Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dziadek

Namowilem corke na aborcje.

Polecane posty

Gość gość
ale nie-dziadek uważa że to tak jak wyrwanie zęba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Normalny ojciec od małego wmawia córce, że seks jest tylko w celu rozmnażania się << Normalny ojciec wmawia corce, ze dzieci przynosi bocian Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedziadek kafeteria to nie jest miejsce na tego typu tematy. Tu jest pełno ludzi sfrustrowanych, są tacy którzy seksu nigdy nie zaznali więc musza dorobić do tego ideologię czystości. Jest też masa osób o wątpliwym poziomie wykształcenia, więc czasem nie warto nawet komuś odpisywać, każdy kafeterianin jest piękny, wykształcony i oczywiście bogaty, co w faktach przekłada się na: a) gimbaze b)prawictwo, staropanieństwo (zwłaszcza na takich tematach!) c) absolwentów zawodówki, starej podstawówki lub gimnazjum, ewentualnie bezrobotnyvh magistrów turystyki i innych tego typu prestiżowych kierunków Jednak punkt b krzyczy najgłośniej z wiadomych powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MORDERCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MORDERCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MORDERCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MORDERCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyj tym forum zyj i niech Ci corka zawsze wstyd przynosi, skladam zyczenia aby Twoj kurw*szonek sie puszczal na prawo i lewo i milion dzieci sobie zrobil i zeby jak juz bedzie chciala miec dzieci to nie mogla ich miec, puszczalska sz*ata Ma byc lekarzem? no to etyke lekarska ma w malym palcu, takim tylko napluc w twarz, szkoda ze nie chciales zeby Twoja kobieta usunela ten Twoj madry ku*ewski plod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 miesiecznego sloneczka
Juz go nie ma... zegnaj slodki aniołku... nawet po"plame na podpasce " bym sie zalamala... Ja mam dziecko studiuje dziennie moj konczy teraz 4 miesiace a przede mna 5 rok. I dojezdzam 40 km co dzien do szkoly (cala ciaze tez!!) Spelniam siebie a mojego aniolka bym nie zabila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet po plamie na podpasce bym się załamała" ludzie załamujcie ręce nad tym wpisem :) jakbym miała przechodzić załamanie nerwowe co miesiąc to pewnie prędko odwiedziłabym psychiatrę, co sugeruję autorce powyższego wpisu :D Ale to pewnie gimbaza ma wolne i jaja sobie z nas robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej własnie dostałam okres :O Nawet nie wiecie jak się z tym czuję 😭 Żegnaj mój słodki aniołeczku Zapalę świeczkę i idę to spłukać, masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błagam pomóżcie, niech ktoryś z gości naciśnie spłuczke, ja nie jestem w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>niech Ci corka zawsze wstyd przynosi<<, Straszny wstyd, ze 19-letnia corka uprawia seks.... Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wzrozumiała i jestem za usunięciem ciaży jezeli miało by zaszkodzić karierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza na swiecie
To nie wstyd, ze dziewietnastolatka uprawia seks. Wstyd, ze puszcza sie na lewo i prawo, sama nawet nie wie z kim. Wstyd, ze nikt jej nie uswiadomil, co to bezpieczny i odpowiedzialny seks. Ale to pewnie kwestia wychowania, czy tez jego braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to niech jej odrazu dziurę zaszyje i nauczy seksu analnego-już nie będzie się musiał martwić o jej potomków. !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfghjk
super na studiach do wie się kogo zabiła jak zobaczy jak wygląda 2 miesięczny płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama 4 miesiecznego sloneczka dziś A kto się zajmuje dzieciaczkiem jeśli to nie tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunięcie ciązy to jedno, a drugie to kwestia co Twoja córa ma w głowie skoro wyjezdza do Hiszpanii, tam daje się wygwizdać... wraca i idzie na aborcje w wieku 19 lat. Wpadki się zdarzają, ale gdyby miala inaczej ulozone w glowie to nie doszloby do tego nigdy 1. szacunek wobec siebie, 2. zabezpieczanie sie, 3. myslenie o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie to prowokacja. jeśli jednak to prawda to wiadomo, że dziecko w takim momencie jest szokiem, ale cóż...może warto te trudności przyjąć na klatę. Można je potraktować jako dar, a nie karę, jeszcze będzie miało piękną ciemną karnację bo ojciec jest Hiszpanem ;-) Co to za głupie gadanie, że przeszkadza w karierze medycznej, jakie bzdury, mieszkam w akademiku i mam znajome na medycynie i jak dziewczyna jest zorganizowana to wszystko sie da zrobić, jedna miała już 3 dzieci na 3 roku i mieszkała w akademiku i sobie genialnie dawała radę!!! inna ma dziecko z obcokrajowcem z erasmusa i sama mówi, że da się wszystko pogodzić i nie narzeka. Kolejna wpadła z kolegą z grupy na 1 roku i co? urodziła, są zadowoleni, już na 3 roku się postarali o kolejne ;-) tak, że im się spodobało rodzicielstwo. a na punkcie swoich dzieci to szaleją!!! ja jestem młoda i wydaje mi się, że dziecko by mnie załamało, dobiło etc. bo jestem jeszcze głupia i chciałabym czekać w nieskończoność np. do 30 na dziecko, tymczasem nie ma co się dzieci bać ;-) teraz jakaś panika się pojawiła, że dziecko wszystko niszczy, każdy ma obawy przed urodzeniem, panikuje strasznie jak to nieplanowane, a potem jak się urodzi to mówię wam każdy szaleje!!! mielibyście wnuczka fajnego!!! zresztą córka mogłaby się sama zajmować, bo jak pan widzi, da się potrzeba tylko organizacji, a wy tylko byście pomagali przed najważniejszymi egzaminami końcoworocznymi i już...zastanówcie się, bo potem może się okazać że córka nie może mieć dzieci, zachoruje na coś, a teraz jest możliwość, na pewno pokochacie dzieciaczka. Wg. mnie prowo, na medycynę idzie a nie wie co to antykoncepcja, uprawia seks z obcymi facetami, rozsądne osoby idą na takie studia, które wysoko napisały maturę, potrafią się skupić na nauce, więc watpię żeby córka wiedząc, że nie stosuje antykoncepcji i mając świadomość, że idzie na studia odczuła nagle niesamowitą chuć w innym kraju i zapragnęła realizować swoje fantazje erotyczne z obcymi facetami bez względu na konsekwencje. naprawdę nie wierzę w to!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama 4 miesięcznego sloneczka? mam pytanie..czy to dziecko to wpadka? dalas doooopy jakiemus przygodnemu fagasowi? jeżeli nie to zamknij mordę idiorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciepa tak i jak macica i reszta nalezy do corki autora..to co wam jebochyy do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna córka naprawdę, uprawia seks z obcymi facetami, za dobrze napisaną maturę dostaje prezenty od rodziców jak małe dziecko, ja pisałam maturę dla siebie nie dla prezentów bo zależało mi, żeby dostać się na studia, ta dorosła córka to jest jeszcze dziecko bo nie umie odpowiadać za swoje czyny, jest naiwna bo uprawia seks z nieznajomymi obcokrajowcami, robi to co jej rodzice każą, nie jest zbyt mądra bo nie umie pogodzić nauki z dzieckiem, nie umie panować nad swoimi instynktami, jest nierozsądna bo wiedziała, że wybiera się na studia, współczuję takiej córki, bo jak pan tak wychował to wstyd, pewnie podczas studiów jeszcze nie raz zajdzie w ciąże z obcokrajowcami i pan znów będzie panikował i kupował tabletki i walczył o usunięcie ciąży nierozsądnej córki. Mnie by do głowy nie przyszło, żeby rozkładać nogi przed nieznajomymi facetami, albo wracać z brzuchem z wakacji, umiem nad sobą panować i mam rozum, umiem przewidzieć jakie mogą być konsekwencje i wolę żyć całe wakacje w celibacie niż wrócić z dzieckiem...dziwna ta córka naprawdę. Mimo wszystko uważam to za PROWOKACJĘ. Nie wierzę żeby ludzie byli tacy głupi, każdy ma rozum i wie kiedy może sobie na dziecko pozwolić, a kiedy nie. Przynajmniej ja się obracam w takim towarzystwie - ludzi rozsądnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj >>>....Co to za głupie gadanie, że przeszkadza w karierze medycznej, jakie bzdury, mieszkam w akademiku i mam znajome na medycynie i...., jedna miała już 3 dzieci na 3 roku i mieszkała w akademiku i sobie genialnie dawała radę!!! inna ma dziecko z obcokrajowcem z erasmusa i sama mówi, że da się wszystko pogodzić i nie narzeka. Kolejna wpadła z kolegą z grupy na 1 roku i co? urodziła,........ Wg. mnie prowo, na medycynę idzie a nie wie co to antykoncepcja<<< Na medycynie STUDIUJA i nie wiedza co to antykoncepcja. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
Do tych co krytykuja zachowanie mojej corki: jezeli wydaje sie wam, ze uprawianie seksu przez dziewczyne po maturze, jest czyms wyjatkowym, to macie we lbach pobozna sieczke i nie znacie swiata. A to, ze wpadla. Coz, wypadki chodza poludziach, jak napisano wyzej, zdarzaja sie i studentom medycyny. Do tych co pisza, ze powinna urodzic i mogla jakos ulozyc sobie zycie z dzieckiem: moze i mogla, ale po co. Gdyby uwazala, ze "zabija dziecko", to pewnie by tak zrobila. Ale ona i my uwazamy, ze na tym etapie, to byla jedynie "plama na podpasce". I mamy prawo tak uwazac i odpowiednio postepowac, jesli nie w tym kraju, to w reszcie Europy, do ktorej podobno nalezymy. Jesli sie to wam nie podoba, to wasz problem. Jedyny problem to mozliwosc powiklan po zabiegu, ale przy aborcji farmakologicznej to minimalne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uprawiam seks bez zabezpieczeń i jest to rownież ryzykowne ale dziacka za chiny bym nie chciała,usuneła bym w holandii albo jak kiedys z Mifepristonu oraz Mizoprostolu co moża dostać w sieci skutek 97% wiec zwasze jest nadzieja że wzjdzie taniej niż w holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem koleżankę na studiach też medycyna sama wychowywała 2 dzieci będąc na studiach 5 i 7 letnie mało kto jej pomagał mieszkaliśmy w jednym akademiku jeszcze w weekend pracowała i studia udało jej się ukończyła przysięgam historia prawdziwą na GUMEDZIE w gdańsku to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
miałem koleżankę na studiach też medycyna sama wychowywała 2 dzieci będąc na studiach Pewnie, ze mozna, ale po co? Nie lepiej spokojnie skonczyc studia, znalezc meza, troche popracowac zawodowo a potem rodzic dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre bardzo.czy ty niedoszly dziadku wierzysz w Boga?kolezanka miala sytuacje gdy chciala usunac, jej ojciec namawial ja zeby tego nie robila i podrzucil film.jej maly idzie wkrotce do szkoly, uwielbia dziadka i razem spedzaja duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmądrzejsza na świecie
Pomijajac to, ze temat jest oczywista prowokacja nie dziadka vel rescatora.. Jasne, wpadki sie przytrafiaja, ale sieczke w glowie to na panienka, ktora d******py kazdemu jak leci, nie myslac o konsekwencjach typu ciaza, choroby weneryczne, HIV. Moze wysylajac ja na zagraniczne wakacje trzeba bylo zaoszczedzic na hotelu i zaopatrzyc ja w gumki? I zakladajac, ze taka sytuacja naprawde mogla sie wydarzyc.. Jaki normalny czlowiek chelpil by sie na forum internetowym, ze ma corke-naiwna kretynke, bo nie chcialo mu sie jej wychowac i uswiadomic w kwestii seksu? A teraz jeszcze zgrywa nowoczesnego i oswieconego, bo swoja nieporadnosc jako rodzica wynagrodzil corce skrobanka w UK? Razaca glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×