Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dziadek

Namowilem corke na aborcje.

Polecane posty

Gość gość
Co innego usunąć zarodek - zlepek komórek, nic nieczujących... a co innego zabić narodzone juz dziecko. Lepiej, że sie nie narodzilo, jak mialoby miec sie teraz zle np. jak to utopione dziecko w Cieszynie czy slynna Mała Madzia z Sosnowca... i szereg podobnych spraw. Dobrze, ze wyszlo tak jak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam siè zapytac, co wy tak z tą depresją, stanami lèkowymi, i jeszcze czym? Ma chłopa- depresja, jest bez chlopa- depresja, jest w ciązy- depresja ( co teraz bèdzie?!) nie moze zajsc- depresja Na około depresja. A jesli chodzi o aborcje, to nie byloby ich, gdyby był powszechny dostèp do srodków antykoncepcyjnych, a mlodziez od pewnego wieku uswiadomiona nalezycie. W dzisiejszych czasach nie uprawia siè seksu tylko w celu prokreacji, wièc trzeba siè własciwie i odpowiednio zabezpieczac przed niechcianą ciązą. Jesli kobieta chce zajsc w ciązè, przestaje siè zabezpieczac. Organizm kobiety jest mądry, i nawet kilka razy w ciągu zycia zrzuca płód samoistnie. Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawè... Kazde dziecko ma prawo byc chciane, zeby mu potem przez cale zycie nie wypominano, ze przyszedl na swiat, bo wpadka. I ze zrujnował zycie rodzicom. Fanatyczkom dobrze jest bronic- cudzego, jakby miały do tego jakies prawo. No, chyba, ze je sobie same dały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja farmakologiczna nie wystarczy, wkazdym badz razie mysle, ze postapiles slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze powinienes troche oswiecic twoja wnuczke o antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziecie miały problemów jesli seks będzie z miłości i obojgu partnerom będzie zależeć na tym by mieć dziecko we własciwym czasie. Natomiast co niektóre traktują seks jak sport i to są tego efekty,albo zajdzie taka w ciążę bo chce być zamężną(kontrolowana wpadka) i usilnie ciągnie wtedy faceta do ołtarza,ale wczesniej nie pytała czy on tez tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeżo po maturze i juz puscila sie z jakims gosciem w Hiszpanii... pewnie wczesniej tez to robila tzn. dawala sobie wsadzic. Ble - coza swiat, coza mlodziez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to jedyne wyjście z niechcianej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba prowokacja, nie wierze, że tylu ludzi dało się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie bylo takich sytuacji to trzeba dzieciaki uswiadamiac o antykoncepcji... i o tym ze "przerywany" = normalny sex... Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko napiszę, że faktycznie aborcja w tym wypadku to dobry wybór - niechciane dziecko nie powinno się narodzić. Ale! Skoro córa już w tak młodym wieku ma krechę w życiorysie to za jakiś czas dowiesz się, że ma jakąś zarazę ginekologiczną typu chlamydia, HPV albo HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale burza, ja uważam że dziewczyna dobrze zrobiła i super że ma wsparcie rodziców. Jest młoda, niech korzysta z życia i zdobywa wykształcenie a nie zaraz do pieluch i do MOPSu tak jak inne mądre, "Matki Polki". Na dzieci jeszcze ma mnóstwo czasu. Pozdrawiam waszą rozsądną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęłam zarodek,będąc na studiach. Nie miałam warunków,do bycia matką.Minęło w tej chwili 14 lat,jestem spełnioną żoną,szczęśliwą matką dwóch córeczek,niczego mojej rodzinie nie brakuje. Nie mam i nie miałam żadnej depresji, z powodu usunięcia zarodka. Depresję to bym miała,nie mogąc związać końca z końcem ,wychowując samotnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Organizm kobiety jest mądry, i nawet kilka razy w ciągu zycia zrzuca płód samoistnie<< No wlasnie, wystarczy, ze do macicy nie dotrze odpowiednia ilosc pewnego hormonu i plod jest wydalany. I te "dziecko" machajace "slodkimi" raczkami jak pisze ta sladka idiotka, ktora chciala by caly swiat zmienic w pokoj dziecinny, konczy jako plama na podpasce. Dokladnie taki sam jest mechanizm aborcji farmakologicznej. Wiec mozecie obchodzic zalobe po takich dzieciach, podobnie jak po plemnikach, ktore wsiakly w przescieradlo (tez maja takie slodkie glowki, tak dzielnie probuja dotrzec do jajeczka). Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy nie widzicie że to prowokacja :/ autor wątku używa tych samych zdań co na innych " zajrzyj do wózka na ulicy to zobaczysz ze to nie jest dziecko" czy jakoś tak to słowa powtarzane w temacie NAMOWILEM ZONE NA ABORCJĘ" :/ facet jest jakimś niespełnionym tatusiem albo dziadzią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>autor wątku używa tych samych zdań co na innych << To jest akurat moj tekst, ktorego uzylem gdzies tam w innym temacie. Jesli sie komus spodoba i go powtorzy, nie bedze go scigal za naruszenie praw autorskich. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh,znowu to niezdrowe podniecenie katolickich matek-polek z macicami zamiast mozgow, probujacych udowodnic jakie to sa swiete cudzym kosztem i cudzym dzieckiem, do ktorego ani reki ani portfela nie przyloza. Ale poplucie jadem i poszczucie osob myslacych inaczej wszak nic nie kosztuje, a one wtefy poczuja sie jak z***biaszcze katolikczki, i moze ksiadz je nawet pochwali...? Madra decyzja, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja czy nie, wazne, ze temat jak najbardziej zyciowy i historia ktora moze sie wydarzyc. Jak czytasz ksiazke albo ogladasz film, to chyba nie wierzysz, ze wszystko to zdarzylo sie naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapamietaj ,kiedy bedziesz stary ibedziesz umieral niebedziesz myslał o niczym innym ,tylko o tym nienarodzonym dziecku w tej chwili to do ciebie wróci ,chocbys o tym zapomniał i niemyslał to jedno i tylko to bedziesz miał w myslach bo przyczyniłes sie posrednio do tego by to malenstwo sie nie urodziło,wiec jego krew bedzie i na twoich rekach.za wszystko sie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagazuza
Ale pierdy piszecie jej zycie jej sprawa i wara od jej d.py i jej portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
zapamietaj ,kiedy bedziesz stary ibedziesz umieral niebedziesz myslał o niczym innym ,tylko o tym nienarodzonym dziecku Tak cos srednio w to wierze i srednio sie tego boje... Przywiazujecie stanowczo nadmierna wage do zycia tych paru komorek. Moze byscie lepiej pomysleli o prawdziwych dzieciach i postarali sie im pomoc. Chociaz wiem, ze was katoli gowno to obchodzi. Was interesuje przesladowanie kobiet i obrzydzanie seksu, bo taka macie obsesje. A przy okazji. Dzwonila corka, rozmawiala z lekarzem, nie ma przeciwskazan do podrozy samolotem,tak wiec jutro wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobre to było :D od siebie dodam tylko tyle że dzidziuś nie zawsze kończy jako plama na podpasce, równie często ląduje w kibelku jako smużka krwi i macha do nas, o tak: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny ojciec od małego wmawia córce, że seks jest tylko w celu rozmnażania się i że jeśli nie chce dziecka nie uprawia seksu a jak przyjdzie co do czego to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coreczka dostala sie na medycyne, ale niekoniecznie ja skonczy ;) ale ty na pewno dasz lapowe na uczelni i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja czegos nie rozumiem -nie jestes w stanie poniesc konsekwencji, to po co dajesz d**y? szkoda, ze nie powiedziales tego córuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corunia taka sama jak jej tatuś- zwykłe świnie bez ludzkich uczuć... tatuś jest zdania że dupa jest po to żeby ją nadstawiać - tak jak to robi suka, z tą rożnicą, że suka swoje młode chroni i nie da skrzywdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze!! I bardzo dobrze zrobiłeś nie dziadek. Miejmy nadzieję że nie masz innych dzieci, a ta córka nie będzie już zachodzić w ciąże. Po co tacy jak wy mają się rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widać że twoja edukacja kónczyła sie na zawodówce,skoro uważasz że oceny na medycynie dostaje się za łapówki.Szok,ze takie prostaki mają dostęp do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
Normalny ojciec od małego wmawia córce, że seks jest tylko w celu rozmnażania się i że jeśli nie chce dziecka nie uprawia seksu a jak przyjdzie co do czego to pomaga. To masz jakies p******e pojecie o normalnosci i przede wszystkim o tym do czego jest seks coreczka dostala sie na medycyne, ale niekoniecznie ja skonczy ale ty na pewno dasz lapowe na uczelni i bedzie .... Lepiej, po prostu kupie dla niej Akademie Medyczna. ale ja czegos nie rozumiem -nie jestes w stanie poniesc konsekwencji, to po co dajesz d**y? szkoda, ze nie powiedziales tego córuni Wlasnie take sa konsekwencje jak to nazywasz dania d**y- usuniecie niepozadanej ciazy. Innych nie przewiduje. A tak przy okazji, to czy malzenstwu ktore ma dwojke dzieci i wiecej nie chce tez zabronisz uprawiania seksu ? A moze uznasz ich za niedojrzalych? Bylo to juz wsponiane w tym temacie, ale jakos nie znalazl sie nikt madry ktory by na to odpowiadzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tu się udzielasz nie-dziadku? Po co ten temat dalej ciagniesz? Córunia dupę wypróżniła i może się dalej łajdaczyć, z czego ty możesz być dumny, tylko po co jeszcze tu piszesz? co jeszcze chcesz o sobie usłyszeć/ A może jednak jakies resztki sumienia tlą się w tobie i szukasz usprawiedliwienia dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja jest bardzo ciężkim grzechem to morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×