Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Gość Juin90
Ja tez nie mam czucia w okolicach blizny. Tzn. Cos czuje, ale to takie dziwne jest. Poczatkowo jak zaczelam uzywac tego Cepanu to strasznie draznil mnie zapach cebuli, ale juz sie przyzwyczailam i nie robi to na mnie wrazenia;-) Co do wypadania wlosow i zawrotow glowy to tez mam. Od wczoraj lykam witaminy dla karmiacych i licze na cud;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przygotowywałam się na wypadanie włosów i inne sensacje ale o dziwo nic takiego się nie dzieje. Włosy mam ładniejsze jak przed ciążą. Ale to chyb dlatego że w ciąży nie suszyłam ani nie prostowałam prawie w ogóle. Odpoczęły trochę :) Z suplementów polecam Belissę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, i Witaj Mała Mi, fajnie że dołączyłaś:) Karolina jak czytam Twoją opowieść to aż mnie ciary przechodzą. Z blizną nie pomogę bo rodziłam sn, Aga używasz taka lampę z zeptera? Na takie rzeczy jest świetna. Limfa ja tez bylam przy badaniu dnia oka Arturka i bylo to okropne, wtedy mały miał coś ponad miesiąc. Koala ja zaczynałam od marchewki, potem dynia i brokuł. Teraz próbuje jabłko ale coś mu nie podpasowalo, ciężko trafić na słodkie jabłko w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm znowu nie dodaje postów. Koala hahahaha lusterko;D ja się nie odważyłam tam zajrzeć, jedynie pod koniec ciąży goliłam się z lusterkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2207
hej Juin90, pytałaś o tak małą różnice wieku u moich dzieciaków. Zuzi nie planowalam, chyba wogóle nie zdeydowałabym się na drugie dziecko. To była klasyczna wpadka:) O pierwszego dzidziusia staralismy sie trzy lata, w końcu się udało po inseminacji i urodził się Mikołajek:) Zuzia pojawiła się jako bonus:) Jest ciężko z dwójka maluchów, tym bardziej ze nie moge liczyc na pomoc nikogo z bliskich. Zostaje tylko mąż który jest naprawde cudownym ojcem. Nawet tu na forum nie moge zajrzec codziennie bo wieczorem zazwyczaj padam jak kłoda i zasypiam juz w połowie drogi do poduchy. teraz tez juz uciekam bo mały własnie wdrapuje sie mi na kolana i zaraz bedzie kazał mi właczyc Masze i misia:) Pozdrawiam wszystkie niewyspane mamuśkii zycze miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Dzien dobry mamusie. Znow nie widze wpisow:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
Hej :) MałaMi85- ja tez z maja :) też nie ma czucia w okolicy blizny po cc, ale i tak jest lepiej niz było. teraz mi to już nawet nie przeszkadza. tylko blizna z jednej strony robi sie brzydka, tak jakby się chciał bliznowiec pokazać. niczym nie smaruję, juz sie z nią pogodziłam ;) ale dopiero po chyba 6 tyg od porodu miałam odwagę obejrzeć sie w lustrze wczoraj zostawiłam dziecko z tatą i poszłam sama do koleżanki, posiedziałyśmy 3 godziny :) kocham młodego nad życie, ale jednak mama też musi zresetować umysł, także dla dobra dziecka :) a tata pięknie nakarmił marchewką i położył spać, radzi sobie i to go cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wczoraj a nie dodało mojego postu, Karolina dreszczyk mnie przeszedł jak przeczytałam o Twoim porodzie. Ale strasznie to brzmi że wyciąga sie dziecko z kanału brr, Z Blizną po cc nie pomogę, ale rozstępy tez mam, dookoła pępka i tez musze zacząć czym smarować. Witaj Mała Mi! Fajnie że dołączyłaś;) Koala ja zaczynałam od marchewki, dyni i brokuła, zaczął tez próbować jabłko. Kleik dawalam na noc no ale nic to nie dało. Miłego dnia Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Hej dziewczyny. No w końcu ruszyło!! Słuchajcie, w wyniku problemów które się tu pojawiły założyłam na innym forum zamkniętą grupę. Jest tylko na zaproszenie, nikt nie może czytać naszych wpisów ani pisać. Chciałybyście dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje z naszym watkiem. Moze trzeba zalozyc nowy topic i wtedy nie bedzie sie zacinac? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMI nie wiem, czy to do wszystkich kierujesz czy do znajomych-majowych, ale ja byłabym chętna. nie lube durnych ataków i takiej wściekłej agresji, jaka była na czerwcowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Słońce wreszcie wyszło. MałaMi - rozumiem Twoje motywy, ale ja np. lubię jak się odzywają nowe mamy i piszą coś nowego, a tak byłabym w zamkniętej grupie, co też ma swoje plusy, ale mimo wszystko wolę być na forum otwartym, liczę się z tym, że ktoś się może podszywać lub pisać bzdury, trzeba to po prostu ignorować; w każdym razie dziękuję za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samasobie kieruję to do wszystkich które się tu udzielają. Założyłam grupę dla majowo - czerwcowych mam na forum.mjakmama24.pl. Jak się tam zarejestrujesz to daj znać mi na maila natasza.rey@o2.pl . Najlepiej by było gdyby każda z nas miała taki sam nick jak Tu :) Koala możesz przecież pisać też tutaj :) Jedno nie wyklucza drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Koala :) wiesz, nie pomyślałam o tym :) bo się mocno wkurzyłam na ten zacinający sie topik, to bardzo utrudnia rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi, masz rację, tylko nie wiem czy znajdę czas na pisanie na dwóch forach. Jestem ciekawa zdania reszty. Muszę już uciekać, mały krzykacz wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nowe forum będzie działać z telefonu to mogę dołączyć bo po ostatniej akcji przewiduje ze gość sie ode mnie nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela śmiga na telefonie. Ja też korzystam częściej z telefonu. AA i pisałam do Ciebie na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam:) to ja się zaloguje i dam Ci znac, dziewczyny logujcie sie tez, Gosza odezwij sie, nie ma co sie przejmować tymi oskarżeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:)))) byłam stałą czytaczką poprzedniego tematu (mamy czerwcowe 2014), przykro że już go niema, mam nadzieję że będę mogła tutaj zaglądać, i czasem się udzielać:) jeżeli mam cos powiedzieć o sobie to 07. 06 urodziłam cc synka- Karolka:) niestety mam z nim małe problem ponieważ aktualnie jesteśmy na Bebilonie Pepti dha a ja na diecie, ale największy problem jest to że mój synek nie chce pić z butelki! chce tylko cyca a widzę, że pokarmu mam coraz mniej i co tu robić (dodam że męczę się codziennie z podawaniem butelki któtrej i tak nie chce pić, muszę dawać łyżeczką choć i to ciężko idzie:( ) pozdrawiam ciepło wszystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Przeszłyśmy na to forum żeby uniknąć tego co się stało na czerwcowych a tutaj chcecie zrobić to samo ? Weźcie pod uwagę że gość jest jedną z piszących więc i tak będziecie ją miały w nowej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Witaj Niebieska :) A próbowałaś różnych butelek? Mój akurat wszystkie lubi ale podobno są różne kształty i niektóre dzieci lubią a niektórych nie. Najlepsze recenzje wśród znajomych ma Anent jeżeli chodzi o smoczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×