Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Limfa ja tez z komórki;). Dziewczyny logujcie się na tym forum, ja tutaj tez będę zaglądać i tutaj można rekrutować nowe mamy do forum zamkniętego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Dzien dobry z rana! Moja mala dzisiaj w nocy budzila sie jak noworodek, bardzo niespokojnie spala. Jak tylko cycus wypadal z buzi to robila afere. Ok 7 dopiero mocniej zasnela. Ja jestem padnieta, a mimo to nie moge zasnac. Jak to dobrze, ze takie noce zdarzaja sie raz na jakis czas:-D Dzieki temu moge bardziej docenic te spokojne. X Ja tez sie zalogowalam, mam ten sam nick. X Pozdrawiam weekendowo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Ja tu jestem nadal. Mam nadzieję że forum nie umrze śmiercią naturalną a niebawem znajdą nas nowe mamy :) Ja wczoraj obiecałam m romantyczny wieczór. Poszłam karmić małego o 20 i kazałam otworzyć winko m. Obudziłam się o 1 w nocy :) Jak na złość mały miał spanie i mamy nie obudził. A tatuś czekał i czekał na dole Widocznie byłam bardzo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Dobrze że nie musiałam szukać jeża w nocy :) ha ha rozwaliłaś mnie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Alicja wczoraj miała zły dzień a jeszcze gorszy dzień zorganizowała babci :) która zasuwała z nią ze spaceru na rękach, nawet mi wtedy do śmiechu było ale wyszłam z małą na spacer i było to samo, płacz i krzyk, nie wiem czemu, tatuś po nas wyjeżdżał samochodem bo nie mogłam jej opanować. Dzisiejsza noc pierwsza przespana. U neurologa ok, choć zaczął się czepiać że trochę bok skraca prawy, pokazał jak ćwiczyć. MałaMi już się loguje na to nowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela993
Jako iż jestem Waszą kierowniczką, oczywiście zostałam nominowana przez naszego szanownego gościa haha to musicie mnie słuchać! Także proszę wykonać moje wcześniejsze polecenia;D Miłego dnia Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tnie się ten temat w cholerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Trzeci raz już piszę, faktycznie nie dodaję wpisów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie jak tam nocka minęła bo u nas kiepsko mały co godz się wybudzał, a mnie jeszcze jakies przeziębienie bierze masakra:( widzialyscie jak na forum czerwcowych troll szaleje????? brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no brak słów, strona wisi po kilka godzin. takie forum to o kant... potrzaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny ja od rana nie widziałam wpisów, marnie się na tym kafe układa. u nas dzis w nocy tatuś miał dyżur i wstawał do młodego, a rano pytał mnie ile razy dziecko płakało ;) byliśmy wczoraj na urodzinach kolezanki, młody grzecznie spał, nawet sie nie obudził jak wróciliśmy do domu. dopiero jak się położyliśmy i zgasiliśmy światło to był alarm ;) Redka--> dobrze, że nie miał większych zastrzeżeń :) a o co chodzi z tym skręcaniem w bok? bo mój jak leży na przewijaku to trochę jak rogalik się zwija, jakby miał z lewej strony mniej skóry i go ściągało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
no i mnie wylogowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nela933 - kierowniczko :) widziałam widziałam dostałaś nominację od gościa:) he he. Mały śpi WKOŃCU ale jestem padnięta życzę spokojnej nocy mamusie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Właśnie o co chodzi z tym skracaniem? Mój często przekręca się na bok i zwija na jeden bok tak jakby chciał się przewrócić na brzuch a jak go przewracam to płacze i sama nie wiem o co mu chodzi. Dziś byłam z niego dumna był taki grzeczny , byliśmy u księdza załatwić wszystko z chrztem to dość daleko i był długo w foteliku głodny i znudzony a u księdza uśmiech i radość. Życzę miłej spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam się i mam ten sam nick. Chodzi o to, ze jak podnosił Alicję do góry to mała prawą nóżkę podnosiła do góry a lewą prostowała, po chwili obie miała wyprostowane czyli ok, a wg lekarza przy podnoszeniu obydwie powinna mieć wyprostowane. Po chwili stwierdził, ze się czepia, ze trzeba dać dziecku czas na rozwój. Kazał zwrócił uwagę na to jak maluch układa ręce leżąc na brzuchu, jak barki ciągnie do tyłu to nie jest ok, trzeba wtedy kłaść zabawki przed dzidziusiem tak żeby rączki wyciągał do przodu. Agu to żeś mężowi romantyczny wieczór zapewniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja jestem,ale nie mam z kim pisac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy na prywatne forum uciekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
ja tu zaglądam ale cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Koala jesteś tu ? Dołącz do nas czekamy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Sama byłam przeciwna ale te infantylne, durne teksty gościa wyprowadzały mnie z równowagi, Nowe mamy też zapraszamy na forum zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Mozna sie do was dopisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×