Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

hej dziewczyny, delicol podawałam, była poprawa ale na krótko. bylismy u pediatry kazała dawac dynie. odstawiłam debritat, may wcina dynie, dałam mu troszke soku ze sliwek i w koncu zrobił to kupsko ;) nie chce zapeszac ale lepiej cyca bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29majjj
Faktycznie widać że Agu caly czas tu siedzi, jakoś tego nie zauważyłam. Za to Ty gościu śledzisz każdy wątek i szukasz, kogo by się tu przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miska a dawałaś już coś wcześniej czy od dyni zaczęłaś? Super że się poprawiło,trzymam kciuki żeby było dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yupikkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo rzesz ile może strona wisieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilona
dziewczyny potrzebuje pomocy mój synek ma już prawie sześć miesięcy i nie chce jeść papek,wszystko wypluwa albo wogóle nie otwiera ust.Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Agu nie tylko ja to zauwzyłam ze na prywatnych tez przesiadujesz! nie masz życia dziewczyno? Zajmij się dzieckiem zamiast wypisywać głupoty na forach ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolka
Oj ta agu a kogo to wogóle obchodzi jak jej się nudzi to niech sie po pipce podrapię. Ja mam znowu problem* mam upławy serkowate jak twarożek z takimi grudkami, co to u diabła jest?swędzi i piecze i zrobił mi się na dodatek pryszcz na wardze który nie chce zejść :-( Załatwiłam globulki clotrimazolum i krem czy to pomże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gina idz bo chyba coś złapałaś Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilona
kurcze nikt mi nic nie odpisze?naprawdę wasze dzieci tak świetnie jedzą?nikt nie miał z tym problemu?Widocznie mam wyjątkowego niejadka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na myśli grzybice,o matko! to wyleczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_krol94
Cześć mamuśki, moja Ala urodziła się 30 czerwca także jeszcze się załapałyśmy do czerwcówek :D. Dołączam do forum bo nie mam za bardzo znajomych z małymi dziećmi a czasem potrzebna jest tak zwana dobra rada i wg jakiś kontakt z kimś kto mnie zrozumie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka
Czesc dziewczyny!! Czy ktos tu zagląda ze starej gwardii? Jak tam wasze dzieciaczki?Zleciało juz 7 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska11
ilona - dajesz mu gotowe słoiczki czy gotujesz. Ja małemu na parze gotuje , jak nie miałam zrobionego domowego obiadku, musiałam dac kupny, mały wypluwał nie chciał wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn jest z maja, warzywa je od dawna, ale dyni nie przełknie. próbowałam wiele razy i zawsze wypluwał i był obrażony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia94
Witam ja tu przyszlam po rade moze ktoras ma jakis pomysl czemu tak sie dzieje. Moja corcia jest z lipca od 2 miesiaca przesypia mi calusia noc od 2 miesiecy od 18 do 6 rano ale od miesiaca zaczela mi sie budzic mozecie sie smiac ale z zegarkiem w reku 4.20 z placzem ktoryvpo krotkiej chwili ustepuje (nie jestem za tym by zrywac sie za kazdym jeknieciem corki zwlaszcza gdy spi bo zwykle sama sie uspokaja) pierwsze dni dawalam jedzonko ale to nie o to jej chodzilo bo wcale nie jadla z entuzjazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby idą! już czas to nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby idą! już czas to nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka78
Zęby albo skok rozwojowy. Jak zasypia sama to luz. Ja co dwie godziny wstaję w nocy i karmię dwa razy. Mimo że na butli. Masakra, mówię ci... Zostawić nie mogę żeby się nauczyła sama zasypiać bo mam starszą dwulatkę i za chwilę jest duet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jak kilka nocek z rzędu płacze to zawsze póżniej robi coś nowego czyli skok rozwojowy.Ząbki też już nam wyszły dwie jedynki dolne troszkę płaczu było ale bez szału.. Jolka Kolka ja jestem ze starej załogi ale się nie podpiszę bo nie mili goście nie spią;)długo tu nie wchodziłam i dziś jakoś na wspomnienia mnie wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×