolę mamy przyjść w 6-7miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziś rozpisałyscie :) a mnie wczoraj królewicz zawołał i juz nie miałam dostępu do kompa. ja zaczęłam czuć skurcze ok 3 w nocy, o 8 pojechaliśmy do szpitala i doktor stwierdził, że takie rozwarcie to nie rozwarcie i na patologie mnie wyrzucił. i tak sobie leżałam ze skurczami na sali 7-osobowej i gryzłam poduszkę. doleżałam do 15 (w międzyczasie obowiązkowy wywiad przy przyjęciu na oddział, przebieranie, lewatywa i inne figle) bez badania i na cc. dopiero jak się obudziłam to doktor stwierdził, że niepotrzebne cięcie bo rozwarcie było pełne, wystarczyło wypchnąć. dobił mnie tym zupełnie. ale teraz juz nie rozpamiętuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×