Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dziadek

Namowilem corke na aborcje.

Polecane posty

Gość gość
po co sie produkujecie, ten człowiek jest wyrachowany jak mało kto, a córeczka jak geny odziedziczyła, to nic sobie z tego robić nie będzie... pamietaj jednak człowieku, który piszesz, że ty z żoną byście jej nie pomogli, bo macie inne plany- współczuję mieć takich rodziców! ale pamiętaj los potrafi być przewrotny i możesz już nigdy dziadkiem nie zostać... tobie to pewnie wszystko jedno, ale ta dziewucha ci nigdy tego nie wybaczy i nigdy szczęśliwa nie będzie, ale kogoś takiego pewnie i to nie obchodzi, bo przecież ma **swoje plany**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta dziewucha będzie lekarką...jak można później mieć serce do ludzi, jeżeli dla niej, ani jej rodziców, którzy ją tak skrzywili ( tak nie skrzywdzili, a skrzywili) psychicznie życie ludzkie nie ma żadnej wartości. ty podły, stary zgredzie, żeby to dzieciątko po nocach ci się śniło, aż ci całkiem rozum pomiesza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
życie ludzkie nie ma żadnej wartości Jakie zycie ludzkie, o czym ty bredzisz? Zycie ludzkie to mozesz ratowac w szpitalu, albo dajac forse na biedne glodujace dzieci w Somali. Tam naprawde w potrzebie prawdziwi ludzie, a nie jakies mrzonki waszych chorych umyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj **Tu jest pełno ludzi sfrustrowanych, **absolwentów zawodówki, starej podstawówki lub gimnazjum, ewentualnie bezrobotnyvh magistrów turystyki i innych tego typu prestiżowych kierunków** a ty jesteś absolwentem medycyny po aborcji? takiej którą ci tatuś kupił za kasę i każdą chorobę diagnozujesz: NERWICA... buraku, jesteś gorszy od tych z podstawówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dlaczego rodzice nie mogą mieć swoich planów???oni swoje wychowali i niczego nie musza chciec ani miec parcia na nianczenie wnusiów ha ha ha Dziewczyna jak potrafi sie podkładać to musi wiedzieć że obowiązek ciąży na niej a nie na jej rodzicach.Fajnie by było by kazda zrobiła bachora i przyniosła matce bo uważa ze rodzice do grobowej deski są zobowiązani do pomocy czy tego chća czy nie chcą. Bezwstydne dziewoje,lubia seks tylko z obowiazkami zawsze maja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Popieram!!! i te co się najwięcej kopulują a pózniej biegają do MOPS-u po jałmużną mają najwięcej do powiedzenia. Nie sztuka zrobić dziecko,ale mieć je za co wychować i nie wyciągać łapy do rodziców po gotowe bądz do Państwa i uważać że wszyscy muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary obleśny zgredzie, to w jaki sposób to piszesz dowodzi jaki jesteś pozbawiony wszelkich skrupułów, szkoda, że ciebie matka nie wyskrobała, bo rozmnażasz taki wybrakowany gatunek, nie jesteście ludź mi tylko cyborgami pozbawionymi uczuć i wcale tu nie chodzi o to co się stało, a o sposób w jaki to przedstawiasz dewiancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dziadku,całe RADIO MARYJA po ciebie pojedzie.Moherowe berety,to najgorsze zmory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
**Fajnie by było by kazda zrobiła bachora i przyniosła matce bo uważa ze rodzice do grobowej deski są zobowiązani do pomocy czy tego chća czy nie chcą. Bezwstydne dziewoje,lubia seks tylko z obowiazkami zawsze maja problem.** czy piszesz o swojej córuni, bezwstydna dziewoja?... widocznie tak ją wychowałaś, więc powinnaś pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że ja nie mam takiego ojca jak ty, autorze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ador dzięki za relację! Bardzo zmysłowo wszystko opisałaś - poczułam usłyszałam i zobaczyłam...smaki, dźwięki, kolory, zapachy...super! Margles - ja się deklarowałam i nadal podtrzymuję! Do tej pory - czyli do maja, jak pamiętam , powinnam już finansowo wyjść na prostą:) x Na razie pracuję, wyjeżdżam, wracam - jak zwykle. Pies nadal u nas - ostatnio wyglądało, że już znalazłam mu dom, ale w ostatniej chwili pani zrezygnowała ... a w dodatku w tzw. "międzyczasie "chciał po niego przyjechać bardzo sympatyczny pan aż z Gdyni, odmówiłam mu, bo byłam już umówiona z tą kobitką, a to taka trochę znajoma...no i zonk. Powiem Wam - jestem już tym wszystkim trochę podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>ja też uprawiam seks bez zabezpieczeń i jest to rownież ryzykowne ale dziacka za chiny bym nie chciała,usuneła bym w holandii albo jak kiedys z Mifepristonu oraz Mizoprostolu co moża dostać w sieci skutek 97% wiec zwasze jest nadzieja że wzjdzie taniej niż w holandii << Wiec jesli trzymasz w kieszeni tabletke RU486, to nie uprawiasz seksu bez zabezpieczen. Po prostu zamiast zwyklych pigulek, masz taka. Dzieki temu normalnie jajeczkujesz, nie masz spadkow libido ( a moze przeciwnio, wlasnie wzrost w czasie owulacji) i innych dolegliwosci, ktore czasami wystepuja. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś najlepiej zacznij piepszyć się z psami... dziecka nie będzie i nie będzie trzeba usuwać... d******** zbeszczeszczona, ty też jesteś z gatunku, gdzie tatuś cię molestował, ale przecież masz rozum i własną wolę i możesz to przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wsza rescatorek i tu przylazl? kimkolwiek jestes wez ty sam/a nazryj sie tych tabletek ktore reklamujesz na kazdym watku tylko zazyj ich tyle by mozna bylo od razu poddac twoje zeszmacone zwloki kremacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadu poddaj się eutanazji bo mając taką córke szmate w domu to żal żyć. Ona i medycyna? bez matury to raczej niemożliwe. Puszczalska dała d... jakiemuś brudasowi a ty dziadu pomyliłeś chyba kierunki bo to nie hiszpania a egypt był :). Życzę jej i wszystkim, które ciążę usunęły aby nigdy już dziecka nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Chodzi o przyszlosc dziewczyny. To nie ja tak urzadzilem swiat, ze bez dobrego wyksztalcenia, to mozna byc co najwyzej kasjerka w Biedronce. A pisac moge ile chce, jak sie nie podoba, nikt ci nie kaze czytac usmiech." Właśnie myśląc o przyszłości córki powinieneś wesprzeć ją ale w wychowaniu dziecka, poczytaj trochę i odwiedź ją od tej decyzji póki możesz, bo nigdy już nie będzie tą samą dziewczyną, tym bardziej, że chciaą urodzić, a życie to splot przypadków, nigdy nie mamy pewności czy droga którą wybraliśmy da nam odpowiednie korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziadek
Właśnie myśląc o przyszłości córki powinieneś wesprzeć ją ale w wychowaniu dziecka A to ciekawe, dlaczego , dla jej przyszlosci mialo by byc lepsze uwiazanie sie z dzieciakiem w tak mlodym wieku i bez wyksztalcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten kretyn rescator - widać po sposobie pisania, jeżeli to nie prowo -a pisał kiedyś że z żoną jest 20 czy ileś tam lat po ślubie- to jest jeszcze większym debilem niż przypuszczałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku!!! dlaczego nie uświadomiłeś tej dziewczyny, że młodość ma swoje prawa, ale trzeba się zabezpieczać? nie miałeś dla niej czasu, bo wy z żoną**macie własne plany** czy ona jest dzieckiem niechcianym? przecież mogliście ją wyskrobać i nie krzyżowałaby wam planów! jak dziewczyna mogła nie wiedzieć, żę trzeba się zabezpieczyć zadając się niewiadomo z kim!!! oby się jeszcze nie okazało, że ai...ds przywiozła. jak możesz być takim snobem... życie cie jeszcze postawi do pionu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny idiota przelewający swoje chore niespełnione ambicje na dziecko, sorry, ale to sprawa tylko i wyłącznie twojej córki czy pójdzie na studia czy nie, nic ci do tego stary grzybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci, aby Twoja córka cierpiała, aby nie mogła mieć więcej dzieci i oby wylądowała w szpitalu psychiatrycznym śmieciu jeden. Zabiłeś swojego wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dla jej przyszlosci mialo by byc lepsze uwiazanie sie z dzieciakiem w tak mlodym wieku i bez wyksztalcenia?" Tak, bo jej sumienie pozostałoby czyste i mogłaby spoglądać spokojnie na swoją twarz w lustrze przez całe dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!!! to jest nie możliwe, żeby w dzisiejszych czasach dorosła dziewczyna, która dostała się na medycynę nie wiedziała, że trzeba się zabezpieczyć i to nie tylko przed ciążą, ale przed chorobami wenerycznymi... może ona już ma tak bardzo dość patologicznych rodziców, że zrobiła im poprostu na złość!!! nie wiedziała tylko,że są tak bardzo wyrachowani, że mają to w du...pie i tatuś wyłoży kasę, a lekarz wydrze metalowymi szczypcami nóżki,rączki, główkę... i wrzuci do szamba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę teraz na swoją Córcię jak bawi się swoim nowym pianinkiem i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, jak można dokonać aborcji. Kiedy sobie przypomnę, jak miesiąc po miesiącu pojawiało się serduszko, nóżki i rączki, jak się ruszało. Jak głośno płączem domagała się jedzenia, mówiła, że jej zimno bądź ma mokrą pieluszkę... Nie wyobrażam sobie, że sa ludzie, którzy takiego maleńkiego człowieczka nazwą problemem, przeszkodą do szczęścia, boli mnie coś w środku, jak czytam o tym. Współczuję wszystkim kobietom, które ni emogły urodzić dziecka, bo nie uzyskały wsparcia od rodziny... To musi być naprawdę straszna decyzja. zogromnymi konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 19 lat i rodze w listopadzie. Nie wyobrazam sobie tego zeby moja matka badz moj ojciec namawiali mnie do "pozbycia sie problemu"! Nigdy bym tego nie zrobila a im bym nigdy tego nie wybaczyla. Nie zawsze zycie sie uklada tak jakbysmy tego chcieli. gdybym mi0ogla cofnac czas zrobilabym to samo. Nic nie zastapi tego jak w tobie rosnie nowe zycie potem sie porusza kopie. To jest cos niesamowitego. Nosisz je pod wlasnym sercem przez 9 miesiecy i z kazdym dniem kochasz je jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×