Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Dziewczyny, pytanie za milion dolarów, co to znaczy sok przecierowy, zupa przecierowa?? Czy to jest zblendowany owoc/warzywo z dodatkiem wody? Boje się tego rozszerzania diety jak ognia ;) Help, pliss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gościu faktycznie mogłam nie pisac o tym ale mnie poniosło bo nie rozumiem jak tak może zachowywać sie dorosla osoba. Koniec tematu bo i nasz watek ktos rozwali. Koala chyba chodzi o zblendowane albo przetarte przez sitko, no czyli o papkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Nika - wiatamy Cie. Ja uwazam, ze fajnie jest miec dzieci z tak mala roznica wieku, chociaz wiem, ze bie jest to latwe. Planowalas tak szybko druga ciaze? (Jesli jestem zbyt wscibska to wybdacz). Alice - ja karmie piersia i nie uzywam wlasciwie smoka, nie wynika to z moich przekonan tylko mala nie potrafi go ssac. Czasami siegam po niego w samochodzie (gdyz ostatnio nie lubi jezdzic) zanim sie rozplacze to da ja sie na chwile nim zajac. Nie potrafi ssac, ale lize. Cudownych sposobow na uspokojenie nie mam, jedynie przytulenie i cycus;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gościu faktycznie mogłam nie pisac o tym ale mnie poniosło bo nie rozumiem jak tak może zachowywać sie dorosla osoba. Koniec tematu bo i nasz watek ktos rozwali. Koala chyba chodzi o zblendowane albo przetarte przez sitko, no czyli o papkę:D Limfa masz rację lepiej skonsultować to z lekarzem, możliwe nawet ze te zageszczacze są ba receptę ale nie wiem nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie nie potrzebnie o tym pisałam bo szkoda naszego wątku. Koala chyba chodzi o to, no czyli poprostu o papkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Naprodukowalam sie i nie dodalo.... witam nowe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to możesz nas w dupe pocałować bezmózgu naszego forum niema ale wasze jest tak do dupy że nie przetrwa nawet miesiąca nie można was czytać jesteście dziecinne czytając wasze dialogi śmiać się chce a swoją drogą to dzięki kruszynce macie wogóle te badziewne forum a ty ją na mine wjebałaś i siebie też ty gosza i kruszynka trójca bezmózgowców śmiej się bo masz zryty łeb że mi cię żal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp była do Nela993 zryty łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja to forum jest zj****e bo jest(kruszynka/pszczolka) w jednej osobie ktora moj pisze tak"muj"i tam gdzie ona jest to zawsze beda hejty bo ma zryty mozg!analfabetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj dalej bo ja lubialam czytać tamto forum i szkoda ze stało sie jak stalo. A ja tylko chciałam wiedzieć czy pszczółka to kruszynka bo wcześnie tu nie pisala. Zreszta to jest takie dziecinne ze szkoda gadać. Nie wiem co mnie tchnelo żeby się do tego odnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela nie kompromituj się wchodziłaś i też dawałaś popisy nie kłam bezczelnie gówniaro śmierdząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czerwcowe mamy życzą Wam powodzenia, my wiemy, że to nie Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajmy sobie spokój z tym hejtowaniem. Piszmy o tym co dla nas ważne-o dzieciach. Nie wchodzmy w żadne spory o tym, które forum lepsze, kto jest kim i czy nasze dialogi są bardziej żąłosne czy mniej. Nikt nie musi tu pisać, ani tego czytać. gościu który chciał wiedzieć o testach alergicznych. Ja byłam 2 razy u alergologa i lekarka powiedziała mi,że testy u takiego maluszka nie są miarodajne, ale skoro pojawiają się takie incydenty , a zrobiliśmy wszystko by wykluczyć inną przyczynę ( badanie moczu i kału, posiewy moczu i kału, morfologia, plus badanie na tsh , usg jamy brzusznej i badanie poziomu cukru) to jest to alergia na białko mleka krowiego. Przy samej nietolerancji laktozy nie występuje krwawienie z układu pokarmowego. mam recepte na katar! wytestowałam metodę koleżanki-śmieszna ale działa! Wycisnęłam sok z 1 cytryny i posmarowałam mocno Arturkowi stópki i włożyłam w frotowe skarpetki na noc. Jest o wiele lepiej! Mój synek nosi głownie ubranka na 68, sporadycznie coś jeszcze włozy na 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamowa, ja sobie zapamiętam tę receptę! Bardzo lubię domowe sposoby leczenia różnych lekkich chorób, bo one naprawdę pomagają. Chyba Agu jeszcze pisała o czosnku, że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym czosnkiem? Naprawde dziala ta cytryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jest kilku pediatrow, a ta podobno najlepsza. Ale kobieta ewidentnie boi sie cos doradzic czy zalecic, bo chyba z takim wczesniakiem nie miala do czynienia. Planuje isc w przyszlym tygodniu prywatnie do pediatry, ktory pracuje w szpitalu z takimi maluchami. Moze sie wtedy cos dowiem na temat zywienia malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten czosnek trzeba zawiesić przy łóżeczku dziecka na noc. Jesli coś pokręciłam to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa, daj później znać. Jednak wcześniaki powinny być otoczone jeszcze większą opieką - może to i dobrze, że ta pediatra nie wymyśla, tylko odsyła Cię gdzie wiedzą lepiej. No ale moim zdaniem powinna jednak wiedzieć takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×