Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaania

Urwany kontakt po 2 mcach

Polecane posty

Gość gość
14'43 to po dwoch miesiacach rzadkich spotkan,bo odleglosc ,mozna mowic o milosci?!ogarnij sie,nie myl milosci z zauroczeniem wiec nie moze byc mowy o zawodzie milosnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'45 przeciez to proste co jest powodem rozstania :SMS przez nia wyslany,ze pasuje i krotka,zwiezla odpowiedz. I o czym tu tyle gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
Ja rozumiem prace i korporacje, jestem w stanie przyjąc, że mozna i w weekend iść do pracy, ale na miły Bóg...jeden telefon nie jest jakimś wyczynem...akurat to, ze się zezłościłam, powinien zrozumieć...bo obiecywał, że tak będzie..a przecież nie siedział 24 h przez cały weekend nad projektem...prawda.... Najchętniej zadzwoniłabym i wyjaśniłabym całą story...jeśli i tak jest po jabłkach..to nic ten telefon nie zmieni..a jeśli są jakieś wzajemne żale, to może mozna je wyjaśnic...nie wiem już sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma zalu tylko krotka wiadomosc,ze nie tak mialo byc wiec po co dzwonic i wyjasniac? znajdzie tysiac swoich prawd a Ciebie jeszcze bardziej zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz wyjasnic sprawe jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,ale co tu wyjasniac?!nie podpuszczajcie kobiety,bo zrobi glupotki. Bylo i juz.Mozna ewentualnie mowic 'jak i czy mialoby byc dalej' ,bo kobitka zauroczona,ze az piszczy przez ekran,to sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie wiedziala na czym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'caly w tym ambaras,zeby dwoje chcialo na raz'..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni sa z Marsa a kobiety z Wenus.Ty myslisz tak o on o tym samym moze zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ten facet to jakis d**ek :( Nie umie sie zachowac. Gdybym sie przygotowala na spotkanie ze zwykla znajoma i na przyklad upiekla ciasto czy cos w tym stylu to chyba by mnie szlag na miejscu trafil jezeli by to na ostatnia chwile odwolala i to przez SMS. Telefon parzy? Nie mozna zadzwonic i wytlumaczyc? To jest po prostu karygodne zachowanie swiadczace o zlych manierach i nie ma tu nic do rzeczy czy to Twoj facet czy znajomy. Tak sie nie robi i juz. Absolutnie do niego nie dzwon, nie usiluj nic wyjasniac bo naprawde pilka lezy na jego podworku. Byc moze cos nie wyszlo w sexie, byc moze zdal sobie sprawe ze nie jest gotowy na zwiazek, byc moze nagle poznal kogos innego kto go zafascynowal, moze postanowil dac sobie z ex zona jeszcze jedna szanse. Obojetnie co nie zaszlo to zalatwil to wszystko bez klasy w niekulturalny sposob :O Nie lataj za nim, zostaw ta sprawe bo nawet gdybys z nim porozmawiala to pewnie prawdy ci nie powie. Po co masz sie ponizac i szukac z nim kontaktu na sile? On zna Twoj numer telefonu. Radze skoncetrowac sie na wielu zajeciach pozadomowych w celu podreperowania samopoczucia oraz na poznawaniu nowych ludzi bo tej facio ewidentnie nie byl jeszcze tym wlasciwym. Nie masz czego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka prysnela z forum,bo facio napisal jeden sms i juz na nowo jest w siodmym niebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioweczka11111111111
A moze naprawde mial zapierdziel w pracy cos bardzo waznego sie wydarzylo! Skoro nawet musial zrezygnowac z widzenia z dziecmi to pewnie nie klamal. A rozmowy telefoniczne? No sorry ale jakby zadzwonil to pewnie trzymalabys go na telefonie przez pol godziny czy dluzej a on zamiast probowac pracowac musialby Ci czule slowka prawic I przepraszac. Niektore baby to naprawde tepe sa. Pisze to ja tez kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdania nje zmienie-facet to swinia!!!! C Hyba orietcje zmienie majac 40 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak,dwa miesiace spotykania i to znowu nie tak rzadko bo 1-2 w tyg i facet dojrzaly 40+ by sie nie zakochal. Tak to mozna po 18 tce chodzic o probowac. Po takim czasie w takim wieku to juz wiesz czy cos glebszego czujesz czy nie. I zgadzam sje facet to swinia. A ten na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o natlok pracy - jeśli ktoś tego nie przeżył i nie pracował nigdy na wysokich obrotach - to nie wie ile energii czasem potrafi robota zezrec. Czasem się nie chce nic, tylko spać. Bywa, ze w niektórych branżach - nie ma miejsca na sentymenty i albo druga strona to bierze na klate, albo nie ma sensu dalej tego ciągnąć bo wszyscy będą nieszczęśliwi. Może zbyt emocjonalnie podeszlas? Co niby miało znaczyć nie tak miało być? Zaryzykowalabym i spróbowała pogadac... Ale bez żalu i wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaania
I tak zrobiłam...zadzwonilam i pogadalam...bez zalu i pretensji...tak..mial natlok meeega..urwanie i poza jednym projektem dowalili mi drugi na wczoraj...wyslal smsa, za co przeprosil, ale po moim tekscie tez sie wsciekl, ze usiluje mu zyciem sterowac...i nie rozumiem, ze ma wazne rzeczy na glowie...podziekowal mi za ten telefon...co bedzie nadal nie wiem...ja przedstawilam dlaczego tak zareagowalam, on tez, powiedzial , ze ta rozmowa byla nam potrzebna..ja zostawilam sprawe w jego rękach..powiedziałam, że chce, żeby przemyslał wszytsko i żeby powiedział mi co dalej..bo ja sama niczego nie zdziałam...na początku rozmowy był chyba zaskoczony i pewnie spodziewał się jakieś afery, ale ja starałam sie wlogicznie wszystko mu przekazać...potem był miły,a na końcu dyskusji zaczelismy standardowo rozmawiac o pierdołach..hm..niezaleznie od tego co bedzie to kamien spadł mi z serca, bo nie dusze w sobie nic i nie gdybam...dziękuje wszystkim za pomoc..nie zjedzcie mnie za to, co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto,ty chyba nie pracujesz lub w jakiejs malej firmie i nie wiesz co moze sie zdarzyc i ile w ciagu jednego dnia pracy. A Ty zyjesz wyobrazeniami?stale telefony,smsy,ochy i achy,bo Ty tak chcesz?wiecej pokory to ci facet nie ucieknie. Ktos tu wyzej dobrze ci napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on tez ci dobrze powiedzial,ze nie steruj jego zyciem I to przez sms a gdy on ci odeslal odpowiedz to ty foszek.to dopiero dwa m-ce a tu smycz,bo pani chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłas do niego??? Boziu jaka ty głupia jesteś! Facet cie ewidentnie olał, zachował się beznadziejnie wysyłając smsa, potem jeszcze na ciebie obraził a ty dzwonisz do niego i się rpzymilasz?? Kobieto już dziś ci mówię że facet jedzie z tobą w gumki i żaden facet który jest poważnie zainteresowany kobietą tak nie postępuje. Skoro sama mu się na tacy podajesz to pewnie jeszcze skorzysta ale zapewnie nie traktuje cie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam coś napisać, ale osoba nade mną wyraziła wszystko, co myślę. Idiotką jesteś, że do niego zadzwoniłaś. Wspomnisz jeszcze nasze słowa, jak będziesz za jakiś czas gorzko płakać, bo cię z końcu koleś kopnie w dupę na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata masz,jestes po rozwodzie i naprawdę nie umiesz odróżnić faceta który jest poważnie zainteresowany kobietą od tego który ma ją gdzies??? Twój ewidentnie cie olał, a ty jeszcze się błaźnisz i za radą jakiś małolatów z kafeterii którzy wmówili ci ze go spusciłaś po smsmie dzwonisz do niego i się kompromitujesz?? Mam tyle lat co ty i w zyciu nie zadzwoniłabym do takiego faceta i jestem już na tyle doswiadczona w kontaktach damsko męskich że wiedziałabym że facet sobie pogrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sobie chlopina pozywa :D cos mi mowi, ze jeszcze tu wpadniesz sie wyplakac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja sprawa co zrobias,zapewne czujesz sie lepiej,alenie ufaj mu on juz raz twoj /ezaufanie naciagnal..spodziewaj sie cdn. Facetowi jaa zakezy dzwoni czy pisze nawet po 22h i jedzie w bloxie dla ciebie by byc z toba,miej oczy szerokootwarte szkodaatwego sca dla drania, moze jesz ze slotkasz normalnego wwco watpie normaani wygineli w 2 wojnie swiqtowej a zostali mieczakow spuscizna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet cie olał, pokazał brak szacunku a ty do niego dzwonisz z przeprosinami? musiał miec niezły ubaw po twoim telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty autorko pracujesz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypisujesz i zalisz sie po dwoch miesiacach znajomosci a gosc ci mowi,ze nie chce bys sterowala jego zyciem(zawodowym,jak rozumiem). Oprocz emocji uzywaj troche rozumu,bo nikt nie rzuci pracy.by jechac na spozniony obiad.Jak sie ma zobowiazania firmowe,to najpierw one a nie twoje foszki. Zadzwonilas i co?dalej jestes w czarnej d..e,nic nie wiesz. I jeszcze mowisz mu,ze sama nic nie zdzialasz.Ech,daj na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Autorko, nie naciskaj. To dojrzały facet po przejściach. Pewnie umie już być sam, więc kalkuluje, czy lepiej być samemu i nie burzy sobie stabilizacji, którą pewnie już jakoś wypracował, czy przewracać życie do góry nogami. jest po rozwodzie, więc pamiętaj, że każde Twoje nerwowe zachowane jest przez niego wyolbrzymiane i porównywane z zachowaniami byłej. Masz głód uczuć, chcesz być z nim - to normalne. Ale niestety Ty musisz tu ustąpić i poczekać, oswoić go. jeśli nie czujesz się na siłach, musisz poszukać kogoś o podobnych oczekiwaniach do Twoich. Pisze Ci to facet po 40 i po przejściach :-) Cierpliwości :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xMietek No tak bo facet po przejsciach jest jak jajko z którym trzeba delikatniej niż z bobaskiem. Nie rozbrajaj mnie:-D Ten kto kalkuluje bo kiedys został zraniony niech idzie na terapię a nie zawraca dupę kobiecie tez po przejsciach która jest spragniona uczuc. Zresztą czy to nie dziwne ze facet po rpzejsciach taki delikatny a kobieta po przejsciach jest gotowa na nowy związek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×