Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdyby wasze dziecko okazało się homo to byście je wysłały na leczenie ?

Polecane posty

Gość gość
a co tu leczyc skoro czuje sie kobieta;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwa warianty. Jak ci wyrośnie - jeszcze w miare - normalny homuś, co to ma "swoje życie", po paradach nie łazi i jakoś żyje po swojemu, to dawaj mu jeść. Ale jak rośnie ala grodzka, to utop od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysłałabym i nie wysłałam (bo niby gdzie? przecież to nie jest choroba). Nasz syn ma obecnie 26 lat, o tym, jak jest, powiedział nam na pierwszym roku studiów. Szok był, i owszem, ale strasznie mnie ujęła postawa męża, który po kilku minutach, jak już przetrawił, powiedział po prostu "obyś tylko był szczęśliwy" i syna przytulił. Mnie to zajęło dłużej bo wyobrażenia co do dziecka matka ma zawsze ogromne, ale teraz jak widzę, że to dziecko spełnia się w życiu, że ma kogoś, kogo kocha z wzajemnością, jak tego kogoś poznaliśmy i widzimy, że to fajny chłopak, to naprawdę nie widzę żadnego powodu, żeby to było jakimś problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś szczerze podziwiam :)) w swiecie nietolerancji,obludy trzymacie sie razem masz wspaniala rodzine:)Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh,wszystko jest takie godne zachwytu,jezeli to nie twoj syn,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byloby mi przykro. Balabym sie o jego przyszlosc, nietolerancje ze strony ludzi. Chcialabym aby mia swoja rodzine, dzieci, wiadomo. Ale terapia? Bez przesady, nie jestem glupia ani nie mam wypranego przez kosciol mozgu. To nie choroba i nie da sie tego wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×