Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Aga ja się chyba domyślam kto to. Napisz na maila do mnie kornelia1218@wp.pl zobaczymy czy myślimy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pszszszszczczczczczcz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu_27 he he ile ja mam w domu smoczków i butelek aktualnie testujemy kauczukowy anatomiczny, mały trochę pomemla pogryzie i tyle ale co jest najlepsze że pierwsze miesiące pił z butelki a później mu się odmieniło:/ martwią mnie jeszcze jego kupy śluzowate ale nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodało mojej odp:/ Agu_27 dużo przetestowaliśmy aktualnie z kauczukowy anatomicznym próbujemy, mam nadzieję że któryś w końcu załapie bo aż boję się co będzie jak skończy mi się pokarm:( ps ja tez jestem rocznik 85:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Hej Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale akcje ;) Ja wczesniej pisalam na wrzesniowkach 2014 i tam tez mielismy takiego paskudnego goscia, ktory wyzywal wszystkie mamy. Np. Jedna urodzila dziecko z zd a ten od razu zlosliwe uwagi rzucal. Do mnie sie doczepil, ze mam wczesniaka itp. Wiele dziewczyn zrezygnowalo z pisania, bo mialo dosc wyzywania :( A ja uwazam, ze najlepiej olewac cieplym moczem, zglaszac do usuniecia posty goscia i pod zadnym pozorem nie reagowac :) xxx Dajcie namiary na to nowe forum, chetnie sie tam zaloguje :) xxx Moj synek dzisiaj pieknie spal w nocy, za to wieczorem zrobil cudowny koncert :/ Mysle ze to wizyta u okulisty tak go zastresowala, ze az biegunki dostal. Mielismy juz jechac do przychodni, ale ostatecznie zasnal. Nie mial goraczki, mleko jadl chetnie, jedynie te 2 luzniejsze kupki mnie martwily. Na szczescie juz jest ok. A wasze dzieci mialy biegunke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
znowu nie widac wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hej, ja tez czytalam często forum czerwcowek i duzo ciekawych rzeczy moglam sie dowiedzieć co mnie czeka, bo moja corka urodzila sie 14 lipca. Szkoda, że dziewczyny poddaly sie po tylu miesiacach wspolnego pisania :( Niebieska mam ten sam problem: corka nie akceptuje butelki, kombinowalam, cudowalam z roznymi smoczkami tj. avent, lovi, tomee tippe i nie potrafię ją przekonać do butelki. Najgorsze, ze chcialam od pazdziernika isc na kurs językowy (nie byloby mnie 4h) i chyba nie pojde, bo ona nie potrafi zalapać smoczka :( tak to jest z tymi dziecmi cyckowymi jak za dlugo sie je karmi sama piersia bez wprowadzania butli to juz nie da sie ich przekonać do picia z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
agu do was tez pisze pokojowo z mojej strony nic wam nie grozi ja chce mieć juz spokój,zrobłam co zrobiłam czasu nie cofne ale żyć chce dalej i kończe na tym ja tutaj pisac też nie będe forum jest wasze i tyle.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ala
CZeść dziewczyny,kurcze mam tak mało czasu żeby się udzielać,niby moja mała grzeczna ale mało śpi w ciągu dnia i wymaga uwagi ,najlepiej żeby z nią gadać ,gugać ,nosić po domku.Czytam na bieżąco ,czytałam też wątek na czerwcowych co tam się porobiło:/ wiecie,też jestem za tym aby nie przechodzić na zamknięte f. tu jakoś lepiej się czyta,no ale jak już uważacie.A gości po prostu ignorować i nie wchodzić w dyskusję. ALICE 2014 doczytałam że Twoja malutka też wcześniak ,pięknie przybiera jak piszesz,moja urodziła się 2200g,wczoraj ważona,ma 4 m-ce i 6100g -też nieźle ,robi się taki pulpecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Nika- ja marzylam o malej roznicy wieku miedzy dziecmi, a teraz sama nie wiem co robic. Zwiazane jest to z obecna nasza sytuacja (jestem po cc i konczy mi sie umowa podczas macierzynskiego...) a z drugiej str po roku i tak nie mam z kim zostawic malej, wiec albo zlobek (dostanie sie graniczy z cudem i nie wyobrazam sobie tego), albo niania (nie mamy nikogo zaufanego), albo zostaje z nia w domu. Dlatego stwierdzilam, ze zycie zweryfikuje moje plany;-) Samasobie - tez uwazam, ze szczesliwa, wypoczeta mama to szczesliwe dziecko. (Przynajmniej w przypadku takich maluchow). Dlatego korzystaj jak mozesz, a jak widac to i tatus skorzysta i bedzie dumny ze swojej opieki:-D Kurcze, caly czas kafe nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2207
Ufff, dzieciarnia spi! Moge chwilkę poświęcić sobie. Niebieska, też mam wrażenie ze pokarmu mniej niż było, ale zgodnie z radą doradcy laktacyjnego po każdym karmieniu ręcznie jeszcze ściągam parę mililitrów mlesia i żyję nadzieją ze to coś poprawi laktację. Moja tez nie chce mleka z butelki, musiałaby byc bardzo głodna. Zupełnie nie odpowiada jej smoczek z aventu , korzystam wiec z tommy teepe, ten od wielkiej biedy ujdzie. Czekam az Zuzka skonczy pełne 4 mies i dam jej wreszcie kaszke. Mam nadzieje ze zasmakuje jej i moze wreszcie pozbede sie problemu zbyt małej wagi, bo kaszka podobno jest bardzo kaloryczna. Dzis spróbowała łyzeczkę jabłuszka z marchewką, było jedno wielkie błeee. No ale początki zawsze są trudne... Za to mój dwulatek wcina wszystko az miło gotowac, wczoraj zasmakował w leczo:) Ale on od początku był żarłok, ssał cyca i rósł jak na drozdzach, a Zuzia tak samo karmiona i ledwie miesci sie w normie. Co do blizny po cc (a obydwa porody sie tak odbyły) to polecam drogi ale według mnie skuteczny plaster Sutricon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Niebieska - a probowalas butelki medela calma, ona jest tak skonstruowana zeby maluch chcial tez ssac piers. Ja z niej korzystalam na poczatku i mala ssala, pozniej juz nie chciala zadnej, a teraz w sumie nie wiem, bo nie probowalam od kiedy minely upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa forum.mjakmama24.pl Jak się zalogujesz to napisz mi maila natasza.rey@o2.pl jaki masz nick. znajdę cię i zaproszę do zamkniętej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny logujcie się, tam można dodawać zdjęcia i żaden obcy ich nie zobaczy:) a tutaj tez można pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się w południe nawalczyłam żeby małego butlą nakarmić, ale i tak na koniec dałam cyca i śpi. Juin90 chyba spróbuję tej modeli może się uda. Widzę ze nie tylko ja mam takie problemy z butlą. A co do forum to z jednej str dobrze mieć zamknięte bo wiadomo bynajmniej nikt nikogo nie będzie obrażał ale z drugiej do otwartego f. będzie mogło dołączyć się więcej osób a co za tym idzie - więcej ciekawych rad i spostrzeżeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Nela nie mam 100% pewności dlatego jeszcze nie napisałam , chociaż jak napiszę to ta osoba zmieni nick i znowu będzie nowa mamą :) My dzisiaj jako jedyni mamy złą pogodę w całej PL ładnie a u nas kolejny dzień ciemno zimno. Mimo to zaniosłam małego do firmy i poszłam do kosmetyczki. Chwilka dla mamy to jak pisałyście już zbawienne . Od jakiegoś czasu zaczęłam dbać już bardziej o siebie nie tak jak przed ciążą ale już lepiej niż po porodzie. Po porodzie włosów mi się myć nie chciało chodziłam w dresie albo koszuli po domu tak jakoś odpuściłam sobie. Dziwie się mojemu m, że dla niego byłam nadal atrakcyjna. Mój Stasiu jest coraz bardziej kontaktowy, coraz więcej się sobą umie zająć i potrafi już lamentować na zawołanie. Mimo kolejnej ciężkiej nocy mam doskonały nastój jak patrzę na niego wymachującego nogami i gugającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Niebieska - to współczuje w takim razie, mam nadzieję że jak będziesz przykładać to w końcu załapie, że w tej butelce mleczko pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
limfa- co znaczy luźniejsze kupki ? Mój cały czas ma luźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez ma luźne, ale ta byla wyjątkowo wodnista. Od razu bylo widac ze zupełnie inna niż zazwyczaj. x Mala mi - dzieki! Zaraz wejde na nowe forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Limfa - mala nie miala biegunki i tak jak dziewczyny pisza robi nadal luzne kupki. x Jesli chodzi o forum to kazde ma swoje plusy i minusy. Ja sie podporzadkuje. x u nas dzis piekna pogoda, ale po drzewach juz widac, ze jesien sie zaczyna. Trzeba korzystac ze spacerow poki sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzień zakończył się akcją "szukanie jeża". Mój pies wpada w psią histerię jak tylko spotka jeża - z latarką w ręku szukałam go po ogrodzie, ale znalazłam! Uff... mam nadzieję, że będzie już spokój i będę mogła rozpocząć chill out. x Synek po kąpieli, podałam mu marchewkę w końcu - oczywiście nie chciał jeść, zobaczymy co będzie jutro. x Tak się zastanawiam czy to pisanie tutaj ma jeszcze sens jeżeli wszystkie się przeniosłyście na inne forum. x Mama Misi, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch w końcu spi a ja spokojnie mogę sobie posiedzieć:) zalogowałam się na forum mjakmama ale muszę to dobrze jeszcze obczaić bo nie wiem co i jak. Agu27 mam nadzieję że się uda z butlą - u mnie to taka ironia losu bo w szpitalu po urodzeniu Karol nie chciał za bardzo cyca aż piszczał jak dziewczynka he he a ja się zaparłam ze będę karmić piersią no i proszę bardzo skutecznie mi się to udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jeszcze jestem :) Agu--- mój tez na poczatku na marchewke miał "długie zęby" ;) w sumie to zaczęłam od ziemniaka, ale tylko potrzymał na języku i wypluł. dopiero przy 3 karmieniu widac było, że jest zainteresowany a dziś tak ładnie otwierał buzię i wręcz sie rzucał na łyżeczkę :) oczywiście nie umie jeszcze porządnie tego przemielić i przełknąć więc marchewkę mieliśmy wszędzie :) tylko teraz trzeba by chyba podawać mu więcej wody/herbaty a on wcale nie chce pić p.s. na nowym forum też sie zarejestrowałam pod tym nickiem. tu pewnie też zostanę bo im więcej ludzi, tym więcej wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nowe forum nie działa mi na tablecie, wiec tylko z komórki mogę je przeglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×