Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dziadek

Namowilem corke na aborcje.

Polecane posty

Gość nie dziadek
bo dam sobie rece obciąc że bardziej martwiłes się o opinię swoja co powiedzą ludzie a nie o dobro córki To juz bys stracil rece, bo opinia ludzi gowno mnie obchodzi. Mieszkamy w duzym miescie a nie w jakiejs pieprzonej radiomaryjnej wiosce. A o jej dobro wlasnie zadbalem, dziewczynajuz sie cieszy. To jakies popieprzone "pro life" szuka problemu tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie,na czym miałoby polegać dobro córki? Na tym że urodzi,że bedzie bez wykształcenia szukać pracy za 1300zł,że obowiązki musi przejąc rodzina bo na nianię nie zarobi.Być może ojca dziecka sie nie znajdzie i co dalej???? Czy to dziecko będzie miało szczęśliwe dzieciństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziadek dziś Powiem Ci tak,szkoda czasu na dyskusje z tymi pseudo katolikami. Najczesciej puszczają jad ci najgorsi co to modlą się po figurą a....... Dobrze córka zrobiła,to nie był płód,ta ciemnota nie ma wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tygodni to już człowiek Najnowsze badania dowodzą, że kobiety, które zdecydowały się na aborcję, są zdecydowanie bardziej narażone na stany lękowe i depresję niż inne kobietyNajczęściej spotykanym mechanizmem obronnym jest zaprzeczenie o***tej aborcji lub bagatelizowanie jej. Spotyka się również próby racjonalizowania przerwania ciąży, rzucenia się w wir różnych zajęć, zabierających maksymalnie dużo czasu, odreagowanie poprzez nadużywanie alkoholu, narkotyków lub leków. Kobiety po aborcji szybciej uzależniają się od alkoholu i nikotyny. Wśród 30% badanych kobiet stwierdzono lekomanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas zweryfikuje, czy podjąłeś dobrą decyzję i mimo, że zrobiłeś wszystko, żeby córka dostała się na medycynę, to też nie wiadomo, czy dotrwa do ostatniego roku studiów. No, ale jak masz forsę, to nie ma sprawy, zasponsorujesz tego i owego i córcia będzie lekarzem. Tylko...do cholery pewnie bedzię strach u takiej się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczne skutki usunięcia ciąży to również: depresja po aborcji, utrata apetytu, smutek, niezdolność do normalnej aktywności – najczęściej związana z patologiczną żałobą lub patologicznym poczuciem winy, załamanie psychiczne, nieustanne poczucie winy i wyrzuty sumienia, obniżenie poczucia własnej wartości i brak zaufania do siebie, zaburzenia seksualne, które mogą mieć charakter oziębłości, wynikającej z niemożności doświadczenia satysfakcji seksualnej, a nawet ze strachu przed mężczyznami czy wstrętu do nich, obniżenie poczucia własnej wartości – jako matki, zła relacja z kolejnymi dziećmi, akty autoagresji: szybka jazda samochodem, samookaleczenie się, samobójstwa, uzależnienie od narkotyków, alkoholu, niechęć do żyjących dzieci, szybka rezygnacja z dotykania ich i karmienia piersią, zaburzenia snu (bezsenność, płytki sen), zaburzenia związane z „instynktem” macierzyńskim. http://portal.abczdrowie.pl/skutki-aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie byl plod? Ja p*****le, to dopiero ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, niech się pieprzy, przecież ma tatusia, nie zginie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można wybierać życie ludzkie a wygodne życie.Macie swoje plany???????????To obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba dziś Najnowsze doniesienia mówią że duża grupa społeczna kobiet chleje wódę bardziej niż faceci ,narkotyzuje się,choruje na depresje. Rozumiem że to sprawa aborcji????? Przykre:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twoja córka nie umiała się zabezpieczyć podczas seksu a studiuje medycyne. To bedzie z niej g****o nie lekarz. prosciej niech zmieni studia bo na medycynę jest za głupia chyba, że dziadzio załatwi za kasę. Najlepiej na ginekologa ją wyslij bedzie miała już wprawę e skrobankach to może skończy te twoje żalosne studia. A tobie dziadzie obys w życiu nie miał wnuków, a na starość ktoś ci stwierdził eutanazja dziadzie bo nikt nie będzie się zajmował staruchem. Przecież ktoś może mieć inne plany niżż takim jak ty palantem się zajmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszystki to robicie.Zakładanie prezerwatyw czy tab.anty to wg kościoła jest grzechem tak jak i aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I tak się nikt nie będzie zajmował dziadkami choćby wychowali kopę wnuków.A to z prostej przyczyny: nie potrafice chować swoich dzieci,jesteście roszczeniowe,wyciągacie łapę a jak już wszystko zabierzecie i widzicie ze dziadkowie są goli to ich oddajecie do przytułków zabierając jeszcze mieszkanie.Dziadkowie z racji swojego wieku wam śmierdzą i przeszkadzają.O obowiazkach nad nimi podobnymi mogą poczytaj tylko w ksiązkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera az do bolu
No to masz sie czym chwalic :) Zal mi Twojej corki,ze ma tak okropnego ojca. Zamiast jej pomoc inaczej to namowil ja na aborcje. Kazales zabic wlasnego wnuka/wnuczke bedziesz sie za to smazyc w piekle bo mimo tego,ze to to zarodek to juz bilo serduszko i zylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
Skoro twoja córka nie umiała się zabezpieczyć podczas seksu a studiuje medycyne Jeszcze nie studiuje, dopiero zacznie. A co do pozostalych zyczen, to powiem po katolicku bog zaplac! Natomiast gdybym mial byc ciezarem dla swoich dzieci czy wnukow kiedys na starosc, w sensie fizycznym, bo finansowo to nie grozi, to owszem, poprosilbym sam o eutanazje. To tylko katole tak uparcie trzymaja sie zycia, mimo, ze po smierci podobno czeka na nich raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci zycze zebys kiedys twoja corka byla zakochana we wspanialym mezczyznie,wyszla za maz i zeby nie mogla miec dzieci.Zeby maż ja zostawil dla innej kobiety ,ktora nie usunela dziecka tylko wychowala go sama i urodzila wspanialemu bylemu zieciowi wspaniale dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tygodniowy plód juz zyje i bije mu serduszko ,pokazac ci kretynko usg a moze filmik z usg. Jak bije serce to zyje czyż nie tak?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz jeszcze gipsowy odlew swego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnogród to usuwa ciąże i jeszcze innym wmawia ,że płód to nie dziecko.Jak jesteś w ciąży tzn.że będziesz mieć dziecko poj***e.Takie jak ty nie powinny w ogóle się rozmnażać bo przekazują geny patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole odlew brzucha niz twojego pustego mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
A ja ci zycze zebys kiedys twoja corka byla zakochana .... A nie wystarczy szczescia, zdrowia, pomyslnosci ? Bedac w ciazy mowi sie, ze "bede miala dziecko", a nie ze mam dziecko. Bo ma sie dopiero plod. A ja nie kwestionuje, ze 6 tygodniowy plod zyje. Paznokcie i zeby tez zyja, tez maja nerwy, naczynia krwionosne i sporo innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porownujesz zeby do serca ? Ty masz serce ?Musisz być niezłym bydlęciem a nie czlowiekiem.Poza tym puszczalskiej bronią puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 miesiecznego sloneczka
Dziecko w 12 tygodniu ma juz wszystko na usg macha slodkimi raczkami i nozkami, bije mu serduszko ma wole walki. Chce zyc!!! A ze glupia matke i dziadka to nie jego wina. Oddajcoe do adopcji! Twoja corka zacznie miec zal gdy zajdzie w planowana juz ciaze w zyciu wam nie wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna patrzec na to z roznych punktow widzenia. Z jednej strony szkoda tego dzieciaka, ktory obecnie jest tylko zlepkiem komorek, ale gdyby nie decyzja o przerwaniu ciazy to mialoby rece i nogi tak jak wszyscy my. Z drugiej strony studia medyczne, marzenie niejednego. Sama nie wiem co bym zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to szczyt hipokryzji...zeby kazac wlasnemu dziecku zabic swoje dziecko.Wrazam swoje zdanie na ten temat...choc wiem ze to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaMarcelina0000
DO AUTORA WĄTKU - mam 29 lat i kiedyś byłam w identycznej sytuacji, jak Twoja córka (z tą różnicą, że zaszłam w ciążę na 1-szym roku medycyny). Usunęłam dziecko za namową rodziców, którzy wyidealizowali same plusy wynikające z aborcji... Faktycznie cieszyłam się później po wszystkim, ale... ślad w psychice zostaje. Do dziś chodzi mi po głowie, ile dziecko miałoby lat, jakie by było... czy faktycznie gdyby wtedy się urodziło przekreśliłoby moje plany, cele i marzenia. Żyję dalej - mam narzeczonego, planuję założenie rodziny... ale moje myśli wracają do tego dziecka, które nigdy się nie narodziło, a było moje. W dodatku zdaję sobie sprawę, że po aborcji w tak młodym wieku ciężko może być mi teraz zajść w ciążę. Zastanów się nad wszystkimi plusami i minusami aborcji - po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem e drugim miesiącu ciąży dziecko Ma 2,5 centymetra, na usg widać główkę, rączki i nóżki. To nie jest płód - nie dziecko tylko płód- w początkowej fazie dziecko. Poza tym autorze piszesz dokładnie te same słowa aby zajrzeć do wózka czyjegoś co na topiku, że namowiles żonę do aborcji. Jesteś chorym niespełnionym życiowo psychopata. Ludzie nie komentujcie tego topiku bo to jest prowokacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek gnojek a córka tania sucz, pozbywająca się awarii po wpadce.... Nie chciałbym trafić w ręce takiego lekarza. Boże chroń od takich medyków... Później się dziwić o to, że pavulon podają ludziom, bo maja podpisane kontrakty z zakładami pogrzebowymi...Brak jakichkolwiek zasad moralnych. Niezłego potwora wychowaliście i jeszcze ją w tym wspieracie... Lekarz powinien ratować ludzkie życie a swoje dziecko zabija :/ ... Żałośni jesteście. znicz dla braku waszego człowieczeństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie róbcie najgorszej rzeczy jaką możecie zrobić kobiecie!!! wiem co pisze bo do tej pory borykam się z myślami jak wyglądaloby moje zycie gdybym urodzila moje nienarodzone dziecko mysle ze nigdy juz nie bede czula sie godna czegokolwiek mam coreczke malutka patrze na nia i zastanawiam sie jak wygladaloby moje dziecko to straszne tego nie da sie wymazac nie zapomne tej pustki chlodu czulam smierc mozecie mi nie wierzyc czulam powiew czegos zlego jakby wszystko nagle umarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×